Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Pismo jednog muza cija je zena u lecilistu  (Pročitano 5714 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Svilena

  • Gost
Pismo jednog muza cija je zena u lecilistu
« poslato: 06-06-2009, 13:25:32 »

Sve je u redu, draga Gerda!

Puno hvala na tvom lepom pismu. Ne trebaš da brineš za mene. Sve je u redu. Kuvam sam, i svakim se danom sve više čudim kako to dobro funkcioniše. U medjuvremenu mogu to i pojesti bez odlaska u bolnicu na ispumpavanje želuca. Kako često mora ići brzo, juče sam pekao krompir. Mora li se krompir čistiti? Dok se to peklo, otisao sam kupiti hleb. Kada sam se vratio, email u tiganju se skroz otopio. Nisam mogao da verujem da
tako malo može izdržati. Dim u kuhinji se razišao u medjuvremenu, a mačka je crna kao gavran i kašlje. Od tada panično beži čim ujkjučim kuvalo ili počnem lupati tiganjima. Kako, kao što znaš, moram najmanje jednom dnevno pojesti nesto toplo, mačka se više ne pojavljuje.
Reci, koliko se dugo kuvaju jaja? Kuvao sam ih dva sata ali nikako da postanu mekana. Daj mi napiši molim te, da li se zagoreno mleko može još za nesto upotrebiti. Da li da ga stavim sa strane dok se ti ne vratiš?
Imao sam lagani problem sa gulašom kada sam hteo da ugrejem konzervu. Nažalost je expodirala u mikrotalasnoj. Vratašca od mikrotalasne su
izletela kroz prozor i uništila nas lepi staklenik ... i prozor isto. Kako je prozor bio zatvoren (moram da ga držim zatvorenog kada kuvam jer inače uvek dodju vatrogasci), izleteo je zajedno sa doprozornikom. Udarni vetar je bio strasan. Konzerva je nsuprot vratašcima izletela kao raketa prema gore,
probila plafon i pogodila 13-godišnju ćerku gospodina Bauera, koji stanuje iznad nas, točno izmedju nogu. Ona je upravo svirala klavir, nije joj se nista desilo, ali učitelj klavira je ostao bez 4 prsta.
Da li ti je se vec desilo da ti se prljavo sudje uplesnivilo? Kako li je to samo moguće za tako kratko vreme? Ti nisi ni pune 4 nedelje odsutna. Iza sudopere štošta živi, mogao bi covek 'UNIVERZUM' snimiti. Odkud dolaze samo svi ti gmizavci? Da li si ih mozda ti tamo ostavila?
Uglavnom, napokon sam se sabrao i išao da operem sudje. Draga, nemoj molim te da se ljutiš i vičeš, ali onaj dobar porculan  od tvoje bake je polomljen. Izgledao je tako čvrsto da mi nije bilo ni na kraj pameti da neće izdrzati. Mozda su 1000 okretaja mašine za veš ipak malo previše.
Usput rečeno, i ona je isto pokvarena. Prilikom centrifugiranja je veliki nož za rezanje mesa malo oštetio bubanj ... i sada se nalazi u zidu .. nož, ne bubanj. Bubanj je probio 30cm zida od cigle i sada leži bez veze negde napolju.
Dok sam jeo, zaprljao sam nazalost tepih u dnevnoj sobi i to sa sokom od paradajza. Ti si mi uvek govorila da se sok od paradajza ne da ni sa čim izvuci. Tu se nazalost varaš draga moja, fleka je odlično izašla, dlake od tepiha nazalost isto. Mozda ipak nisam trebao uzeti nitrorazredjivač.
Frizider sam morao otopiti. Ti si uvek tako nespretna, led se odlicno odstranjuje zidarskim čekićem. Ali, čudno, sada više ne hladi nego greje.
U svakom slucaju je meso dobro pečeno a jogurt, sampanjac i mineralna su explodirali.
Draga moja. U četvrtak zaboravio da zaključam stan. Mora da je netko bio ovde jer nedostaju neki vredni predmeti, ali, novac ne čini čoveka srećnim, kako ti to uvek kažeš. Ormar je isto prazan,ali, sigurno nije bilo puno u njemu jer ti uvek kažeš da nemaš šta da obučes.
Kada sam juče naveče hteo da nahranim zeca, prevrnula mi se sveća. Zec je sad bez dlake. Izgleda prilično smešno.
Ovim bi završio za danas. Sutra malo više. Nadam se da uzivaš u miru u lečilištu i da se dobro odmaraš.
Puno lepih pozdrava od Tvog Erwina!
p.s.
Kada je tvoja mama saznala za nesrecu, dobila je moždani udar. Pogreb je bio juce, sam ti hteo ništa reći da se ne uzbudjuješ bez razloga.
Ipak si ti u lečilištu i treba da se odmaraš.
Erwin.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Pismo jednog muza cija je zena u lecilistu
« Odgovor #1 poslato: 06-06-2009, 23:19:53 »

uuuuuuuuuuuh,Svilena ne vracaj me u prosle godine......mnogi delovi ovog pisma su neverovatno bliski,jezila sam se dok sam citala.
bilo a ne povratio se :aq25:
« Poslednja izmena: 06-06-2009, 23:21:14 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Svilena

  • Gost
Одг: Razna pisma ;)
« Odgovor #2 poslato: 01-05-2010, 20:30:29 »

Moj najdraži mužiću,  

Pre nego stigneš sa poslovnog puta, moram te obavestiti o maloj nezgodi koju sam imala sa tvojim pick-upom na ulasku u garažu.
Na sreću, nije ništa strašno i ja nisam povređena, tako da te molim da ne brineš za mene.

Vraćala sam se kući iz dućana i pri ulasku u garažu sam slučajno, umesto kočnice stisnula gas.
Vrata od garaze su malo savijena, a pick-up se zaustavio kada je udario u tvoj auto.
Meni je jako žao što se ovo dogodilo, ali pošto znam da si ti nežnog srca, znam i da ćeš mi oprostiti.

Ti znaš koliko te ja volim i koliko mi je stalo do tebe, ljubavi moja.
Evo ti šaljem i sliku štete koju sam napravila.

Ne mogu dočekati da te opet zagrlim.

Tvoja voljena ženica.



    P.S. Zvala je tvoja devojka.
« Poslednja izmena: 03-05-2010, 16:47:37 od strane Svilena »
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Pismo jednog muza cija je zena u lecilistu
« Odgovor #3 poslato: 01-07-2010, 14:04:56 »



(samu sebe ne čitam, kako li očekujem da me čitaju drugi!)   :xq009:
« Poslednja izmena: 01-07-2010, 14:27:00 od strane Svilena »
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 24 upita.