Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: open tv u jagodini vasi prvi utisci  (Pročitano 4626 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

NESA-SRB

  • Gost
open tv u jagodini vasi prvi utisci
« poslato: 08-04-2009, 07:20:17 »

vidim da se o open tv ne otvara tema ajde ja prvi imam je od 29.01.09 i  zadovoljan sam kvalitetom slike , sada su ubacili tv atlas,baby ,cbs i mnogo je bolje od kopernikusa kablovske koji je mnogo los otkacio sam ga nacisto jos imamo sve kanale a promo period istekao 31.03.09 cudi me malo pozdrav od nese srb
Sačuvana

NESA-SRB

  • Gost
Одг: open tv u jagodini vasi prvi utisci
« Odgovor #1 poslato: 08-04-2009, 08:21:56 »

sada na jednom forumu videh da do septembra je promo period cudi me toliko da su produzili znaci slabo ima zainteresovanih a mnogo je bolje od kablovske
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: open tv u jagodini vasi prvi utisci
« Odgovor #2 poslato: 08-04-2009, 09:04:34 »

Ja sada rešavam da uzmem ADSL i odma krećem i sa IPTV, čuo sam ovako od ljudi da su mnogi zadovoljni to im je najbolja preporuka, jedino svi navode problem, što samo na jednom kompu može da se gleda
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: open tv u jagodini vasi prvi utisci
« Odgovor #3 poslato: 08-04-2009, 10:06:18 »

Znaci produzen je promo...super,mi smo hteli da uzmemo ali smo mislili da smo zakasnili
Sačuvana

NESA-SRB

  • Gost
Одг: open tv u jagodini vasi prvi utisci
« Odgovor #4 poslato: 08-04-2009, 12:43:08 »

na jednom tv a ne na jednom kompu neznam kako mozes to da izvedes ,da problem samo sto na 1 tv kazu pustice na 2 tv ,u c.gori moze na 2 tv i sa mobilnog da se narucuju filmovi sada nasi imaju 47 kanala osnovna ponuda ,hbo.2 kanala ,nocni 3 kanala i discawery svi kanali ,travel nije im na srpskom to ne valja i sada nov kanal cbs sto zadnje pustili trebaju chat da puste i sms uskoro
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: open tv u jagodini vasi prvi utisci
« Odgovor #5 poslato: 08-04-2009, 12:56:58 »

na jednom tv a ne na jednom kompu neznam kako mozes to da izvedes ,da problem samo sto na 1 tv kazu pustice na 2 tv ,u c.gori moze na 2 tv i sa mobilnog da se narucuju filmovi sada nasi imaju 47 kanala osnovna ponuda ,hbo.2 kanala ,nocni 3 kanala i discawery svi kanali ,travel nije im na srpskom to ne valja i sada nov kanal cbs sto zadnje pustili trebaju chat da puste i sms uskoro

E pustio sam ti Privatnu Poruku
 

Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 20 upita.