Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: ZOO Jagodina  (Pročitano 256346 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

the best

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #300 poslato: 06-09-2007, 12:09:35 »

posteno-zoo je prelep...
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #301 poslato: 06-09-2007, 13:54:57 »

Izvin'te sto nisam clan vaseg FAN KLUBA  :aq21: Imala sam prilike da putujem i vidim kako ZAISTA izgleda ZOO vrt pa da uporedim PRAVE ZOO vrtove i ovu jagodinsku jadnu, bednu, malenu, siromasnu A TAKO SKUPO PLACENU imitaciju. Zao mi je sto ni vi ni vasa deca ne znate za bolje. Ja vam svima zelim da jednog dana vidite PRAVI ZOO vrt pa da shvatite da je to mnogo vise od parkica u kome na skucenom prostoru nestrucno osoblje maltretira do iznemoglosti ono malo istrosenih i ofucanih zivotinja kojih je BG ZOO jedva cekao da se otarasi, jer nema kintu da ih hrani i leci.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #302 poslato: 06-09-2007, 13:59:26 »

Za Jagodinu je sasvim dovoljan i ovakav mali Zoo vrt

sasvim ima dovoljno zivotinja

i bas lepo izgleda.

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #303 poslato: 06-09-2007, 14:02:05 »

Izvin'te sto nisam clan vaseg FAN KLUBA  :aq21: Imala sam prilike da putujem i vidim kako ZAISTA izgleda ZOO vrt pa da uporedim PRAVE ZOO vrtove i ovu jagodinsku jadnu, bednu, malenu, siromasnu A TAKO SKUPO PLACENU imitaciju. Zao mi je sto ni vi ni vasa deca ne znate za bolje. Ja vam svima zelim da jednog dana vidite PRAVI ZOO vrt pa da shvatite da je to mnogo vise od parkica u kome na skucenom prostoru nestrucno osoblje maltretira do iznemoglosti ono malo istrosenih i ofucanih zivotinja kojih je BG ZOO jedva cekao da se otarasi, jer nema kintu da ih hrani i leci.

odakle ti ideja da si ti jedina imala privilegiju da nesto od sveta vidis? naravno da ima i vecih i lepsih i bolji zoo vrtova, ali nista ne fali ni ovom j jagodini. jeste mali ali je simpatican. takodj emi nije jasno sta porazumevas pod maltretiranjem zivotinja do iznemoglosti, o cemu ti pricas?
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #304 poslato: 06-09-2007, 14:08:47 »

Deca mnogo jasu ponija,a znate kakva nam je omladina,mada bolje da jasu ponija nego da piju d...u po kafici.
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #305 poslato: 06-09-2007, 15:00:51 »

Pa sta je tu lose sto se poni mnogo jase, on valjda i sluzi za to? A naravno da postoje i veci i bolji zoo vrtovi od nasih, ali meni se svidja i ovaj jer ja npr. cesto volim da odem tamo sa curom da se prosetam malo i gledam zivotinje.
Sačuvana
Dark Eagle

nickollica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 735
  • jagode su jagode i supermen je jak
    • AzrA
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #306 poslato: 06-09-2007, 15:16:13 »

Pa sta je tu lose sto se poni mnogo jase, on valjda i sluzi za to?

naravno...sve zivotinje su stvorene za nas...da nam sluze,da ih jasemo,iskoriscavamo....
Sačuvana
jagode su jagode i supermen je jak


ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #307 poslato: 06-09-2007, 15:38:38 »

I da im ostavimo u testamentu ...kolko bese....12 milionceta
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #308 poslato: 06-09-2007, 20:16:15 »

Pa nisu stvorene zbog nas, ali ako mozes ti iskoristi, one da moze jahale bi nas  :aq01:
Sačuvana
Dark Eagle

the best

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #309 poslato: 07-09-2007, 13:24:39 »

a sta rade ponijima u drugim zooloskim?
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #310 poslato: 07-09-2007, 15:54:43 »

A i drugim zoo vrtovima ima poni? Nisam znao stvarno.
Sačuvana
Dark Eagle

the best

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #311 poslato: 08-09-2007, 10:08:07 »

pa u bg ga isto jasu...i to tri puta veci krug nego u jagodinskom zoo-u...
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #312 poslato: 08-09-2007, 10:09:48 »

pa u bg ga isto jasu...i to tri puta veci krug nego u jagodinskom zoo-u...

i u cirkusima i na mnogim drugim mestima. ne vidim u cemu je tu problem?
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #313 poslato: 08-09-2007, 10:33:38 »

Problem je da zivotinje ne postoje da bi zabavljale coveka!! Ja sam veliki protivnik zatvaranja zivotinja u kaveze,
posebno divljih pa jos i u drugim klimatskim uslovima...Ne znam koliko ponija ima u zoo ali ako je jedan onda tu ima posla za
drustvo za zastitu zivotinja!! A cirkusi....pa bore se neka svetska drustva za to! Za uslove, tretman...a mozda im uspe i da ukinu!
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #314 poslato: 08-09-2007, 10:35:18 »

Problem je da zivotinje ne postoje da bi zabavljale coveka!! Ja sam veliki protivnik zatvaranja zivotinja u kaveze,
posebno divljih pa jos i u drugim klimatskim uslovima...Ne znam koliko ponija ima u zoo ali ako je jedan onda tu ima posla za
drustvo za zastitu zivotinja!! A cirkusi....pa bore se neka svetska drustva za to! Za uslove, tretman...a mozda im uspe i da ukinu!


u jagodini ima 3 ponija, a definitivno treba povesti razuna. doduse koliko znam ovaj zoo vrt je i radjen po propisanim uslovima drzanja zivotinja, zato i ne mogu da imaju slona
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #315 poslato: 08-09-2007, 10:38:40 »

ja jos ne znam da drustva za zastitu zivotinja napadaju zoovrtove,...ja sam protivnik cirkusa jer se tamo zaista tuku i zatvaraju zivotinje,a zoo vrtovi ni na koji nacin ne ugrozavaju zivotinje,sta vise,nekad imaju bolje uslove nego covek.
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #316 poslato: 08-09-2007, 10:39:44 »

da,za slona je potrebno 2 hektara,a toliko ima ceo zoo
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #317 poslato: 08-09-2007, 10:55:35 »

ja jos ne znam da drustva za zastitu zivotinja napadaju zoovrtove,...ja sam protivnik cirkusa jer se tamo zaista tuku i zatvaraju zivotinje,a zoo vrtovi ni na koji nacin ne ugrozavaju zivotinje,sta vise,nekad imaju bolje uslove nego covek.
Ko je rekao "napadaju"? Samo ime kaze dovoljno! STITE!!!

Kako to da "ni na koji nacin ne ugrozavaju zivotinje" a transportuju ih odakle sve ne, zatvaraju ih, ne love hranu vec im se servira
uslovi potpuno drugi od njihovih prirodnih potreba.... :aq11:
Zivotinje su potrebne coveku za opstanak ali to ne znaci da treba da mu sluze i za zabavu!!! :aq25:
« Poslednja izmena: 08-09-2007, 10:56:31 od strane zs »
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #318 poslato: 08-09-2007, 10:58:14 »

ja jos ne znam da drustva za zastitu zivotinja napadaju zoovrtove,...ja sam protivnik cirkusa jer se tamo zaista tuku i zatvaraju zivotinje,a zoo vrtovi ni na koji nacin ne ugrozavaju zivotinje,sta vise,nekad imaju bolje uslove nego covek.
Ko je rekao "napadaju"? Samo ime kaze dovoljno! STITE!!!

Kako to da "ni na koji nacin ne ugrozavaju zivotinje" a transportuju ih odakle sve ne, zatvaraju ih, ne love hranu vec im se servira
uslovi potpuno drugi od njihovih prirodnih potreba.... :aq11:
Zivotinje su potrebne coveku za opstanak ali to ne znaci da treba da mu sluze i za zabavu!!! :aq25:


saglasan, jedino sto se u zooloskim vrtovima nalaze uglavnom zivotinje koje su "uzgajane" u zarobljenistvu, i kada bi i hteli da ih vrate morali bi da ih za to obuce.

na tu temu mi se izuzetno svidja film "u setnji sa lavovima", upravo se radi o jednom kampu za "obuku" lavova koji su bili u zoo vrtovima i/ili cirkusima kako bi se vratili u divljinu i tamo opstali
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #319 poslato: 08-09-2007, 10:58:42 »

znaci,pokojni stiv irvin nije bio ,,zastitnik,, zivotinja,vec ih je mucio?
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 22 upita.