Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Milo dobio diplomu neradnika  (Pročitano 3996 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

zs

  • Gost
Milo dobio diplomu neradnika
« poslato: 19-07-2007, 07:55:14 »

Mreža za afirmaciju nevladinog sektora MANS proglasila je Mila Đukanovića najneaktivnijim poslanikom Skupštine Crne Gore, za šta je dobio i simboličnu diplomu za neaktivnost. Đukanović na sednice uopšte nije dolazio od 20. marta do 31. maja, ali je redovno primao sve novčane prinadležnosti poslanika.
Diplome poslanicima za neaktivnost u Skupštini "dodeljene" su još četvorici članova vladajućeg DPS-a. Mans je na ovaj način želeo da neaktivne poslanike trgne iz letargije i podstakne da uzmu učešće u Skupštini Crne Gore. n D. St.
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: Milo dobio diplomu neradnika
« Odgovor #1 poslato: 19-07-2007, 09:55:54 »

I koji je tvoj komentar na sve ove "zanimljivosti" koje ubacuješ? Nemoj mi reći da ih nemaš  :aq25: Pošto već mene "prozivaš" počni svojim primerom da mi "obrazlažeš" svoje primedbe.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Milo dobio diplomu neradnika
« Odgovor #2 poslato: 19-07-2007, 13:42:00 »

I koji je tvoj komentar na sve ove "zanimljivosti" koje ubacuješ? Nemoj mi reći da ih nemaš  :aq25: Pošto već mene "prozivaš" počni svojim primerom da mi "obrazlažeš" svoje primedbe.

sto bih ja komentarisao zanimljivosti, znimljivost je sama po sebi "zanimljiva", pa makar kao informacija

a da ne bude da nisam komentarisao, sta mislis koliko bi nasih politicara trebalo da dobije diplomu neradnika?
« Poslednja izmena: 19-07-2007, 13:42:36 od strane zs »
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.061 sekundi sa 23 upita.