Razne zanimljive teme > Društvo

U Srbiji nista novo...

(1/4) > >>

donwlayco:


Sta reci posle izbora....

u zemlji gde cveta korupcija i gde je prosecna plata 200 evra izgleda da su gradjani sRECNI, zasto kazu da su gradjani sRBIJE "mucenici" ja bih preko da su retardirani, jel normalan covek bih glasao za bolji zivot ovako...cini se da je 500 godina pod Turcima bilo malo da bi se Srbinu mozak izbistrio, jedino znam da ce se odlazak mladih u inostranstvo jos vise nastaviti...

secam se izjave starog komunjare Milosa Zivanovica "Ako vam se ne svidja vlast - pusku u ruke pa u sumu"...

MASIRAM GASTARBAJTERKE:
Potpuno se slažem. Narod mora da bude potpuni imbecil i debil pa da glasa za režim i režimske stranke posle svih laži, prevara, maninulacija i lopovluka. Strašno!

Alkar:
Pa nije bas da nema nista novo. SRS je konacno postavljena tamo gde i pripada, u rupu.

Egzi:

--- Citat: donwlayco  06-05-2012, 23:05:36 ---

Sta reci posle izbora....

u zemlji gde cveta korupcija i gde je prosecna plata 200 evra izgleda da su gradjani sRECNI, zasto kazu da su gradjani sRBIJE "mucenici" ja bih preko da su retardirani, jel normalan covek bih glasao za bolji zivot ovako...cini se da je 500 godina pod Turcima bilo malo da bi se Srbinu mozak izbistrio, jedino znam da ce se odlazak mladih u inostranstvo jos vise nastaviti...

secam se izjave starog komunjare Milosa Zivanovica "Ako vam se ne svidja vlast - pusku u ruke pa u sumu"...

--- Kraj citata ---


Narod nije sretan sa postojecim stanjem kao ni sa dosadasnjom vlasti, ali prepoznaje aroganciju i laz Naprednjaka u likovima Nikolica i Vucica. Oni su dvadeset godina tu. Dosadili su i bogu i Srbiji. Ne bi oni nista novoga doneli vec samo produbili podelu na Srbe polupismene i Srbe civilizirane. Njihova ciljna grupa su ovi prvi.  Njihov jedini cilj je borba za vlast pa  makar i preko Seselja "mrtvog". Oni  bi stanje doveli do katastrofe jer bi u koaliciji sa Kostunicoma radili isto sto i devedesetih pa i gore. Od takvog zla Srbija je jednom pobegla. Cestitam Dacicu na hrabrosti da im u brk sasuce ono sto im sledi, on je tipican moderni skolovani politicar koji poznaje dusu svog naroda pa izvalaci iz njega ono pozitivno sto je posadio Sloba pa i Tito, jer ni kod njih nije sve  bilo bas tako ruzno. Imali su  i oni svojih zasluga i to je Dacic pametno iskoristio. Dodao je svemu tome i evropsko nalicje i tako privukao srednje i one starije Srbe koji koji pamte lepsa vremena iz svoje mladosti. Takvih je u ostareloj Srbiji  taman toliko koliko Dacicu treba.
Za Naprednjake, dojucerasnje radikalne ekstremiste, ovo je potop i pocetak kraja . Kopali su rupu radikalima pa ce sa njima zajedno u mracnu proslost. Vreme im je da konacno odu na bunjiste istorije gde im je i mesto. Prestar je Nikolic da ceka jos cetiri godine.
Srbija treba i zasluzuje moderne, mladje i skolovane politicare poput Cede, Ivice, Boze ...  pa i jos mladje.




donwlayco:
...uopste nije bitno da li je Kurta ili Murta na vlast valjda svi mi tezimo boljem zivotu, na zalost narod u Srbiji glasa po sistemu jel navijas za zvezdu ili partizan, ja stalno vrtim film sta su to stranke uradile dobro za narod u zadnjih 20 godina al nikako da se setim... Jel moze neko od forumasa ili gostiju da me podseti u tome.... :xq008:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju