DOBRO NAM DOŠLI > Predlozi i ideje za sajt - Pitanja i Sugestije

TEME

(1/7) > >>

marshall:
 

Citajuci sve ovo na forumu,nisam mogao a da ne odreagujem i napisem svoje misljenje,i ako nisam zbog toga ovde.


Teme zaista nisu lose i lepo su odabrane i postavljene,ali su komentari i odgovori na njih,jednom recju uzasni i za svaku osudu.Da se neko ne nadje uvredjenim ,jer predpostavljam da nisu svi takvi,ali to govori o strukturi i samoj kulturi i mentalnom sklopu ljudi koji su registrovani na forumu ove agencije.Ne kazem da na drugim forumima nije slicna situacija,sto isto govori u prilog ovome sto sam napisao,ali nadam se da vlasniku ove agencije i ljudima koji rade i saradjuju sa njim,nikako nije i ne treba da bude merilo kako je na drugim forumima,vec kako ce biti na ovom.

 I kao sto neko rece ovde,da sad ne listam po glupostima koje sam sve procitao,a sadrzani su u komentarima i odgovorima:"Ako nemate nista pametno  da napisete i prokomentarisete,bolje je da cutite i ne dajete nikakav komentar"!

marshall:
 Svako ima svoje misljenje,pa i ja naravno.

 Ne razumem cemu ovakav komentar?

Luna:
ukusi su razliciti ko i mi svi ovde!

u svakom slucaju tebi marschall hvala, ako ni na cemu drugom,onda na ovim komplimentima. :aq17:

imas,ko i mi svi prava da izrazis svoje misljenje,to si lepo u drugom postu rekao.

ako je tako,neznam cemu onda cudjenje nasim glupostima?

Betty Boop:
ako su ti komentari i odgovori na svim forumima (uglavnom kako ti kažeš) gluposti,moje pitanje je ŠTA ĆEŠ TI NA TIM FORUMIMA?

Najbitnija stvar u svemu ovome je da se mi dobro zabavimo,ponešto naučimo ...ali suština je da je nama ovde fino,pa kome nije on će potražiti neko drugo mesto.

marshall:
 Pa mislim da sam Vam odgovorio u ovom predhodnom sto sam napisao,ali evo ponovicu opet:


"Svako ima prava na svoje misljenje,pa i ja..."

 Komentar i moje zapazanje nisu zlonamerni,vec dobronamerni,tako da nema nikakvih osnova za ovakvim brzopletim odgovorima,kakav sam dobio malopre od Vas!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju