Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: LJUBITELJI RnR-a i dobre svirke,ima li u gradu neko mestasce za svirku!!!???  (Pročitano 16234 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127

   Lara Kroft,ili Nesa,ocigledno sve jedno je,kakve veze imas sa svirkama u gradu?Volis da slusas,organizujes,ugovaras uz proviziju,radis iz ljubavi,covek(zena) si iz kulture,u cemu je fora?Ocigledno(zakljucujem na osnovu foruma) da je Jagodina ziv grad za svirke,a ja sam vrlo zainteresovan za saradnju,posto je KS trenutno potpuno pukao sto se toga tice.Navrati u subotu na svirku,pa mozemo da popricamo...
« Poslednja izmena: 06-11-2008, 18:06:14 od strane muzikoholik »
Sačuvana

Nesa@

  • Gost

Ok,shvatio si da smo isto!Radili smo 2o2 u Tvrdjavi pre nekoliko godina?
Sačuvana

Nesa@

  • Gost

Ako si bio tada,ukapirao si?Zuti kombi,ispred.
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127

   Nazalost nisam bio tamo,nisam bio u gradu...Studiralo se.Ako ima nekih informacija o svirkama,uz obostrano zadovoljstvo,navali... 



    sasa.muzikoholik.stanojevic@gmail.com
Sačuvana

LaraCroft

  • Gost

Ja i moj muz radimo sve svirke u Jagodini,tako da nas mozes i kontaktirati.Mozemo napraviti i u KG neku svirku,ako ste raspolozeni,a i jos po negde.SD,BO,VA...na primer...
Sačuvana

LaraCroft

  • Gost

Pa ok,nase su slike bar u profilima,pa se ne moramo folirati kao mnogi ovde!Ljudi koji nas znaju,prepoznace nas!
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127

    Zahvaljujem se javno AUTENTIKU na jako upotrebljivim informacijama,sto se jagodinskog nocnog(citaj:vecernjeg zivota tice,mnogo vam se bre rano zatvaraju kafane,gde ubijate vreme od jedinice pa do zornjaka...???).Ocigledno da se culo za nasu svirku u paracinskom PAB-u,pa smo dobili poziv na nevidjeno da se pojavimo i u jagodinskom.Vidim da ste mesto max nahvalili sto se tice ambijenta,e sad za te konobare,sta da vam kazem,pisite peticiju Udruzenju za zastitu iskrenih i predahih ljubitelja kvalitetnog pivdzana :aq26:,mozda vam oni mogu pomoci.
   Posto je mesto ocigledno prestizno(nisam do sad bio u IRSKOM),potrudicemo se da i svirka bude takva.Bice za nekoga sve,a sigurno za svakog po nesto...Sta da se radi moraju,da se ispostuju svi gosti,u sustini svirace se opste poznate stvari,koje nece nikom da zabodu usi,ali naravno bice i probranih.Ipak je to mesto gde se slusa i pusta 'mejstrim' muzikica,pa necemo da iskacemo iz kontexta...mada mnogo puta se desi da malo skrenemo ka cvrscem tonu,ali nas po koja zbunjena faca vrati na provereni kolosek opsteprihvatljivog zvuka.

      Svima dobronamerni prijateljski poziv na svirku: petak, 5.decembar '08. Irish pub Jagodina gostuje tribute to RnR grupa
                 >>   IZ   SVE   SNAGE  <<< iz Krusevca... Dacemo sve od sebe da se dobro prozezamo,a i svi koji budu dosli!!!
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148

Stizem taman na svirku nakon shto se vratim sa Alice Coopera,prosto mu dodjete ko after :D
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127

  A kad je Alice??? Ja sam ispustio Garry Moora,bio je na vrh Sv.Djordja u Sava Centru,jedinog dana u godini kad moram da budem kuci... :aq25: Tako me je i pre dve godine zeznuo,imao sam i kupljenu kartu,al' chovek dobi grip..JBG,verovatno cu da ga slusam kad budem izgledao ovako :xq008:
« Poslednja izmena: 28-11-2008, 21:50:35 od strane muzikoholik »
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148

Alice je u Areni, chetvrtak 4.12. u 20h.
Takav kralj prosto mora da se vidi uzivo,premda sam siguran da ce svirka da bude losha jerbo chovek ima 60+ godina i izdao ga je odavno glas,jer ga je muchio chitav zivot njegovim karakteristichnim "promuklim" tonom :)

Sve jedno, siguran sam da ce da bude spektakl i jedan od najboljih dozivljaja za mene,jer mi je Alice ubedljivo najomiljeniji pevach,takve pesme kakve on ima su jednom...!
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440

Kao na primer "Poison"?
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148

Tu svako zna :)

Shto se balada tiche slushaj recimo: "Die for you" , "Hell is living without you" , "You and Me", "I never Cry", "How you gonna see mi now" ...sve sami klasici.
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127

   Ma ne brini se mnogo za njegov glas,pre ce recimo da ga izda stas pa da skrati koncert zbog"pada nivoa heroina u krvi..."To ce da pokriju sve prateci vokali.To ti je slicna situacija kao kad sam pre par godina gledao White snake na TAS-u,ustvari sam najvise isao cujem D.Coverd-a uzivo,a ustvari sam se ,da ne gresim dusu sem extra svirke, naslusao pratecih vokala,do zadnje stvari kad je sam na suvo otpevao Solger of fortune,i onda sam shvatio da mu je glas ustvari i posle silnih operacija ipak skroz pukao...Ali sve u svemu vredelo je biti tamo,multimedijalni dogadjaj koji sam cekao najmanje 20 god....Lep provod na Alice--u,ne sumljam da ce bar svirka,ozvucenje,osvetljenje i sve sto ga prati biti do j...... :aq28:
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148

Ladno su otkazali koncert,boze koliko sam se smorio, 7 godine chekam da kaze da tje da dodje u Srbiju....Prodato samo 800 ulaznica...Dobro bitno da Ceca puni maraknu :/
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik

Jbg,ostaje ti You tube...
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127

    Sawovski,jbg,sta da se kaze sem...znam kako ti je.(bolje zvuci nego "moje saucesce") :aq25:
Glavu gore,bice dana za megdana...kad nam se zemlja kolektivno produhovi,tamo neke 2039-te godine,na slecoj turneji...
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127

    Pa ljudi,zene,pivopije,vinopije,cepachi "radze',SOKADZIJE...i svi ovde nenabrojani,JEL' BIO NEKO NA TOJ SVIRCI U PETAK u Irskom PAB-u???  :aq19: Nema nikog da kaze kako je bilo,a bas bi mi dobro dosli komentari i sugestije za sledecu svirku,a bice je uskoro... :xq011:
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127

  Ljudi bili ste fenomenalni sinoc u PAB-u,bilo je pravo zadovoljstvo svirati za vas sinoc...Vidimo se ponovo,uskoro...
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu

Bio sam

Extra svirka

Dobar provod

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213

Slažem se u potpunosti, sve je bilo ok.

Pozdrav za repertoar.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.071 sekundi sa 24 upita.