Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Aqva Park Jagodina  (Pročitano 476261 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #240 poslato: 17-07-2007, 23:25:49 »

ZS, za razliku od tebe nisam hipnotisana gledajuci tv palmu, i ne citam "svet" pa jos uvek imam svoje misljenje. od palme mi ne treba nista pa ne moram da mu se zavlacim u .... citat koji si naveo ne poklapa se sa mojim secanjima, citaj malo bolje. drugi put kad izadjes na glasanje ostani u karantinu par dana da ti se razbistri glava, ucini uslugu i sebi i drugima
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #241 poslato: 17-07-2007, 23:30:50 »

ZS, za razliku od tebe nisam hipnotisana gledajuci tv palmu, i ne citam "svet" pa jos uvek imam svoje misljenje. od palme mi ne treba nista pa ne moram da mu se zavlacim u .... citat koji si naveo ne poklapa se sa mojim secanjima, citaj malo bolje. drugi put kad izadjes na glasanje ostani u karantinu par dana da ti se razbistri glava, ucini uslugu i sebi i drugima

citaj malo postove, videces da ne gledam tv palmu, svet, pa cuo sam da postoji.

mnogo sam normalniji od tebe i apsolutno stojim na svojim nogama. naravno nema potrebe da me ucis sta treba da radim, znam i kada i kako mogu da ucinim da se nesto promenim i svoje gradjansko pravo apsolutno koristim. na zalost malo je ljudi poput mene, da nas je vise, sve bi izgledalo drugacije. i naravno nikome se ne uvlacim u dupe, niti me to interesuje, dosta je onih koji se meni uvlace :)

za razliku od tebi slicnih ne gledam sve sa crne strane, ali ni sa bele, jer nema nicega sto je apsolutno crno niti apsolutno belo.

i na kraju, u svakoj situaciji se trudim da izvucem sto je moguce vise benefita, koliko god mi ona bila nametnuta

sada mi pade jos jedna na pamet. zasto svi misle da ako ne zelim da pljujem nekoga (pa ni dmp) odmah gledam palmu? zasto moram da sve gledam kroz prizmu crnog i loseg? da naudim sebi? da bi se lose osecao?
« Poslednja izmena: 17-07-2007, 23:39:34 od strane zs »
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #242 poslato: 17-07-2007, 23:46:45 »


ne pricam o tim ljudima, vec o ljudima koji prave posao. oni definitivno nece da se igraju sa prihodima od 200 eura, njihovi prihodi su malko drugaciji (dodaj jos koju nulu pa ce ti biti jasnije). takvi ljudi treba da ostaju ovde i rade

Jeste.Ali mnogi od njih ne mogu da svoje usluge naplate jer narod nema para.Razmisli o tome.Bez malih nema velikih.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #243 poslato: 17-07-2007, 23:50:09 »


ne pricam o tim ljudima, vec o ljudima koji prave posao. oni definitivno nece da se igraju sa prihodima od 200 eura, njihovi prihodi su malko drugaciji (dodaj jos koju nulu pa ce ti biti jasnije). takvi ljudi treba da ostaju ovde i rade

Jeste.Ali mnogi od njih ne mogu da svoje usluge naplate jer narod nema para.Razmisli o tome.Bez malih nema velikih.

i obrnuto, ni bez velikih nema malih. veliki treba da ulazu i izbore se da privreda ostane i opstane u opstini, a mali trebaju takodje da se izbore za svoja prava. kada svako odradi svoj deo posla, nece biti malih koji primaju 200 eura, a bice velikih koji mnooogo vise zaradjuju
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #244 poslato: 18-07-2007, 00:03:54 »

i obrnuto, ni bez velikih nema malih. veliki treba da ulazu i izbore se da privreda ostane i opstane u opstini, a mali trebaju takodje da se izbore za svoja prava. kada svako odradi svoj deo posla, nece biti malih koji primaju 200 eura, a bice velikih koji mnooogo vise zaradjuju

To je vec velika odgovornost opstine.Morala bi da se zauzme vise oko toga.
Mislim da sam aqua park treba da grade bogate opstine kojima nije problem da ga odrzavaju a ne opstine u kojima cena dnevne karte ne moze da predje 200-300 dinara(da se razumemo,verujem da u Srbiji jos nema takve opstine).
Ponavljam,bila bi stvarno steta da park pocne da propada.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #245 poslato: 18-07-2007, 00:06:01 »

i obrnuto, ni bez velikih nema malih. veliki treba da ulazu i izbore se da privreda ostane i opstane u opstini, a mali trebaju takodje da se izbore za svoja prava. kada svako odradi svoj deo posla, nece biti malih koji primaju 200 eura, a bice velikih koji mnooogo vise zaradjuju

To je vec velika odgovornost opstine.Morala bi da se zauzme vise oko toga.
Mislim da sam aqua park treba da grade bogate opstine kojima nije problem da ga odrzavaju a ne opstine u kojima cena dnevne karte ne moze da predje 200-300 dinara(da se razumemo,verujem da u Srbiji jos nema takve opstine).
Ponavljam,bila bi stvarno steta da park pocne da propada.


da, ali je on ovde vec napravljen, prema tom eizlisno je pricati da je bolje da nije kada je vec tu. dakle hajdemo da vidimo u ovoj situaciji sta moze da se napravi kako bi on opstao i naranvo sta moze da se uradi kako bi smo svi vise zaradjivali pa mogli da placamo i skuplju ulaznicu te pomognemo odrzavanje parka
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #246 poslato: 18-07-2007, 00:25:33 »


da, ali je on ovde vec napravljen, prema tom eizlisno je pricati da je bolje da nije kada je vec tu. dakle hajdemo da vidimo u ovoj situaciji sta moze da se napravi kako bi on opstao i naranvo sta moze da se uradi kako bi smo svi vise zaradjivali pa mogli da placamo i skuplju ulaznicu te pomognemo odrzavanje parka

Slazem se da treba gledati u buducnost.Ali ako nadjete nacin,stisnite opstinu da vam pomogne u tome jer jedino obecanje koje je bilo stvarno vredno,nisu ispunili.Naravno,u pitanju je industrijska zona.
Nego,odosmo u OFF...Necu vise...
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #247 poslato: 18-07-2007, 06:38:22 »


da, ali je on ovde vec napravljen, prema tom eizlisno je pricati da je bolje da nije kada je vec tu. dakle hajdemo da vidimo u ovoj situaciji sta moze da se napravi kako bi on opstao i naranvo sta moze da se uradi kako bi smo svi vise zaradjivali pa mogli da placamo i skuplju ulaznicu te pomognemo odrzavanje parka

Slazem se da treba gledati u buducnost.Ali ako nadjete nacin,stisnite opstinu da vam pomogne u tome jer jedino obecanje koje je bilo stvarno vredno,nisu ispunili.Naravno,u pitanju je industrijska zona.
Nego,odosmo u OFF...Necu vise...

necemo vise jer "zastraniusmo". tek da pomenem, sto se tice industrijske zone, koliko znam opstina radi nesto i po tom pitanju, no videcemo koliko se tu biti efikasni
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #248 poslato: 18-07-2007, 09:46:01 »

Ljudi, na google jos uvek stoje informacije samo o pocetku radova!  :aq25: Nista da je otvoren, cene smestaj, ruta...Ko je uopste zaduzen za to! :aq15: Dajte bre reklame sa svim informacijama..nista bez toga ,propade sve  :aq25: I reklame od madarskog prelaza do bugarskog! Samo nemacka ima 2mil turaka, oni masovno prolaze kroz srbiju...to treba iskoristiti!   
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #249 poslato: 18-07-2007, 14:03:21 »

Evo

http://www.jagodina.autentik.net/aquapark/aquapark.php

telefoni za sve informacije  je    243-230  -  Aqua Park

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #250 poslato: 19-07-2007, 01:07:02 »

ZS, za razliku od tebe nisam hipnotisana gledajuci tv palmu, i ne citam "svet" pa jos uvek imam svoje misljenje. od palme mi ne treba nista pa ne moram da mu se zavlacim u .... citat koji si naveo ne poklapa se sa mojim secanjima, citaj malo bolje. drugi put kad izadjes na glasanje ostani u karantinu par dana da ti se razbistri glava, ucini uslugu i sebi i drugima

citaj malo postove, videces da ne gledam tv palmu, svet, pa cuo sam da postoji.

mnogo sam normalniji od tebe i apsolutno stojim na svojim nogama. naravno nema potrebe da me ucis sta treba da radim, znam i kada i kako mogu da ucinim da se nesto promenim i svoje gradjansko pravo apsolutno koristim. na zalost malo je ljudi poput mene, da nas je vise, sve bi izgledalo drugacije. i naravno nikome se ne uvlacim u dupe, niti me to interesuje, dosta je onih koji se meni uvlace :)

za razliku od tebi slicnih ne gledam sve sa crne strane, ali ni sa bele, jer nema nicega sto je apsolutno crno niti apsolutno belo.

i na kraju, u svakoj situaciji se trudim da izvucem sto je moguce vise benefita, koliko god mi ona bila nametnuta

sada mi pade jos jedna na pamet. zasto svi misle da ako ne zelim da pljujem nekoga (pa ni dmp) odmah gledam palmu? zasto moram da sve gledam kroz prizmu crnog i loseg? da naudim sebi? da bi se lose osecao?
mnogo normalniji od mene, hm.... na zalost mnogo je ljudi poput tebe, da vas je manje sve bi izgledalo drugacije. ne gledam ni crno ni belo samo realno. trebao si manje da gledas palmu a vise da slusas sta je juce rekao. da te podsetim: "mi smo ovo zbog vas i pravili a ne da zaradi novac....bla, bla, bla.... svi nas pitaju odkle nam pare, zelim da informisem sve vas ovde...bla,bla, bla..so jagodina je obezbedila sredstva sama bez icije pomoci". alaaa je informacijaaaa, samo sto ne rece, eto ja sam vam obezbedio sad vi otplacujete a tako ce i da bude. to i nije pravljeno da zaradi, to je pravljeno na kratke staze,kao i sve ostalo, da potraje dok je on na toj funkciji. negde sam procitala (mrzi me da trazim ) napisao si, " dozvoljavam coveku da ima ideje", eee treba znati i kom coveku, svako ima ideje, ali ne treba svakom dozvoliti i da ih realizuje.
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #251 poslato: 19-07-2007, 01:25:58 »

Ljudi, na google jos uvek stoje informacije samo o pocetku radova!  :aq25: Nista da je otvoren, cene smestaj, ruta...Ko je uopste zaduzen za to! :aq15: Dajte bre reklame sa svim informacijama..nista bez toga ,propade sve  :aq25: I reklame od madarskog prelaza do bugarskog! Samo nemacka ima 2mil turaka, oni masovno prolaze kroz srbiju...to treba iskoristiti!  
e lepo si me nasmejala, nije losa ideja, reklame ali i  jedna mreza da nahvatamo ta 2 mil turaka, eventualno daske sa ekserima da im izbusimo gume  :aq18:tu negde ispred jagodine. onda opstina obezbedi sredstva za otvoranje jos par vulkanizerskih servisa i zaposli jos 80 ljudi :aq07:. naravno to ne treba da zaradi pare... nego zbog turaka :aq21: :aq21:

Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #252 poslato: 19-07-2007, 07:49:40 »

ZS, za razliku od tebe nisam hipnotisana gledajuci tv palmu, i ne citam "svet" pa jos uvek imam svoje misljenje. od palme mi ne treba nista pa ne moram da mu se zavlacim u .... citat koji si naveo ne poklapa se sa mojim secanjima, citaj malo bolje. drugi put kad izadjes na glasanje ostani u karantinu par dana da ti se razbistri glava, ucini uslugu i sebi i drugima

citaj malo postove, videces da ne gledam tv palmu, svet, pa cuo sam da postoji.

mnogo sam normalniji od tebe i apsolutno stojim na svojim nogama. naravno nema potrebe da me ucis sta treba da radim, znam i kada i kako mogu da ucinim da se nesto promenim i svoje gradjansko pravo apsolutno koristim. na zalost malo je ljudi poput mene, da nas je vise, sve bi izgledalo drugacije. i naravno nikome se ne uvlacim u dupe, niti me to interesuje, dosta je onih koji se meni uvlace :)

za razliku od tebi slicnih ne gledam sve sa crne strane, ali ni sa bele, jer nema nicega sto je apsolutno crno niti apsolutno belo.

i na kraju, u svakoj situaciji se trudim da izvucem sto je moguce vise benefita, koliko god mi ona bila nametnuta

sada mi pade jos jedna na pamet. zasto svi misle da ako ne zelim da pljujem nekoga (pa ni dmp) odmah gledam palmu? zasto moram da sve gledam kroz prizmu crnog i loseg? da naudim sebi? da bi se lose osecao?
mnogo normalniji od mene, hm.... na zalost mnogo je ljudi poput tebe, da vas je manje sve bi izgledalo drugacije. ne gledam ni crno ni belo samo realno. trebao si manje da gledas palmu a vise da slusas sta je juce rekao. da te podsetim: "mi smo ovo zbog vas i pravili a ne da zaradi novac....bla, bla, bla.... svi nas pitaju odkle nam pare, zelim da informisem sve vas ovde...bla,bla, bla..so jagodina je obezbedila sredstva sama bez icije pomoci". alaaa je informacijaaaa, samo sto ne rece, eto ja sam vam obezbedio sad vi otplacujete a tako ce i da bude. to i nije pravljeno da zaradi, to je pravljeno na kratke staze,kao i sve ostalo, da potraje dok je on na toj funkciji. negde sam procitala (mrzi me da trazim ) napisao si, " dozvoljavam coveku da ima ideje", eee treba znati i kom coveku, svako ima ideje, ali ne treba svakom dozvoliti i da ih realizuje.

obzirom na tvoje postove, definitivno sam mnogo normalniji od tebe i malo ima ljudi poput mene. samo neko ko ne ume da cita bi ponovio da neko ko decidirano tvrdi da ne gleda palmu gleda palmu, a onda jos i pocnes da mi citiras tv palmu i slicne medije.

pa mislis da sam ti pa treba neko da mi kaze da li je nesto drobro ili lose? da citas postove videla bi sustinu cele moje price, a to je, da ti pojasnim - i zoo vrt i akva park i dosta drugih stvari je NAPRAVLJENO. ne, necemo ih rusiti, niti cu da pljujem nesto sto je napravljeno od mojih para. u krajnejem slucaju zasto to da radim? treba po tebi da sednemo i placemo nad svojom sudbinom? za tvoju informaciju ne treba. u takvoj sitauciji cu uraditi sve da to opstane, ne zbog predsednika opstine, vec zbog mene i moje dece.

treba da budemo svi kao ti da kukamo sto se nesto desilo i cekamo da propadne ili da dizemo galamu i eventualno sugerisemo nekoj buducoj vlasti da to odmah napusti i srusi, jer se to zaboga ne isplati?

devojcice, ne treba plakati za prosutim mlekom, treba gledati napred i dobro razmisliti sta raditi u takvoj situaciji.

i naravno za tvoju informaciju, mozda ne znas, doci ce novi izbori, pa novi izbori, pa novi izbori, a tada mozemo da kazemo aktuelnoj vlasti da li nam se ono sto su radili svidja ili ne
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #253 poslato: 19-07-2007, 07:51:31 »

Ljudi, na google jos uvek stoje informacije samo o pocetku radova!  :aq25: Nista da je otvoren, cene smestaj, ruta...Ko je uopste zaduzen za to! :aq15: Dajte bre reklame sa svim informacijama..nista bez toga ,propade sve  :aq25: I reklame od madarskog prelaza do bugarskog! Samo nemacka ima 2mil turaka, oni masovno prolaze kroz srbiju...to treba iskoristiti!  
e lepo si me nasmejala, nije losa ideja, reklame ali i  jedna mreza da nahvatamo ta 2 mil turaka, eventualno daske sa ekserima da im izbusimo gume  :aq18:tu negde ispred jagodine. onda opstina obezbedi sredstva za otvoranje jos par vulkanizerskih servisa i zaposli jos 80 ljudi :aq07:. naravno to ne treba da zaradi pare... nego zbog turaka :aq21: :aq21:



a sta po tebi treba da radimo, da stanemo svi, pa polovina da kuka a druga polovina da pljuje? loremo je lepo dala predlog sta da se uradi u situaciji u kojoj se nalazimo da izvucemo nesto od toga sto je vec napravljeno
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #254 poslato: 19-07-2007, 09:22:12 »

Htela sam da stavim akcenat na to da je Srbija TRANZITNA zemlja! Turci su samo jedni od..! Oni su masovno u trnzitu. lA to sa ekserima, pa...odavno su oni provalili sve nase pokvarene radnje pa su godinama isli preko Rumunije. :aq25:, Mozda i jeste smesno, ali ako pocnemo da racunamo koliko ljudi prodje kroz nasu zemlju, a Jagodina je pored samog auto puta..i bas tu negde se umore od voznje i treba im odmor..pa nije to zanemariva brojka! :aq29:   
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #255 poslato: 19-07-2007, 10:52:16 »


treba da budemo svi kao ti da kukamo sto se nesto desilo i cekamo da propadne ili da dizemo galamu i eventualno sugerisemo nekoj buducoj vlasti da to odmah napusti i srusi, jer se to zaboga ne isplati?

devojcice, ne treba plakati za prosutim mlekom, treba gledati napred i dobro razmisliti sta raditi u takvoj situaciji.


Generalno se slazem.Treba se truditi da ovo opstane ali ne po svaku cenu.
Jer jasno je kao dan da je sve ovo sto je napravljeno neodrzivo ako ekonomija ostaje na istom nivou.Mnogi su kretali sa projektom aqua parka pa su odustajali(najsveziji je primer Zarka Paspalja).To je veliki luksuz za opstinu(naravno pod ovim smatram slucaj da opstinari placaju sve dazbine koje bi trebali da placcaju odnosno koje bi placao privatnik da je vlasnik aqua parka).

i naravno za tvoju informaciju, mozda ne znas, doci ce novi izbori, pa novi izbori, pa novi izbori, a tada mozemo da kazemo aktuelnoj vlasti da li nam se ono sto su radili svidja ili ne

Ovo sto je uradio do sada je super!Stvarno mislim tako.
Medjutim,to su sve stvari koje se rade od suficita(viska) u budzetu.MALOUMNO je zaduzivati se za ovo!
Podseticu na njegov intervju u Glasu Javnosti krajem 2006. gde kaze da je lokalna samouprava ustedela 55.000.000 dinara.Ali toga naravno NEMA u izvestaju vec je Jagodinski budzet(kao i uostalom zoo-vrt) u 2006 na nuli.Zaista prava retkost,da opstina u toku cele godine ima isti prihod i rashod.U dinar(na ovo se necu osvrtati,jer je mozda i slucajnost).
Ono sto hocu da kazem,gde je taj suficit od 55.000.000 dinara?Naravno,trebam li podsecati da se u toj suficitarnoj godini opstina zaduzila oko 120.000.000 dinara.

Dakle,ima ljudi u Jagodini koji se ne slazu sa ovom politikom i to me izuzetno raduje.
Svi oni nisu u politici niti u ekonomiji ali imaju oci i vide gde im ide opstina.Ljudi iz inostranstva,iako nisu ovde,imaju tu prijatelje,rodjake sa kojima se cuju i znaju sta se radi.Ne treba podcenjivati njihovo misljenje.Mozda svi oni nemaju recnik niti znanje da ovo u \Jagodini nazovu pravim imenom te njihove komentare ja ne bih nazivao "pljuvanjem" vec besom koji izaziva Palmino ponasanje i nacin kako se ophodi prema budzetskim parama.

Sve ovo treba da se zna i sve ovo bi ljudi trebali da vide i cuju pre nego sto dodju izbori.To nije gledanje crno-belo.Ovo jeste sve mnogo lepo ali nista nije ekonomski isplativo(nekome ovo moze i da odgovara,meni recimo.Evo uskoro dovlacim celu bulumentu iz N.S.-a i Bgd-a). Sada je sve prilagodjeno ljudima koji imaju vremena i para.

Ali treba stvari nazvati pravim imenom.Ovo nije aqua park nego lepo sredjeni otvoreni bazeni(nisam hteo nista da pricam dok ne odem ali aqua park je nesto drugo).I oni jesu super,cisti,lepi(ima tu jos mesta napretku doduse)ali to nije aqua park.
Ni ovo nije pljuvanje,nego zgrazavanje nad Palminim senzacionalistickim pristupom u obrazlaganju svojih postupaka i nad opijenoscu ljudi iz Jagodine time.
Moras da shvatis da se ljudi ovoga groze i besni su i imaju puno pravo da iskazu svoje nezadovoljstvo.Ako si se ti pomirio sa tim,ne bi trbao da ocekujes isto od drugih i da iskazivanje njihovog nezadovoljstva nazivas pljuvanjem.Ali,tvoja volja.

Dakle Jagodinci,kritikujte,”pljujte”,kudite….to je sasvim normalno.Uvek ima onih koji u svemu vide dobro i onih koji u svemu vide lose.Onih koji imaju potrebu da ih neko vodi i da se nekome klanjaju i onih koji osecaju revolt kada osete apsolutizam.Uvek ima onih koji ce se zadovoljiti sa 15.000 dinara mesecno a ima i onih koji nece.Uvek ima onih koji ce otvorene bazene u Jagodini smatrati gradjevinskim poduhvatom vrednim jednog Gaudija ali ce biti i onih kojima se ovo nece svideti….Svet ne bi mogao da funkcionise ni bez jednih ni bez drugih.

Uhh…ubi me klima…odo na OTVORENE BAZENE( :aq21:) da se oporavim…..
« Poslednja izmena: 19-07-2007, 10:52:42 od strane Salvador »
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #256 poslato: 19-07-2007, 11:10:33 »

u takvoj sitauciji cu uraditi sve da to opstane,

Ovaj deo mi samo nije jasan.
Pa ne mozete vi tu nista da uradite da bi ovo opstalo.Mozete samo da se nadate da Palma ima plan kako ovo odrzati u buducnosti.Ovo ce SIGURNO biti praceno i cestim nestancima vode ili povecavanjem dazbina ili trazenjem "zajma za JAgodinu" ili nesto deseto....Vi mozete da uradite nesto a to je da ako do ovoga dodje,to sve precutkujete...To mozete.Ako zelite.
Ionako su vam besne plate.
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #257 poslato: 19-07-2007, 11:13:44 »

u takvoj sitauciji cu uraditi sve da to opstane,

Ovaj deo mi samo nije jasan.
Pa ne mozete vi tu nista da uradite da bi ovo opstalo.Mozete samo da se nadate da Palma ima plan kako ovo odrzati u buducnosti.Ovo ce SIGURNO biti praceno i cestim nestancima vode ili povecavanjem dazbina ili trazenjem "zajma za JAgodinu" ili nesto deseto....Vi mozete da uradite nesto a to je da ako do ovoga dodje,to sve precutkujete...To mozete.Ako zelite.
Ionako su vam besne plate.
More mi smo besni!
« Poslednja izmena: 19-07-2007, 11:14:50 od strane Mira »
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #258 poslato: 19-07-2007, 12:50:46 »

Ljudi, na google jos uvek stoje informacije samo o pocetku radova!  :aq25: Nista da je otvoren, cene smestaj, ruta...Ko je uopste zaduzen za to! :aq15: Dajte bre reklame sa svim informacijama..nista bez toga ,propade sve  :aq25: I reklame od madarskog prelaza do bugarskog! Samo nemacka ima 2mil turaka, oni masovno prolaze kroz srbiju...to treba iskoristiti!  
e lepo si me nasmejala, nije losa ideja, reklame ali i  jedna mreza da nahvatamo ta 2 mil turaka, eventualno daske sa ekserima da im izbusimo gume  :aq18:tu negde ispred jagodine. onda opstina obezbedi sredstva za otvoranje jos par vulkanizerskih servisa i zaposli jos 80 ljudi :aq07:. naravno to ne treba da zaradi pare... nego zbog turaka :aq21: :aq21:



a sta po tebi treba da radimo, da stanemo svi, pa polovina da kuka a druga polovina da pljuje? loremo je lepo dala predlog sta da se uradi u situaciji u kojoj se nalazimo da izvucemo nesto od toga sto je vec napravljeno
hallo covece, ja o klin ti o plocu, niti kukam niti pljujem.  ni jednog momenta nisam rekla ni pomislila da treba sve to rusiti, drzim se onog "bolje spreciti nego leciti".a o cemu bre ti  pricas??!!! "situacija u kojoj se nalazimo da izvucemo nesto od toga sto je vec napravljerno" . situacija? o toj situaciji se razmislja pre nego pocne nesto da se pravi. ko treba da razmiljam sad o toj "situaciji"?! po tebi jagodinci. ne, ne,  njihovo je da po potrebi i mogucnostima obilaze te objekte, dovoljan je harac koji vec placaju. sta treba da rade uzmu metle , zapusavaju rupe po bazenima, hrane zivotinje, jer jbg situacije je... palma ce da se igra,zaduzuje opstinu kreditima, pravi objekte koji "za vas su pravljeni a ne da zaradi pare" pa sad vi i lomite mozak kako ce to da opstane, on nema vremena, ode da pravi sledecu glupost, a ti pocni vec da razmisljes sta ces da izvuces od toga,.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #259 poslato: 19-07-2007, 13:45:39 »

u takvoj sitauciji cu uraditi sve da to opstane,

Ovaj deo mi samo nije jasan.
Pa ne mozete vi tu nista da uradite da bi ovo opstalo.Mozete samo da se nadate da Palma ima plan kako ovo odrzati u buducnosti.Ovo ce SIGURNO biti praceno i cestim nestancima vode ili povecavanjem dazbina ili trazenjem "zajma za JAgodinu" ili nesto deseto....Vi mozete da uradite nesto a to je da ako do ovoga dodje,to sve precutkujete...To mozete.Ako zelite.
Ionako su vam besne plate.

uradicu ono sto je u mojoj movu da opstane, a to je da poboljsam svoj posao i svoje prihode, pa mogu cesce da idem, vise tamo trosim i na taj nacin pomognem opstanak. ako i pored toga ne uspe, pa sta da radim, uradio sam sta je do mene
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 25 upita.