Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Parking u centru grada  (Pročitano 122980 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #240 poslato: 02-11-2007, 15:22:48 »

Da li to znaci da Jagodina treba da dobije jos jednu garazu ili je ova napravljena od para koje nisu isle u direkciju
nego su preko Milanovca stigle u Jagodinu? Znam da je predsednik Markovic na jednoj skupstini rekao da zna da se ne postuju skupstinske odluke oko zgrada i parking prostora ali da samo ovako mi mozemo da resimo problem budzeta.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #241 poslato: 02-11-2007, 15:27:38 »

PROBLEM BUDZETA??????????? Otkud to?? Koji problem kad u Jagodini, kuci domacinskoj i prestronici turizma, problema nema?
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #242 poslato: 04-11-2007, 08:32:21 »

Dangubo, lepo si ovo pitao "zasto Direkcija, ne gradi sa svojih 100 radnika (naravno i projektuje)vec???". Po meni stvar je ocigledna (mada ne nadjoh podatak da ima 100, vec 81-og radnika, ali to je sigurno zastareli podatak), nisu ljudi tamo NESPOSOBNI, problem je u mJesovitom preduzecu (mislim na Direkciju).
MJesovito - ZAPOSLENI I UPOSLENI!!!
Zaposleni - na platnom spisku
Uposleni - na "zadatku".
Miodrag Jevremovic - Miki, direktor Direkcije - Palmin covek (do tada bio neki kancelarijski mis po ELMOSU, cini mi se). Sta reci, pa lik je morao i bradu da obrije, zato sto je tako palmi delovano neuredno!!! Znaci, kakvu MOC ima taj covek da se "okrene" Palmi i da kaze, ej slusaj, zajebi ta mesovita preduzeca, odradice to "nasa" Direkcija sa svojim UPOSLENIM i tvojim ZAPOSLENIM kadrom i pare ce leci na Opstinski budzet, od koga Direkcija kao projektant i izvodjac radova ima SVOJ DEO -- LOGICNO!!!
    KONTAS???
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #243 poslato: 05-11-2007, 13:41:42 »

Da se osvrnem na ono, da se u Zapadnoj Evropi ljudi parkiraju ispred kuce besplatno ili imaju u zgradi..

Naime, u ovoj `metropoli`parking servis ubira mnogo para. Unutar kruznog toka,

 centar 3.90 ostalo 2.20 sat. Za zitelje, tromesecno 60 eura s´tim sto u glavnoj ulici ne moze pre 19h i

ogranicenje je na dve-tri ulice oko adrese.Ceka se mesecima. Za invalide besplatno.

Samo na par mesta ima zona, max 1-2 sata bez para.

Van kruznog toka se placa samo kod trznih centra. Planovi su da uvedu svuda.

Mnogi ljudi se sele iz grada bas zbog parkiranja. Kako zbog placanja tako i zbog nedostatka mesta.

Ja zivim van kruznog toka. Da dodam da se u zgradama koje imaju svoj parkig i te kako placa. 
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #244 poslato: 05-11-2007, 17:32:32 »

U mom kraju ne  :aq21:
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #245 poslato: 06-11-2007, 09:16:10 »

U mom kraju ne  :aq21:
Ako je ovo NE za zgrade, sumnjicava sam. Cena mora da je negde uracunata.

A ako je za ispred kuce..pa eto ni ja ne placam. 

Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #246 poslato: 06-11-2007, 10:27:27 »

Ovde se ne plaća parking nigde. Ispred tržnog centra je takodje besplatan. Kada se pravi nova zgrada se napravi dovoljno veliki parking za sve.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #247 poslato: 06-11-2007, 12:12:06 »

Nemoj da si sumnjicava  :aq17: Jednostavno se parkiranje svud oko zgrade ne naplacuje i dostupno je svima, ne samo stanarima. Ima u gradu naravno mesta gde su Kurzparkzone ali i dosta obelezenih mesta za parkiranje gde moze da se parkira dzabe i ostane koliko ti drago. Pride, na parkinzima supermarketa mozes 'ladno besplatno da parkiras auto na ceo dan  :aq21:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #248 poslato: 06-11-2007, 14:00:44 »

evo kako napreduje


ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #249 poslato: 06-11-2007, 14:48:13 »

Ko kako napreduje? Zokita Reisen?
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #250 poslato: 07-11-2007, 14:50:51 »


A gde se to u Zapadnoj Evropi ne naplacuje parking ako mogu da znam? Ja jos nisam otisao u neki zapadni grad a da ima besplatnih parkinga. Sto se tice cene mesecnih karata, sve ima na sajtu parking servisa jagodine, tako da oko toga nema potrebe da se nagadja. Sto se tice stanja oko parkinga, poboljsalo se mnogo, sada barem imas gde da parkiras, barem ja kad god sam bio u gradu, nebitno kolika je bila guzva uvek sam mogao u centru da parkiram, ako nista vise onda barem u parking zgradi. Cene lokala jesu takve, i to su neke realne sume za tako male lokale u Jagodini. Trzni centar Zir je stvarno u haosu, ali barem nije vise ceo centar.

Je l' me ti ovo zezas???? Ziveo si u Svajcarskoj i nigde nisi video besplatno parking mesto pored svoje stambene zgrade? Samo je potrebno da imas onaj tajmer u kolima. Nisi putovao u komsijsku Austriju i nisi video besplatne zone za parkiranje? U Nemackoj takodje?

U Cirihu ne postoje besplatna mesta za parkiranje, ispred svoje zgrade imas takozvane plave zone i tu mozes da se parkiras ako imas taj "tajmer" koji se placa mesecno.
Sačuvana
Dark Eagle

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #251 poslato: 07-11-2007, 21:57:03 »

Ah, da..taj tajmer postoji i ovde i naravno da se placa. Dopunjuje se.

Moja sumnjicavost u gornjem postu se odnosila na parking U zgradama (pokriven), ne ispred.

Ali...kako god..ne razumem naplacivanje parkinga u gradicu jedne zemlje gde narod nema ni za osnovne

potrebe. Standard i kupovna moc su toliko NISKI da je nebuloza i sama ideja punjenja opstinske kase

tim putem. :aq20:
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #252 poslato: 08-11-2007, 14:58:13 »

Ma, jok, to ce samo narod sad kroz parkiranje da plati "besplatnu" Gucu, "besplatan" prevoz i ostale "beplatne" stvari  :aq21:
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #253 poslato: 08-11-2007, 17:23:52 »

I to većinom oni koji te besplatne stvari nisu koristili.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #254 poslato: 08-11-2007, 18:10:20 »

Ne zna se sta je veca ironija, otplacivacemo svi podjednako! Samo se pitam kome teze pada ta porazavajuca cinjenica??? Sigurno NE onima koji su ubedjeni u BESPLATNU humanitarnu opstinsku kasicu - prasicu. I iskreno se nadam da su do sada sredili "besplatne" utiske, i da ce konacno da pocnu, sami, onako iz glave (i nije neka matematika) da zbiraju 2 i 2!
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #255 poslato: 08-11-2007, 18:13:17 »

Nema šanse, Palma pobedjuje i na sledećim izborima.
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #256 poslato: 09-11-2007, 09:15:41 »

Ah, da..taj tajmer postoji i ovde i naravno da se placa. Dopunjuje se.

Moja sumnjicavost u gornjem postu se odnosila na parking U zgradama (pokriven), ne ispred.

Ali...kako god..ne razumem naplacivanje parkinga u gradicu jedne zemlje gde narod nema ni za osnovne

potrebe. Standard i kupovna moc su toliko NISKI da je nebuloza i sama ideja punjenja opstinske kase

tim putem. :aq20:
Pa dobro, i ovde ako ima pokrivenih parkinga koji pripadaju zgradama oni se ne placaju, samo sto ne znam da li ima uopste neka takva zgrada kod nas. A sto se tice standarda i kupovne moci, ja sam izracunao da ja vise potrosim pare za mesec dana u Srbiji za neki normalan zivot nego sto bi potrosio u svajcarskoj, a to ni malo nije normalno ako se uzme u obzir neverovatno niska plata u srbiji, pogotovu u pomoravlju u na jugu.
Sačuvana
Dark Eagle

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #257 poslato: 09-11-2007, 15:20:03 »

Doooobro juuutro!!!  :aq21:
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #258 poslato: 09-11-2007, 15:25:16 »

Hast Du gut geschlafen?  :aq21:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #259 poslato: 09-11-2007, 17:50:27 »

Ah, da..taj tajmer postoji i ovde i naravno da se placa. Dopunjuje se.

Moja sumnjicavost u gornjem postu se odnosila na parking U zgradama (pokriven), ne ispred.

Ali...kako god..ne razumem naplacivanje parkinga u gradicu jedne zemlje gde narod nema ni za osnovne

potrebe. Standard i kupovna moc su toliko NISKI da je nebuloza i sama ideja punjenja opstinske kase

tim putem. :aq20:
Pa dobro, i ovde ako ima pokrivenih parkinga koji pripadaju zgradama oni se ne placaju, samo sto ne znam da li ima uopste neka takva zgrada kod nas. A sto se tice standarda i kupovne moci, ja sam izracunao da ja vise potrosim pare za mesec dana u Srbiji za neki normalan zivot nego sto bi potrosio u svajcarskoj, a to ni malo nije normalno ako se uzme u obzir neverovatno niska plata u srbiji, pogotovu u pomoravlju u na jugu.

zavisi mnogo od investitora. kod jednog od njih svaka zgrada ima svoju podznemnu garazu
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.116 sekundi sa 25 upita.