Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: deca gastarbajtera koja su odrasla u srbiji  (Pročitano 14216 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Duisburg

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Odg: deca gastarbajtera koja su odrasla u srbiji
« Odgovor #20 poslato: 27-03-2011, 13:10:04 »

Ja razumijem Ketrin i njen problem. Nije problemu tome sto je odrastala u Srbiji, nego sto je rodjena u inostranstvu. I ja sam rodjen u Njemackoj i do 7. godine sam tamo zivio, cak su me i odgajali dvoje Nijemaca, jer nisu imali svoje djece, a moji roditelji su samo gledali svoje dupe i da sto vise zarade...
Sa 7 godina sam poslat u Bosnu da idem u skolu. Nikad nisam mogao da prihvatim tu zemlju kao svoju. Sto mi je vise prolazio zivot, sve sam vise primjecivao u gradicu u kojem sam zivio da je ovakvih slucajeva kao sto je moj mnogo, mozda su cak i svi takvi. Znam mnoge koji su rodjeni u Sloveniji, Juznoj Africi, Njemackoj, pa su dosli da idu u skolu kod nas, danas nijedan nije ozenjen, vecina nema djece i usli su u "kasne" godine. Obicno vole da hodaju sporo i zamisljeno, kao da nikad nikud ne zure, dok svi ostali nekud "trce". Zbog toga ih vjerovatno smatraju "naduvenima", "uobrazenima" ili cak "glupima". Potcjenjuju nas!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 24 upita.