Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Eksplodirala fabrika eksploziva u Užicu !  (Pročitano 3646 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Eksplodirala fabrika eksploziva u Užicu !
« poslato: 03-09-2009, 22:21:44 »

Експлозија у фабрици муниције у Ужицу

У фабрици муниције "Први Партизан" у Ужицу вечерас су се догодиле четири експлозије. Ватрогасне екипе стављају пожар под контролу и настоје да дођу до жаришта. Претпоставља се да у објекту има људи.

У фабрици експлозива "Први Партизан" у Ужицу вечерас су се догодиле четири детонације, потврдио је за РТС помоћник министра унутрашњих послова за ванредне ситуације Предраг Марић.

Ватрогасне екипе стављају пожар под контролу и настоје да дођу до жаришта, јер се претпоставља да у објекту има људи.

Дописник РТС-а Наталија Видић рекла је да се прва од четири ексползије догодила у одељењу за барут око 21.15 часова.

Више ватрогасних екипа, полиције и хитне помоћи су на лицу места. Ватра се не види али се у ваздуху осећа дим.

Директор Хитне помоћи у Ужицу др Зоран Димитријевић је рекао да су пријемне службе спремне да збрину повређене.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/st...

Strašno ! U kajronu na RTS-u sve vreme javljaju o ovome a u kajronu na FOX-u piše da ima 10 povređenih. Sad će sigurno biti vanrednih vesti o tome na TV-u.
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Eksplodirala fabrika eksploziva u Užicu !
« Odgovor #1 poslato: 03-09-2009, 22:37:34 »

Ja ne znam zaista da li ima neke veze sa ovim događajem ali otprilike u to vreme sam šetao sa mojom gospođom po Budžinom brdu i u pravcu Juhora smo videli nekoliko veoma jakih bleskova na nebu , nalik na sevanje munje. Baš smo prokomentarisali to sevanje , čudeći se odakle sada seva kada je vedro. Kada sam čuo za nesreću , jedino objašnjenje je da je to bio ustvari odblesak ili odbijanje svetlosti ( eksplozije) od planine Juhor a iz pravca Užica
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

bebironac

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 927
Одг: Eksplodirala fabrika eksploziva u Užicu !
« Odgovor #2 poslato: 04-09-2009, 11:06:08 »

koliko je uzice udaljeno?

da li moze to da se vidi?

onda kad je paracin pucao ne secam se da je neko spomenuo da je video bljesak,znam da su u kg-u i u nisu uspeli da cuju detonacije....
Sačuvana
Ludaci i djeca uvijek govore istinu. Andric

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Eksplodirala fabrika eksploziva u Užicu !
« Odgovor #3 poslato: 04-09-2009, 19:43:14 »

kada je eksplodirao magacin u Paraćinu , bio sam na vrhu Crnog Vrha i imao sam ,, lep ,, pogled na događaje...svitkalo je kao za Novu godinu...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Eksplodirala fabrika eksploziva u Užicu !
« Odgovor #4 poslato: 04-09-2009, 22:13:43 »

A tek u Ćupriji je bio haos. Ja mislim da je Ćuprija tad više stradala od Paraćina.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 24 upita.