Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: KOSMIČKI PRIRUČNIK  (Pročitano 5033 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

anny

  • Gost
KOSMIČKI PRIRUČNIK
« poslato: 21-04-2008, 12:42:46 »

KOSMIČKI PRIRUČNIK

PRIRUČNIK INTERGALAKTIČKIH SNAGA SVJETLOSTi

O SVJETLOSTI

Koncept svjetlosti je jedan od najneispravnije shvaćenih pojmova. Prava svjetlost izaziva strahopoštovanje. To je nešto daleko izvan onoga kako se to na neki način označava, na nekom od balkanskih jezika, kad se pomene neonska ili neka druga lampa, sunce, blic ili na šta se misli kad se kaže; "upali svjetlo, molim te". Možemo slobodno reći i ovako : "Mi smo žrtve indirekte svjetlosti". Kakvu god romansu smo do sada uspjeli kreirati koristeći svjetlost na ovaj način, ona je sada izgubila svoj šarm. Direktna svjetlost je jedan talas iz budućnosti. Kao članovi misije, vi ste sada ovdje sa zadatkom da se priključite na te vodove visokog napona. Moramo postati svjesni istinskog značenja te riječi, kad je već koristimo. Svjetlost je sila obnavljanja, upravljana snagom stvaranja. Svjetlost je ništa manje nego sam život.


O VANZEMALJCIMA

Jedan vanzemaljac nije isto što i jedan svemirski tuđinac. Tuđinac je tuđinac. Pravi vanzemaljac je jedan odgovorni građanin svemira, a ne neko strano stvorenje koje se mota među zvijezdama. Vanzemaljci su predstavnici svjetlosti, zaštitnici života, ljubitelji planeta. Oni se domaćinski ponašaju na svakoj planeti na kojoj se nađu, bez obzira odakle potiču.

Mnogi od vas misle da ni u kom slučaju ne bi mogli biti vanzemaljci zbog vaše veze sa planetom Zemljom i ljubavi prema njoj. Smijemo li naglasiti da je vaša briga prema ovoj planeti bila upravo toliko velika da ste joj poslali u ovom slučaju ono najbolje što ste imali na raspolaganju, naravno - sebe same.

Njegova orjentacija, a ne rod ili vrsta definišu pojam jednog "ekstraterestrijalnog entiteta". Iako sav život potjeće iz istog izvora, to ne znači i da se sav život nalazi u jednoj harmoniji sa tim izvorom. Jedno vanzemaljsko biće je ono biće koje ima razumjevanje i u skladu je sa suštinom svoje geneze.


O SVEMIRSKIM TUĐINCIMA

Mnogo ljudi na zemlji ispoljava jedan neurotičan strah od moguće invazije tuđinaca iz svemira. Taj strah je neprestano podstican osjećajem da bi još negdje, u ovom beskrajnom univerzumu, neki oblik inteligentnog života stvarno bio moguć. Nije potrebno da neprestano pretražujemo nebo tražeći znakove koji bi ukazivali na početak njihove invazije. Dovoljno je samo okrenuti se oko sebe.

Pogledajte one koji siju strah, trguju smrću i neprestano truju ovu planetu. Pogledajte one koji skrivaju istinu tako da njihova moć koja je bazirana na lažima ne bi ni u kom momentu bila ugrožena. To je ta invanzija koje se ljudi boje. To je ona invazija kojom smo zahvaćeni i ona invazija za vrijeme koje već živimo nekoliko hiljada godina. Nema svrhe uopšte da se bojimo neke invazije tuđinaca iz svemira, jer - ona se već odavno dogodila, i ti svemirski tuđinci su ovdje među nama.

Ovo naravno još uvijek nije i javno poznato, međutim zbog očinskog načina ponašanja vaše vlade, informacije koje su važne, nikada nisu i javno poznate. U ime nacionalne bezbjednosti, radnje jedne vlade sakrivene su od onih kojima se vlada. Bolje bi bilo da se bojimo toga da se jedna istinska inteligencija nikada ne pojavi na ovoj planeti. U stvari, najbolji savjet bi bio da se ničega ni ne bojimo, jer za takvo nešto stvarno nema razloga. U svakom slučaju, najbolje bi bilo da zaboravimo i na razliku između vanzemaljaca i svemirskih tuđinaca. Opasnost definicija leži u tome da one kao mentalni koncepti teže ka podvajanju, odnosno još jednoj separaciji. Mi nismo ovdje radi podvajanja, nego ujedinjavanja. Radi se o svjetlosti, o donošenju više svjetlosti na ovu planetu. Poziv za ulazak u svjetlost upućen je cijelom čovjećanstvu, uključujući i svemirske tuđince, jer svemirski tuđinci su samo oni vanzemaljci koji su odlučili da stanu na stranu tame, na život u laži i pod maskom.


ŠTA JE VAŠA MISIJA NA ZEMLJI? NE MOŽETE SE SJETITI?

O PADANJU U SAN

Nemojte sebe za to da optužujete, jer većina nas ima taj isti problem. Pa naše instrukcije su i bile takve, da kad stignemo na područje ove planete zapadnemo u san isto kao i ostala lokalna populacija. Složili smo se da kompletno zaboravimo naš pravi identitet i sve što smo znali. Pošto nas je većina stigla ovamo kao novorođenčad, to nam nije ni malo bilo teško. Svaka institucija u ovom društvu potpomogla je na svoj način taj naš gubitak pamćenja, a to je kasnije bivalo sve lakše i lakše, kako je vrijeme prolazilo. Par slučajnih "gafova" koji su nam se ponekad znali omaći u našem djetinjstvu, vrlo brzo su bili odbačeni kao rezultat naše preaktivne imaginacije.

O DISFUNKCIJI OVOGA SVIJETA

Pošto imaginacija prijeti disfunkciji ovoga svijeta, ona je vrlo brzo izbijena iz nas od strane odraslih stanovnika ove planete. Ono što našim roditeljima nije pošlo za rukom da izbrišu, to su brzo uspjeli škola i medicinski sistem, pošto je to njihova specijalnost. Na ovaj način, lokalni stanovnici ove planete nesvjesno su pripomogli u održavanju našeg prisustva tajnim kao i sigurnosti naše misije. Ukratko rečeno, mi moramo biti u stanju da prirodno izgledamo kao da smo odavde a ne da se samo pretvaramo. Jedna totalna nefunkcionalnost mora biti ostvarena prije nego što možemo početi.

Kada vanzemaljski inkarnati koji su u misiji na planeti Zemlji na kraju dođu u jednu situaciju kada više nisu u stanju da dođu do prirodno čiste hrane i vode za piće, kao i kad ne mogu više udisati zrak na ovoj planeti a da se pri tome ne truju, tada je pravo vrijeme da shvatimo da smo prvi dio naše misije uspješno obavili. To znači da smo mi kao inkarnirani entiteti postali pravi Zemljani, i sada nam to daje pravo da poduzmemo sljedeći korak u našoj misiji.

SJEĆANJE NAŠEG PRAVOG IDENTITETA

Kad počnemo da se sjećamo našeg pravog identiteta, u prvom momentu nećemo biti u stanju da primjetimo neki humor u svemu tome. Kompletna procedura podrazumjeva ne samo buđenje naše istinske ličnosti, nego i zaboravljanje svega što smo do sada ovdje naučili, tako da bi se mogli sjetiti onoga što smo znali prije nego što smo ovamo došli. Drugim riječima, moramo da bacimo u kantu za smeće cijelu ovu ličnost na čijoj smo izgradnji radili skoro cijeli ovaj život. Da li vam je sada jasno zašto u svemu ovome na prvi pogled nema nikakvog humora? To je jedna procedura koja se mora razumjeti.

Mi sada moramo da se otkačimo od našeg starog identiteta i distanciramo se od jedne civilizacije koja srlja u propast. Nakon što smo veoma brzo uspjeli da zaspemo, sada se od nas očekuje da se isto tako brzo i probudimo. Sada je vrijeme da razmontiramo naš lažni identitet. Sada je vrijeme da zaboravimo ono što smo naučili i posvetimo pažnju onome što duboko znamo. Sada počinje proces promjene ljudske istorije koji zaslužuje strahopoštovanje. Sada je vrijeme za sve, i sada je ovdje.

ZAŠTO JE JEDNA OVAKVA TORTURA BILA POTREBNA?

Neki od nas se vjerovatno čude zašto je jedna ovakva tortura bila uopšte potrebna da bi se ostvario željeni cilj? Razlog zašto se tome čudimo je taj što smo na ovoj planeti bili već toliko dugo da smo absorbovali djelomično, ako ne i potpuno i njen način nefunkcionalnog razmišljanja. Morate uvijek imati na pameti da ova planeta uopšte nije jedan model za racionalno razmišljanje i da se od onoga što ovdje prolazi kao razumno, ostatku univerzuma diže kosa na glavi . Potreba da se apsorbuje nefunkcionalnost ove planete je bila zbog toga da bi se steklo pravo na izmjenu njene strukture. Svaki drugi metod značio bi jednu invaziju, a mi to nikada ne činimo.

Mi mjenjamo zaslužujući pravo da to činimo. Nikome nije dozvoljeno da uđe u tuđi svijet i mjenja njegovu nefunkcionalnu strukturu a da prethodno nije u njemu i živjeo. To je u skladu sa Univerzalnim Zakonom, čiji smo mi predstavnici. Iako je naša Intergalaktička Konfederacija već primila mnogo poziva nekih od nas u smislu: "Dolazite već jednom i vadite nas odavdje", njih smo na žalost morali samo da podsjetimo da to ne bi bilo onako kako smo se dogovorili. Izlaskom napolje ne bi se ništa moglo postići. Jedini način je da se ovdje dovede što više svjetlosti. Sjećate li se?

O PRE-INKODIRANOJ AKTIVACIJI

Zvjezdana djeca koja su nosioci ove misije pre-inkodirana su da se probude u ovo vrijeme. To znači da je njihova DNA struktura genetički dizajnirana da "eksplodira", kao bomba sa satnim mehanizmom, u jedan određeni momenat, da bi bila u stanju da prihvati mnogo više svjetlosti nego što je to u stanju jedan običan čovjek . Vrijeme za genetičku detonaciju je sada.

DIMENZIONALNI PREMJEŠTAJ

Anomalije u vezi vremena/prostora mogu se već u ovo vrijeme primjetiti na našoj planeti. Većinu ljudi kopka jedan osjećaj da nemaju više onoliko vremena koliko su ga nekad imali. To se obično izražava sa; "pa ovo vrijeme kao da leti"?! Razlog za ovaj osjećaj manje vremena je taj što je stvarno manje vremena. Da bi se jedan dimenzionalni pomak ostvario vrijeme mora da kolabira da bi se stvorio novi dimenzionalni prostor. Isto tako i prostor mora da kolabira da bi se stvorilo novo dimenzionalno vrijeme.

Drugim riječima ova veza vremena/prostora je sada na dohvatu ruke. "Sada" je ono stvarno dešavanje. To se ne odnosi samo na življenje u sadašnjosti, mada se to strogo preporučuje. To uvijanje vremena će se nastaviti sve dotle dok se "sada" potpuno ne dostigne, tako da se dimenzije mogu potpuno međusobno da uklope, isto kao pristajanje broda u svemirsku luku u jedan momenat koji je već predodređen. Sada imamo više "sada" nego što smo ih imali prije nekoliko mjeseci a još više "sada" je na putu prema nama. Kad kažemo; "sada je vrijeme", to treba samo da nas podsjeti na naš genetski dogovor.

GENETSKA PROMJENA

Još jedan interesantan aspekt svega ovoga je taj što su genetski kodovi u našoj DNA određeni tako da se "otključaju" upravo "sada", prije nego što krenemo. Kako ste već primjetili, to se ne događa kod našeg rođenja ili u bilo koje drugo vrijeme do "sada". Iako smo već prije živjeli kroz mnogo "sada", kroz ovo "sada" još uvijek nismo. Promjena na našem genetskom nivou podstiče se uz pomoć "sada" da se akomodira još više "sada", tako da je stepen našeg buđenja direktno zavisan od toga koliko "sada" smo u stanju da doživimo, jer "sada" određuje proces buđenja.

DEPROGRAMIRANJE

Kako se ova genetska transmutacija odvija na cijeloj planeti, naš pre-inkodirani genetski program se takođe aktivira. Za neko vrijeme počećemo sa deprogramiranjem našeg starog sistema, i pritom ćemo se često osjećati kao da smo malo "grogi". Naš istinski identitet će početi da maršira napolje iz treće dimenzije, dok će naš ego imati tendenciju da se drži broda koji tone kao pijan plota. Kad se stari programi odumirućeg svijeta počnu da raspliću, vjerovatno ćemo osjećati određen stepen nelagodnosti, odnosno imati osjećaj kao da se cijeli naš svijet ruši. Bilo bi veoma korisno da se za vrijeme tranzicije sjetimo da smo jedan interdimenzionalni majstor, odnosno ekspert za transmutaciju realiteta koji se rasipaju. Mi smo to već prije radili, i to - mnogo puta .

RAĐANJE ZEMLJE U SVJETLOSTI

Sve ono što smo podnijeli za vrijeme našeg boravka na ovoj planeti od jedne je veoma bitne važnosti. Ono što bi trebalo biti interesantno nisu one informacije koje nam stižu od strane kontrolisanih medija u vezi prirode i posljedica ljudske neodgovornosti, nego je veoma interesantna i bitna činjenica što smo uspjeli pretrpjeti jednu sveobuhvatnu kampanju poricanja ljudskog bića i njegove suštine. Zašto? Zato što mjenjajući sami sebe, svi oni beskorisni i štetni šabloni koje smo svojom voljom prihvatili na sebe, promjeniće se zajedno sa nama. Iako se mi sada ne možemo lako sjetiti, kad smo se složili da učinimo sve ovo da bi pomogli Zemlji u njenom ponovnom uskrsnuću. Priroda našeg dogovora bila je ta da ćemo mi svjesno transformisati ovaj matriks u kojem smo rođeni, kao i sve one laži koje su nam govorili u vezi nas i svega ovoga što se dešava u našoj sadašnjosti. Mi smo se složili da preobratimo upravo taj materijal u jedan ljepši od kojeg će biti sačinjena nova odora transfigurisanog svijeta. Upravo stoga, podsjećanje na ono ko smo i zašto smo došli je veoma važno i to je jedan sveti akt.

NJEGOV PONOVNI DOLAZAK

Njegov ponovni dolazak je na domaku, i zbog toga treba što prije da se pripremimo. To je veoma koristan savjet, jer se ovdje u stvari radi - o nama. Mi predstavljamo njegov ponovni dolazak. Iz tog razloga postani odmah sam svoj Mesija - jer nema šta da se čeka.

KOMPLEKS MESIJE

Teret Duhovnog Značaja, kao i Kompleks Mesije su jedna od zamki u koju bi bilo najbolje da ne upadnemo. Problem kod Duhovnog Značaja je taj što je to jedan sporedni produkt duhovnih ambicija, i u vezi s tim bilo bi najbolje kad bi uspjeli izbjeći bilo kakve ambicije te prirode. Djela koja su posljedica duhovne ambicije većinom su po svojoj prirodi bez duha u sebi. Ona nas jedino mogu da odvoje od Duha, pa tako i od naše misije. To naravno ne znači da mi ne činimo ništa što je od duhovne važnosti dok se nalazimo na ovoj planeti. Naš zadatak i jeste da ostvarimo ovdje jedan duhovni uticaj, jer da nije tako onda bi smo ostali kod kuće. Međutim, ako nas opsjedne "važnost" naših djela, to bi nas moglo dovesti do jednog identiteta koji je nešto mnogo manje nego što mi to u stvari realno jesmo.

Naša primarna direktiva ovdje je da otjelovimo taj Duh kojem služimo. Ako dozvolimo sebi da nas izbaci iz kolosjeka naš lični "spiritualni značaj" ili se izgubimo u svojoj vlastitoj "veličini", onda ćemo istovremeno izgubiti vezu sa svojom istinskom važnošću i podbaciti u ostvarenju cilja naše misije. Zapamtite da smo mi ovdje da bi postali živi, tjelesni izraz tog duha. Ništa što ćemo činiti ili raditi ne može da bude prihvatljiva zamjena za ono što mi realno jesmo.

RAZBORITOST

U ovo vrijeme tranzicije, moramo biti veoma pažljivi koga i šta slijedimo. U stvari, ako uopšte slijedimo nekoga ili nešto, to je već prva indikacija da smo skrenuli s puta. Onima od vas koji još uvijek imaju svoje gurue, preporučili bismo da počnu da koriste svoju vlastitu razboritost. Vremena velikih duhovnih učitelja su prošla. Sadašnje vrijeme je vrijeme uzvišenog duha. Taj prelaz iz učenika u svog vlastitog učitelja može da prouzrokuje privremeni porast nezaposlenosti u Indiji i drugdje, ali nemojte da vas to uzbuđuje.


O TRANSMUTACIJI

Transmutaciju ne treba mješati sa transformacijom.

Ovaj svijet je morao da prođe hiljade godina transformiranja prije nego što je došao u priliku da transmutira. Ciklus transformacije je već zaokružen i sada je počeo jedan transmutativni ciklus. Transmutacija je genetska promjena na ćelijskom nivou, koja se sada odvija u svim živim formama na ovoj planeti. Planeta Zemlja je jedno svjesno živo biće, takođe odlučno da počne sa svojim vlastitim dimenzionalnim premještajem.

U skladu sa tim, sav život na ovoj planeti se priprema za taj događaj uz pomoć procesa transmutacije na ćelijskom nivou. Ovdje se radi o procesu rađanja kojim će se ova naša planeta i sve životne forme na njoj ponovo roditi u jednoj novoj dimenziji. Ćelijska transmutacija nije nešto što vi lično možete odlučiti da učinite ukoliko bi vas to interesovalo, kao recimo da odigrate jednu partiju golfa. To je nešto što se događa i nešto za šta ste se vi već odlučili; jer u nekom drugom slučaju nebiste ni bili ovdje.

Iako u vezi svega ovoga vi nemate neku drugu genetsku opciju, vi još uvijek imate svoju slobodnu volju. Vi možete koristeći svoju slobodnu volju svjesno da pomažete ovu transmutaciju zemljine kugle, ili da se opirete i postanete nešto kao "miševi mekinjaši", kako neki od pripadnika našeg tima vole da nazivaju takve individue. Zbog toga je najbolje dvaput razmisliti, prije nego što se predomislite.


DUH

Duh je ona pokretačka sila koja stoji iza ove misije, kao i njen dizajner. To je upravo i razlog zašto su se naše najbolje snage i okupile ovdje. On je takođe i razlog zašto ste se vi kao članovi ove misije inkarnirali na ovoj na prvi pogled neprijateljski raspoloženoj i zaostaloj planeti. Mi smo se svi odazvali na poziv tog Duha. Sve i svako u svakom postojećem univerzumu prirodno pripada tom Duhu. Duh je ta sila koja udiše život u svako stvorenje. Duh je istinski identitet života. Duh je izvor, ljubav, on je sve.

I, iako je taj Duh ovdje oduvjek boravio, on je sada odlučio da skine veo koji je do sada sprečavao da njegovo prisustvo bude svima vama potpuno vidljivo na ovoj planeti . Upravo je ljubav prema njemu i razlog ove infiltracije ogromnih snaga Svjetlosti na ovoj planeti. Mi smo se skupili ovdje da bi učestvovali u njenoj transfiguraciji planirajući da je pretvorimo u jednu veličanstvenu duhovnu palatu.


INTELIGENCIJA

Mi smo primjetili da vaše shvatanje inteligencije i naše shvatanje inteligencije uopšte nemaju ništa zajedničko jedno s drugim. Na primjer, vi nazivate same sebe jednom inteligentnom vrstom, a istovremeno ste se opasno primakli tački nakon koje će vaša planeta biti naseljiva jedino za asfalt. Vi ste takođe same sebe uspjeli da dovedete na vrh ljestvice ugroženih vrsta. Smijemo li da napomenemo da čak i virusi demonstriraju jedan mudriji pristup prema procjeni svoje situacije kao i prema svojoj životnoj okolini.

Mi smo takođe primjetili da vi koristite riječ "mudar" kada govorite i o raznim manipulacijama u vezi biznisa, odnosno kad sklopite neke ugovore koji su nepovoljni za drugu stranu. Kad neko uspješno proda kuću koja je locirana na živom pijesku, vi za njega kažete kako je napravio pametan posao. Vi takođe smatrate inteligentnim osobu koja uspije da proda za velike pare polovan auto kojem fali pola motora i kočnice. Ovo su samo dva primjera koja ilustruju opakost vaših svakodnevnih aktivnosti. Vaše vlade, korporacije i građanstvo počinjavaju zločine od kojih se vrti u glavi, u ime akvizicije materijalnih dobara, a sva vaša trgovina je bazirana na jednom duhovnom skandalu. Iako ovakvi akti tehnički mogu i da se smatraju prevarama od strane vašeg zakonodavnog sistema, vi na ove prevare gledate kao na problem samo u slučaju ako niste imali dovoljno sreće tj. ako su vas uhvatili. U svim drugim slučajevima, ovakvi akti se smatraju samo dobrim poslovnim potezima, koji su djelo pametnih umova. Iz ovih očiglednih razloga mi smo stvarno zbunjeni vašim konceptom inteligencije te bi željeli da ponudimo jednu drugačiju definiciju.

Glavni razlog nerazumjevanja ovog pojma leži u tome što stanovnici ove planete pod inteligencijom podrazumjevaju mozak. Mozak je samo instrument inteligencije, dok je sama inteligencija jedna sila.


INTELIGENCIJA JE ŽIVOTNA SILA KOJA SE ISPOLJAVA U KREATIVNOJ FORMI

Ona je prisutna u svemu što je živo, bez obzira imalo to mozak ili ne. Zloupotrebom svojih mentalnih procesa vi ste počeli da smatrate inteligenciju kao lukavost u aktima spiritualnog barbarizma. Vama je nekako pošlo za rukom i da reducirate racionalnost na jednu umnu sposobnost da se dograbi što više i što brže. Dok je istinska inteligencija, s druge strane, u jednoj harmoniji kako sa samom strukturom svijeta, tako i sa njegovim izvorom. Ona je vjerna svjetlosti i u zagrljaju je sa životom, te nema nikakve veze sa vašom vještinom poricanja njegove suštine.

Naš zadatak je na ovoj planeti da vam pomognemo u vašem oslobađanju od tog "mentalnog slijepila", tako da jednom napokon počnete normalno da razmišljate. Mi takođe težimo tome i da vam pomognemo da se izdignete iznad vašeg rastrojenog načina razmišljanja do nivoa jednog istinski inteligentnog živog bića.


REALNOST

To je jedna riječ koju je veoma teško definisati zbog toga što tako nešto realno ne postoji. Ono što želimo da kažemo je to da ne postoji jedan realitet, ovdje ili bilo gdje drugo. Na ovoj planeti ima onoliko različitih realnosti koliko ima i ljudi koji ih kreiraju. Ono što vi podrazumjevate pod globalnom realnošću to je samo jedan grupni koncenzus u vezi nekoliko nebitnih tačaka. Stoga, svaki muškarac ili žena, je sam, odnosno, sama za sebe.

Realnost u kojoj vi živite je ništa drugo nego audio-vizualna demonstracija onoga prema čemu ste usmjerili svoju pažnju.

Ovaj univerzum pretpostavlja da je vaša pažnja usmjerena prema onome što vi želite, te vas tako ljubazno snabdjeva sa sve više jednog te istog. Kada bi vi razumjeli ovu dinamiku onda ne biste nikada recimo objavljivali rat protiv droge ukoliko naravno vaš cilj nije da je bude još više. Ne postoji bolji način da se poveća trgovina drogom nego da se svačija pažnja usmjeri na nju. Isti princip važi za povećanje svega čemu se suprostavljate, i to je takođe jedan od razloga zašto se jedan rat ne može da dobije.

Ako ste stvarno ozbiljni u svojoj namjeri da zaustavite drogu, najbolji način za to bio bi da prestanete da budete opsjednuti njome uz pomoć onog što vi smatrate pružanjem otpora. Umjesto toga, fascinirajte sami sebe slobodom, i sve vaše adikcije će prirodno nestati kako bi se zadovoljila vaša najnovija preokupacija. Samo zato što još uvijek niste razumjeli vašu vlastitu moć stvaranja, vi kostantno usmjeravate vašu pažnju prema negiranju, umjesto prema afirmaciji. To rezultira u tome što vam univerzum onda obezbjeđuje još više od onoga što ste vi u stvari mislili da ne želite (odnosno, niste željeli). Iako već mnogi od vas treniraju tu tehniku afirmacije, odnosno, pozitivnog razmišljanja, kako bi bili u stanju da promjene svoj realitet, vi možete pozitivno razmišljati sve dok vam lice ne poplavi, i opet ništa pozitivno da se ne desi.

Ukoliko vaša pažnja kao i vaš personalitet nisu takođe adekvatno promjenjeni (prilagođeni) kako bi akomodirali sve ono što vi afirmirate, univerzum nema drugu opciju nego da ispunjava vaše istinske, mada doduše skrivene težnje vaše pažnje. Dok ne razumijete ulogu koju vaša pažnja i vaš osjećaj identiteta igraju u vašoj kreativnoj sposobnosti, rezultati vaših afirmativnih napora biće veoma slabi.

Sada je vrijeme da počnete da koristite vašu moć mudro i kreirate realitete koji su vrijedni vas samih. Vi to možete učiniti promjenom onoga što predočavate univerzumu kao realnost s vaše tačke gledišta, i identiteta koji projicirate kroz način ponašanja tog identiteta. Ukoliko ne učinite jednu fundamentalnu promjenu, vi ćete onda samo nastaviti sa slanjem ovom univerzumu istih onih starih zamornih zahtjeva i težnji a on će vam nepristrasno i s ljubavlju odgovarati istim onim starim i često toksičnim odgovorima.


UPUTSTVA ZA PRIZEMLJENJE

Neki od vas su toliko bili šokirani kad su se našli u trećoj dimenziji da su iz protesta odbili da slete. Kontrolni toranj bi želio da vam napomene da je vaše učešće u misiji beskorisno ukoliko samo kružite oko planete bez namjere da se uopšte spuštate. Takođe vas podsjećamo da je vaše učešće u ovoj misiji bilo vaš lični izbor, a ne naš.

Iz vaših izbezumljenih poruka mi smo mogli zaključiti da ste veoma nervozni u vezi hvatanja u koštac sa bilo čim od onoga šta bi "oni" mogli da imaju na raspolaganju na ovoj planeti. Iako nam je vaša nervoza razumljiva, mi bi radije diskutovali sa vama o tome tek nakon što se spustite na zemlju.

Tehnički rečeno, Kontrolni toranj ne želi da utiče na vašu slobodnu volju međutim mi vas možemo samo preraspodjeliti na neki drugi zadatak. Vi možete, ukoliko želite, da dobijete prekomandu na neku drugu disfunkcionalnu planetu. Nažalost, ova i ne izgleda toliko loše u poređenju s drugima koje trenutno imamo na raspolaganju. Treba li samo da vam pomenemo mogućnost ponavljanja obuke u regrutnom centru na Planeti X, pa da to bude dovoljno za većinu od vas da se prizemljite u najkraćem mogućem roku. Međutim, ako još uvijek oklijevate sa slijetanjem, molimo da kontaktirate Kontrolni toranj. On vam može pomoći u vezi sa navođenjem prilikom slijetanja.


KULTURNI ŠOK

Kulturni šok je nešto što se teško može izbjeći kad vi počnete bivati svjesni našeg prisustva kao i svog vlastitog. Iako ste već jedan veteran kad se o međudimenzionalnim putovanjima radi, vaš istinski identitet će biti jedna senzacionalna vijest za vašu trodimenzionalnu svijest.

Udarac koji ćete doživjeti kad shvatite svoju multidimenzionalnu prirodu poslaće talase zebnje kroz vaša ograničena osjećajna čula, što vas može nagnati da počnete razmišljati o bijegu na neki drugi kontinent. Međutim, iako samo sigurnost vaše bespomoćnosti može biti ugrožena, vaše emocionalno tijelo će biti veoma teško ubijediti u tako nešto. Emocionalno tijelo bi se radije bacilo sa litice u ambis, nego se ponašalo kao jedna odrasla osoba u ovom dimenzionalnom premještaju koji nastupa.

Kulturni šok je samo privremene prirode, ali vam to napominjemo da bi se pripremili. A kad ste već kod toga, moraćete se pripremiti za još jedan dodatni šok tj. da osoblje Kontrolnog tornja mahom čine bića koja ne pripadaju ljudskoj rasi. Ljudska vrsta je jedna izvorna vrsta koja se proteže kroz mnoge svijetove, ali je ona samo jedna od mnogih. Za ljude koji se još uvijek nisu uspjeli prilagoditi razlikama u okviru svoje vlastite rase, naše prisustvo će biti jedan alarmantan čin bratimljenja koji ćemo vam mi predložiti. Ako vam to može biti od neke utjehe, mnogi od vas koji učestvujete u ovoj misiji ste takođe samo prerušeni u ljudska bića u ime ove planetarne tranzicije.

Mi se nadamo da će ove informacije pomoći vašem ličnom prilagođavanju situaciji, iako one možda ne uveseljavaju vaš već dobro namučeni emocionalni sistem. Takođe, nemojte zaboraviti da taj kulturni šok kod buđenja multidimenzionalnosti nije ni blizu toliko strašan kao onaj šok koji ste doživjeli kad ste prvi put uvidjeli gdje ste se našli.
Sačuvana

Schnuffel

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 682
    • Schnuffel
Одг: KOSMIČKI PRIRUČNIK
« Odgovor #1 poslato: 22-04-2008, 13:28:44 »

Ooooooooo ne mogu da verujem. Pa ja sam to skinula sa Net-a pre dve godine od prilike. Svaka čast za ovo. :aq04: :aq29: :aq28:
Sačuvana
Živimo ljubav, budimo ljubav, zračimo ljubav.
Radnik svetlosti

anny

  • Gost
Одг: KOSMIČKI PRIRUČNIK
« Odgovor #2 poslato: 25-04-2008, 23:49:43 »

 :aq26:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.137 sekundi sa 24 upita.