Razne zanimljive teme > Roditeljski kutak

Čak 50 odsto roditelja ne plaća izdržavanje dece

<< < (7/7)

Fanta:

--- Citat: 14021986  09-12-2011, 13:49:23 ---Da li neko moze da mi kaze sta se desava u slucaju neplacanja alimentacije? razvela sam se u septembru u presudi pise da je bivsi suprug u obavezi da placa alimentaciju u iznosu od 15.000 din ali jos uvek nista. podnela sam krivicu prijavu u palati pravde. on je nezaposlen. hvala unapred, Marina

--- Kraj citata ---

MORA da plaća. Neka si podnela krivičnu prijavu!

jocagrub:
za to MORA neznam evo i moj slucaj samohrani otac dvoje dece bivsa placa 2hilj po detetu bednih i jadnih tuzio sam za vecu sumu novca jer deca rastu a ona nista nedaje niti kupuje deci naravno cim je cula da sam je tuzio napustila je posao i sta sad ona neradi netreba ni da placa je..m te srbijo

jocagrub:
za to MORA neznam evo i moj slucaj samohrani otac dvoje dece bivsa placa 2hilj po detetu bednih i jadnih tuzio sam za vecu sumu novca jer deca rastu a ona nista nedaje niti kupuje deci naravno cim je cula da sam je tuzio napustila je posao i sta sad ona neradi netreba ni da placa je..m te srbijo :xq010:

tatoo:
Nije samo u Srbiji.
Nigde roditelj ne placa alimentaciju ako nije u radnom odnosu (a rad na 'crno' se naravno ne racuna).

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju