Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Da li često ostajete SAMI?, O čemu razmišljate i kako to podnosite?  (Pročitano 13436 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu

i tim trenucima mizika je jedini spas, o čemu tad razmišljate

da li mislite o prošlim vremenima  ili  razmišljate  šta ćete sledeće da uradite

 :aq22:

anny

  • Gost

Samoca mi je nekada jako potrebna... Tada se spustim u sebe i krecem sa analizom... Iz proslosti iseckam samo lepe trenutke, a na buducnost ne gledam- zivim u sadashnjem trenutku...
Sačuvana

Natassa

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 116

Nevolim samocu i izbegavam takve situacije...
Sačuvana
Lako je kad te neko
ni ne zavoli
tad samo tamna strana
srca zaboli
tesko je kad za nekog jedinog
i svog postanes zrnce soli
tesko je kad tvoj neko

prestane da te voli

MIMA-NESTLICA

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3

Dopada mi se ovo sto je rekla Anny......da zivi samo u sadasnjem momentu i da ne gleda u buducnost...tako se grade jake,stabilne osobe koje gledaju da svaki trenutak u zivotu iskoriste u njihovu korist,pospesuju svoju licnost....a ne da non-stop gledaju u buducnost pa nista ne realizuju sto su zamislili u sadasnjem trenutku.........Ovako se ostvaruju mnoge zelje..biti fokusiran uvek na sadasnjost i radovati se svakom novom danu koji osvane..jer je zivot nesto neverovatno..dar..treba ga ceniti.......
Sačuvana

anny

  • Gost

Citat
a ne da non-stop gledaju u buducnost pa nista ne realizuju sto su zamislili u sadasnjem trenutku.........Ovako se ostvaruju mnoge zelje..biti fokusiran uvek na sadasnjost i radovati se svakom novom danu koji osvane..jer je zivot nesto neverovatno..dar..treba ga ceniti.......
Upravo tako,Mima :aq04:...
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090

Samoca ume da bude strasna, jeziva. Isto tako, ponekad ume i da godi. Sta radim? Obavezno je tu muzika, a moje misli uglavnom idu u sutra jer je juce proslo... a sutra mi uvek donosi nesto novo i lepo, jer od juce uglavnom nema goreg :D
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik

Dosta sam sam poslednjih meseci.Samoca mi cesto prija,ali ova sada u sadasnjem obliku-pa i ne bas.Susreo sam se sa sopstvenim "demonima",video ih,upoznao...I ako mi je uzasno u ovoj samoci,saznao sam od cega sam sacinjen,a to nije bilo moguce bez samoce.Treba znati od cega smo i na sta smo spremni,ali to moze da bude i uzasavajuce...
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142

 bolje biti sam nego nego sa svakim.

najteze je kada si sa nekim a SAM.

samoca je jedan sirok pojam: fizicki sam i psihicki sam.

ovo drugo je jako tesko
prvo je ok.,nema kuvanja,peglanja,kupovine...75% vremena provodim tako.
stvar navike.

Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Svilena

  • Gost
« Poslednja izmena: 22-12-2012, 21:36:40 od strane Svilena »
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188

Mrzim da ostanem sam, tad mi ceo svet pust!!
Ako ostanem sam onda slusam muziku, čitam, piše, projektujem... ili prosetam do nekog ili negde.
Dosadno je biti sam!!!
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

Betty Boop

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 828

Radim veći deo dana i to s narodom,ono malo vremena sto ostane iskoristim da uzivam u tišini,negde na nekom brdu okruzena travom,drvećem,nebom,pticama...
A o čemu razmišljam....uh...pa to je već komplikovano..hehehehe
Vazno da mi to prija i puni baterije.Volim kad sam sama i radim to često. :aq29:
Sačuvana
Svi problemi blede kad razvijes sposobnost da smireno posmatras!

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990

Više volim kada sam sama... Tada se prepustim samoj sebi i uživam u trenutku... Zažmurim i počinjem da mašta, razmišljam... Posle toga sam kao i nova i onda sam tužna kada moram da prekinem...
Sačuvana

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626

 
   Volim samocu.Dnevno sebi priustim dva sata samoce - neophodna su mi.
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost

Samo da napravimo razliku, između samoće i usamljenosti.
Ja volim samoću. Čak mi je neophodna jer radim potpuno lud posao sa još luđim ljudima. Samoća mi užasno prija. Bez obzira da li samo blejim u TV, da li čitam, da li  :aq17:
Nađem ja sebi uvek neku zanimaciju kada sam sama, pa makar sređivala kupatilo  :aq21:
Usamljenost je već problem, po meni odsustvo društvenih aktivnosti, zabave, ljubavi...
Volim da sam sama i to mi ne predstavlja nikakav problem. Naravno sve do određene granice.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142

da budem sama volim,ali usamljenosti se plasim.

najgore je kad se neko ko nije sam oseca  usamljeno.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626

...ja se osecam usamljeno u drustvu nekih ljudi...ako vec pricamo o usamljenosti..samoca,ponovicu,mi prija...
Sačuvana

principessa

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 151

samoću koristim radi tišine,isključim sve zvukove i ispraznim mozak,ne razmišljam ni o čemu,a pronalazim mir...
što se usamljenosti tiče,dobro je osećati je,jer pokrene na traganje,ali nikako ne sme da postane stalan osećaj,jer uništava sve lepo što se svaki dan oko nas događa:)
volim samoću. . . a volim i trenutni osećaj usamljenosti jer da znak da nešto fali,a onda znam za čim da tragam:)
Sačuvana
svaki put kad ti sudbina nametne izbor između dva puta,ti izaberi treći,i ako zezneš stvar bio si u pravu:)

Lestat

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 14

Ima i mnogo gorih stvari od usamljenosti samo sto covek obicno to prekasno shvati- da nema niceg goreg od tog "prekasno"
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 24 upita.