Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Aqva Park Jagodina  (Pročitano 476212 puta)

0 Članovi i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #200 poslato: 17-07-2007, 17:04:14 »

sve ovo što se gradi su akcionarska društva,koja posluju po principu ko koliko uloži toliko i dobije,tako da nema mesta čuđenju kako se radi i koliko.budite srećni što se nešto radi po jagodini,jer palma će otići a sve ostalo će ostati za nas i buduće generacije :aq08:

Baš tako,  prave reči

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #201 poslato: 17-07-2007, 17:05:35 »

Zakon je samo mrtvo slovo na papiru. I reket je protivzakonit pa ipak...  :aq21:

ljudi igraju tenis?
raspitaj se i videces da Narodna banka ne bi dozvolila banci da da kredit koji je veci od 1/3 opstinskog budzeta. STvari su nesto drugacije, ali ima vremena, naucices da posmatras probleme sa prave strane :)

Znas ti dobro na KOJI sam reket ja mislila, onaj koji naplacuju Palmine Bidze po Jagodini, a drugacije ga zovu "opstinska komunalna taksa". Ranije je reket bio poznat i kao "doprinos za Fond TRECE DETE" ili "prilog za Stranku" kako ti drago. I ne dao ti Bog da ga ne platis! Nemoj da se pravis TOLIKO nevest, ne ide to uz TOLIKU pamet i informisanost :D :D :D :D

Ja plaćam komunalnu taksu OPŠTINSKU  redovno   -  i OK je sve to dok god se nešto ovakvo pravi po Jagodini

uvek ću da budem ZA

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #202 poslato: 17-07-2007, 17:07:43 »

sve ovo što se gradi su akcionarska društva,koja posluju po principu ko koliko uloži toliko i dobije,tako da nema mesta čuđenju kako se radi i koliko.budite srećni što se nešto radi po jagodini,jer palma će otići a sve ostalo će ostati za nas i buduće generacije :aq08:

Baš tako,  prave reči

Kako bre prave reci!?
Ovo je totalna nebuloza.Koja AKCIONARSKA DRUSTVA?
Rekao sam vec ko je finansirao izgradnju.
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #203 poslato: 17-07-2007, 17:09:00 »


A jos jedna zanimljivost(licno ne verujem ali mozda neko od vas zna),naime cuo sam da je romima dozvoljen besplatan ulaz na pivarski bazen.
Ma nije ovo informacija.Zezanje obicno.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #204 poslato: 17-07-2007, 17:15:11 »

sve ovo što se gradi su akcionarska društva,koja posluju po principu ko koliko uloži toliko i dobije,tako da nema mesta čuđenju kako se radi i koliko.budite srećni što se nešto radi po jagodini,jer palma će otići a sve ostalo će ostati za nas i buduće generacije :aq08:

Baš tako,  prave reči

Kako bre prave reci!?
Ovo je totalna nebuloza.Koja AKCIONARSKA DRUSTVA?
Rekao sam vec ko je finansirao izgradnju.

Mislim na to da će Palma da ode  i da će sve ovo da ostane Jagodincima i Budućim generacijama

to je dobra stvar

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #205 poslato: 17-07-2007, 17:21:21 »

Mislim na to da će Palma da ode  i da će sve ovo da ostane Jagodincima i Budućim generacijama

to je dobra stvar

Pa sta ja znam....ovaj park je super stvar i meni ce licno ulepsati leto jer necu nigde na more.
Ali se iskreno plasim za taj park i za to kako ce se odrzavati.Bila bi steta da propada vremenom zbog nedostatka finansija.Jednostavno mislim da Jagodina nije jos spremna za ovoliko zabavnih sadrzaja i da je trebala da se vise okrene ekonomiji.To je sve.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #206 poslato: 17-07-2007, 17:23:32 »

Ali mali Palmica bas OVAKO zamislja ekonomiju  :aq21:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #207 poslato: 17-07-2007, 17:27:27 »

Mislim na to da će Palma da ode  i da će sve ovo da ostane Jagodincima i Budućim generacijama

to je dobra stvar

Pa sta ja znam....ovaj park je super stvar i meni ce licno ulepsati leto jer necu nigde na more.
Ali se iskreno plasim za taj park i za to kako ce se odrzavati.Bila bi steta da propada vremenom zbog nedostatka finansija.Jednostavno mislim da Jagodina nije jos spremna za ovoliko zabavnih sadrzaja i da je trebala da se vise okrene ekonomiji.To je sve.

Nema to veze sa Jagodinom kao gradom, već sa standardom  -  da li ljudi imaju 500 evra platu mesečno  ili 1000 evra

Što je veći standard ljudi to je i veći broj njih koji će da odu do tog Aqua parka i do Zoo vrta  čisto eto da vide, i da odvedu svoju porodicu i više puta

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #208 poslato: 17-07-2007, 17:28:44 »

Ali mali Palmica bas OVAKO zamislja ekonomiju  :aq21:

Ako je to upućeno meni  -  Ja ponovo ponavljam, nisam u nikakvu političku partiju niti me iko ucenjuje ili nešto slično. Ovo su samo moja lična mišljenja i ništa više

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #209 poslato: 17-07-2007, 17:30:39 »

Ali mali Palmica bas OVAKO zamislja ekonomiju  :aq21:

Ako je to upućeno meni  -  Ja ponovo ponavljam, nisam u nikakvu političku partiju niti me iko ucenjuje ili nešto slično. Ovo su samo moja lična mišljenja i ništa više

NIJE, to ja samo Palmi tepam :D analogija sa malim Pericom, kapiras? :D
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #210 poslato: 17-07-2007, 17:32:18 »

Nema to veze sa Jagodinom kao gradom, već sa standardom  -  da li ljudi imaju 500 evra platu mesečno  ili 1000 evra

Što je veći standard ljudi to je i veći broj njih koji će da odu do tog Aqua parka i do Zoo vrta  čisto eto da vide, i da odvedu svoju porodicu i više puta

Pa ima veze sa gradom.I to velike.Morace opstinari da dotiraju odrzavanje parka jer je cena zaista minorna za ovako nesto(a opet realna imajuci u vidu gde se park nalazi),te ce aqua park morati da se dotira sa strane da bi ostao ovakav.To nece moci da se postigne sa ovim cenama.Pogotovo ako se zna da radi nekih 40-tak dana godisnje(mozda malo vise).
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #211 poslato: 17-07-2007, 17:34:05 »

Ali mali Palmica bas OVAKO zamislja ekonomiju  :aq21:

Ako je to upućeno meni  -  Ja ponovo ponavljam, nisam u nikakvu političku partiju niti me iko ucenjuje ili nešto slično. Ovo su samo moja lična mišljenja i ništa više

NIJE, to ja samo Palmi tepam :D analogija sa malim Pericom, kapiras? :D

Kapiram

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #212 poslato: 17-07-2007, 18:39:19 »

Gde su bre te fotke i snimci,da vidim kako je bilo! I jel bio neko od vas,kakvi su utisci? :aq28:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #213 poslato: 17-07-2007, 18:42:35 »

Znaci ipak 200 dinara.To je O.K.Zaista nije puno.
A posto je ovaj oglas sada na tvom sajtu i sam ces biti u prilici da vidis da je smesan pokusaj od Jagodine praviti "turisticko mesto".Pogotovo sa dva ljudski kafica koja rade i to radnim danima do 23.30h.
Ovaj aqua park je definitivno super stvar(gledajuci sa moje tacke gledista.U finansijske aspekte necu da ulazim jer me ne doticu niti u jednoj tacki) ali zasto vec jednom ne prestanu da se bave nekim aproksimativnim procenama o posecenosti.Npr. zoo-vrt je u periodu od jula jedne do jula druge godine posetilo oko 100.000 ljudi a u narednom periodu ce ga,po njima,posetiti 200.000 ljudi.Kako zakljucise da ce ga posetiti duplo vise ljudi?Aman!
Pa su isto tako procene da ce aqua park dnevno posetiti oko 10.000 ljudi!
Ovakve procene koje su bazirane na zeljama me uzasmo iritiraju,pogotovo sto ih neki uzimaju kao suve cinjenice!Pogotovo sto je taj broj odmah uzet kao prosek.






zoo vrt je posetilo do juna 80.000 ljudi a ukupno u 2007.moj planiraju 200.000 sto je koliko toliko relano ako su zaista prodali tih 80.000 do pocetka juna

sto se tice akva parka, pa posecenost se biti po meni slicna zoo vrtu, mozda malo veca, ali tesko tih 5 - 10k o kojima pricaju
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #214 poslato: 17-07-2007, 18:44:18 »

Pa bilo bi dobro.Mislim da ce ovo biti promasaj ako se sve prepusti "Bozijoj volji",odnosno ako sezona rada parka zavisi od meteroloskih uslova.Gradski bazen je imao periode kada je radio i po 30-tak dana godisnje(pre dve ili tri godine).

A jos jedna zanimljivost(licno ne verujem ali mozda neko od vas zna),naime cuo sam da je romima dozvoljen besplatan ulaz na pivarski bazen.

balon ce mozda i da postave, a sto se tice sezone ona ume da bude od 7 dana (kao pretprosle godine (ili prosle) do 5 meseci godisnje, tako da definitivno trebaju razmislajti o balonu
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #215 poslato: 17-07-2007, 18:47:02 »

Zakon je samo mrtvo slovo na papiru. I reket je protivzakonit pa ipak...  :aq21:

ljudi igraju tenis?
raspitaj se i videces da Narodna banka ne bi dozvolila banci da da kredit koji je veci od 1/3 opstinskog budzeta. STvari su nesto drugacije, ali ima vremena, naucices da posmatras probleme sa prave strane :)

Znas ti dobro na KOJI sam reket ja mislila, onaj koji naplacuju Palmine Bidze po Jagodini, a drugacije ga zovu "opstinska komunalna taksa". Ranije je reket bio poznat i kao "doprinos za Fond TRECE DETE" ili "prilog za Stranku" kako ti drago. I ne dao ti Bog da ga ne platis! Nemoj da se pravis TOLIKO nevest, ne ide to uz TOLIKU pamet i informisanost :D :D :D :D

pa komunalna taksa se placa u svim opstinama, zatim fond trece dete godinama nikome nista nije uzeo, takodje ni priolog za stranku. ok, oni koji su se uhvatili u kolo verovatno i placaju nesto u fond trece dete ili daju prilog za stranku,a li su se oni uhvatili u kolo i to ne zato sto nemaju nikakvu vajdu. prema tome namaju pravo da kukaju. oni koji se ne kace sa tavkima placaju kao i u svim ostalim opstinama opstinske takse i svima je ok.

znam, sada ces krenuti da tupis o opstinskim taksama, proveri kolike su takse u cupriji, posebno ako imas objekat na moravi pa tek se onda javi
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #216 poslato: 17-07-2007, 18:59:21 »

Gde su bre te fotke i snimci,da vidim kako je bilo! I jel bio neko od vas,kakvi su utisci? :aq28:

Ajd opet da postavim

http://www.jagodina.autentik.net/aquapark/aquapark.php

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #217 poslato: 17-07-2007, 19:01:44 »

Evo sta kaze  PALMA  povodom otvaranja Aqua parka u Jagodini


http://www.jagodina.autentik.net/aquapark/aquaparkjagodina10.wmv

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #218 poslato: 17-07-2007, 19:20:09 »

Pa evo opet jedne stvari koja me uzasno zivcira.
Opstinari su rekli da ce aqua park moci da primi oko 10.000 posetilaca.Sada na dnevniku RTS-a covek kaze da je ovo prelepo zdanje koje ce moci da dnevno primi oko 3.000 ljudi.
Kakva disproporcija!Vrlo iritirajuce!
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #219 poslato: 17-07-2007, 19:27:25 »

hahahaha

A Palma danas kaže da je došlo 30 000 ljudi
 

Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 21 upita.