Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: U Srbiji nista novo...  (Pročitano 8647 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
U Srbiji nista novo...
« poslato: 06-05-2012, 23:05:36 »



Sta reci posle izbora....

u zemlji gde cveta korupcija i gde je prosecna plata 200 evra izgleda da su gradjani sRECNI, zasto kazu da su gradjani sRBIJE "mucenici" ja bih preko da su retardirani, jel normalan covek bih glasao za bolji zivot ovako...cini se da je 500 godina pod Turcima bilo malo da bi se Srbinu mozak izbistrio, jedino znam da ce se odlazak mladih u inostranstvo jos vise nastaviti...

secam se izjave starog komunjare Milosa Zivanovica "Ako vam se ne svidja vlast - pusku u ruke pa u sumu"...
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Odg: U Srbiji nista novo...
« Odgovor #1 poslato: 06-05-2012, 23:52:47 »

Potpuno se slažem. Narod mora da bude potpuni imbecil i debil pa da glasa za režim i režimske stranke posle svih laži, prevara, maninulacija i lopovluka. Strašno!
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Odg: U Srbiji nista novo...
« Odgovor #2 poslato: 07-05-2012, 03:52:01 »

Pa nije bas da nema nista novo. SRS je konacno postavljena tamo gde i pripada, u rupu.
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

Egzi

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 251
Odg: U Srbiji nista novo...
« Odgovor #3 poslato: 07-05-2012, 09:01:02 »



Sta reci posle izbora....

u zemlji gde cveta korupcija i gde je prosecna plata 200 evra izgleda da su gradjani sRECNI, zasto kazu da su gradjani sRBIJE "mucenici" ja bih preko da su retardirani, jel normalan covek bih glasao za bolji zivot ovako...cini se da je 500 godina pod Turcima bilo malo da bi se Srbinu mozak izbistrio, jedino znam da ce se odlazak mladih u inostranstvo jos vise nastaviti...

secam se izjave starog komunjare Milosa Zivanovica "Ako vam se ne svidja vlast - pusku u ruke pa u sumu"...


Narod nije sretan sa postojecim stanjem kao ni sa dosadasnjom vlasti, ali prepoznaje aroganciju i laz Naprednjaka u likovima Nikolica i Vucica. Oni su dvadeset godina tu. Dosadili su i bogu i Srbiji. Ne bi oni nista novoga doneli vec samo produbili podelu na Srbe polupismene i Srbe civilizirane. Njihova ciljna grupa su ovi prvi.  Njihov jedini cilj je borba za vlast pa  makar i preko Seselja "mrtvog". Oni  bi stanje doveli do katastrofe jer bi u koaliciji sa Kostunicoma radili isto sto i devedesetih pa i gore. Od takvog zla Srbija je jednom pobegla. Cestitam Dacicu na hrabrosti da im u brk sasuce ono sto im sledi, on je tipican moderni skolovani politicar koji poznaje dusu svog naroda pa izvalaci iz njega ono pozitivno sto je posadio Sloba pa i Tito, jer ni kod njih nije sve  bilo bas tako ruzno. Imali su  i oni svojih zasluga i to je Dacic pametno iskoristio. Dodao je svemu tome i evropsko nalicje i tako privukao srednje i one starije Srbe koji koji pamte lepsa vremena iz svoje mladosti. Takvih je u ostareloj Srbiji  taman toliko koliko Dacicu treba.
Za Naprednjake, dojucerasnje radikalne ekstremiste, ovo je potop i pocetak kraja . Kopali su rupu radikalima pa ce sa njima zajedno u mracnu proslost. Vreme im je da konacno odu na bunjiste istorije gde im je i mesto. Prestar je Nikolic da ceka jos cetiri godine.
Srbija treba i zasluzuje moderne, mladje i skolovane politicare poput Cede, Ivice, Boze ...  pa i jos mladje.




« Poslednja izmena: 07-05-2012, 09:18:39 od strane Egzi »
Sačuvana
PRAVI TE PRIJATELJ POVRIJEDI SAMO JEDANPUT I TO KAD UMRE...!

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Odg: U Srbiji nista novo...
« Odgovor #4 poslato: 15-05-2012, 15:46:51 »

...uopste nije bitno da li je Kurta ili Murta na vlast valjda svi mi tezimo boljem zivotu, na zalost narod u Srbiji glasa po sistemu jel navijas za zvezdu ili partizan, ja stalno vrtim film sta su to stranke uradile dobro za narod u zadnjih 20 godina al nikako da se setim... Jel moze neko od forumasa ili gostiju da me podseti u tome.... :xq008:
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Odg: U Srbiji nista novo...
« Odgovor #5 poslato: 15-05-2012, 21:44:16 »

Ma nije bitan narod, mi iz naroda smo mnogo sebični i samo svoje dupe gledamo. Bitno je da su stranke mnogo uradile za njih poslednje 22 godine i da političari i stranke žive bolje. Xexexe.
Sačuvana

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: U Srbiji nista novo...
« Odgovor #6 poslato: 15-05-2012, 22:48:47 »

Ma nije bitan narod, mi iz naroda smo mnogo sebični i samo svoje dupe gledamo. Bitno je da su stranke mnogo uradile za njih poslednje 22 godine i da političari i stranke žive bolje. Xexexe.

Ponekad kada moras da biras izmedju DVA ZLA, uvek ces birati manje.... tako ti je i u Srbiji, ako se vec moramo odluciti, izabracemo manje zlo, koliko se god to nekome ne svidjalo. Jedva cekam NEDELJU, i 20:00 da se zavrsi i taj drugi krug, i da srbija dobije (ponovo) Tadica za predsednika, pa da vidim sta ce Toma - diploma da izjavi, i koji ce onda matrag da mu bude kriv sto nije ponovo po 5. put pobedio.
Toliko se jadan, bori i ima zelju, da bude predsednik, da bi i silu primenio da to i ostvari.... Nazalost, sve je manje budala koje veruju u prazne price, i koji bi posli u rat zarad necjih interesa, i .zelja
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Odg: U Srbiji nista novo...
« Odgovor #7 poslato: 15-05-2012, 23:11:30 »

Ja između 2 zla uvek biram DOBRO. Manje zlo je zlo.
Sačuvana

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Odg: U Srbiji nista novo...
« Odgovor #9 poslato: 16-05-2012, 13:45:10 »



По резултатима избора човек би рекао да се данас најбоље живи у Србији. У целом свету у условима кризе владе падају као зреле крушке, свуда побеђује опозиција, националне, патриотске странке и на десници и на левици бележе невероватан раст,  Једино у Србији, земљи са званично најнижим примањима у Европи (и Албанија нас је престигла), са рекордном незапосленошћу где практично трећина радно способног становништва нема стални посао, земљу понижену, изнутра слабљену и разбијану, којој отимају окупирани део територије, спремају рушење Устава и нове сецесије, побеђује владајућа коалиција, још убедљивије него прошли пут. Како је то могуће?

http://www.vidovdan.org/index.php?option=com_content&view=article&id=29152:sve-se-to-dogodilo-na-putu-za-ludilo&catid=39:drustvo&Itemid=92




Ми смо после 12 година дошли практично на исту тачку да поново имамо власт једнога човека који је ставио све под своју контролу, а то је...

http://www.vidovdan.org/index.php?option=com_content&view=article&id=29227:tadi-uzurpirao-kompletnu-vlast&catid=39:drustvo&Itemid=92



„Највише се лаже у рату, после лова и током избора“ Отo фон Бизмарк...

http://www.vidovdan.org/index.php?option=com_content&view=article&id=29233:kraj-tadieve-ere&catid=37:politika&Itemid=40
« Poslednja izmena: 17-05-2012, 04:51:45 od strane donwlayco »
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Odg: U Srbiji nista novo...
« Odgovor #10 poslato: 16-05-2012, 14:19:31 »

Pa kada se vidi ko je opozicija ovo nista nije cudno. U svetu koji pominjes opozicija nudi neka resenja a sta nudi ovde? Sta je Nikolic ponudio pa da neko glasa za njega? Kostunica? Velja Ilic!?
Ovde svako glasa za nekoga pitaj Boga zasto i drzi ga se k'o pijan plota. Ja ne vidim ko je uopste zasluzio da bilo ko glasa za njega. Vise me cudi sto su ljudi izasli na izbore u ovolikom broju nego sam rezultat izbora.

Tako da bas i ne stoji to sto kazes.
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Odg: U Srbiji nista novo...
« Odgovor #11 poslato: 16-05-2012, 14:46:34 »



По резултатима избора човек би рекао да се данас најбоље живи у Србији. У целом свету у условима кризе владе падају као зреле крушке, свуда побеђује опозиција, националне, патриотске странке и на десници и на левици бележе невероватан раст,  Једино у Србији, земљи са званично најнижим примањима у Европи (и Албанија нас је престигла), са рекордном незапосленошћу где практично трећина радно способног становништва нема стални посао, земљу понижену, изнутра слабљену и разбијану, којој отимају окупирани део територије, спремају рушење Устава и нове сецесије, побеђује владајућа коалиција, још убедљивије него прошли пут. Како је то могуће?

http://www.vidovdan.org/index.php?option=com_content&view=article&id=29152:sve-se-to-dogodilo-na-putu-za-ludilo&catid=39:drustvo&Itemid=92




Ми смо после 12 година дошли практично на исту тачку да поново имамо власт једнога човека који је ставио све под своју контролу, а то је...

http://www.vidovdan.org/index.php?option=com_content&view=article&id=29227:tadi-uzurpirao-kompletnu-vlast&catid=39:drustvo&Itemid=92



„Највише се лаже у рату, после лова и током избора“ Отo фон Бизмарк...

http://www.vidovdan.org/index.php?option=com_content&view=article&id=29233:kraj-tadieve-ere&catid=37:politika&Itemid=40

Potpuno si u pravu. To je zato što nam je narod naivan i glup ko točak!
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Odg: U Srbiji nista novo...
« Odgovor #12 poslato: 17-05-2012, 03:37:35 »

Karici su ponovo u Parlamentu Srbije. To je vrhunsko dostignuce glasaca SNS-a  :aq07:

... da ne zaboravimo i Marijana Risticevica  :aq21:
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Odg: U Srbiji nista novo...
« Odgovor #13 poslato: 17-05-2012, 07:10:56 »

Posle onog duela sinoc,meni tek nije jasno kako neko moze da glasa za bil koga od njih.
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Odg: U Srbiji nista novo...
« Odgovor #14 poslato: 17-05-2012, 08:16:59 »

Srbija mora da ima predsednika. Pitanje je samo da li prepustiti drugima da biraju umesto vas?


P.S.
Ako nista drugo, Tadiceva vlada je postigla da se ukinu vize pa maser moze da ide u Grcku da konobarise kad god 'oce  :aq21:
« Poslednja izmena: 17-05-2012, 08:17:23 od strane Alkar »
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Odg: U Srbiji nista novo...
« Odgovor #15 poslato: 17-05-2012, 11:09:26 »

Tadiceva vlada, dobro si rekao. Eto vam, pa glasajte za predsednika koji vam kontrolise vladu i stoga 90% stvari u drzavi (na kog drugog drzavnika to podseca, hmmm)...
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Odg: U Srbiji nista novo...
« Odgovor #16 poslato: 17-05-2012, 13:14:35 »

Naravno da je Tadiceva. Demokratska stranka daje kadrove a on kao prvi covek naravno da ima veliki uticaj na kadrovsku politiku
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Odg: U Srbiji nista novo...
« Odgovor #17 poslato: 17-05-2012, 14:10:09 »



...U Srbiji nikada vlast ne moze da se smeni, zato cemo na iducim izborima da promenimo Narod...sve je isto samo Njega nema...
Sačuvana

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: U Srbiji nista novo...
« Odgovor #18 poslato: 17-05-2012, 16:23:32 »

Koliko god nekome smetalo, ili nekome bilo krivo, ili neko ne voleo sto trenutno vlada taj i taj, iz te i te stranke, morate ipak prihvatiti da je sve to trenuti izbor naroda, i da je vecinom (izaslih biraca) to izglasano. I koliko god napadali i pricali da su izbori pokradeni (a u sta sam siguran da nije tacno) sve to je izabrao narod Srbije, i to vecina biraca.
Mozda je bilo nekih nepravilnosti i manipulacija glasacima, ali kradje glasova nije bilo. Tamo gde su bile nepravilnosi od bitnog uticaja, na same izbore, ponovljeno je glasanje. Juce mi je jedan prijatelj pricao da JE CUO, da je na jednom mestu bilo cak 200 listica vise u glasackoj kutiji. Kada sam ga pitao sta je bilo dalje, rekao mi je da se NISTA specijalno nije desilo, i da je sve to "proslo" normalno.
Pola sata sam pokusavao da ga ubedim da nije potrebno 200 listica viska u kutiji, vec samo JEDAN JEDINI, da bi se izbori na tom birackom mestu ponistili. Isto tako sam ga pitao sta su radili pridruzeni clanovi stranaka koji su radili na tom mestu, i kontrolisali glasanje, a on mi je rekao, da nije bilo nikakvih prigovora, da se niko nije bunio, i podneo prigovore, i da je na tom birackom mestu, normalno zavrseno glasanje, da se izbori, na tom mestu, nisu ponovili, i da je rezultat sa tog glasackog mesta priznat od opstinske glasacke komisije....
Ja stvarno ne razumem neke stvari, i kako pojedinci, mogu da veruju, u glasine koje SU CULI, i budu besni i revoltirani, na vlast u Srbiji, jer je POKRALA IZBORE....
Tesko je podneti poraz na izborima, pogotovu ako se to desi 4 puta, pa ce (najverovatnije) to biti i PETI put..... Ja neznam kako bi se JA osecao, da sam gubitnik na izborima, i sto mi nikako ne uspeva da budem vec jednom predsednik drzave.... Ja bih pukao od muke... Ali eto... neki i dalje pokusavaju da se bave politikom, i posle svega sto su pricali i radili, u proslim godinama, teskog zivota u Srbiji.
Ja na drugi krug NECU IZACI, i necu glasati, i dati moj glas, ni Tadicu, ni Nikolicu. DEmokratski sam opredeljen, i bliza mi je politika Tadica, od Nikoliceve, ali bih i pored svega toga VOLEO da izgubi i da ga vec jednom pobedi TOMA - diploma.
Mislim da je DS-u potrebno da im se desi tako nesto, i da napokon osete kaznu naroda, za sve STO NISU URADILI za Srbiju. Znam da se to ne moze desiti, da pobedi Toma, ali eto, trenutno bih to voleo, da se desi. Mislim da moj glas, ne zasluzuje ni jedan od njih, i zato ga nikome i necu dati, a samo zato da bi mi sutra bila mirna savest, jer cu razmisljati tako, da sam demokratski opredeljen, i trebao bih dati glas Tadicu, ali zbog mog nezadovoljstva, bih isto tako, trenutno glasao za Nikolica (iz MOG INATA). Za tadica necu glasati, jer kada pobedi u nedelju, necu da budem taj koji je glasanjem za njega pomogao toj njegovoj pobedi. a za Tomu, necu glasati, mada bih rado, iz INATA, jer to ne zasluzuje, i da se SLUCAJNO (nedaj Boze) desi, da pobedi, viskom od 1 (bas tog mog) glasa.
A vi kako hocete.... glasajte za koga hocete, ali se batalite vise zamlacivanjem, da je bilo kradja na izborima 6. maja.
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Odg: U Srbiji nista novo...
« Odgovor #19 poslato: 17-05-2012, 22:10:10 »

Teška izborna krađa se desila 6. maja, to je evidentno a ne možemo da prihvatimo rezultate izbora iz 2 razloga, prvo zbog izborne krađe a drugo zato što to nije u nacionalnom interesu Srbije i nije birala većina nego zaluđena manjina od ukupnog broja punoletnih osoba tj. birača.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 25 upita.