Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: OBAVESTENJE MODERATORA!  (Pročitano 5200 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
OBAVESTENJE MODERATORA!
« poslato: 30-06-2007, 10:57:19 »

Pa dragi prijtelji,doslo je vreme da se rastajemo.
Jedini razlog zasto sam bas forum izabrao da kazem nesto,ne protiv Palme kako mi se ovde kaci(jer ljudi kada cuju nesto drugo sto se kosi sa nacelima i standardima koje je Palma postavio odmah to shvate kao gest  apsolutnog neprijateljstva  prema njima jer neko  “ne prica kao njihov predsednik”) zato sto sam smatrao da postoji izvesna doza pismenosti(naravno pod “pismenoscu” ne podrazumevam samo puko prepoznavanje i crtanje znakova u narodu poznatih kao “SLOVA”) medju ljudima koji koriste racunar.Medjutim,prevideo sam i podcenio snagu “objektivnih medija u Jagodini”.

Izgradivsi gomilu “profitabilnih” aparata u Jagodini,Palma je i pokazao da mu je menadzerstvo jaca strana.Zapravo,pokazao je da mu je jaca strana moc da ljude ubedi u gluposti i neistine.
Iole pismenom coveku je jasno da to ima sve ima svoje  troskove odrzavanja i sta moze a sta ne da te troskove prevazidje(diskutabilno je da li moze to da prevazidje a svaka diskusija o zaradi je neinteligentna).
Ako uzmemo kao primer AQUA park,po navodima ljudi sa Pivarskog bazena broj radnih dana istog je oko 38 dana a troskovi odrzavanja su prisutni cele godine.
Tesko da nesto sto radi 38 dana u godini moze da opravda ulaganje u sebe.Doduse,mozda Palma napravi i vestacku mikroklimu oko parka pa cemo moci da se brckamo tokom cele godine(penzioneri dzabe).
Svakako da niko nije uzeo u obzir i to da napuniti jedan olimpijski bazen dimenzija 50x25x2.5(metara ne santimetara) treba pozamasna kolicina H2O-a(iliti-vode).Ko ne zna,bazen je kvadar i zapremina mu je V=a*b*c.Lako je odavde izracunati koliko je litara tekucine potrebno da bi se napunila ova rupcaga.Pa pitanje,kolika je cena litra vode za Aqua park?Da li je park pravno ili fizicko lice?
Koga ne mrzi,neka racuna koliko je to para i neka se zapita,ko ce to da plati.
Naravno,koliko sam shvatio,to nece biti jedini bazen u tom komplexu.
Dakle,zavidim Palmi na mogucnoscu manipulacije ali se isto tako sramotim nivoom inteligencije mojih Jagodinaca.E tako se osecam, zapravo.Ne mrzim nikog.

Svako od nas trazi kroz zivot,tapkajuci kroz mrak, svetlo na kraju tunela.Jagodina ga je videla u liku i delu Palminom.
Jeste.Osvetljava nas.To je tacno.Postali smo poznati u Srbiji.
Ali ne mogu da se otmem utisku da je to svetlo zapravo voz koji nam ide u susret!

Dakle ovo je i zahtev administratoru da mi ukine status moderatora a sa mojim nikom moze sta hoce.Ja se na ovom forumu pod njim vise necu pojavljivati.
Jednostavno nemam snage ni energije vise.
Oduzima mi vreme koje mogu da potrosim na lepse stvari.U stvri,najveci paradox je u tome,sto verovatno zivim konfornije od svih ovde a maltene jedini se bunim.
Ljudi,vi branite tezu da se moze ziveti sa 200 eura MESECNO!!!!!!

Necu…..rekoh da se necu nervirati oko takvih stvari vise….

Stari mislioci su rekli “TO STO SI NEKOGA POBEDIO ARGUMENTIMA NE ZNACI DA SI GA UBEDIO”!!!

Ovo je moja konacna odluka o kojoj sam razmisljao dva dana.I smatram da ste zasluzili da imate forum na kome ce postojati samo najlepse stvari o vodji i ne zelim da vam kvarim dane kritikujuci njegov rad.Uzivajte dok mozete.
Moja je molba za kraj da se ovo do sada ne brise kao ni ovaj post jer bi voleo da ljudi znaju zasto sam izasao sa foruma a i voleo bih da se ovo procita za koju godinu.

I moja poruka poslednja poruka Jagodini sa ovog foruma:
PIJANSTVO JE LEPO ALI SU TREZNJENJE I MAMURLUK MUCNI!!!!!!
Ko je razumeo-shvatice.

Pozdrav i puno srece u daljem radu:

  GROUCHO
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: OBAVESTENJE MODERATORA!
« Odgovor #1 poslato: 30-06-2007, 13:12:07 »

Važi Groucho - hvala ti što si bio sa nama i družio se, rekao si nam dosta stvari na koje ćemo dobro da razmislimo i možda nešto primenimo.

Statust Moderatora je skinut

Ovo naravno nece da se briše

A tvoj nik će da ostane za svaki slučaj  -  u slučaju da nekad hoćeš da nam kažeš nešto što bi voleo u nekoj drugoj temi koja nije o Palmi niti o politici uopšte

Veliki pozdrav za tebe


OVA TEMA JE ZAKLJUČANA !!!!  :aq29:
 

Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 24 upita.