• Dobro došli na Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin.
 

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Glavni meni

Da li bi koristili usluge Biciklističke Kurirske Službe u Jagodini ?

Započeo autentik, 21-07-2010, 13:37:23

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

autentik

Ukoliko bi se otvorila biciklistička kurirska služba u Jagodini

da li bi koristili te usluge...


recimo... uveče.. ne izlazi vam se napolju...

pozovete broj telefona i kurir Biciklista Vam donese recimo pljeskavicu na kućnu adresu..

Može to da bude i za stare ljude, recimo lekove itd...


Telefon: 065/250-023-2  -  Njihov Telefon

*********************************************

Ja mislim da je to dobra ideja ako bude cena pristupačna.... još će mladi ljudi da se zaposle... posao je zdrav...

:aq07: :aq07: :aq07: :aq07:

Kengurinjo

Аутентик. Ја све послове завршавам бициколом, наравно, када ми то временски услови дозвољавају. Дакле, није ми проблем да "скокнем" до Параћина.... И могу вам рећи да се физички би оље осећам. Дао си ми добру идеју :)

Svilena

U Beogradu već postoji služba Bike Messenger i dobri su kod hitnih dostava, ne računam u hitnu dostavu pljeskavicu,
koriste ih čak i neka pravna lica, ali opet, to je možda uspelo u Bg zbog čestih saobraćajnih kolapsa.

Svilena

Nije za ovde, ali Bg je imao službu Safe driver - Agenciju za razvoz pijanih vozača.
Ne znam, da li još uvek rade, gledala sam reportažu o njima prošle godine, u pitanju su mladi ljudi i dobra ideja.

Imaju geslo ,,Vi pijte, mi vozimo", dođu na poziv na rasklopivim motorčićima, spakuju motor i mušteriju u njen auto i odvezu kući;
parkiraju auto, predaju vlasniku ključeve. vade skuter iz gepeka i posao gotov.

titopalmatito

ovo je dobra ideja, pije mi se pivo ja pozovem dzoa i on mi donese uz pljesku,
a moze umesto mene da skoci i do poste...
sto da ne, i onako ima zaludnih klinaca koji motaju po ceo dan,a ovako bi i neku kintu namakli

titopalmatito

a ovi pijani nek legnu ispod stola bolje nego da mlate zenu i decu kad ih odnesu kuci

gavran82

Citat: titopalmatito poslato 21-07-2010, 14:58:24
a ovi pijani nek legnu ispod stola bolje nego da mlate zenu i decu kad ih odnesu kuci

поента је да не седну пијани за волан и не дај Боже убију некога недужног или себе, а то о чему ти причаш није за тему.

luksa

NA posao idem biciklom, oko 15 km u oba pravca i super mi je, mozda je malo nezgodno po vrucini, ali sta da se radi. Sto bi se reklo ne skidam se sa bicikle mada imam auto. A ovu inicijativu izuzetno podrzavam i navijam da sto pre zazivi.

Kengurinjo

Аутентик. Хоћеш да ми радиш рекламу? :) Платићу све у кешу, а може и у натури :) Разрадио сам цео посао данас :)

autentik


titopalmatito

e aj malo ove bicikliste da podrzimo
mislim da je najvaznije pitanje ako se neko i usudi to da otvori
kolko bi ljudi placali takve usluge, recimo ako oces nesto za 15 minuta sa s medje do strelista kolko bi to bio spreman da platis
ja ne vise od 50-60 kinti

Kengurinjo

Не више од 50-60 динара? Ако те мрзи, ти онда плати такси...

titopalmatito

pa dobro ali ne vise od 100 ovo je jagodina a ne beograd ili nyc, narod nema pare a ti sad vidi

Kengurinjo

Размисли. Од Еломса до Озона има око 4.2 км. Мораш да урачунаш и полазну тачку бициклисте... Дакле, од СМ, до Стрелишта много тешко да ће неко да дође за 15 минута... Пази сад. Замисли да тби са Стрелишта пукне хир да хоћеш у суботу у 2 сата после поноћи да узмеш да једеш лупам, пљескавицу, јогурт и неко вино, уз све то пада киша? Да ли то вреди 100 динара?


Kengurinjo

Не. Зависи. Посстоји старт који је рецимо 50 динара + 10 динара по км + 20% од укупне цене наручене робе.

autentik

Citat: titopalmatito poslato 23-07-2010, 13:18:54
e aj malo ove bicikliste da podrzimo
mislim da je najvaznije pitanje ako se neko i usudi to da otvori
kolko bi ljudi placali takve usluge, recimo ako oces nesto za 15 minuta sa s medje do strelista kolko bi to bio spreman da platis
ja ne vise od 50-60 kinti

Pa tako 50 - 100 dinara    to mora da se pažljivo osmisli.. a i zavisi koliko će recimo dnevno takvih porudžbina biti...



nego ima li ko ko bi se zaposlio da radi kao biciklista ukoliko se otvori ovo...

Kengurinjo

Ја планирам да за почетак регистујем такву службу. Нећу ништа да радим на црно. Планирам да купим два бицикла и запослити клинце из краја који по цео дан ништа не раде. Мислим да раде 12/24/12/48. И да раде на проценат. Онда планирам да уложим у маркетинг, дакле... Визит картице, налепнице, плакати... А можда платим и неки медији, типа Нови Пут, радио Јагодину, РТЈ.

autentik

mnogo treba da se uloži i pažljivo treba da se razmisli...

a ova firma je već u otvaranju i sledećeg meseca bi trebalo da krene da radi...

to je i razlog zbog čega sam otvorio ovu temu... da provreim da li bi to sve pilo vodu i da malo javnost alarmiram  pošto bi ja trebalo da mu radim SAJT


Lik koji otvara to ulaže oko 10 000 evra u startu..



tako da kasniš ukoliko ti je ideja pala pre ove teme...


već dve takve firme u jagodini ne bi mogle da rade..  ali za Beograd koji to nema ako imaš kintu...


Svilena

Citat: autentik poslato 23-07-2010, 17:34:58
  ali za Beograd koji to nema ako imaš kintu...


ovde niko nikog ne čita - Beograd ima više takvih službi,
     
BIKE MESSENGER je samo jedna od njih  http://www.011info.com/view_details.php?fid=31470