Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Muzej vostanih figura u Jagodini  (Pročitano 120731 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #60 poslato: 23-03-2008, 23:39:24 »

Pa kad se dize tol'ka frka oko nje (ni ime joj ne mogu pomenuti),
sto joj ne stave i onog njenog pored, pa da imamo Arkana i Arkanoida na jednom mestu!
Ako je ona zasluzila, valjda je i on!
Ko je za? (ajd bar jedan glas da dobiju)
Sačuvana

macha

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 33
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #61 poslato: 23-03-2008, 23:57:03 »

Ta osoba moze da napuni Marakanu  Usce i sta pozeli sto ostali mogu samo da sanjaju........................
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #62 poslato: 24-03-2008, 08:20:10 »

Pa kad se dize tol'ka frka oko nje (ni ime joj ne mogu pomenuti),
sto joj ne stave i onog njenog pored, pa da imamo Arkana i Arkanoida na jednom mestu!
Ako je ona zasluzila, valjda je i on!
Ko je za? (ajd bar jedan glas da dobiju)
Taman jos i na njega da trosimo vosak! Protiv!!!

Da obrazlozim.

On je u A'damu bio kriminalac i to tvdjeg kova. Bez ikakvih skrupula. Jedan od onih koji su nas ukaljali ovde.

Njegova i Jocina dela se spominju u knjizi jednog inspektora a ima i ljudi koji su ga poznavali.

Vrlo sirov, prost i beskrupulozan tip. I u drustvu i u "poslovima". Dovoljno je i to, da ne idem dalje u Bosnu.


Ta osoba moze da napuni Marakanu  Usce i sta pozeli sto ostali mogu samo da sanjaju........................
Ne sanjamo svi iste snove!

Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #63 poslato: 24-03-2008, 08:24:31 »

Ja se izvinjavam uredniku ove teme jer pravimo chat od teme ali moram da kazem jos ovo :Neznam  zasto imate takvo misljenje o osobi koju i nepoznajete i kako mozete tako da pricate stvarno mi nije jasno nemate ni malo morala pa ta Svetlana puni Marakanu Usce hale sirom Evrope i posle svega sto joj rade ona se na scenu vraca jaca na sve nacine pokusavaju da je sruse ali im nepolazi  za  rukom podsetimo se samo ubistva Zeljka koncert na Marakani Sablja koncert na Uscu samo neki od primera ona je oduvek bila i bice najveca zvezda hteli to neki da priznaju ili ne .......
I u dobru i u zlu sa Cecom u srcu!!!!
Ne govori u istoj rečenici o Ceci i moralu!
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #64 poslato: 24-03-2008, 15:58:25 »

Vidim ja da deci ne mozes da opovrgnes ono sto ih je Pink naucio! :aq25:
Kako da kazes da ta teta sto im daje bombone, nije ono za sta se samoproglasava? :aq25:
Uostalom kakav je bio on, takva je i ona, jer,
s kim si, takav si! :aq29:
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #65 poslato: 24-03-2008, 18:26:39 »

kakva gomila gluposti ovde moze da se procita ovo je isto ko sto penzosi trtljaju ispred ulaza!

evo ja sam za to da se ceca stavi u muzeju vostanih figura jel jedina moze da napuni marakanu i usce i svi redom vole njene pesme a to dali je i kakva osoba apsolutno me boli uvo jel to nije ni bitno coveka cenim po poslu koji radi a ne po tome kakav je u kuci!!!

a sto se ovde pojedinih komentara tice da one je moralna osoba za moj ukus a posto sebe smatram nemoralnim i ponosim se time ja bih postavio i jelenu karleusu u muzeju posto je ona bas po mome ukusu dok je ceca vise zena domacica ima dvoje dece i umesto vi da je branite ja je ovde branim iako je ona mnogo bliza vasim zivotnim principima nego mojim!!!

a loremo loreno ili kako vec jel se moral jede??jel se od morala zivi??jel ces svoju decu da vaspitas da budu moralna pa koad ogladne a dodjedo krize moral ce da ih nahrani???
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #66 poslato: 24-03-2008, 18:54:34 »

kakva gomila gluposti ovde moze da se procita ovo je isto ko sto penzosi trtljaju ispred ulaza!

evo ja sam za to da se ceca stavi u muzeju vostanih figura jel jedina moze da napuni marakanu i usce i svi redom vole njene pesme a to dali je i kakva osoba apsolutno me boli uvo jel to nije ni bitno coveka cenim po poslu koji radi a ne po tome kakav je u kuci!!!

a sto se ovde pojedinih komentara tice da one je moralna osoba za moj ukus a posto sebe smatram nemoralnim i ponosim se time ja bih postavio i jelenu karleusu u muzeju posto je ona bas po mome ukusu dok je ceca vise zena domacica ima dvoje dece i umesto vi da je branite ja je ovde branim iako je ona mnogo bliza vasim zivotnim principima nego mojim!!!

a loremo loreno ili kako vec jel se moral jede??jel se od morala zivi??jel ces svoju decu da vaspitas da budu moralna pa koad ogladne a dodjedo krize moral ce da ih nahrani???
penzosi mozda trtljaju al' se ne smaraju cecom i karleusom, ne zna se koja je vece dno ispod dna... ajd' ti lepo uzmi te figure od palme pa nosi kuci
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #67 poslato: 24-03-2008, 18:58:10 »

jel jel ima neka recenica u kojoj ti ne spomenes palmu sta ti taj palma urtadio pa ga u svakoj recenici pominjes????

i jel imas neki problem sa jelenom karleusom i sa dnom dna??
evo ja sam takav i jel ti smeta to mozda pojasni mmi u cemu je tvoj problem prema meni jel upravo si i meni rekla da sam dno dna???

u kom bre ti svetu zivis i kazi mi koja je tvoja vizija jagodine i daj molim te posto si takopametnja kandiduj se za izbore 11 maja pa da te vidimo na delu???
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #68 poslato: 24-03-2008, 19:27:42 »

Ma nije vredna pomena!!!
Ta osoba moze da napuni Marakanu  Usce i sta pozeli sto ostali mogu samo da sanjaju........................
Ja imam nesto o cemu ona ne moze ni da sanja!!! :aq08:
Miran san svake noci!!! :aq29:
« Poslednja izmena: 24-03-2008, 19:30:40 od strane Louis »
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #69 poslato: 24-03-2008, 19:46:26 »

jel jel ima neka recenica u kojoj ti ne spomenes palmu sta ti taj palma urtadio pa ga u svakoj recenici pominjes????

i jel imas neki problem sa jelenom karleusom i sa dnom dna??
evo ja sam takav i jel ti smeta to mozda pojasni mmi u cemu je tvoj problem prema meni jel upravo si i meni rekla da sam dno dna???

u kom bre ti svetu zivis i kazi mi koja je tvoja vizija jagodine i daj molim te posto si takopametnja kandiduj se za izbore 11 maja pa da te vidimo na delu???
1. palma i da hoce ne moze nista da mi uradi,
2. sram te bilo, slusas karleusu i jos se hvalis
3.svet u kome ja zivim, ti neces skoro
4.hahaha palma je ociti primer da je potrebna pamet za kanditaturu
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #70 poslato: 24-03-2008, 19:49:33 »

Zasluga Cece je to da je napunila Marakanu. Pa punila je i Brena. I u budućnosti će neka druga silikonska pevaljka da puni Marakanu. A to da je domaćica i majka... pa to je bila i Ma Beker.
a ti penzosi, veruj, ne sanjaju da pune Marakanu. To sanjaju tinejdžeri. Penzosi imaju drugih briga.
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #71 poslato: 24-03-2008, 19:57:46 »

a znaci sedis sa penzosima i znas njihove brige koje kojim autom doso ko kpoga odvezo ko koga dovezo ko je kad doso kuci i odakle kome pare to su njihove glavne teme!!!

neznam kad je to brena punila marakanu niti mi je san da je napunim niti sam tinejzer a inace nemam nosta protiv ni da brenu stave u taj muzej!!
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #72 poslato: 24-03-2008, 20:04:06 »

verujem da ne bi imao nista protiv da stave i micu trofrtaljku
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #73 poslato: 24-03-2008, 20:06:46 »

Na žalost ne sedim s penzosima i nikada nisam čula Cecu kako peva i nemam ni želju za tim. a ko kakav auto vozi me nikada nije bilo briga. Možda nisi tinejdžer po godinama, ali... Postoje ljudi u prošlosti Srbije koji su bili velikani u svetskom smislu i zaslužili bi da se nadju u muzeju. Ali,  po tvome, to zaslužuje Ceca jer je napunila Marakanu i naravno svu zaradu je "dala" siromašnim u Srbiji. Zbog mene, može i Mica Trofrtaljka. Bar se Srbija nasmejala do suza.
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #74 poslato: 24-03-2008, 20:07:27 »

naravno da nebih samo da se nesto radi i desava mogli bi i kostu semenkara mitu iz panjevac i duleta ciganina i noneta da postave!!

j
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #75 poslato: 24-03-2008, 20:10:03 »

"Penzosi", kako ih "neko" zove, su ljudi koji su svoj radni vek odradili i njima nije preokupacija
to ko koga dovozi, odvozi,vec gola egzistencija!(bar onih koji su bili radnicka klasa)
A i ja se nadam da cu za 15-ak godina biti "Penzos" pa da i meni malo drzava daje ono sto mi je duzna!
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #76 poslato: 24-03-2008, 20:14:59 »

Na žalost ne sedim s penzosima i nikada nisam čula Cecu kako peva i nemam ni želju za tim. a ko kakav auto vozi me nikada nije bilo briga. Možda nisi tinejdžer po godinama, ali... Postoje ljudi u prošlosti Srbije koji su bili velikani u svetskom smislu i zaslužili bi da se nadju u muzeju. Ali,  po tvome, to zaslužuje Ceca jer je napunila Marakanu i naravno svu zaradu je "dala" siromašnim u Srbiji. Zbog mene, može i Mica Trofrtaljka. Bar se Srbija nasmejala do suza.
mica trofrtaljka je bila za- neko :aq29:
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #77 poslato: 24-03-2008, 20:18:32 »

e vala bogami jeste im preokupacija ko kopga odvozi i dovozi a u te penzose ubrajam i one titove pionire koji su se poenzionisali u 35 god i sad imaju 50 i samo ogovaraju i nista ne rade jel oni su moralni ljudi tako da ih ogovaranje i gnusanje na nemoral hrani!¨
inace da nemaju ocemu da pricaju verovatno bi crkli!!

a zasto bi ceca dala svoju zaradu sirotinji??
jel roling stonsi dali zaradu sirotinji jel snup dog kome svaka pesma prica o sirotinji i nepravdi a on vozi 15 automobila vrednih milion komad i zivi u kuci od 50 miliona i gle cuda to mu je sve donela ta sirotinja odvojivsi parce hleba od usta da bi kupili kartu za njegov koncert!!
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #78 poslato: 24-03-2008, 20:19:09 »

naravno da nebih samo da se nesto radi i desava mogli bi i kostu semenkara mitu iz panjevac i duleta ciganina i noneta da postave!!

j
samo da se nesto radi :aq20:.... treba bre da se zna i zasto...
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #79 poslato: 24-03-2008, 20:22:18 »

To ti je tako u "Zemlji Srbiji"!
Ne gledam u svoje dvoriste, vec ko komsiji dolazi a dvoriste mu prljavooo!!!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.116 sekundi sa 20 upita.