Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Najbolji gitarista  (Pročitano 18006 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cika Minda

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2
Najbolji gitarista
« poslato: 17-06-2008, 11:18:15 »

Ko je po vama najbolji gitarista u jagodini ?
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #2 poslato: 17-06-2008, 16:52:22 »

Braca, bre
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #3 poslato: 17-06-2008, 17:04:05 »

Ma Bane,bre
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #4 poslato: 17-06-2008, 18:19:58 »

ma,  Ivica Maksimovic. nema boljeg...
Sačuvana

Cika Minda

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #5 poslato: 18-06-2008, 08:18:01 »

Koliko ja znam Ivica Maximovic je snimio preko 1500 albuma,normalno ne svojih nego narodnjacima,rokerima......
Bdw.......ko je Braca?
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #6 poslato: 18-06-2008, 19:24:26 »

Zaboravih da dodam Obrada... lik sa Skvera, sada je u Svici :)
Sačuvana

Pametan za tobom

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 18
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #7 poslato: 18-06-2008, 23:37:40 »

 Vlada Ranković  "Crni lilihip". Pozdrav svima u Jagodini
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #8 poslato: 19-06-2008, 11:44:55 »

COCA,jer je svoj talenat nadogradio skolujuci se.Svirao sa Pusenjem,Zeljkom Joksimovicem ,Cecom...
Ja postujem lik i delo ACE profesora i DIDIJA.
Sačuvana

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #9 poslato: 20-06-2008, 23:47:15 »

COCA,jer je svoj talenat nadogradio skolujuci se.Svirao sa Pusenjem,Zeljkom Joksimovicem ,Cecom...
Ja postujem lik i delo ACE profesora i DIDIJA.
                     Bravo za Cocu i Didija!!!!!!!
Sačuvana

jagodinka11

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 16
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #10 poslato: 28-06-2008, 11:51:45 »

Zaboravili ste na najbolju gitaristkinju na balkanu, Jelenu Milojevic rodom iz JA.
Dugo je van zemlje i koliko mogu da procitam o njoj na google-u jako je postovana i cenjena, pogotovo u pozorisnim i jazz domenima..O njenoj kvaliteti govori i cinjenica da Ministarstvo za kulturu R Slovenije podrzava i sponzorise njen rad..
Malo su bizarne kategorije "najbolji", najbrzi itd..muzika kao i umetnost ne treba imati takmičarske vrednote..to ostavljamo sportu..
evo par linkova o doticnoj :

http://www.youtube.com/watch?v=D_Sks1nfYMM

http://www.youtube.com/watch?v=2AEwoGp138w

http://lent.slovenija.net/index.php?id=5721&perfId=207&backPID=5558&odmik=12&L=0

http://www.pgk.si/main.php?gr1=performance&id=2006062613221832


Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #11 poslato: 28-06-2008, 12:35:44 »

Fantastično

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #12 poslato: 28-06-2008, 13:14:03 »

Dok je zivela u Zagrebackoj ulici sve nas je nervirala jer nam zvrljala omote ploca i htela nesto da svira i to LEVOM.
Pozdrav Jeleni i njenom bratu Slobi od bivsih komsija a Fila da mi vrati plocu PIECE OF MIND.

Sačuvana

jagodinka11

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 16
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #13 poslato: 28-06-2008, 19:11:32 »

Da, ja je poznajem  jos kao klinku koja je otkidala na zeppeline, svaka čast za talenat i nadogradnju istog.
nije baš jednostavno biti žena sa gitarom u rukama..
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #14 poslato: 01-07-2008, 21:50:15 »

jel to govoris o Cepelinki?

Bas smo pre neko vece nju pominjali i pitali se sta je sa njom jer smo nesto culi da je na heroinu. I zasto Slovenija sponozorise njen rad?
Sačuvana

jagodinka11

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 16
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #15 poslato: 02-07-2008, 21:45:41 »

Ja sam nacula da je smrtno bolesna, navodno tumor na mozgu,  da je na heroinu a govori se da je Coca na kokainu..No, imam srecu da zivim u Klagenfurtu i studiram u Ljubljani pa imam priliku da je vidjam i da se povremeno druzim sa njom..sa Cocom se cujem i naravno vidim kada je u okolini..Zalostno je kako ljudi u Jagodini jos uvek funkcioniraju po sistemu " Nek crkne komsiji krava ako je ja nemam " i tako teshe svoju malodusnost i mizeriju jer ne mogu da podnesu da je neko uspeshan i ostvaren u zivotu..Ja nisam primetila da se Jelena i Coca bave upotrebom droga, mislim i da im to ne treba, nekako su samo od zivota " high"..
Sto se tice ministarstva, zadnje dve godine sam odgledala tri pozorisne predstave u produkciji Slovenackog Narodnog  pozorista, i jednog Austrijskog poz. za koje je Jelena komponovala muziku.. Mislim da je preko tih kanala dosla do statusa umetnika (koji je na zapadu za razliku od Srbije jako cenjen i pozeljan status) i podrske ministarstva za kulturu..
Preslusala sam i Cocin nov CD koji izlazi za americko trziste, materijal je vrhunski ! Svetski kvalitet !
I Jelena trenutno snima CD, verujem da ce i taj zahvat ponuditi kvalitetu..
No, mislim da ce ovi Jagodinski "narkomani" da  osvetlaju obraz u svetu ako vec ne mogu u sopstvenom dvoristu, zvanom Jagodina u malom !!!

P.S. Neko je negde na forumu napisao da provincija ne postoji, ona se nosi u glavi ! Ne bih mogla a da se ne slozim.
Sačuvana

Pametan za tobom

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 18
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #16 poslato: 02-07-2008, 21:59:22 »

 Jako mi se sviđa kako razmišlja jagodinka 11.  Ljudi treba da žive svoje živote i da se trude da unaprede sebe u svakom mogućem pogledu.  Ponosan sam što lično poznajem većinu gore pomenutih i želim im da imaju još više uspeha na ličnom i profesionalnom planu. J11,  pozdrav i svako poštovanje!
Sačuvana

jagodinka11

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 16
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #17 poslato: 03-07-2008, 11:50:02 »

Hvala ti Pametan za sobom ! I meni se dopada tvoj stav, smatram da bi svet bio lepsi i ugodniji za zivljenje kada bi ljudi bili vise solidarniji i tolerantniji jedni prema drugima..Pozdrav i postovanje Pametnome ! :)
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #18 poslato: 03-07-2008, 23:59:14 »

Drago mi je da je cura OK. Sa Cocom se nisam videla sto godina. Drago mi je da prave dobre karijere i da su priznati umetnici. Pozz

Sto se provincije tice i odudaranja od okoline potpuno se slazem sa vama. Poznajem klinca koji fenomenalno svira gitaru i sav je u fazonu, ima i svoj bend (a klinac tek zavrsio sedmi razred), sav je meden,... ali ga biju komsijski glasovi tipa: otac i majka intelektualci a on propalica i narkoman... tako da potpuno razumem jed Jagodinka11 i Pametni... :)
Sačuvana

venera

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #19 poslato: 04-07-2008, 22:16:56 »

Slazem se apsolutno sa opazanjem jagodinke11, jednostavno je tesko doci do postovanja ljudi iz Jagodine, cim shvate da je nekom krenulo i da postize nekakve rezultate odmah mu se nalepi etiketa narkomana, propalice itd..zalosno je da se to odnosi cak i na mlade ljude sto vidimo iz primera koji je Fanta navela..taj decko ce morati da ima titanijumski oklop da bi izdrzao odnosno ignorisao takve komentare..a trebalo bi valjda da ima podrsku okoline koja bi morala da prepozna talenat i potencijal..nije ni cudo da je tako veliki procenat ljudi koji se ne vrate posle iskustva koje dobiju daleko od kuce gde bi trebala biti najlepsa, najtoplija i najbolja atmosfera..
sto se tice Cepelinke i Coce, bas pogledah i preslusah te njihove radove..Jagodina bi morala biti ponosna na njih !
Pozdrav svima u Jagodini..
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 24 upita.