Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: ** Šinteri gde ste? **  (Pročitano 114821 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #220 poslato: 07-08-2008, 00:24:43 »

a ti Dak i ja cemo biti pocasni clanovi zirija... kilogram svinjskog za pobednicu
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #221 poslato: 07-08-2008, 07:52:59 »

eh ovde je vec druga prica .... na jednom konkurentskom forumu ljudi bodre te sintere koji ih na uzasan nacin love po parku.....a nemaju azil toliki da prime sve lutalice
Sačuvana

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #222 poslato: 07-08-2008, 08:55:47 »

eh ovde je vec druga prica .... na jednom konkurentskom forumu ljudi bodre te sintere koji ih na uzasan nacin love po parku.....a nemaju azil toliki da prime sve lutalice

          Naravno da ih ne treba surovo loviti ili ne daj boze ubijati ali ih definitivno treba skloniti sa ulice.....
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #223 poslato: 07-08-2008, 13:05:15 »

eh ovde je vec druga prica .... na jednom konkurentskom forumu ljudi bodre te sintere koji ih na uzasan nacin love po parku.....a nemaju azil toliki da prime sve lutalice

          Naravno da ih ne treba surovo loviti ili ne daj boze ubijati ali ih definitivno treba skloniti sa ulice.....
...skloniti ih sa ulice i naci ih (gle cuda) na obali predorskog jezera - MRTVE ....postoji kastriranje, azili u normalnim drzavama gde zive LJUDI...

prvo treba valjda mesto obezbediti gde da ih sklonis...a ne ajde kao sklanjamo ih sa ulice pa posto su nam popunjeni kapaciteti brze bolje da ih skebamo...
Sačuvana

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #224 poslato: 07-08-2008, 15:07:53 »

eh ovde je vec druga prica .... na jednom konkurentskom forumu ljudi bodre te sintere koji ih na uzasan nacin love po parku.....a nemaju azil toliki da prime sve lutalice

          Naravno da ih ne treba surovo loviti ili ne daj boze ubijati ali ih definitivno treba skloniti sa ulice.....
...skloniti ih sa ulice i naci ih (gle cuda) na obali predorskog jezera - MRTVE ....postoji kastriranje, azili u normalnim drzavama gde zive LJUDI...

prvo treba valjda mesto obezbediti gde da ih sklonis...a ne ajde kao sklanjamo ih sa ulice pa posto su nam popunjeni kapaciteti brze bolje da ih skebamo...
                           ` NARAVNO DA IH NE TREBA SUROVO LOVITI ILI NE DAJ BOZE UBIJATI`,napisah...... 
« Poslednja izmena: 08-08-2008, 00:08:44 od strane jelena.st »
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #225 poslato: 07-08-2008, 23:10:42 »

Ja sam sada u zemlji koja NEMA pse lutalice.I osecam se uzasno.Mnogo sam se navikao na njih.Mnogi bi podrzali njihovo uklanjanje,ali meni Jagodina,pa i svi nasi gradovi,imaju neki poseban dozivljaj sa tim lutalicama.Vecina se mozda nece sloziti sa mnom,verovatno su u pravu i sigurno je da i ja mozda gresim,ali ne bih voleo da nestanu sa ulica.Eto.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

bebironac

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #226 poslato: 08-08-2008, 00:10:10 »

Vala Dak ja  bih podrzala nikako njihovo uklanjanje sa ulica....pre neko jutro kod "zvrka" copor....za malo srce da mi stane reze,jure se...uzas jedan,ni malo nije prijatno...
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #227 poslato: 08-08-2008, 12:56:05 »

Vala Dak ja  bih podrzala nikako njihovo uklanjanje sa ulica....pre neko jutro kod "zvrka" copor....za malo srce da mi stane reze,jure se...uzas jedan,ni malo nije prijatno...
Hahahah,znam i meni se desavalo da ih tu vidim coporativno!Ali su uvek rezali jedni na druge.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

bebironac

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #228 poslato: 09-08-2008, 21:53:50 »

More kad ja pocnem da rezim.....
Sačuvana

anny

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #229 poslato: 09-08-2008, 22:22:22 »

More kad ja pocnem da rezim.....
Zar jedno mlado i jako krho mače :aq15:?
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #230 poslato: 09-08-2008, 22:54:50 »

kazes mala krhka maca,pa ne bih bas rekla,hmmmm
Sačuvana

anny

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #231 poslato: 10-08-2008, 10:20:36 »

Hm...ispravka...Došlo je do metamorfoze...
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #232 poslato: 10-08-2008, 21:41:36 »

Rezim na rezim...
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #233 poslato: 12-08-2008, 20:08:23 »

Meni je copor narazndazto-belih pasa(tako ih ja vec dugo oslovljavam) super,kad malo bolje pogledate primeticete alfa muzijaka i alfa zenku,zatim drugi red odgovornosti i na kraju su oni najslabiji po rangu.Licno sam imala priliku da se uverim u ovu hijerarhiju dok sam setala svog psa.Bukvalno na mig velikog muzijaka mladji muzijak drugog reda ide u izvidnicu,onjusi mog Akija,posto veliki ne daje znak mladji se vraca i to je sve.Gledala sam i kako veliki daje znak i tada mladji pocinje da laje i pridruzuju mu se svi psi osim alfa muzijaka i zenke.Meni je to bas zanimljivo,mada ne verujem da ljudi uopste primecuju takve stvari.

Cula sam da je izglasana neka gradska uredba o zivotinjama,bas me zanima tekst jer sam cula neke stvari koje su idiotske(tipa -jedna macka,nikako dve; ostavite svoje bicikle,motore i pse na ulazu u pijacu i sl),bas me zanima ceo tekst
Sačuvana

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #234 poslato: 12-08-2008, 20:22:35 »

Meni je copor narazndazto-belih pasa(tako ih ja vec dugo oslovljavam) super,kad malo bolje pogledate primeticete alfa muzijaka i alfa zenku,zatim drugi red odgovornosti i na kraju su oni najslabiji po rangu.Licno sam imala priliku da se uverim u ovu hijerarhiju dok sam setala svog psa.Bukvalno na mig velikog muzijaka mladji muzijak drugog reda ide u izvidnicu,onjusi mog Akija,posto veliki ne daje znak mladji se vraca i to je sve.Gledala sam i kako veliki daje znak i tada mladji pocinje da laje i pridruzuju mu se svi psi osim alfa muzijaka i zenke.Meni je to bas zanimljivo,mada ne verujem da ljudi uopste primecuju takve stvari.                       
Cula sam da je izglasana neka gradska uredba o zivotinjama,bas me zanima tekst jer sam cula neke stvari koje su idiotske(tipa -jedna macka,nikako dve; ostavite svoje bicikle,motore i pse na ulazu u pijacu i sl),bas me zanima ceo tekst
                                      sve je u redu ovo sto si napisala,jesu interesantni ali sta ako taj 'alfa muzijak' da znak 'drugorazrednom' keru da krene na tvoje ili moje dete....
« Poslednja izmena: 12-08-2008, 20:26:35 od strane jelena.st »
Sačuvana

leptirica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 51
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #235 poslato: 12-08-2008, 20:37:18 »

pas nikada nece sam da napadne coveka!
Sačuvana

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #236 poslato: 12-08-2008, 20:42:43 »

Pa ja nisam pobornik takvog razmisljanja...o tome svedoci ogroman oziljak na butini moje majke,o tome svedoci otkinuto uvo deteta od dve godine koje je bez razloga napao kucni sarplaninac.....Znam i da ljudi znaju biti jako okrutni prema njima..nemoj me pogresno razumeti,i ja volim zivotinje.....
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #237 poslato: 12-08-2008, 20:43:20 »

Ha,ha,izvini ali  ne mogu da verujem da neko jos uvek tako razmislja,on daje znak samo ako drugi pas zarezi na "izvidjaca",mog psa nije ni pogledao jer nije pretnja,sigurno da mu ni dete nije pretnja...naravno sada je jedan od dva perioda u godini kada se oni  udruzuju zbog zenki i znam da moze biti vrlo neprijatno kada ih vidis da se na ulici tuku,ja jednostavno predjem na drugu stranu i ne reagujem,uglavnom znam gde se nalaze i izbegavam taj deo narocito kada sam sa psom.
Nemoj vaspitavati dete da se plasi pasa,cak ni ako se ti  plasis,ukoliko pokazujes znake straha oni reaguju i mogu da napadnu cak i dete ako pocne da vristi ili slicno
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #238 poslato: 12-08-2008, 20:55:30 »

pa dete iz gluposti moze da pocne da vristi,recimo neko razmazeno deriste i sta onda....lutalice ipak treba da se sklone sa ulica u neki oblekat predvidjen za to....
Sačuvana

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #239 poslato: 12-08-2008, 21:00:18 »

Ha,ha,izvini ali  ne mogu da verujem da neko jos uvek tako razmislja,on daje znak samo ako drugi pas zarezi na "izvidjaca",mog psa nije ni pogledao jer nije pretnja,sigurno da mu ni dete nije pretnja...naravno sada je jedan od dva perioda u godini kada se oni  udruzuju zbog zenki i znam da moze biti vrlo neprijatno kada ih vidis da se na ulici tuku,ja jednostavno predjem na drugu stranu i ne reagujem,uglavnom znam gde se nalaze i izbegavam taj deo narocito kada sam sa psom.
Nemoj vaspitavati dete da se plasi pasa,cak ni ako se ti  plasis,ukoliko pokazujes znake straha oni reaguju i mogu da napadnu cak i dete ako pocne da vristi ili slicno
                   pa naravno da nisam mislila da ce jedan drugom reci 'ajd' sad,ujedaj',samo sam se nadovezala i iskoristila tvoju pricu da izrazim svoj stav
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 24 upita.