Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Aqva Park Jagodina  (Pročitano 479926 puta)

0 Članovi i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #340 poslato: 29-07-2007, 14:21:12 »

Lele ljudi, malo pre sam prošao tamo 

koliko naroda ima  PREPUNO JE

jesi li video odakle su sve vozila koja su na parkingu
« Poslednja izmena: 29-07-2007, 14:26:27 od strane zs »
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #341 poslato: 29-07-2007, 18:30:39 »

Iz cele Srbija

video sam i par stranih tablica

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #342 poslato: 29-07-2007, 18:45:08 »

Iz cele Srbija

video sam i par stranih tablica
hahahahaa e, ovo je dobro, i par stranih tablica :aq21: :aq21:.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #343 poslato: 29-07-2007, 18:53:04 »

Iz cele Srbija

video sam i par stranih tablica
hahahahaa e, ovo je dobro, i par stranih tablica :aq21: :aq21:.

a sta je tu dobro? pa dosli gastarbajteri na odmor pa dovezli familiju u akva park
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #344 poslato: 29-07-2007, 19:02:14 »

pa,  normalno da su ti sa stranim tablicama jagodinci ili tu negde okolina jagodine, eventualno koncarevo. sigurno nisu dosli stranci na letovanje u jagodinu....
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #345 poslato: 29-07-2007, 21:57:38 »

Nemoj da si takva, ima i stranci da dodju, ovako nesto sam' u Jagodinu ima  :aq21: :aq21: :aq21:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #346 poslato: 29-07-2007, 22:14:54 »

Nemoj da si takva, ima i stranci da dodju, ovako nesto sam' u Jagodinu ima  :aq21: :aq21: :aq21:

kako god ljudi dolaze, odavde, odande, nebitno je, bitno je da ima posetioca i da ostavljaju kintu
Sačuvana

Jelena_139

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #347 poslato: 30-07-2007, 07:53:17 »

Pozdrav svima.Brat mi kaze da se u akva parku naplacuju lezaljke.Sramota.
Znaci vikendom nikako u akva park-zbog orgomne guzve?
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #348 poslato: 30-07-2007, 08:29:08 »

Boze ljudi sta je vecini ovde,neki bi i vize da uvedu za Jagodinu,neko samo razmislja o kinti\mada i jeste sustina u tome kad je ovakva atrakcija u pitanju\,juce je bio i autobus iz Nisa\slobodna voznja\ sa organizovanom grupom putnika...NE VIDIM STA JE TU SVE LOSE?
Tacno je da se iznajmljuju lezaljke i suncobrani\prvobitna cena bila 50 din.za oba\,a sada je po 30 din\za oba\na ceo dan.Postoji mogucnost izlaska iz Akve i ponovnog ulaska \na istu ulaznicu\,cene klope iste kao i svugde u gradu,u CEMU JE PROBLEM?vIKENDOM JESU NAJVECE GUZVE,ZA Jagodince vazi pravilo doci tacno u 10h i ima mesta za sve
Sačuvana

Jelena_139

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #349 poslato: 30-07-2007, 09:59:51 »

Ne vidim cemu ta nervoza ,a i ta velika slova stripoteko
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #350 poslato: 30-07-2007, 10:41:01 »

Ispravka,suncobran 30din,lezaljka isto,a u kompletu 50din.
Ha,ha pa mora malo nervoze,zena u klimaksu,deca u pubertetu,pa ti sad vidi
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #351 poslato: 30-07-2007, 11:36:45 »

 Ma to je normalno da se naplacuju suncobrani i lezaljke, u protivnom bi bio haos i koristili bi ih samo oni koji prvi dodju.  Interesuje me kako su regulisali to sa ponovnim ulaskom. Jel treba samo ulaznica da se pokaze ili.....tako fino moze da se da dalje i da vise njih provede dan u aqua sa jednom ulaznicom. Ovde se na nekim mestima (ne takvim) udari neki pecat na ruci pa to pokazes kad opet ulazis. To da bi se sprecila zloupotreba :aq28:
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #352 poslato: 30-07-2007, 12:13:58 »

Koliko sam obavesten po pitanju ponovnog ulaska u Akvu,nije nista rigorozno ni uPECATljivo,samo se javis ljudima na ulazu i eto,to s vise odnosi na one sa strane \mislim da oni imaju vise razloga za izlazak\,zaboravili nesto u kolima,zele da odu negde na rucak,obilazak ZOO parka,i sl.Mozda i pokazivanje i obelezavanje ulaznice pri izlasku,kazem mozda
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #353 poslato: 30-07-2007, 23:44:03 »

Zahvaljujući Akvaparku, Jagodinu u proseku dnevno poseti 3.500 ljudi


Uspešna i brzo isplativa investicija


Jagodina - Zahvaljujući "Akvaparku", koji je pušten u rad 17. jula, Jagodina je postala najposećeniji grad južno od Beograda, s prosečno 3.500 turista dnevno posećenija je od većine banja u Srbiji - izjavio je juče Zoran Gligorijević, direktor Jagodinskog sportskog saveza u čijem je sastavu Akvapark.
Za 12 dana rada Akvapark je s plaćenim ulaznicama posetilo 38.200 ljudi, željnih kupanja, odmora i zabave, od kojih je 80 - 90 odsto iz gradova van Jagodine, odnosno naših ljudi na radu u inostranstvu, rekao je Gligorijević na konferenciji za novinare.
On je naveo i da je prošlog vikenda Akvapark posetilo 12.000 ljudi, a Vrnjačku Banju, na primer - 7.000.
Gligorijević je istakao da su počele dolaziti i organizovane grupe turista, a prve su bile iz Poljske i Makedonije.
- S puštanjem u rad Akvaparka povećao se i broj poseta Zoo-vrtu, koji je otvoren 10. jula prošle godine, a ovog vikenda ih je bilo 1.619 - kazala je Snežana Stojanović, zamenica direktora Zoo-vrta.
Ona je, na konferenciji za novinare, napomenula da je Zoo-vrt za sedam meseci ove godine "posetilo 120.000 ljudi".
- Uz povećanje turističkih poseta Jagodini, zahvaljujući Akvaparku povećana je i cena placeva u njegovoj okolini, "s 200 do 300 evra po aru, na čak 5.000 evra - izjavio je predsednik opštine Jagodina Dragan Marković Palma.
On je dodao da je, zbog iznenađujuće dobre posete, u Akvaparku zaposleno novih 20 ljudi i sada ih je 100 i uglavnom su mladi.
- I Akvapark i Zoo-vrt uspešno rade i bile su prave investicije koje će vrlo brzo da nadoknade uloženo i da ubuduće rade sa značajnim dohotkom - ocenio je Marković.

Danas, 31. jul 2007.
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #354 poslato: 31-07-2007, 15:20:26 »

Svre je to mnogo lepo i odlicno,ako izuzmemo jednu \prostu cinjenicu\,da je banja ipak lekovita,i da u bilo koju banju ljudi ne idu iz ob\j\esti,onda to na globalnom nivou\pazi mene na globalnom nivou\,je odlicno,sve je vise i vise zdravijih i pravijih
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #355 poslato: 31-07-2007, 16:11:24 »

Svre je to mnogo lepo i odlicno,ako izuzmemo jednu \prostu cinjenicu\,da je banja ipak lekovita,i da u bilo koju banju ljudi ne idu iz ob\j\esti,onda to na globalnom nivou\pazi mene na globalnom nivou\,je odlicno,sve je vise i vise zdravijih i pravijih

razumem ja to, ali uporedi nase banje sa lekovitom vodom i recimo banju "hajdusloboslo" u madjarskoj takodje sa lekovitom vodom. videces razliku. sustinski, ovo sto mi imamo trebalo bi da imaju banje - njima bar nije problem sa vodom - posebno ako imaju termalne izvore
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #356 poslato: 31-07-2007, 17:16:05 »

Ma slazem se zato i rekoh da smo sve zdraviji i bogu fala praviji,ok.slazem se
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #357 poslato: 31-07-2007, 19:22:15 »

 Nije za poredjenje aqua i Vr. banja. U drugu se ide na odmor, ilecenje, duzi boravak. Tih 7000 su stalni gosti, koji provedu vise dana. Aqua je za zabavu, opustanje i jednodnevna je.  Sto nisu dali podatak, recimo tog aqua u BG.  Nego poredjenje kao babe i zabe  :aq20:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #358 poslato: 31-07-2007, 19:32:01 »

Nije za poredjenje aqua i Vr. banja. U drugu se ide na odmor, ilecenje, duzi boravak. Tih 7000 su stalni gosti, koji provedu vise dana. Aqua je za zabavu, opustanje i jednodnevna je.  Sto nisu dali podatak, recimo tog aqua u BG.  Nego poredjenje kao babe i zabe  :aq20:

paaa, u hajdusoboslo idu ljudi i na odmor, imaju nekoliko diskoteka (jednu cak samo za homoseksualce), akva park i sto sta kako bi ljudi dolazili i na odmor
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #359 poslato: 01-08-2007, 01:55:50 »

Pa sta je sa hajdusoboslo? Jel imamo informaciju koliko je ljudi bilo proslog vikenda? Sta si sve naveo, mi nismo u tom rangu. Uostalom, koliko je bilo ljudi proslog vikenda u aqua BG? :aq28:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 25 upita.