Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Turističke agencije  (Pročitano 11164 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

autentik

• Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
    • Imejl
Odg: Turističke agencije
« Odgovor #20 poslato: 05-08-2016, 08:50:40 »

uh, svi rade subagenturu u jagodini za Dubai

kod koje god da ides, istu agenciju ce da zovu u bg, a koja tacno radi bas Dubai to ne znam

AleksaBG

• Član
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #21 poslato: 13-02-2017, 10:27:45 »

Agencija Novi Apartmani Beograd je pravi izbor ukoliko tražite apartmane u Beogradu za smeštaj ili prenoćište na kraći vremenski period. Kod njih mozete pronaci preko 200 apartmana na lokacijama poput strogog centra grada, Vračara, Novog Beograda, Zvezdare, Zemuna, Voždovca, Belvila... Vise informacija saznajte na sajtu http://noviapartmani.com .
Sačuvana

OOOO1

• Član
  • Van mreže Van mreže
    • SrbijaSpace
« Odgovor #22 poslato: 19-07-2017, 21:48:04 »

Sjajna agencija za letovanje Halotravel iz Niša.

Grcka letovanje

Mirjana983

• Član
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #23 poslato: 20-07-2017, 10:13:28 »

Mi se porodično spremamo na odmor u Grčkoj, tražeći ponude baš sam naletela na njihov sajt, mogu reći da imaju fine ponude, a najviše me je oduševilo što imaju rezervacije online :) :xq004: Neko voli da rizikuje kao moja sestra npr. da ode na more pa tek onda traži smeštaj. Ja se recimo nikad ne bi usudila tako pošto sam paničar po prirodi  :xq005:
Sačuvana

OOOO1

• Član
  • Van mreže Van mreže
    • SrbijaSpace
« Odgovor #24 poslato: 20-07-2017, 11:03:51 »

Mi se porodično spremamo na odmor u Grčkoj, tražeći ponude baš sam naletela na njihov sajt, mogu reći da imaju fine ponude, a najviše me je oduševilo što imaju rezervacije online :) :xq004: Neko voli da rizikuje kao moja sestra npr. da ode na more pa tek onda traži smeštaj. Ja se recimo nikad ne bi usudila tako pošto sam paničar po prirodi  :xq005:

Sve u svoje vreme. Ima čari i u improvizaciji. Porodični ljudi idu na siguricu i to je sasvim ok.

mrmot

• Član
  • Na mreži Na mreži
« Odgovor #25 poslato: 21-07-2017, 10:26:56 »

Lepa slika
Sačuvana

OOOO1

• Član
  • Van mreže Van mreže
    • SrbijaSpace
« Odgovor #26 poslato: 21-07-2017, 10:32:19 »

SUBT RAVEL Group

• Član
  • Van mreže Van mreže
    • Imejl
« Odgovor #27 poslato: 25-10-2017, 03:30:34 »

Za one koji biraju privatni smestaj u Budvi ili hotel, toplo preporucujem najvecu bazu smestaja u Budvi:
http://smjestajubudvi.com/
Sačuvana

Aja89

• Član
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
« Odgovor #28 poslato: 25-10-2017, 10:59:57 »

Zdravo ljudi, ne bih mnogo da Vas davim, ali želim Vam ispričati svoje utiske (vrlo kratko) o agenciji Oktopod, sigurno ste čuli, reklamira se na sve strane.

Ove godine sam putovala preko njih na Krf i prezadovolja sam apsolutno svakim detaljem. Kod njih sam našla najjeftiniji aranžman sa avionom, u sred sezone. Bio me je stah na šta će to da liči, ali se ispostavilo da je sve bilo super, od organizacije, smeštaja koji su čistili za tih 10 dana sigurno tri ili četiri puta, a bio je na 5 minuta max od plaže, do vodiča koji je bio sjajan (ne paze baš svi tako na svoje grupe). Kao što rekoh, samo kratko da ih pohvali, definitivno ću opet preko njih letovati :)

P.S. Vidim da se priča i o smeštaju u Beogradu, iz tuđeg iskustva prenosim da su apartmani Beograd povoljno rešenje ako vam treba smeštaju u Bg-u. Da ne čeprkate po netu: http://www.apartmani-u-beogradu.com/apartmani-beograd-povoljno. Kolege su bile prezadovoljne, da planiram uskoro da proverim i njihovu ponudu apartmani Beograd spa :) Ako je neko već imao iskustva, jedva čekam da ih čujem :D

« Poslednja izmena: 25-10-2017, 11:06:23 od strane Aja89 »
Sačuvana
Hakuna Matata :)

Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 20 upita.