Razne zanimljive teme > Roditeljski kutak

majcino mleko stetno za bebu!!!!!! (ubice me ova informacija)

(1/10) > >>

bebironac:
Ko je gledao drugi dnevnik na rts-u zna o cemu govorim...navodno danci otkrili da je majcino mleko stetno za bebu jer sve sto stetno udje u organizam izlucuje se i preko mleka.....
e znas sta sad bi na te dance bacila atomsku bombu,dalje oni preporucuju tj jos uvek se nisu usaglasili da li ce dojenje biti preporucljivo do 4.meseca zivota bebe....A DO CETVRTOG MESECA NIJE STETNO!!!!!!! JOOOOOJ kako kenjaju samo da bi se prodavala vestacka mleka,koja samo predstavlaju koncetrate

NE PREKIDAJTE DOJENJE !!!!!

Luna:
majke koje unose alkohol,drogu,puse puno,piju sredstva za umirenje (svejedno,analgetik ili sedativ)...ne treba da doje decu,to znam.

inace..... :xq011:

 

bebironac:
navodno teski metali koje udisemo u vazduhu izlucuju se preko masnih materija u organizmu u sta spada i mleko....more sve bih ih ja potamanila,a i ove nase sa rts-a kako ih samo nije sramota da pustaju ovakvu glupost.....

Fanta:
Nije nego. Na svakih par godina menjaju propagandu. Kad sam se ja porodila bilo je ili da dojis bebu ili si nemarna majka. Sećam se jedne žene koja je bila u porodilištu i žena jednostavno nije mogla da doji bebu. Imala je uvučene bradavice i šta će žena, tražila flašicu za bebu. Kreteni joj nisu dali, no joj davali kojekakve pumpice i čuda. Žena se silno namučila. Kad je otišla kući ne znam šta je radila i kako prekinula da doji bebu.


Ja sam imala dovoljno mleka i svoje dete dojila do 13 meseci... ona dva meseca preko vuko u prazno dok jednom nije rekao: "Pa, nema"!  :aq24:

ribica:
bebi@  ne znam gde si zavrsila med.skolu,ali nama je profesor pedijatrijer uvek govorio:"majcino mleko je najzdravija i najjeftinja ishrana za bebu"...tu recenicu nikada necu da zboravim

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju