Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Obraz u Ćupriji  (Pročitano 65041 puta)

0 Članovi i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

SrbijaSrbima

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #60 poslato: 23-04-2010, 17:44:48 »

уреду , али не ваља ти посао  :xq007:  :xq010: видећеш и сам
ГОСПОД  ЈЕ СТВАРАН !
Sačuvana

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #61 poslato: 23-04-2010, 17:49:30 »

sve to sredjuju rispolepti i lorezapami...uzmes jedan ujutro i jedan uvece i ima da pevas ko bela rada...
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

SrbijaSrbima

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #62 poslato: 23-04-2010, 17:53:45 »

Може се рећи да си имао , проблема у развоју  :aq08:
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #63 poslato: 23-04-2010, 18:18:39 »

... а то што то не излази на телевизор не мора да значи да смо нацисти
 

Ću izađem na televizor,aaa? Majke mi.
Sačuvana

FKJGD

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 161
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #64 poslato: 23-04-2010, 19:16:22 »

ОДГОВОР НА ПИТАЊА
1.Отачаствени покрет Образ никога не мрзи па ни црнце и сматрамо да их не треба убијати нити слично !
2.Хомосексуализам је болест и то није једноставно нормално то је НЕНОРМАЛНО
3.Не мрзимо ни роме , али зар нам роми нису ибили и побили много срба !? (наравно не значи да роме треба убити)
4.Убиство Татона је жалостно , туга и бол у свим срцима , АЛИ зар се на сликама не види да је имао идеолошке смернице ( и тиме изпровоцирао партизановце)
5.Урош Мишић је крив за своје поступке и треба да одговара образ нема јавни став о томе (ПРАВДА!!)
6.Атеисти муслимани итд.. имају право на своју веру и своје мишљење како ГОСПОД НАШ ИСТИНИТИ КАЖЕ ,,СВАКО БИРА СВОЈ ПУТ'' (али Бог је само један !!!)
7.Наравно да смо против хитлерове идеологије итд.. итд.. што је и логично
8.Не сматрамо себе , као организацију да личимо , на ,,крв и част'' национални строј ,, 1389 '' ОБРАЗ је организација која не личи ни на једну другу (образ је сам свој ! )
 СА ВЕРОМ У ХРИСТА ! поздрав !  :aq04: :xq009:


Ako je stvarno tako onda ste OK.  :xq011:

SrbijaSrbima

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #65 poslato: 23-04-2010, 20:20:45 »

,,FKJGD'' - Захваљујем ,надам се да ме разумеш да је ово медијска хајка против наше организације .  :aq26: братски поздрав
« Poslednja izmena: 23-04-2010, 20:22:02 od strane SrbijaSrbima »
Sačuvana

sonja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1263
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #66 poslato: 23-04-2010, 21:17:08 »

ne razumem ,ali  stvarno   ne razumem
 vredjas  ovde  ljude, imas 3,6  napisna  posta(doduse to  nije vazno za neki  razuman razgovor) ...autentik  te  brise ...( banuje..mislim da je,, brisanje,,    dobar  izraz  na   nasem jeziku ) ..odjednom se  vracas  nazad ,postajes,, fin,, , na  ovoj temi  ali  nema  jos  uvek  nekog  konkretnog  objasnjenja  sta i kako   radite i sta se  desava u  cupriji  sutra ...ovo dodje  kao  prica ... ja sam jedan  ali imam  problema sa   sobom ..pa daj da se  podelim  na  nekoliko  likova  ovde  na forumu ..imam moc  a  mozda i  pare  ...autentik  mora  da me slusa  ...hm  ...
  Ivane  zar  je  ovo  lice     jednog  pravofg i  istinitog  foruma ...
 znas   za mene ovaj  forum   ima veliki znacaj   posto ne  zivim  u Srbiji   i  nemam  prave  informacije ..i  do sada  sam  smatrala   ,bez  obzira  na  nase  nesuglasice, da  mogu da   ti  verujem i da imam  poverenja u  ovaj  forum  kao u   jednu   interesantnu  informativnu  jedinicu .... kao nesto  sto je moje  i zasta  treba da se borim , za  pravdu ,za rec i za  istinu , ali  ...
sta da ti  kazem  ..ne  razumem   sve  ovo  .. ne  mogu   da razumem da su se  ljudi   na  ovaj nacin  podelili  ..da  ti  kao   neko  ko ima      pravo  na rec  ovo dopustas d a ti se    tvoj informativni   forum  pretvara u rekla  kazala i da  jude  koje si   jednom   proterao  mogu   samo tako  opet da  pisu ..\
 ja  volim  istinu   volim  dobru salu , volim   dobar sarkastican humor
  volim  kad mozemo  jedan drugom da  kazemo istinu u  oci ...ali    mi se  ne  svidja  kad  ljudi daju svoju rec  pa je  pogaze  posle toga ... budimo  iskreni i  prema  sebi ...i nemojmo  kao  sto  to rad e  novi pojedinci  ovde  da  spominjemo   Gosopda    uzalud .....
smatram da nije u redu da  dopustas ovakvo nesto  na jednom  forumu ..
sta Ivane da ti kazem drugo  sem da mi je  mnog ozao da sve ovo  vidim  ovde ,,,ja sam  mislila da imas deo za politiku   i za reklame ...ovo ide iznad granice  pristojnosti...
Sačuvana

FKJGD

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 161
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #67 poslato: 23-04-2010, 21:30:53 »

,,FKJGD'' - Захваљујем ,надам се да ме разумеш да је ово медијска хајка против наше организације .  :aq26: братски поздрав

 :aq26:

SrbijaSrbima

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #68 poslato: 24-04-2010, 07:28:06 »

Ја сам вам дао одговоре на ваша питања и остало , ако неко хоће стварно да се бије ту сам , али не видим за сада разлог за то . Ја сам показао сада право лице ОБРАЗА
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #69 poslato: 24-04-2010, 08:45:12 »

ОДГОВОР НА ПИТАЊА
1.Отачаствени покрет Образ никога не мрзи па ни црнце и сматрамо да их не треба убијати нити слично !
2.Хомосексуализам је болест и то није једноставно нормално то је НЕНОРМАЛНО
3.Не мрзимо ни роме , али зар нам роми нису ибили и побили много срба !? (наравно не значи да роме треба убити)
4.Убиство Татона је жалостно , туга и бол у свим срцима , АЛИ зар се на сликама не види да је имао идеолошке смернице ( и тиме изпровоцирао партизановце)
5.Урош Мишић је крив за своје поступке и треба да одговара образ нема јавни став о томе (ПРАВДА!!)
6.Атеисти муслимани итд.. имају право на своју веру и своје мишљење како ГОСПОД НАШ ИСТИНИТИ КАЖЕ ,,СВАКО БИРА СВОЈ ПУТ'' (али Бог је само један !!!)
7.Наравно да смо против хитлерове идеологије итд.. итд.. што је и логично
8.Не сматрамо себе , као организацију да личимо , на ,,крв и част'' национални строј ,, 1389 '' ОБРАЗ је организација која не личи ни на једну другу (образ је сам свој ! )
 СА ВЕРОМ У ХРИСТА ! поздрав !  :aq04: :xq009:


Ako je stvarno tako onda ste OK.  :xq011:
:aq19: Jesi li ti procitao sta ti je on odgovorio

1.Отачаствени покрет Образ никога не мрзи па ни црнце и сматрамо да их не треба убијати нити слично !
Sta znaci "niti slicno"?


4.Убиство Татона је жалостно , туга и бол у свим срцима , АЛИ зар се на сликама не види да је имао идеолошке смернице ( и тиме изпровоцирао партизановце)
Ovo moze da napise samo krajnje poremecena osoba

7.Наравно да смо против хитлерове идеологије итд.. итд.. што је и логично
Ma nemoj, sta je tu logicno? Pa i oni (fasisti) su opravdavali ubistva ljudi koji su imali drugacije идеолошке смернице

Vi ste sramota!
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

Svilena

  • Gost
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #70 poslato: 24-04-2010, 10:32:45 »

... Ја сам показао сада право лице ОБРАЗА


Verovatno ima neki jak razlog šti si УНбанован (jer da nije tako tako jak, bili bi i ostali izbačeni članovi vraćeni),
pa moraš da budeš "fin".

Tvoji odgovori su sve rekli o tebi.
Sačuvana

SrbijaSrbima

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #71 poslato: 24-04-2010, 12:58:44 »

ОДГОВОР НА ПИТАЊА
1.Отачаствени покрет Образ никога не мрзи па ни црнце и сматрамо да их не треба убијати нити слично !
2.Хомосексуализам је болест и то није једноставно нормално то је НЕНОРМАЛНО
3.Не мрзимо ни роме , али зар нам роми нису ибили и побили много срба !? (наравно не значи да роме треба убити)
4.Убиство Татона је жалостно , туга и бол у свим срцима , АЛИ зар се на сликама не види да је имао идеолошке смернице ( и тиме изпровоцирао партизановце)
5.Урош Мишић је крив за своје поступке и треба да одговара образ нема јавни став о томе (ПРАВДА!!)
6.Атеисти муслимани итд.. имају право на своју веру и своје мишљење како ГОСПОД НАШ ИСТИНИТИ КАЖЕ ,,СВАКО БИРА СВОЈ ПУТ'' (али Бог је само један !!!)
7.Наравно да смо против хитлерове идеологије итд.. итд.. што је и логично
8.Не сматрамо себе , као организацију да личимо , на ,,крв и част'' национални строј ,, 1389 '' ОБРАЗ је организација која не личи ни на једну другу (образ је сам свој ! )
 СА ВЕРОМ У ХРИСТА ! поздрав !  :aq04: :xq009:


Ako je stvarno tako onda ste OK.  :xq011:
:aq19: Jesi li ti procitao sta ti je on odgovorio

1.Отачаствени покрет Образ никога не мрзи па ни црнце и сматрамо да их не треба убијати нити слично !
Sta znaci "niti slicno"?


4.Убиство Татона је жалостно , туга и бол у свим срцима , АЛИ зар се на сликама не види да је имао идеолошке смернице ( и тиме изпровоцирао партизановце)
Ovo moze da napise samo krajnje poremecena osoba

7.Наравно да смо против хитлерове идеологије итд.. итд.. што је и логично
Ma nemoj, sta je tu logicno? Pa i oni (fasisti) su opravdavali ubistva ljudi koji su imali drugacije идеолошке смернице

Vi ste sramota!
НИ ,,слично'' значи да их не треба мучити да нетреба , бити власник према црнцу . Јел су и црнци Божија створења ! :aq19: :aq19: :aq19: :aq19:
Sačuvana

SrbijaSrbima

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #72 poslato: 24-04-2010, 13:02:07 »

Ја стварно не знам шта ви хоћете од мене , ја сам рекао најогољенију истину .  :aq28:
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #73 poslato: 24-04-2010, 13:07:01 »

Najogoljeniju istinu? Vrlo smela izjava.  :xq007:
Mene zanima kako objašnjavaš svoj nik "SrbijaSrbima", u odnosu na borbu protiv nacizma, fašizma i komunizma. Meni to ne ide skupa  :aq25:
Sačuvana

SrbijaSrbima

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #74 poslato: 24-04-2010, 13:19:26 »

Najogoljeniju istinu? Vrlo smela izjava.  :xq007:
Mene zanima kako objašnjavaš svoj nik "SrbijaSrbima", u odnosu na borbu protiv nacizma, fašizma i komunizma. Meni to ne ide skupa  :aq25:
мој ник СРБИЈАСРБИМА , је сасвим исправан и политички и морално .
А коме би требало Србија да припадне -Авганистанцима - Муџахединима ? Србија треба да припадне Србима ! зато СРБИЈА СРБИМА !
« Poslednja izmena: 24-04-2010, 13:20:15 od strane SrbijaSrbima »
Sačuvana

SrbijaSrbima

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #75 poslato: 24-04-2010, 13:32:54 »

Нико није ни рекао да се ПРАВИТЕ да није , било ничега... ал ви сте први ударили ;)  :xq009: :xq009:  :xq002:
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #76 poslato: 24-04-2010, 13:39:04 »

Pošto vidim da je autentik ovde, možda ne bi bilo loše malo da interveniše.
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #77 poslato: 24-04-2010, 13:39:12 »

Cekaj nesto sam hteo da kazem vama dvojici pa sam zaboravio sada...

A da


:xq045:
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

SrbijaSrbima

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #78 poslato: 24-04-2010, 13:40:58 »

За шта да интервенише ,,аутентик'' - да интервенише за слободу говора ? и демократију коју сте ви увели ?  wq18
Sačuvana

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #79 poslato: 24-04-2010, 13:42:59 »

haha to je onaj fazon kao startuju bila hiksa neki fundamentalisti i kao u stilu hey buddy come here...ne svidja nam se tvoje nepostovanje premoa bogu...a on odgovara, vi ste kao hriscani?
onda mi oprostite
lol lol lol  :xq005:
http://www.youtube.com/watch?v=mrZcztxRquo&feature=related

edit: Упозорење - док сте куцали послато је 8 нова одговора. Можда ћете желети да измените своју поруку.
ebote koji ste vi likovi
edit2 Упозорење - док сте куцали послато је 2 нова одговора. Можда ћете желети да измените своју поруку.
satano slatki u ponorima pakla...
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.
 

Stranica je napravljena za 0.115 sekundi sa 25 upita.