Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: JAVNI KRIVOLOV  (Pročitano 14534 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bojo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 7
JAVNI KRIVOLOV
« poslato: 11-07-2007, 12:35:05 »

Zasto protiv voditelja emisije svet ribolova televizije kopernikus iz Nisa Zvezdana Jovanovica nije podneta prijava kad se on javno bavi krivolovom i time se hvali na televiziji?
Misli da prema svim ribolovcima teba imati isti kriterijum i cak vise kaznjavati one koji to propagiraju pricom da je tolstolobik korov riba i tu trazi opravdanje za svoja nedela!
Moze li se sutra desiti da neki ribolovac opravdano grabulja neku drugu vrstu ribe jer ima opravdanje ako je to mogao voditelj jedne emisije zasto to ne bi mogao tamo neki obican smrtnik?
Da li smo svi jednaki pred zakonom?

Ivan Bojovic

Interesuje me misljenje drugih posetilaca foruma o ovome
« Poslednja izmena: 11-07-2007, 12:50:46 od strane Bojo »
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAVNI KRIVOLOV
« Odgovor #1 poslato: 11-07-2007, 16:15:32 »



jos kada bi smo znali o kojoj se emisiji radi, gde se emituje, sta je doticni pricao....
« Poslednja izmena: 12-07-2007, 10:05:37 od strane Bojo »
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: JAVNI KRIVOLOV
« Odgovor #2 poslato: 12-07-2007, 09:23:08 »

Zasto protiv voditelja emisije svet ribolova televizije kopernikus iz Nisa Zvezdana Jovanovica nije podneta prijava kad se on javno bavi krivolovom i time se hvali na televiziji?
Misli da prema svim ribolovcima teba imati isti kriterijum i cak vise kaznjavati one koji to propagiraju pricom da je tolstolobik korov riba i tu trazi opravdanje za svoja nedela!
Moze li se sutra desiti da neki ribolovac opravdano grabulja neku drugu vrstu ribe jer ima opravdanje ako je to mogao voditelj jedne emisije zasto to ne bi mogao tamo neki obican smrtnik?
Da li smo svi jednaki pred zakonom?

Ivan Bojovic

Interesuje me misljenje drugih posetilaca foruma o ovome

jos kada bi smo znali o kojoj se emisiji radi, gde se emituje, sta je doticni pricao....
Rekao je čovek televizija 'Kopernikus' iz Niša. Ne čitaš pažljivo zs!  :aq12:  :aq22:
« Poslednja izmena: 12-07-2007, 09:23:51 od strane Mira »
Sačuvana

Bojo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 7
Одг: JAVNI KRIVOLOV
« Odgovor #3 poslato: 12-07-2007, 10:12:36 »



jos kada bi smo znali o kojoj se emisiji radi, gde se emituje, sta je doticni pricao....

Nije pricao vec je ulovio ribu na nesportski nacin i time se hvalio u emisiji koja se zove svet ribolova.
sve je to uradio javno,pred kamerom,cak su i cuvari kasnije dosli i on se time hvalio...
interesuje me odakle mu pravo da se tako ponasa?
ko je on da presudjuje koja je riba korov?
i ako svi kazu da je neka riba korov pa i ona se mora loviti na nacin na koji je to propisano.
jer ako neko javno propagira kriminal na televiziji zasto mi obicni smrtnici kupujemo dozvole? sta time dobijamo?
dobijamo vodu koju niko nece da cuva,vodu na kojo se ponasa kako ko hoce!!!
pa tako moze sutra da baci mrezu ili dinamit i da kaze da u toj reci zivi korov riba.
pa tako ce se braniti svi oni koji ispustaju otpadne vode u reke...
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAVNI KRIVOLOV
« Odgovor #4 poslato: 13-07-2007, 06:20:28 »

Zasto protiv voditelja emisije svet ribolova televizije kopernikus iz Nisa Zvezdana Jovanovica nije podneta prijava kad se on javno bavi krivolovom i time se hvali na televiziji?
Misli da prema svim ribolovcima teba imati isti kriterijum i cak vise kaznjavati one koji to propagiraju pricom da je tolstolobik korov riba i tu trazi opravdanje za svoja nedela!
Moze li se sutra desiti da neki ribolovac opravdano grabulja neku drugu vrstu ribe jer ima opravdanje ako je to mogao voditelj jedne emisije zasto to ne bi mogao tamo neki obican smrtnik?
Da li smo svi jednaki pred zakonom?

Ivan Bojovic

Interesuje me misljenje drugih posetilaca foruma o ovome

jos kada bi smo znali o kojoj se emisiji radi, gde se emituje, sta je doticni pricao....
Rekao je čovek televizija 'Kopernikus' iz Niša. Ne čitaš pažljivo zs!  :aq12:  :aq22:

citam pazljivo i videh da se radi o televiziji kopernikus samo jos ne znam da li se ta televizija vidi ovde i kada ide ta emisija
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAVNI KRIVOLOV
« Odgovor #5 poslato: 13-07-2007, 06:21:59 »



jos kada bi smo znali o kojoj se emisiji radi, gde se emituje, sta je doticni pricao....

Nije pricao vec je ulovio ribu na nesportski nacin i time se hvalio u emisiji koja se zove svet ribolova.
sve je to uradio javno,pred kamerom,cak su i cuvari kasnije dosli i on se time hvalio...
interesuje me odakle mu pravo da se tako ponasa?
ko je on da presudjuje koja je riba korov?
i ako svi kazu da je neka riba korov pa i ona se mora loviti na nacin na koji je to propisano.
jer ako neko javno propagira kriminal na televiziji zasto mi obicni smrtnici kupujemo dozvole? sta time dobijamo?
dobijamo vodu koju niko nece da cuva,vodu na kojo se ponasa kako ko hoce!!!
pa tako moze sutra da baci mrezu ili dinamit i da kaze da u toj reci zivi korov riba.
pa tako ce se braniti svi oni koji ispustaju otpadne vode u reke...

nisam gledao emisiju, ali sam definitivno saglasan da ne bi trebalo takvima dozvoliti ne samo da se pojavljuju u medijima nego bi im trebalo zabrtaniti i da se bave ribolovom
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: JAVNI KRIVOLOV
« Odgovor #6 poslato: 13-07-2007, 08:56:45 »



jos kada bi smo znali o kojoj se emisiji radi, gde se emituje, sta je doticni pricao....

Nije pricao vec je ulovio ribu na nesportski nacin i time se hvalio u emisiji koja se zove svet ribolova.
sve je to uradio javno,pred kamerom,cak su i cuvari kasnije dosli i on se time hvalio...
interesuje me odakle mu pravo da se tako ponasa?
ko je on da presudjuje koja je riba korov?
i ako svi kazu da je neka riba korov pa i ona se mora loviti na nacin na koji je to propisano.
jer ako neko javno propagira kriminal na televiziji zasto mi obicni smrtnici kupujemo dozvole? sta time dobijamo?
dobijamo vodu koju niko nece da cuva,vodu na kojo se ponasa kako ko hoce!!!
pa tako moze sutra da baci mrezu ili dinamit i da kaze da u toj reci zivi korov riba.
pa tako ce se braniti svi oni koji ispustaju otpadne vode u reke...

nisam gledao emisiju, ali sam definitivno saglasan da ne bi trebalo takvima dozvoliti ne samo da se pojavljuju u medijima nego bi im trebalo zabrtaniti i da se bave ribolovom
Evo pošto ti ne znaš ja ću ti reći. Vidi se ta televizija u Jagodini.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAVNI KRIVOLOV
« Odgovor #7 poslato: 13-07-2007, 13:41:34 »



jos kada bi smo znali o kojoj se emisiji radi, gde se emituje, sta je doticni pricao....

Nije pricao vec je ulovio ribu na nesportski nacin i time se hvalio u emisiji koja se zove svet ribolova.
sve je to uradio javno,pred kamerom,cak su i cuvari kasnije dosli i on se time hvalio...
interesuje me odakle mu pravo da se tako ponasa?
ko je on da presudjuje koja je riba korov?
i ako svi kazu da je neka riba korov pa i ona se mora loviti na nacin na koji je to propisano.
jer ako neko javno propagira kriminal na televiziji zasto mi obicni smrtnici kupujemo dozvole? sta time dobijamo?
dobijamo vodu koju niko nece da cuva,vodu na kojo se ponasa kako ko hoce!!!
pa tako moze sutra da baci mrezu ili dinamit i da kaze da u toj reci zivi korov riba.
pa tako ce se braniti svi oni koji ispustaju otpadne vode u reke...

nisam gledao emisiju, ali sam definitivno saglasan da ne bi trebalo takvima dozvoliti ne samo da se pojavljuju u medijima nego bi im trebalo zabrtaniti i da se bave ribolovom
Evo pošto ti ne znaš ja ću ti reći. Vidi se ta televizija u Jagodini.

a kada je ta emisija? ima li reprize?
Sačuvana

devla

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Одг: JAVNI KRIVOLOV
« Odgovor #8 poslato: 14-07-2007, 08:44:57 »

Ja sam gledao pomenutu emisiju i slažem se sa Bojom. Dotičnog ribokradicu Jovanovića treba kazniti i to drastično. Pored njega treba udaljiti sa posla i čuvara koji nije to odmah uradio na licu mesta( a plaćen je od naših para da to radi!). Ipak još uvek nije kasno da se to uradi jer postoji jasan dokaz - emisija u kojoj je to emitovano. Prema tome gospodo iz nadležnih organa dokažite u praksi da smo svi jednaki pred zakonom a ne da su neki "jednakiji od drugih". U protivnom vi ste gori od prekršilaca jer ste plaćeni da sprovodite zakon!!!
Sačuvana

Bojo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 7
Одг: JAVNI KRIVOLOV
« Odgovor #9 poslato: 15-07-2007, 11:07:31 »

Treba proveriti na tv kopernikus iako sam saznao da je doticni gospodin jedan od vlasnika te kompanije odnosno televizije
tako da ...
najvise me plasi to sto nadlezni cute...
Sačuvana

ninoslav

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 80
Одг: JAVNI KRIVOLOV
« Odgovor #10 poslato: 17-07-2007, 14:58:37 »

U ponedeljak dodje jedan kolega ribolovac kod mena da mu dam broj telefona Od Djure koji je kao sto znamo gazda na ovim nasim jadnim vodama kako bi mu se pozalio da su u nedelju predvece neki tipovi koje on prepoznaje ispod ribarskog mosta hvatali ribou strujom. Dao sam mu broj, a dalje neznam kakve surazgovore obavili.

Isti ribolovac mi je pricao da su je otisao u takozvani Bekin vir u ribolov, a ribolovci sa druge strane mu rekose da ne peca tu jer je pre pola sata tu neka grupa ljudi bacala dinamit, i da se i oni pakuju da idu.
Bem ti pecanje kad treba da izgubis glavu. :aq02:

Krajnje je vreme da se stane na put tim huliganima koji unistavaju nase vode.
Sačuvana

Bojo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 7
Одг: JAVNI KRIVOLOV
« Odgovor #11 poslato: 19-07-2007, 16:09:17 »

U ponedeljak dodje jedan kolega ribolovac kod mena da mu dam broj telefona Od Djure koji je kao sto znamo gazda na ovim nasim jadnim vodama kako bi mu se pozalio da su u nedelju predvece neki tipovi koje on prepoznaje ispod ribarskog mosta hvatali ribou strujom. Dao sam mu broj, a dalje neznam kakve surazgovore obavili.

Isti ribolovac mi je pricao da su je otisao u takozvani Bekin vir u ribolov, a ribolovci sa druge strane mu rekose da ne peca tu jer je pre pola sata tu neka grupa ljudi bacala dinamit, i da se i oni pakuju da idu.
Bem ti pecanje kad treba da izgubis glavu. :aq02:

Krajnje je vreme da se stane na put tim huliganima koji unistavaju nase vode.


Pitaj Djuru sta misli o ovome...
Zanimljivo je sto se niko od nadleznih nije oglasio...
Sačuvana

ninoslav

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 80
Одг: JAVNI KRIVOLOV
« Odgovor #12 poslato: 08-02-2008, 21:30:04 »

Evo pre neki dan opet ista priča kao i predhodna. Kod Ribarskog mosta metalni čamac, sonar, i struja.
Na čamcu jak motor (samo mu elisa u vodi) tako da se nekoliko ribolovaca ostalo bez čuvarki.
Slučaj prijavljen Djuri kao i nekoliko prijavljenih grabuljanja kod mijatovačkog mosta. I naravno svi znamo odgovor.


NIKOM NISTA
Sačuvana

cvele

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 7
Одг: JAVNI KRIVOLOV
« Odgovor #13 poslato: 28-05-2008, 12:34:29 »

  Skidajte tog Djuru kad ne reaguje znaci da nije pravi covek za to! Kod nas je isto sledeca fora ljudi koji su do pre par godina ubijali ribu dinamitom i strujom sada su ribocuvari pa izvalite vi to!!!
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: JAVNI KRIVOLOV
« Odgovor #14 poslato: 29-05-2008, 06:56:41 »

Nemojte misliti da branim Đuru , ja sam ga najviše kritikovao na ovom forumu povodom situacije oko ribolovačkih dozvola ali pouzdano znam da se čovek , zajedno sa svojom ribočuvarskom službom , zaista bori koliko može protiv robokradica. za hapšenje i krivično procesuiranje lopova neophodno je da se isti uhvate na delu . Ne može se hapsiti na osnovu priča. Molim SVE ribolovce da ODMAH , čim primete nečasne radnje pozovu ribočuvare ( broj je u dozvoli) . Svakodnevno su najmanje četiri partole na terenu ( danju i noću) . Inače , slažem se da bivše ribokradice budu čuvari ( pod uslovom da to više ne čine ) jer ko bolje zna metode krađe od njih samih . Disciplina među čuvarima kod Đure je izuzetna jer znam par slučajeva kada su momentalno dobijali otkaze zbog uzimanja ribe iz zaplenjene mreže . Kada se uzme u obzir da , kod nas čuvar zarađuje u startu 20 000 plus bonus ( svaki izlazak na vodu se plaća , svaki pregled , svako uspešno nalaženje lopovskog alata se bogato premira  što može izaći i na platu od preko 35 000 dindži) samo budala od čuvara će se zaleteti da izgubi ovu , ipak dobru platu za naše uslove prokocka zarad par kila ribe. Da podsetim i to da je ribokrađa sada krivično delo. BISTRO !
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

cvele

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 7
Одг: JAVNI KRIVOLOV
« Odgovor #15 poslato: 03-06-2008, 12:57:24 »

  Da, ja bas pricam sa kolegom, super je biti ribocuvar platica dobra za nase uslove stalno na vodi u prirodi uvek znas sta se gde peca ma bruka! Ja bih prihvatio taj posao iz momenta.
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: JAVNI KRIVOLOV
« Odgovor #16 poslato: 03-06-2008, 20:40:08 »

  Da, ja bas pricam sa kolegom, super je biti ribocuvar platica dobra za nase uslove stalno na vodi u prirodi uvek znas sta se gde peca ma bruka! Ja bih prihvatio taj posao iz momenta.
U prirodi si,suma,voda,ptice...+plata.Naravno,napolju i na vodi nije uvek tako lepo i prijatno.Dovoljan je i mali,hladniji povetarac pa da ti kosti prosviraju.Ali...to je priroda.Problem su ljudi,a ljudi su stoka!To moze da donese mnogo vece zajeb..... nego promena vremena.Nije lako biti neko ko mora da sprovodi zakon.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

nickollica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 735
  • jagode su jagode i supermen je jak
    • AzrA
Одг: JAVNI KRIVOLOV
« Odgovor #17 poslato: 16-12-2008, 00:00:39 »

samo gov**** motka bre...stoka od naroda...kada bi se karleusa malo vise obukla,90% znske dece 94 godista ne bi nosilo dopicnjake...malo su mediji krivi,malo vaspitanje(kucno vaspitanje),malo globalizacija i prihvatanje svega sto dolazi sa zapada,malo ratovi,nemastina....i eto katastrofe...
Sačuvana
jagode su jagode i supermen je jak


 

Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 20 upita.