Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Zena rodila blizance koji imaju razlicite oceve!  (Pročitano 3771 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

lara_kroft

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 596
Zena rodila blizance koji imaju razlicite oceve!
« poslato: 20-06-2009, 11:27:26 »



    Mia Vašington iz Dalasa u državi Teksas u Americi rodila je blizance koji imaju različite očeve.
Mia je priznala da je imala ljubavnika kada je začela, te se tako dogodilo da dve jajne ćelije budu oplođene spermom dva čoveka, prenosi britanski Telegraf.
"Imam blizance, ali su braća samo po majci", izjavila je Mia za Foks njuz.
Mia i njen suprug Džejms Harison podvrgli su se DNK testu nakon što su primetili da jedanaestomesečne bebe Džastin i Džordan nimalo ne liče.
"Od svih ljudi u Americi i u svetu, ovo je moralo da se dogodi baš meni. Šokirana sam", izjavila je Mia.

Prema analizi testa očinstva, šansa da Džastin i Džordan nemaju istog oca iznosi 99,9999 procenata. Laboratorija tvrdi kako se nikada ranije nije susrela sa ovakvim nalazima, kao i da ne veruju da će ih uskoro opet videti.
Dr. Kris Drejling iz dijagnostičkog centra izjavio je da ovakav slučaj može da se dogodi ukoliko žena tokom ovulacije ispusti više jajnih ćelija i ima više od jednog seksualnog partnera u isto vreme.
Otac blizanaca izjavio je kako je oprostio svojoj supruzi ispad sa drugim čovekom i obećao da će ostati pored nje i podizati oba dečaka kao da su njegovi.
Mia je izjavila da planira dečacima da saopšti istinu o njihovim različitostima kada budu dovoljno veliki da razumeju. Ipak, kaže da ne planira da kaže istinu drugom ocu.
Sačuvana
Pre nego što uradite nešto, morate da budete neko...
 

Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 24 upita.