Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI  (Pročitano 464977 puta)

0 Članovi i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

osica

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #660 poslato: 06-07-2010, 16:45:30 »

U bre Bobo, pa toliko je providno......
Nego procitao sam na jednom mestu da se ILIJA i njegova nova stranka zalazu da se uvede ZARTVOR za sve one koji "preturaju" i "rovare" po kontejnerima.
Zalaze se za kaznu zatvorom od 7-10 dana..... to je za pocetak, za prvo rovarenje. Mozda kasnije uvedu i smrtnu kaznu, STRELJANJE na licu mesta, tu odmah uz kontejner.
Za pocetak, predlazem im da kada dodju na vlast, odmah zaposle novu grupu radnika, "CUVARI KONTEJNERA". Zamislite koja je to perspektiva, koliko samo ima kontejnera u Cupriji, odmah toliko i novih radnih mesta.
Onda NIKO nebi mogao da ROVARI i PRETURA po kontejnerima, jer bi kontejneri bili CUVANI.
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #661 poslato: 06-07-2010, 17:19:14 »

U bre Bobo, pa toliko je providno......
Nego procitao sam na jednom mestu da se ILIJA i njegova nova stranka zalazu da se uvede ZARTVOR za sve one koji "preturaju" i "rovare" po kontejnerima.
Zalaze se za kaznu zatvorom od 7-10 dana..... to je za pocetak, za prvo rovarenje. Mozda kasnije uvedu i smrtnu kaznu, STRELJANJE na licu mesta, tu odmah uz kontejner.
Za pocetak, predlazem im da kada dodju na vlast, odmah zaposle novu grupu radnika, "CUVARI KONTEJNERA". Zamislite koja je to perspektiva, koliko samo ima kontejnera u Cupriji, odmah toliko i novih radnih mesta.
Onda NIKO nebi mogao da ROVARI i PRETURA po kontejnerima, jer bi kontejneri bili CUVANI.


Hehehe...lolo Nikaragvanska  :aq18:
Sačuvana

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #662 poslato: 06-07-2010, 21:43:58 »

Mi naše đubre ionako preterano dobro čuvamo, tada bi se samo to i ozvaničilo. lol
Sada će stvarno da me uhapse. Ne dajte me.
« Poslednja izmena: 06-07-2010, 21:49:58 od strane ilija7777 »
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #663 poslato: 07-07-2010, 16:03:49 »

ĆUPRIJSKA KAFILERIJA JE DOBILA DOZVOLU ZA SPALJIVANJE ŽIVOTINJSKOG OTPADA!

Nova peć će spaljivati i smrdljivi vazduh!

 :xq003:

Da li mozemo da verujemo?
Sačuvana

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #664 poslato: 07-07-2010, 16:12:42 »

ĆUPRIJSKA KAFILERIJA JE DOBILA DOZVOLU ZA SPALJIVANJE ŽIVOTINJSKOG OTPADA!

Nova peć će spaljivati i smrdljivi vazduh!

 :xq003:

Da li mozemo da verujemo?
koliko je visoka njihova ekoloska taksa? :)
Sačuvana

ignja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1068
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #665 poslato: 07-07-2010, 22:34:08 »

U bre Bobo, pa toliko je providno......
Nego procitao sam na jednom mestu da se ILIJA i njegova nova stranka zalazu da se uvede ZARTVOR za sve one koji "preturaju" i "rovare" po kontejnerima.
Zalaze se za kaznu zatvorom od 7-10 dana..... to je za pocetak, za prvo rovarenje. Mozda kasnije uvedu i smrtnu kaznu, STRELJANJE na licu mesta, tu odmah uz kontejner.
Za pocetak, predlazem im da kada dodju na vlast, odmah zaposle novu grupu radnika, "CUVARI KONTEJNERA". Zamislite koja je to perspektiva, koliko samo ima kontejnera u Cupriji, odmah toliko i novih radnih mesta.
Onda NIKO nebi mogao da ROVARI i PRETURA po kontejnerima, jer bi kontejneri bili CUVANI.

:xq005: :xq005:
Sačuvana
kakve su ti misli, takav ti je i život

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #666 poslato: 07-07-2010, 23:25:11 »

U bre Bobo, pa toliko je providno......
Nego procitao sam na jednom mestu da se ILIJA i njegova nova stranka zalazu da se uvede ZARTVOR za sve one koji "preturaju" i "rovare" po kontejnerima.
Zalaze se za kaznu zatvorom od 7-10 dana..... to je za pocetak, za prvo rovarenje. Mozda kasnije uvedu i smrtnu kaznu, STRELJANJE na licu mesta, tu odmah uz kontejner.
Za pocetak, predlazem im da kada dodju na vlast, odmah zaposle novu grupu radnika, "CUVARI KONTEJNERA". Zamislite koja je to perspektiva, koliko samo ima kontejnera u Cupriji, odmah toliko i novih radnih mesta.
Onda NIKO nebi mogao da ROVARI i PRETURA po kontejnerima, jer bi kontejneri bili CUVANI.

:xq005: :xq005:
kakva divna ideja :) hahah, moramo to da ubacimo u program
Sačuvana

osica

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #667 poslato: 07-07-2010, 23:31:50 »

Pa nema potrebe, ILIJA to vec ubacio, i JAVNO PROPAGIRA.
Pa valjda je on jos uvek vas clan.....
Sačuvana

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #668 poslato: 07-07-2010, 23:35:08 »

Pa nema potrebe, ILIJA to vec ubacio, i JAVNO PROPAGIRA.
Pa valjda je on jos uvek vas clan.....
mladi ljudi su uvek bili alternativa :)
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #669 poslato: 11-07-2010, 11:06:04 »

Smrt gadnim nasrtljivcima! 

Sačuvana

osica

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #670 poslato: 11-07-2010, 11:26:48 »

Pa nema potrebe, ILIJA to vec ubacio, i JAVNO PROPAGIRA.
Pa valjda je on jos uvek vas clan.....
mladi ljudi su uvek bili alternativa :)

Ma koja bre ON alternativa, i KOME alternativa. Ma on i njegov gazda banana men (citaj BORANIJA) nebi znali da sacuvaju ni dva vezana puza....... i oni bi im POBEGLI, izgubili bi ih.

Eno gazda bananamen trenutno uleteo u cuprijsku CRKVU, i sada traze mesto gde ce izgraditi NOVU crkvu u Cupriji..... On je UVEK tamo gde ima i para, a mozda mu obecali, i njemu i ILIJI (posto imaju BRADE) da im daju vanredna zvanja POPOVA....

Jadna je Cuprija i ovako, a jos bi jadnija bila kada bi se vratili POVAMPIRENI politicari tipa Bobana Dzipsona, a i da im uz to pridodamo i nove ALTERNATIVNE snage, ILIJU.
A plitki su obojica, kao PLITAK POTOK........... Zao me Silvane, pametna devojka, a upala u drustvo dva BANDOGLAVA politicara, koji neznaju GDE GURAJU.
« Poslednja izmena: 11-07-2010, 11:27:26 od strane osica »
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #671 poslato: 11-07-2010, 11:32:26 »

Jeli osice, jel ti namerno ignorišeš "dobričevca" ili šta?
Sačuvana

osica

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #672 poslato: 11-07-2010, 11:36:31 »

Jeli osice, jel ti namerno ignorišeš "dobričevca" ili šta?

Ha, vise nesmem ni da te pitam, jer znam da ces odmah ONU RADOZNALU MACKU da mi prikacis,...... ma nema veze....
A kog DOBRICEVCA TO IGNORISEM, neznam, ali stvarno neznam???
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #673 poslato: 11-07-2010, 11:40:29 »

Pa ovog što zaprašuje komarce! Ladno si ga preskočio, i opet krenuo na Iliju! Raskrsti sa prošlošću već jednom, i okrenimo se svetloj budućnosti. Danas nema komaraca!  :aq08:
« Poslednja izmena: 11-07-2010, 11:41:14 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

osica

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #674 poslato: 11-07-2010, 11:45:22 »

Pa nema potrebe, ILIJA to vec ubacio, i JAVNO PROPAGIRA.
Pa valjda je on jos uvek vas clan.....
mladi ljudi su uvek bili alternativa :)

Ma koja bre ON alternativa, i KOME alternativa. Ma on i njegov gazda banana men (citaj BORANIJA) nebi znali da sacuvaju ni dva vezana puza....... i oni bi im POBEGLI, izgubili bi ih.

Eno gazda bananamen trenutno uleteo u cuprijsku CRKVU, i sada traze mesto gde ce izgraditi NOVU crkvu u Cupriji..... On je UVEK tamo gde ima i para, a mozda mu obecali, i njemu i ILIJI (posto imaju BRADE) da im daju vanredna zvanja POPOVA....

Jadna je Cuprija i ovako, a jos bi jadnija bila kada bi se vratili POVAMPIRENI politicari tipa Bobana Dzipsona, a i da im uz to pridodamo i nove ALTERNATIVNE snage, ILIJU.
A plitki su obojica, kao PLITAK POTOK........... Zao me Silvane, pametna devojka, a upala u drustvo dva BANDOGLAVA politicara, koji neznaju GDE GURAJU.

ALI kada bolje razmislim, sto se tice Silvane, mislim i da znam zasto im ona treba......
(obrisao sam deo teksta po preporuci Sundjer Bobe)
A mozda ni ona nije svesna svega ovoga, boranija je opasna TRAVULJINA, ima svakojake ideje i zamisli u svojoj glavi, i za ostvarivanje istih uvek nadje VOJNIKE, koji ce ga slediti u njegovim "ratnim" pohodima, i koji ce se boriti ZA NJEGA, u prvim borbenim redovima.
« Poslednja izmena: 13-07-2010, 18:37:42 od strane osica »
Sačuvana

osica

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #675 poslato: 11-07-2010, 11:46:59 »

Pa ovog što zaprašuje komarce! Ladno si ga preskočio, i opet krenuo na Iliju! Raskrsti sa prošlošću već jednom, i okrenimo se svetloj budućnosti. Danas nema komaraca!  :aq08:

Kad veceras izvedem suprugu na sladoled, videcu..... to jest oseticu, ILI NECU to na svojoj kozi.
Ja sam takav, dok se sam ne uverim u neke stvari, ne verujem NIKOME.
Sačuvana

BodaPn

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 160
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #676 poslato: 13-07-2010, 15:56:34 »

Vera i religija i ne treba da budu predmet ove diskusije, ali crkva kao institucija, u koju je narod s punim pravom izgubio poverenje i crkvena mafija, mogu i te kako ovde da budu interesantna tema, narocito kada je "boranija" u pitanju.
Da ne ponavljam, vec vise puta procitano na svim ovim stranicama, a sto se izvodi kao zakljucak, koji branioci Pokreta nikako ne zele da vide:
1. gde je ON, tu se vrte neke pare,
2. gde je ON, tu je neka mutljavina u pitanju,
3. ON je svuda gde se ovce lako sisaju ...
« Poslednja izmena: 13-07-2010, 16:05:36 od strane BodaPn »
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #677 poslato: 13-07-2010, 16:02:38 »

Molim sve diskutante da se uzdrže od komentara koji se odnose na privatnost i porodicu članova foruma. Hvala!  :aq28:
Sačuvana

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #678 poslato: 13-07-2010, 16:18:56 »

Vera i religija i ne treba da budu predmet ove diskusije, ali crkva kao institucija, u koju je narod s punim pravom izgubio poverenje i crkvena mafija, mogu i te kako ovde da budu interesantna tema, narocito kada je "boranija" u pitanju.
Da ne ponavljam, vec vise puta procitano na svim ovim stranicama, a sto se izvodi kao zakljucak, koji branioci Pokreta nikako ne zele da vide:
1. gde je ON, tu se vrte neke pare,
2. gde je ON, tu je neka mutljavina u pitanju,
3. ON je svuda gde se ovce lako sisaju ...

e stvarno kakve veze sad ima boban sa crkvenom mafijom. i kako to da svi nesto znaju da kritikuju crkvu kao instituciju a ulaze u crkvu jednom godisnje? da se razumemo, ja takodje posmatram crkvu i kao instituciju, ali s obzirom da idealnost pre trazimo kod drugih nego kod nas samih, nemam uopste nameru da kritikujem zajedno sa ljudima koji jedva cekaju da nesto lose vide pa da daju smisao svom razgovoru.
Sačuvana

BodaPn

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 160
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #679 poslato: 13-07-2010, 16:43:44 »

Kao prvo, pogresna sam osoba za kritiku na racun ulaska jednom godisnje u crkvu, da te odmah obavestim i ne ulazim u diskusiju ko je koliki vernik i zbog cega.
To sto neki ljudi "lose vide pa da daju smisao svom razgovoru" proistice verovatno iz nekih iskustvenih saznanja ...
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.314 sekundi sa 25 upita.