Razne zanimljive teme > Psihologija i on-line savetovalište

NARKOMANI GDE SE LEČITI

<< < (2/4) > >>

mimi1978:
a da to nisam napisao dakle ja sam se lecio uprivatnoj  specijalnoj bolnici za bolesti zavisnosti u Nisu ne znam koja bese ulica al to je jedina bolnica tog tipa za celu jugoist. srb. mislim da je telefo 018/565444,574-542 i svakome bih  preporucio ko je u problemu sa heroinom i drugim supstancama s tim mora da se ima kinta jer nije bas jeftino kolko ja znam negde oko 3000e za godinu dana kosta lecenje ali se ne daje odjednom nego za taj peiod nisam bas siguran oko cene jer mi moji roditelji ne pricaju o tome a da znate ko se odluci da ode ne placa se taj informativni razgovor to je besplatno POZDRAV ako nekog jos nesto zanima nek pise .

Dak:
Jako mi je drago da si ovde sa nama! Mnogi se toga stide, a ti si se i sam izjasnio da si bio narkoman,
sto uopste nije sramota! Pisi slobodno sve sto ti padne na pamet, jer mozda ima onih koji sve to citaju,
ali nemaju hrabrosti da se ukljuce...
       Ako tebi nije neprijatno, slobodno pisi nesto i o svim svojim problemima koje si imao dok si bio zavisnik.
Mislim da bi nam i to dosta znacilo, jer takve stvari uglavnom znamo ili iz novina, ili iz nekih emisija. Direktno svedocanstvo je jako retko.

             Pozdrav i drzi se!!!

mimi1978:
pa slusajte me kako je neko usao u problem je skoro kod svih zavisnika skoro identicna medjutim zelja za izlecenjem i gde se leciti verovatno nije kao ni podrska porodice. mislim da treba da se pise o programu za izlecenje i kako se izleciti ja trenutno ne mogu sebe smatrati izlecenim narkomanom nego ja sam apstinent 

bebironac:
da li moze "bivsi" zavisnik od droge ikad da kaze za sebe da je izlecen????

mimi1978:
pa kako nas uce na lecenju naucno mozak je izlecen od 12-18 meseci pa kod nekoga i do 24 meseca. Znaci za taj period mozak je obnovio sve neurotransmitere koji je heroin unistio . To je naucno dokazano da jeto izleciva bolest 100% kao i sve druge bolesti a da li moze da kaze da je izlecen to je stvarno znak pitanje ali ja cu sebe da zovem apstinent po mogucstvu dozivotni napisacu ti neki drugi put malo detaljnije sad se stvarno zurim pozdrav

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju