Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Ko me ter`o?!!!  (Pročitano 63041 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #120 poslato: 03-10-2009, 12:00:16 »

Boze kakva starhota!!!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #121 poslato: 03-10-2009, 12:06:08 »


- Čuli smo da je Stojan preskočio ogradu i razvalio ulazna vrata Jelenine kuće. U kući je bio i njen sinčić, a živeli su sami. Odgurnuo je dete i izveo je Jelenu na ulicu. Tu ju je tukao, a zatim ju je na kolskom ulazu preklao nožem. Još se vide tragovi krvi. Kažu da je dečak sve to gledao, pokušavao da pomogne majci. Nesrećno dete ima i nekoliko masnica - priča komšija žrtve.
On kaže da je te večeri, nešto posle 23 sata, u ulici video policijsku patrolu, ali da nikako, ni u najcrnjim mislima, nije ni slutio šta se zapravo dogodilo.

Čuli a nisu našli za shodno da pozovu policiju! ... idi, breeeeee... a sad svima žao i u čudu su! u materinu....... ladno može neko da te ubije na sred ulice i niko neće da nađe za shodno da pozove policiju.  :xq010:
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #122 poslato: 03-10-2009, 12:27:47 »

oooo, subotnji kišni dan i crna hronika!!!
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #123 poslato: 03-10-2009, 17:00:23 »

To se isto desilo i u Majuru pre par godina. Covek zaklao zenu pred dvoje dece.
Jos mislim da su komsije cule da se nesto desava, ali da nisu smeli da izadju da joj pomognu.
To sam cuo, ne mora da znaci da je istina.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #124 poslato: 03-10-2009, 18:17:47 »

Kako bre da ne smem,skocila bih na noz ako vidim da neko bije decu,zenu,roditelje....
Nego komsiluk zauzme pozicije oko ograde pa prisluskuje a sutra se prepricava po selu!
Imala sam slican slucaj,samo sto je covek(psih.bolestan)maltretirao roditelje,kad sam uletela nije mi smeo nista,
a nisam ni pomisljala na strah, kad sam videla sta im radi.

Zamislite kako ce dalje ziveti deca koja su to prezivela i majku celg zivota nositi u takvom secanju.
Uzas.
« Poslednja izmena: 03-10-2009, 19:40:03 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #125 poslato: 03-10-2009, 19:31:40 »

Užas. Ko me tero da to čitam!
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #126 poslato: 04-10-2009, 08:22:06 »

Bačena bomba na TV Pink
Autor: Blic Online    | 04.10.2009. - 08:24
Noćas, 15 minuta posle ponoći, bačena je eksplozivna naprava na glavni ulaz RTV Pinka. Tom prilikom je pričinjena i materijalna šteta, a povređenih nema.

Bombu su bacila dva nepoznata napadača sa motocikla u pokretu i tom prilikom pričinjena je materijalna šteta na glavnom ulazu, nezvanično saznaje B92.
U eksploziji nema povređenih. B92, takođe nezvanično saznaje da je  incidentu prethodio verbalni sukob nekoliko mladića sa radnicima obezbeđenja u noći između petka i subote.
Posle eksplozije, deo ulice Neznanog junaka bio je zatvoren za saobraćaj.



Da li je to kritika na program?
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #127 poslato: 04-10-2009, 17:07:23 »

Sto ne potrefi studio za "Grand shou"?!?!?!
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #128 poslato: 04-10-2009, 17:14:31 »

Zloco jedna! :xq011:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #129 poslato: 04-10-2009, 17:22:21 »

ako, ako... sad će mafiozice malo međusobno da se čiste. Ja bih rekla da je to bilo neko upozorenje a ne atak na tv program.
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #130 poslato: 05-10-2009, 12:31:55 »

Sačuvana
Nista nije nemoguće...

Svilena

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #131 poslato: 05-10-2009, 12:57:39 »

 :xq005: :xq005: :xq005:
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #132 poslato: 06-10-2009, 08:29:17 »

Kragujevac - Vozač Hitne pomoći Nenad Sretenović (24) zadobio je prelom lobanje kada ga je u centru grada juče napao i pretukao policajac Igor M. (31). Do incidenta je došlo dok je Sretenović prevozio pacijente na dijalizu na odeljenje Nefrologije.

Kada je vozač Hitne pomoći stao u ulici Kneza Mihaila da primi još jednog pacijenta, vozač“opel suze” koja se nalazila iza počeo je da trubi i da se svađa sa Sretenovićem. U raspravu se umešao i sin vozača „opela“, Igor M. koji je pesnicama oborio na zemlju mladića i naneo mu teške povrede glave.
Kako je za „Blic“ izjavio direktor Urgentnog centra dr Drakče Radovanović “Nenad Sretenović je životno ugrožen, jer mu je sa leve strane polomljena lobanja”.
- Pacijent je priključen na aparate, ali je bio svestan kada je dovežen u Urgentni centar. Njegovo stanje se prati, a tek ćemo utvrditi kako će dalje biti lečen i da li će da se obavi složena operacija, kaže dr Drakče Radovanović.
Tuča koja je izbila u podne, nakon naizgled bezlazlenog nesporazuma u saobraćaju, pretvorila se za par minuta u pravu dramu. Vozač Hitne pomoći Nenad Sretenović se prvo posvađao sa Radoslavom M. (59), ocem policajca. Iznenada Igor M. je izašao iz drugog automobila i pred troje teških bolesnika, pretukao Sretenovića.
Kako kaže svedok nemilog događaja Slavica V. koja je bila u “zastavi 101” Hitne pomoći i čekala prevoz na dijalizu “vozač Nenad Sretenović nije ničim izazvao incident”.
- Zaustavio se uz trotoar i čekao je da dođe još jedna, četvrta pacijentkinja, i da nas sve zajedno preveze do bolnice. Tada se pored nas zaustavio „opel“ iz kojeg je stariji čovek počeo da viče. Nenad je izašao iz kola da pita u čemu je problem i onda su se pokoškali, a onda se odnekud pojavio treći muškarac. Udario je našeg vozača, i počeo da ga mučki bije. Toliko ga je tukao da nije mogao da podigne glavu sa asfalta ni kada je stigla ekipa Hitrne pomoći. Ja sam na dijalizi 19 godina, u bolnicu me voze tri puta nedeljno, težak sam bubrežni bolesnik. Tresla sam se od straha, i svi smo bili u šoku, kaže Slavica V. Policajac Igor M. nije bio na dužnosti kada se dogodio incident, a šef policijske uprave u Kragujevcu Ivan Đorović je za „Blic“ izjavio da“bez obzira ko je započeo svađu i tuču, policajac je kriv”.
- Nije smeo da se tuče, a kamo li da teško povredi vozača Hitne pomoći. Ako se utvrdi da je kriv, biće suspendovan s posla i protiv njega će biti podneta krivična prijava. Ljudi koji rade u policiji treba da nauče da moraju da se ponašaju dostojanstveno, i da ne smeju da budu nasilni, kaže Ivan Đorović.
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #133 poslato: 06-10-2009, 17:21:27 »

Vrlo, vrlo dostojanstveno, i ne smeju da budu nasilni!!!  :xq010:
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #134 poslato: 07-10-2009, 11:01:02 »

NOVI PAZAR - U Okružnom sudu u Novom Pazaru u toku je postupak protiv Marjana Pavićevića i Nemanje Radosavljevića, koje optužnica tereti za silovanje jednog štićenika duhovno - rehabilitacionog centra Crna Reka, izjavio je predsednik Okružnog suda u Novom Pazaru Ćamil Hubić.
Hubić je rekao da se, pored ovog krivicnog dela, Radosavljeviću na teret stavlja i nasilničko ponašanje.
Kako je najavljeno, ovaj postupak će biti zatvoren za javnost do samog kraja zbog, kako se navodi, zaštite morala i interesa.
Optuženi se brane sa slobode jer Tužilaštvo nije tražilo njihovo pritvaranje.
To je razlog zbog koga se, kako se tvrdi, neće znati datum i vreme pretresa, a nijedna strana u sporu neće smeti u javnost da iznosi detalje. Stanje i postupanje prema štićenicima u duhovno - rehabilitacionom centru Crna Reka, nedaleko od Tutina, koji se bavi lečenjem narkomanije, privukao je u maju veliku pažnju javnosti posle objavljivanja snimaka o fizičkim merama koje su preduzimane pri lečenju.
Optuženi Radosavljević, zvani Keba, je na snimku identifikovan kako prebija lopatom i pesnicama jednog od štićenika. Taj slučaj je izazvao veliku pažnju javnosti, ali i reagovanja stručnjaka, kao i Srpske pravoslavne crkve s pozivima da se taj centar zatvori.



Gde je pop da organizuje  podršku?
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #135 poslato: 07-10-2009, 13:53:24 »

Ne znate vise sa kim cete da se svadjete, pa kopirate tekstove i izazivate.

Sve vise postajete nik+EU...
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #136 poslato: 07-10-2009, 19:22:44 »

Kako si nas provalio?  :aq21:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #137 poslato: 07-10-2009, 22:25:59 »

 lečenje  narkomana j..... u dupe , baš prava medicina ~!
Em su siledžije em su pederi, de ćeš većih bolesnika.
« Poslednja izmena: 08-10-2009, 06:25:18 od strane government »
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #138 poslato: 13-10-2009, 23:35:04 »

Epilog price o Familiji Arsic iz Cuprije:

"ČITAO sam reportažu o Stefanu i plakao. Prišao je milicioner, pita me: „Čoveče, šta ti je?“ „Setio sam se detinjstva, čoveče“, odgovorio sam. Svog detinjstva, pre šest decenija. Imao sam dvanaest godina. Nadničio sam za mrvu hleba. A niko nije upitao: „Zar dete da nadniči?“, eto, toga sam se setio!
Ratko Marčić, rodom iz Botoša kod Zrenjanina, a danas francuski penzioner i državljanin te zemlje, istog dana je okrenuo telefon naše redakcije. Grcao je: „Želim da sretnem to dete i, koliko mogu, da pomognem. Možda i druge da pokrenem.“
Do susreta dveju sudbina, povezanih surovim odrastanjem, došlo je u ponedeljak u Ćupriji. Arsići su Ratka dočekali nedaleko od škole koju pohađaju Stefan i njegova četiri godine mlađa sestra Marija. Stajali su zagrljeni. Valjda je tako sve lakše. Ozbiljna lica dece. Marija je preplitala prste. Mama Slađana, među decom, samo što ne provali u plač. Ratko je jedva izašao iz automobila. Zbunio se. Prijatelju Savi Kašikiću, s kojim je doputovao iz Botoša, kaže:
- Da znaš, tek sad bole uspomene.
Onda je raširio ruke, kao prema najrođenijima koje dugo nije video. Grlio je Stefana, bez reči, pa Mariju. Tek posle
je rekao:
- Nisam mogao da spavam, samo sam razmišljao kako da vas što pre sretnem. Stefane, zar ti, dete, da nadničiš...
Ratko Marčić je u 12. godini ostao bez majke. Ubrzo, maćehi je bio suvišan. Morao je na ulicu. Spavao na grobljima, nadničio po tuđim njivama za mrvu hleba. Tako do srednje škole. Treći razred srednje industrijske završio bukvalno sa ulice. Onda je, u sedamnaestoj, krenuo u svet. Prvo Trst, pa Nica, a onda - Grenobl. Tu je i ostao. Skućio se. Oženio se Mirom iz Botoša. Ima sina Maksima, snahu i troje unuka.
- Imam sreću i sve što je potrebno - kaže Ratko - a preko toga, za druge kojima je potrebno. Koji nemaju detinjstvo. To je dug moga odrastanja.
Arsići su, podsetimo, u junu 1999. prognani iz Kosovske Vitine. Stefan je imao dve godine i ne seća se kada ga je mama pridigla u naručje, pa u zbeg. U selu Jovac kod Ćuprije, zaustavili su se. Tu se rodila Marija. Tada ih je otac napustio. Slađana mu više ime ne spominje. Marija se razbolela,Slađana kao list. Vetar da dune da je odnese. Zato i Stefan radi po tuđim njivama za nadnicu. Mnogo je toga što im nedostaje. Odnedavno nisu imali ni adresu. Gazda im je otkazao neku trošnu kuću, jer nisu imali redovno da plaćaju.
Ratko je, kada je čuo za ovu najnoviju nevolju Arsića, poručio:
- Neka iznajme bilo šta, samo da bude udobnije i blizu škole. Ja ću platiti dve-tri kirije za početak, a posle ćemo videti kako, opet, da pomognemo.
Tako je i bilo. Arsići su ga dočekali na svojoj novoj adresi, u Kosovskoj ulici nedaleko od škole. Ratko je, osim obećane stanarine, doneo i mnogo drugih darova. Pun gepek svog automobila: namirnica, odeće...
- Ovo su prikupile i poslale vam moje dobre komšije i prijatelji iz Botoša - kazao je Arsićima, pružajući darove. Slađana se zahvaljivala i Ratku i svima koji su joj do sada pomogli. Stefan je zagrlio i poljubio Marčića. Dugo su, ponovo, bili u zagrljaju.
- E, sine - govori Ratko - mi treba da se zahvalimo tebi, mi tebe da ljubimo, ali je tužno što je takvo tvoje detinjstvo. Treba da ti pomognemo da lakše odrasteš. Da ne bi tebe, kao i mene, proganjalo surovo detinjstvo. "
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #139 poslato: 21-10-2009, 19:03:43 »

Tuče u novosadskim školama, dvoje povređeno
Sreda, 21. oktobar 2009. 17:55    


Dva učenika povređena su u tučama u dve novosadske škole u sredu, a jedan od njih zadržan je u Institutu za zdravstvenu zaštitu dece i omladine u Novom Sadu.

U sukobu dva učenika drugog razreda gimnazije "Svetozar Marković" jedan dečak je zadobio potres mozga i polomljena mu je jagodična kost zbog čega je zadržan na bolničkom lečenju.

Drugi učenik lakše je povređen u tuči dva dečaka iz Osnovne škole "Dositej Obradović".

Novosadski sekretar za obrazovanje Milan Đukić rekao je za agenciju Beta da su se incidenti dogodili oko 12.00 sati i da je odmah nakon toga razgovarao sa direktorima škola.

Prema njegovim rečima, policija je brzo došla u obe škole i preduzela neophodne mere.

"U obe škole su pripadnici policije koji utvrđuju činjenicno stanje, a utvrđuje se i eventualna disciplinska odgovornost unutar samih škola", rekao je Đukić.

U novosadskoj policiji agenciji Beta je rečeno da će saopštenje izdati nakon završetka uviđaja.

(Beta)



Pocela skolska godina, pocele batine... strasno!  :aq25:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.247 sekundi sa 24 upita.