Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: SMEH DO SUZA  (Pročitano 4492 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
SMEH DO SUZA
« poslato: 26-09-2010, 16:04:34 »

Otvara Chuck Norris vrata od frizidera,i ugleda u tanjiru pihtije se tresu i kaze:" NIsta nista,smirii se,samo da uzmem mleko" i dohvati flasu s mlekom.  :xq005:


Dosla je jesen,nema vise toliko sunca.Razvedrimo se na ovaj nacun i placimo od smeha..pisite viceve od kojih se pada na zadnjicu
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Одг: SMEH DO SUZA
« Odgovor #1 poslato: 26-09-2010, 16:27:39 »

Evo jednog starog vica,kog sam cula od muza a njemu je to ispricao verovali ili ne,deda hahaha..POcinje ovako..

U staro vreme ziveo jedan mladic u selu i kako je bilo tesko naci posao jedva sastavljao kraj s krajem,ali zenama je mnogo bilo lakse da se zaposle,a i zene su jedino mogle naci posao kod popa radeci kucne poslove itd.Zato mladic odluci da se prerusi u zensko i ode pravo kod popa da trazi posao.
"Dobar dan pope ja sam dosla da trazim posao ako ima nesto za mene da radim."
Pop odgovori: "Ma ima kako nema ,ima da pomognes mojoj cerki pa i zeni po kuci i tako to..Nego  ,devojko,kako se ti zoves?"
Mladic odgovori: "Pa ja se pope zovem Jebes"
Taj odgovor nije vazio za popadiju i njihovu cerku,jer popadiji je rekao da se zove Picka , a cerki da se zove Grc.
Doslo je vece i pop rece: "Devojko aj ti posto ste obe zenske,spavaj sa mojom cerkom kod nje u sobi."
I tako i bi..Pre spavanja odlucise da se pomole Bogu,klekose obe pored kreveta i popova cerka rece: "Zasto da molimo Boga?"
A mladic rece: "Da ga molimo da jednoj od nas podari kurac."
I tako u molitvi mladic odjednom uzviknu: "Meni ga podari,meni ga podari.."
"Uh fala ti Boze,ajde sad pojebi me"_rece devojka
Navali mladic a devojka poce da vice: "Jao majkooooooooo,uvati me Grc"
A majka ce iz druge sobe: "Pa protegni se cero,ce te pusti"
Opet ce devojka:"Jaooooooooo majko uvati me Grc" "
"Pa protegni se cero,ce da te pusti"
I tako majci dosadilo,pa ustane otvori vrata od sobe i imade sta da vidi ..
"Jaooooooooo popeeeeeeeeee Picka na devojku"_povika popadija
A tek ce pop iz svoje sobe : "More de ce bolan,nego na devojku"
Opet ce popadija: "Jaoooo pope Picka na devojku"
"Ma gde ce bolan nego na devojku"_opet veli pop
Dosadilo i popu da odgovara pa ustane ,udje u sobu ,imade sta da vidi i rece: "Aaaa Jebes?"
A mladic odgovori: "Jebem pope,jebem..." :xq005: :xq005:


Autentik,nemoj da se ljutis i brises ovaj vic,ovaj vic mu dodje ko narodna umotvorina,toliko je star.. :xq004:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."
 

Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 24 upita.