Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Paralelni svetovi  (Pročitano 13272 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Paralelni svetovi
« poslato: 11-11-2007, 00:28:09 »

Verujete li u (ne)postojanje paralelnih svetova ?!   :aq15:

bebironac

  • Gost
Одг: Paralelni svetovi
« Odgovor #1 poslato: 03-04-2008, 20:20:29 »

Ma ostacemo u neznanju....ko ce ga znati sta sve postoji na ovom svetu i normalno i paranormalno....citala sam od Benegdita "Pralelni svetovi" jako je interesantna knjiga ali ipak....mogu ti reci da mi je knjiga dobro posluzila da zastrasujem cimerke u srednjoj skoli dok sam im citala wq10
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Paralelni svetovi
« Odgovor #2 poslato: 11-04-2008, 16:27:49 »

Jedna od manje poznatih Ajnstajnovih teorija je i o paralelnim svetovima.Dokazao covek.A i vrlo je logicno da ih ima.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Paralelni svetovi
« Odgovor #3 poslato: 12-04-2008, 00:46:34 »

I ja sam davno procitao knjigu Dz.Benedikta ,, Paralelni svetovi,, i moram reci da je ostavila utisak na mene, Naravno iskreno sumnjam da su one price iz nje istinite. Ali , UKOLIKO su istinite...preporucio bih svima da potraze navedenu knjigu i garant da ce je procitati za jednu noc , kao i ja.....verovatno bi se moj profesor fizike naljutio na mene ali ja verujem da postoji neki paralelni univerzum , koji nema ni materjalnog ni vremenskog dodira sa nasim svetom.....Gde idu duse umrlih kada moderna fizika jasno kaze da se energija ne moze unistiti vec samo moze da predje u neki drugi oblik. Ruski naucnici su merili samrtnika tren pre i tren posle smrti i razliga je bila u nekoliko grama . Samrtni dah ipak nije toliko tezak...to je neka energija . I gde je otisla ....?
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Paralelni svetovi
« Odgovor #4 poslato: 12-04-2008, 17:45:02 »

Paralelni svetovi,druge dimenzije...Ne mogu da kazem da verujem/ne verujem.Ali samo postojanje crne rupe otvara mnoga pitanja.Svetlost ne moze da pobegne sa nje,neki astrofizicari kazu,cak i vreme?!Sta se onda desava sa njim,gde odlazi,u sta se pretvara?Takodje,kazu,da je sa velikim praskom nastalo sve poznato:energije,sile,vreme...Previse pitanja...
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

anny

  • Gost
Одг: Paralelni svetovi
« Odgovor #5 poslato: 23-05-2008, 13:38:30 »

Mi smo toliko sicushni...Mnogo toga postoji i u nama i oko nas, a da nismo ni svesni znachaja svega toga...
Sačuvana

jagodica bobica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 184
Одг: Paralelni svetovi
« Odgovor #6 poslato: 12-01-2010, 10:02:25 »

I ja sam davno procitao knjigu Dz.Benedikta ,, Paralelni svetovi,, i moram reci da je ostavila utisak na mene, Naravno iskreno sumnjam da su one price iz nje istinite. Ali , UKOLIKO su istinite...preporucio bih svima da potraze navedenu knjigu i garant da ce je procitati za jednu noc , kao i ja.....verovatno bi se moj profesor fizike naljutio na mene ali ja verujem da postoji neki paralelni univerzum , koji nema ni materjalnog ni vremenskog dodira sa nasim svetom.....Gde idu duse umrlih kada moderna fizika jasno kaze da se energija ne moze unistiti vec samo moze da predje u neki drugi oblik. Ruski naucnici su merili samrtnika tren pre i tren posle smrti i razliga je bila u nekoliko grama . Samrtni dah ipak nije toliko tezak...to je neka energija . I gde je otisla ....?

Ovo je kao da sam ja rekla, slazem se 100%
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.064 sekundi sa 25 upita.