Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: NARKOMANI GDE SE LEČITI  (Pročitano 20802 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

mimi1978

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 8
NARKOMANI GDE SE LEČITI
« poslato: 24-08-2009, 15:02:54 »

slučajno sam na ovom forumu s obzirom da sam iz Niša  a kad sm video mesta za lečene narkomanije zbog roga sam se priključio inače sam bivši narkoman 5 godine i imam 31 godinu,  ktrenutno sam u apstinenciji skoro 10 meseci i na programu lečenja u specijalnoj bolnici za bolesti zavisnosti inače privatna  u niš. Sva ova vaša priča je o crnoj reci pa dajte napišite ya neko mesto ko se gde lečio da znaju gde ljudi da vode decu da leče od ovo0g zla.

           Pa vi pišete o narkomaniji osudjujete ih a ne ynate da je jagodina puna narkomana pa pišite roditelji ili lečeni GDE SE LEČITI mesta u Srbiji gde je dobar program.
           T
      BILO MIJE MNOGO TESKO DA OSTAVIM DROGU BEZ STRUCNE POMOCI MOJI RODITELJI NISU NIZNALI STAJ JET O NARKOMANIJA MISLILI SU A NIJE TO NISTA A JASM MISLI DA CU JATO DA OSTAVIM SAM DA MI TO NIJE NIKAKAV PROBLEM MEDJUTIM OCES DJAVOLA KAD ME STEGNE KRIZA NEZNAM NI KAKO SE ZOVEM NEGO DA SKRATIM PRICU MRZI ME I VISE DA KUCAM PROBAOS SAM U ZDRAVSTVENE USTANOVE UGRAD MEDJUTIM BASIH BRIGA ZA TEBE JA SAM NARKOMAN I TACKA SKINEM SE SA HEROINA PA ODEM ANTRODONE PA SA TRODONE NAALKOHOL I TAKO SVE U KRUG MOSLIO SM NEMA MI SPASA I CUO SAM ZA NEKU BOLNICU U NISU DA ONI KAO RADE DOBRO POSAO OTISAOSAM I NISAM MOGAO DA VERUJEM DA SAM SE PREPORODIO JER TAKVO NESTO NISAM NIKAD DOZIVEO NEGO DA NE ISPDNE NEKA REKLAMA STA SAM TEO DAKAZEM A ONIO SE NIGDE NE REKLAMIRAJU NI RETKO KO ZNA ZA NJIH TAMO SU ME NAUCILI DA JE NAUCNO DOKAZANO DA JE NARKOMANIJA IZLECIVA BOLEST KAO SVE DRUGE HRONICNE BOLESTI IT TO HOCU DA KAZEM DA TREBA SE LECITI IDA POSTOJI LEK SAMO AKO TI ZELIS DA SE LECIS A U PRVI TRENUCIMA SKIDANJE OD DROGE MORA DA TI NEKO POMOGNE DA SE TI OLUCIS NA TAJ KORAK .JA VEC GODINU I PO NE UZIMAM SUPSTANCU I ODLICNO SE OSECAM .MEDJUTIM IZGLEDA DA LECENJE UPOSTE NIJE JEFTINO  . SAMO ZELIM DA SVI KOJI CITAJU A U PROBLEMU SU SA HEROINOM KRENU NA NEKI VID LECENJA I SVI DA IM POMOGNU UTOME JER JE TO IZLECIVA BOSEST GARANTUJEM
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: NARKOMANI GDE SE LEČITI
« Odgovor #1 poslato: 24-08-2009, 22:22:43 »

Kao što si mogao da vidiš, do sada se nije javio ni jedan bivši narkoman, a ni roditelj narkomana na forum, da bilo šta o tome kaže i iznese svoj stav. Ti si prvi i dobro je što si se javio. Sigurno bi tvoje pozitivno iskustvo u lečenju nekome moglo da pomogne.   

U svakom slučaju ti želim uspeh u lečenju. 
Sačuvana

mimi1978

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 8
Одг: NARKOMANI GDE SE LEČITI
« Odgovor #2 poslato: 28-08-2009, 07:09:52 »

hvala Svilena problem roditelja je sto stavljaju problem pod tepih i sigurno kazu ma to nije kod mene to se kod mene desava. Ja sam napisao moja iskustva sto se tice lecenja ali izgleda da nikoga to ne zanima ko se drogira samo nastavi da se drogira upravo inicijativa za lecenje treba da potekne od roditelja da oni ovo procitaju i zainteresuju se. pozdrav
Sačuvana

Wlaja

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 235
Одг: NARKOMANI GDE SE LEČITI
« Odgovor #3 poslato: 28-08-2009, 08:57:10 »

Ne treba da pochne inicijativa za lechenje, vec inicijativa za suzbivanje narkomanije ...
Pa sigurno pola Jagodine zna nekog ko ima dodir sa drogom iliti zabranjenim supstancama. Garant pola Jagodine u kasnim vechernjim satima na coshku svog kvarta ima nekog lika koji uvek cheka nekog.

Jagodina sve ima, ali nema muda da prijavi tog lika koji cupka. To je pochetak borbe od narkomanije, prijave sitnih da bi se doshlo do krupnih.

Zavaravaju se oni koji misle da sitnu bagru treba ostaviti, jer krupne ribe se love malima.
Sačuvana
Mislim da znam, a u stwari ne znam nishta !!

mimi1978

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 8
Одг: NARKOMANI GDE SE LEČITI
« Odgovor #4 poslato: 28-08-2009, 10:20:01 »

ne skreci sa teme pricamo o mestima gde se leciti a to sto ti pises u pravu si ali o tome moze da se pise danima
Sačuvana

mimi1978

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 8
Одг: NARKOMANI GDE SE LEČITI
« Odgovor #5 poslato: 28-08-2009, 12:03:49 »

a da to nisam napisao dakle ja sam se lecio uprivatnoj  specijalnoj bolnici za bolesti zavisnosti u Nisu ne znam koja bese ulica al to je jedina bolnica tog tipa za celu jugoist. srb. mislim da je telefo 018/565444,574-542 i svakome bih  preporucio ko je u problemu sa heroinom i drugim supstancama s tim mora da se ima kinta jer nije bas jeftino kolko ja znam negde oko 3000e za godinu dana kosta lecenje ali se ne daje odjednom nego za taj peiod nisam bas siguran oko cene jer mi moji roditelji ne pricaju o tome a da znate ko se odluci da ode ne placa se taj informativni razgovor to je besplatno POZDRAV ako nekog jos nesto zanima nek pise .
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: NARKOMANI GDE SE LEČITI
« Odgovor #6 poslato: 28-08-2009, 13:02:56 »

Jako mi je drago da si ovde sa nama! Mnogi se toga stide, a ti si se i sam izjasnio da si bio narkoman,
sto uopste nije sramota! Pisi slobodno sve sto ti padne na pamet, jer mozda ima onih koji sve to citaju,
ali nemaju hrabrosti da se ukljuce...
       Ako tebi nije neprijatno, slobodno pisi nesto i o svim svojim problemima koje si imao dok si bio zavisnik.
Mislim da bi nam i to dosta znacilo, jer takve stvari uglavnom znamo ili iz novina, ili iz nekih emisija. Direktno svedocanstvo je jako retko.

             Pozdrav i drzi se!!!
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

mimi1978

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 8
Одг: NARKOMANI GDE SE LEČITI
« Odgovor #7 poslato: 28-08-2009, 15:21:41 »

pa slusajte me kako je neko usao u problem je skoro kod svih zavisnika skoro identicna medjutim zelja za izlecenjem i gde se leciti verovatno nije kao ni podrska porodice. mislim da treba da se pise o programu za izlecenje i kako se izleciti ja trenutno ne mogu sebe smatrati izlecenim narkomanom nego ja sam apstinent 
Sačuvana

bebironac

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 927
Одг: NARKOMANI GDE SE LEČITI
« Odgovor #8 poslato: 29-08-2009, 18:35:33 »

da li moze "bivsi" zavisnik od droge ikad da kaze za sebe da je izlecen????
Sačuvana
Ludaci i djeca uvijek govore istinu. Andric

mimi1978

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 8
Одг: NARKOMANI GDE SE LEČITI
« Odgovor #9 poslato: 29-08-2009, 18:43:55 »

pa kako nas uce na lecenju naucno mozak je izlecen od 12-18 meseci pa kod nekoga i do 24 meseca. Znaci za taj period mozak je obnovio sve neurotransmitere koji je heroin unistio . To je naucno dokazano da jeto izleciva bolest 100% kao i sve druge bolesti a da li moze da kaze da je izlecen to je stvarno znak pitanje ali ja cu sebe da zovem apstinent po mogucstvu dozivotni napisacu ti neki drugi put malo detaljnije sad se stvarno zurim pozdrav
Sačuvana

bebironac

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 927
Одг: NARKOMANI GDE SE LEČITI
« Odgovor #10 poslato: 29-08-2009, 18:57:00 »

pozdrav
Sačuvana
Ludaci i djeca uvijek govore istinu. Andric

power

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Одг: NARKOMANI GDE SE LEČITI
« Odgovor #11 poslato: 29-04-2010, 16:36:43 »

kako se izleciti sad kad si u paklu
Sačuvana

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Одг: NARKOMANI GDE SE LEČITI
« Odgovor #12 poslato: 29-04-2010, 16:44:17 »

Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

Svilena

  • Gost
Одг: NARKOMANI GDE SE LEČITI
« Odgovor #13 poslato: 29-04-2010, 19:03:09 »

kako se izleciti sad kad si u paklu


pitaš ili konstatuješ?
Sačuvana

Jec@Strejt

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Odg: NARKOMANI GDE SE LEČITI
« Odgovor #14 poslato: 14-04-2011, 02:35:55 »

Cao pozdrav svim clanovima na ovom sajtu
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: NARKOMANI GDE SE LEČITI
« Odgovor #15 poslato: 14-04-2011, 06:30:44 »

Pozdrav i tebi

mb protektor

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Odg: NARKOMANI GDE SE LEČITI
« Odgovor #16 poslato: 28-07-2013, 22:00:58 »

MB PROTEKTOR je humanitarna,nevladina,neprofitabilna organizacija udruzenja grupe gradjana novog sada  koja se bavi rehabilitacijom i resocijalizacijom zavisnika od narkomanije.Cilj ove organizacije je  izdvajanje zavisnika iz njegovog okruzenja i slanja u centar za rehabilitaciju,u toku rehabilitacije vrsi se obuka  raznim zanatima:moleraj,keramicar,elektricar,serviser bele tehnike,serviser za kompjutere....vrsi se i obuka u reciklazi jer se ova organizacija bavi zastitom zivotne sredine i u planu je da se otvori reciklazni centar.Postoi i mogucnost stalnog zaposlenja nakon rehabilitacije i zavrsene obuke.program rehabilitacije MB PROTEKTORA sastoi se ukraktko iz 3 faze.                                                                       Pouceni ranijim iskustvima gde su mladi ljudi napustili centre iz rezloga sto je bilo zabanjeno konzumiranje kafe i cigareta kod nas je to dozvoljeno pod nasim motom unistimo zlo ali jedno po jedno.                                                                                                                                          MB PROTEKTOR je humanitarna ,nevladina,neprotefibilna organizacija koja nema svojih finansiskih sredstava pa smo prinudjeni da zivimo od donacija pomoci roditelja svoih sticenika.Nazaloost smo prinudjeni da boravak u centu naplacujemo,cena boravka u centru iznosi 300eura u dinarskoj protiv vrednosti,u cenu su uranucati smestaj,hrana,kafa,cigarete,psiholoska pomoc i obuka u zanatima.centar mb protektor nema verski ni nacionalni karakter,svi ljudi dobre volje su dobro dosli.VAS MB PROKTEKTOR NAZOVITE DA SE DOGOVORIMO. Konktakt telefon 061 20 33 666 email mbprotetor@gmail.com    direktor org MB PROTEKTOR Milic Obrad
Sačuvana

asip

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Odg: NARKOMANI GDE SE LEČITI
« Odgovor #17 poslato: 03-05-2014, 12:39:23 »

Zasigurno ima jako jednostavan i jeftin nacin lecenja zavisnosti od heroina
iz licnog iskustva govorim sin mi je bio ovisnik 8 godina i sada je vec godinu ipo dana cist
ako nekom treba pomoc tu sam
asipbanik@gmail.com
Sačuvana

savelife

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Odg: NARKOMANI GDE SE LEČITI
« Odgovor #18 poslato: 11-01-2017, 16:09:28 »

Nedavno je jedna moja prijateljica narucila iz Amerike "savelife", suplement od 17 biljaka za sina koji je uzimao heroin 3 godine.Za mesec dana, postepeno, potpuno je iscezla zelja za opijatima.Jeste cudno, ali je tako.Jedna boca je 230 evra.Nekom je potrebno vise, nekom manje, zavisi od organizma.

Oslobodite se zavisnosti!!!
-17 najmoćnijih organskih najkvalitetnijih biljaka!
-izlečite se od bolesti zavisnosti u toplini svoga doma, bez ikakvih negativnih propratnih pojava
-sve funkcije za vreme terapije obavljajte bez teškoća

NAJNOVIJE  U AMERICI!!!
Vrši detoksikaciju organizma i maksimalno umanjuje želju za opijatima.
„Upravo sam ovog jutra dobio poziv od heroinskog ovisnika koji koristi SAVELIFE dve ipo nedelje.Sveo je želju za opijatima za 70%.“
Richie


Oslobodite se zavisnosti!!!
-17 najmoćnijih organskih najkvalitetnijih biljaka!
-izlečite se od bolesti zavisnosti u toplini svoga doma, bez ikakvih negativnih propratnih pojava
-sve funkcije za vreme terapije obavljajte bez teškoća

NAJNOVIJE  U AMERICI!!!
Vrši detoksikaciju organizma i maksimalno umanjuje želju za opijatima.
„Upravo sam ovog jutra dobio poziv od heroinskog ovisnika koji koristi SAVELIFE dve ipo nedelje.Sveo je želju za opijatima za 70%.“
Richie


Oslobodite se zavisnosti!!!
-17 najmoćnijih organskih najkvalitetnijih biljaka!
-izlečite se od bolesti zavisnosti u toplini svoga doma, bez ikakvih negativnih propratnih pojava
-sve funkcije za vreme terapije obavljajte bez teškoća

NAJNOVIJE  U AMERICI!!!
Vrši detoksikaciju organizma i maksimalno umanjuje želju za opijatima.
„Upravo sam ovog jutra dobio poziv od heroinskog ovisnika koji koristi SAVELIFE dve ipo nedelje.Sveo je želju za opijatima za 70%.“
Richie

Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 24 upita.