Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Bioenergija  (Pročitano 13870 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zockey

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 533
  • Ljubav Svetlost
Bioenergija
« poslato: 24-01-2008, 17:43:43 »

Da razbijemo sumnje u Bioenergiju.
BIOENERGOTERAPEUT je osoba koja manipuliše u isto vreme sa: vašom nebeskom i zemaljskom univerzalnom energijom i sa najljućim protivnikom, a to je podsvest osobe koja je na tretmanu.

Da bi se pristupilo osobi koja se tretira mora se na određen način uključiti u spirale energetskog zaštitnog omotača, a onda ih učiniti nepostojećim za bioenergoterapeuta, tek tada se pristupa energijama i disbalansima u organizmu.

Problem baždarenja energetske koncentracije u delovima tela pacijenta u mnogome zavisi od podsvesti koja može biti unapred pripremljena od strane pacijenta i vršiti opstrukcije bioenergoterapeutu na svakom pokretu. U tom slučaju prestaje rad rukama i prelazimo na duhovni nivo pročišćenja gde je podsvest nemoćna i čistimo organizam od perifernog ka centralnom, a centralni ka višem i viši u u univerzalni energetski prostor.

Visoko razvijeni bioenergoterapeut upija crne magle prilikom duhovnog čišćenja i tako sprečava negativnu energiju da zaposedne drugu osobu.

Mnogo se razlikuju objašnjenja da negativna energija loše utiče na bioenergoterapeuta – što je definicija osoba koje se bave nečim, a pri tom nisu to za šta se izdaju. Uglavnom negativna energija i pozitivna energija su u direktnoj ravnoteži kao i sve ostalo u prirodi, čim jedna na određenom terenu nadvlada drugu dolazi ili do blagostanja ili do katastrofa.

Bioenergoterapeut je osoba – protiv teža prirode negativnim energijama – upijanjem negativne energije bioenergoterapeut leči sebe, jer negativna energija za njega znači život. U isto vreme produkt sagorevanja negativne energije je pozitivna energija u višem nivou i osoba koja tako funkcioniše postaje svetleći prolaz za univerzalnu energiju koja preko njih ulazi na mala vrata u naš svet i omogućava balansiranje pozitivno-negativnog kontinuiteta.
Jednom rečju bioenergoterapeut balansira postojećim energetskim statusom pacijenta, omogućava mu korenite promene uz pomoć univerzalne energije i najvažnije može napraviti zaštitu pacijenta koja može trajati 30 dana i duže, zavisi od pacijentovog životnog okruženja.

Uticaj bioenergoterapeuta na pacijenta može biti različito od osobe do osobe prihvaćen, a spoljašnje manifestacije su uobičajeno blagi osećaj lakoće, uspavanost, svrab na tretiranim područjima, trnci, podrhtavanje u rukama ili nogama, toplota, hladnoća, osećaj blagog povetarca.

Da li ste vi imali slična iskustva?
Sačuvana
Mi nismo stvorili ovaj svet, mi smo samo deo njega, sve što mu činimo, činimo to i sami sebi!

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Bioenergija
« Odgovor #1 poslato: 04-04-2008, 23:41:14 »

Imam knjigu Danijela Cangora,koju sam kupio dok sam bio u vojsci,Bioterapija.Odlicna je,jer je pisana obicnim jezikom,bez nerazumljivih termina i bez sminke.Covek na sasvim jasan nacin predstavlja bionergiju,kao i prakticne nacine da je svako isproba na sebi i oseti je.Stvarno se ima osecaj toplote,hladnoce,golicanja...
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

celestina

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 211
Одг: Bioenergija
« Odgovor #2 poslato: 09-06-2008, 11:25:18 »

Redovno imam iskustvo,da druge smiruje moja prisutnost,a ja se tada ako sam pre toga bila neraspolozena,osecam odjednom odlicno.Punim baterije pomazuci drugima.Ne umem to bas ni sebi objasniti ali tako je.To se desava cak i preko telefona,samim razgovorom,na kraju svima lepo...
Sačuvana
Poznato je da na svetu ima mnogo lica sa kojima se priroda nije mnogo mucila, niti upotrebljavala fine alate, nego je prosto tesala... Udarila jednom sekirom i ispao nos, drugi put - usne, velikom burgijom svrdnula oci, i tako neuglacano pustila u svet govoreći: neka zivi.

Schnuffel

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 682
    • Schnuffel
Одг: Bioenergija
« Odgovor #3 poslato: 20-06-2008, 21:12:31 »

To je lepo. Verovatno si smirena osoba i imaš jako pozitivno zračenje.
Sačuvana
Živimo ljubav, budimo ljubav, zračimo ljubav.
Radnik svetlosti

celestina

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 211
Одг: Bioenergija
« Odgovor #4 poslato: 01-07-2008, 06:49:20 »

Pa ne znam,nisam sebe tako dozivljavala,kao sto me drugi tako vide. :aq09:
Sačuvana
Poznato je da na svetu ima mnogo lica sa kojima se priroda nije mnogo mucila, niti upotrebljavala fine alate, nego je prosto tesala... Udarila jednom sekirom i ispao nos, drugi put - usne, velikom burgijom svrdnula oci, i tako neuglacano pustila u svet govoreći: neka zivi.

Zockey

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 533
  • Ljubav Svetlost
Одг: Bioenergija
« Odgovor #5 poslato: 01-07-2008, 06:59:39 »

To je lepo. Verovatno si smirena osoba i imaš jako pozitivno zračenje.

Ne mora da znaci
Sačuvana
Mi nismo stvorili ovaj svet, mi smo samo deo njega, sve što mu činimo, činimo to i sami sebi!

celestina

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 211
Одг: Bioenergija
« Odgovor #6 poslato: 01-07-2008, 07:31:28 »

Pa u principu jesam smirena,i izuzetno volim mir,tisinu i prirodu,
e sad kako zracim to ne znam,znam samo da vise slusam,no sto pricam. :aq29:
Sačuvana
Poznato je da na svetu ima mnogo lica sa kojima se priroda nije mnogo mucila, niti upotrebljavala fine alate, nego je prosto tesala... Udarila jednom sekirom i ispao nos, drugi put - usne, velikom burgijom svrdnula oci, i tako neuglacano pustila u svet govoreći: neka zivi.

Zockey

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 533
  • Ljubav Svetlost
Одг: Bioenergija
« Odgovor #7 poslato: 01-07-2008, 20:50:09 »

Pa u principu jesam smirena,i izuzetno volim mir,tisinu i prirodu,
e sad kako zracim to ne znam,znam samo da vise slusam,no sto pricam. :aq29:
E,to vec mnogo znaci!
Sačuvana
Mi nismo stvorili ovaj svet, mi smo samo deo njega, sve što mu činimo, činimo to i sami sebi!

Natassa

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 116
Одг: Bioenergija
« Odgovor #8 poslato: 01-07-2008, 21:00:28 »

Smirena, ali i dinamicna.. Sve sto radim.. znam zasto radim.. nikad ne dizem buku i dreku..  kazu ljudi.. pozitivno zracim.. optimista,  puna snage , volje, istrajna..  hm... nisam bioenergeticar al .. mogu pozitivno uticati na ljude.. ja bih to nazvala ubedljiva sam..  :)
Sačuvana
Lako je kad te neko
ni ne zavoli
tad samo tamna strana
srca zaboli
tesko je kad za nekog jedinog
i svog postanes zrnce soli
tesko je kad tvoj neko

prestane da te voli

mmance

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4
    • Igrice
Одг: Bioenergija
« Odgovor #9 poslato: 25-06-2010, 14:58:26 »

Ma ja mislim da takve stvari kao bioenergija ne postoje. Ne postoji u smislu kao sad neko ima mnooogo vise od drugih pa sad on moze nesto da leci itd itd. To ti je isto kao kad bi neko imao visinu 5 metra. Znaci svi smo tu negde po svemu i po visini i po tezini i po intelektu, bioenergiji, itd itd. Znaci razlika je u svemu izmedju pojedinaca samo do +/-20% a nikako enormno mnogo.
« Poslednja izmena: 25-06-2010, 14:58:57 od strane mmance »
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 24 upita.