Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Postrojenje za fizičko-hemijski tretman otpada  (Pročitano 70457 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: Kafilerija dobija konkurenciju
« Odgovor #80 poslato: 20-05-2009, 22:28:30 »

I to da pola SVETA danas reciklira SVOJ otpad, si u pravu. Imam jasatelitsku antenu i gledan satelitski program (OVO SE MALO HVALIM) i vidim da u mnogim civilizovanim zemljama postoje fabrike koje SKORO KOMPLETAN OTPAD recikliraju. Odvaja se papir, plastika, staklo, metali, ulje, i sve se to ponovo preradjuje i ponovo od tog prave novi proizvodi. U pametnim zemljama se nista ne BACA, vec se sve koristi PONOVO, i zato je kod njih i smanjeno eksploatisanje rudnih i prirodnih bogatstava na minimum. Uvode se tehnologije koje su relativno bezopasne, proizvode se proizvodi opste potrosnje svedeni na minimumu svega. Minimum potrosnje elektricne energije, minijaturizovanje dimenzija proizvoda, a samim tim minimalni utrosak materijala, proizvodnja samorazgradive EKO ambalaze, ITD ITD.....
Ceo pametan svet izbacuje svu onu PRLJAVU tehnologiju i proizvodnju, a mi je uzimamo i NAMERNO ali i NESVESNO i selimo kod nas, i proizvodimo jos uvek PLASTICNE NAJLON KESE, PET ambalazu za pica, kancerogene gradjevinske materijale, opasne po vazduh deodoranse, neunistive materijale od kojih proizvodimo razne proizvode koje vrlo brzo gube upotrebnu vrednost i bacaju se po potocima, rekama, sumama, livadama. i na taj nacin ugrozavaju ZIVOTNU SREDINU.
Pogledajte danasnje (NA PRIMER) televizore. Kod nas u Srbiji u 99% domacinstava, se nalaze klasicni "STARI" televizori "duboki" i po pola metra, teski i po 50-tak kilograma, i MNOGI doneseni tako sto ih je neko pobrao ispred neke Nemacke, Svajcarske, Francuske....... kuce, bacene kao OTPAD zbog svega vec gore pomenutog, dok se kod njih tamo kupuju TV prijemnici, tanki kao papir, teski jedva kilogram, koji trose minimum elektricne energije, i koji je kompletno napravljen od recikliranog materijala, i na kome je NACRTANO da se nakon veka trajanja od 3 godine NE BACA NA DJUBRE, vec ide na depo gde ce se izvrsiti njegova RECIKLAZA.
O svemu ovome bi mogli da pisemo MINIMUM bar @2 godine uzastopno, i da opet KAZEMO, da nismo za to da se to gradi kod nas, jer je opasno i prljavo...........
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Kafilerija dobija konkurenciju
« Odgovor #81 poslato: 20-05-2009, 22:34:19 »

Opstina Cuprija ima svoj www i tamo treba da stoje sve informacije o postrojenju.
FORUM na AUTENTIKU ima sasvim drugu ulogu.

Opština Ćuprija ima svoj sajt i tamo piše o ovom postrojenju, to je istina, ali FORUM AUTENTIK JE MNOGO POSEĆENIJI I VIDLJIVIJI NA GUGLU od našeg zvaničnog sajta i na ovom forumu piše o tome VIŠE nego tamo i ove ljudi mogu da pročitaju više od onih zvaničnih informacija na ćuprijskom sajtu. Samo je problem naslov teme zato ti kažem da promeniš naslov teme da bi ljudi tražeći to postrojenje na Guglu lakše našli ovu temu i više se informisali o ovom postrojenju. Kao što smo utvrdili jedan od problema je NEINFORMISANOST Ćupričana u vezi ovog postrojenja. A ako toliko voliš Ćupriju ti promeni naslov teme i stavi pravi naslov, da bi temu lakše pronašli spajderi na Guglu i da bi ljudi mogli da vide šta mi ovde pišemo i da se informišu. Samim tim bi se promenila svest izmanipulisanih Ćupričana o ovoj fabrici i bilo bi ubrzano donošenje odluka u opštini o postrojenju a tako i izgradnja pristupnih puteva, infrastrukturno opremanje industrijske zone Dobričevo-Batinac, razvoj industrijskih zona u Ćupriji i industrijski razvoj grada. Dakle, naslov teme je netačan, ne informiše ljude o postrojenju i zato te molim da ga promeniš.

Da, da, Šveđani i drugi su ludi, samo su Ćupričani pametni. Pa takva postrojenja odavno postoje u Nemačkoj, Švedskoj i ko zna koliko ih ima na Zapadu. Nismo to mi izmislili. Ali našim ljudima u Ćupriji su očigledno lepše divlje deponije, smetlišta i đubrišta na svakom koraku na kojima se gomila svakojak otpad pa i opasan od jednog modernog postrojenja u kome bi se taj otpad prerađivao i koje bi, između ostalog, ubrzalo industrijski razvoj i poboljšalo ekonomsku sliku grada.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Kafilerija dobija konkurenciju
« Odgovor #82 poslato: 20-05-2009, 22:52:10 »

Samo nemoj mnooogo da se razocaras.
eh,kako bih i ja volela da mogu da verujem u nesto neosrvarljivo,ali neznam zasto mi se nece.?:aq16:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Kafilerija dobija konkurenciju
« Odgovor #83 poslato: 20-05-2009, 23:12:55 »

Niti radim u opstini, niti sam politicar. Napisao sam skoro da moj grad ima nekoliko muzeja i da je u NOCI MUZEJA imao nekoliko manifestacija.
Cuprija je do pre pola veka bila znacajan grad u Srbiji i zasluzuje lepsu buducnost.
Nisam ja kriv sto sada u Cupriji ima malo progresivnih ljudi i sto grad tone sve dublje.
Medjutim, posle kise sunce ogreje i zbog toga smatram da ce Cuprija vrlo brzo da postane centar trogradja MORAVAGRAD. Tada ce Jagodina i Paracin da budu samo industrijska predgradja Cuprije. Zivi bili, pa videli!

UBEĐEN SAM da govoriš neistinu. Ovo za opštinu je OK. Pa i da radiš u opštini, ne bi smeo to javno da priznaš da ne bi imao neke probleme na poslu itd. Ali ti UOPŠTE ne verujem da nisi iz Ćuprije. Zašto bi ti pisao sve ovo o Ćupriji na forumu i zašto bi se toliko trudio sa slikama stare Ćuprije i drugim stvarima oko Ćuprije da nisi iz Ćuprije ? Mislim to je potpuno nelogično. A ne bi bio ni toliko informisan o Ćupriji da nisi odavde. Šta, kao sviđa ti se Ćuprija, prošao si jednom kroz nju pa si je zavoleo pa sad zato postavljaš sve ove slike. Ma aj'te, molim vas !

Pazi, ja ti skidam kapu za sav ovaj trud na ovom delu foruma, i za postavljanje svih ovih slika i informacija ali ti ne verujem da nisi iz Ćuprije. Mene lično mnogo ne zanimaju te slike stare Ćuprije, ja mnogo više volim moderne zgrade i savremenu arhitekturu ali poštujem to što radiš jer ima dosta ljudi koji vole da vide takve slike, pogotovo iz naše dijaspore. A informacije su nam svakako važne.

A što se tiče Jagodine i Paraćina kao industrijskih predgrađa Ćuprije, to je potpuno nerealno zato što je Jagodina mnogo otišla i u odnosu na Ćupriju i u odnosu na Paraćin i ona je već počela infrastrukturno opremanje svoje industrijske zone dok Ćuprija nije počela još ni eksproprijaciju zemljišta. A očigledno je pitanje industrijskih zona usko povezano sa pitanjem ovog postrojenja. A ti ako već toliko priželjkuješ industrijski razvoj Ćuprije, piši sve što znaš o tome u mojoj temi "INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !", podeli sa nama sve bitne novosti i informacije o tome kao što i ja delim svoja saznanja o tome sa forumašima a takođe piši sve novo što saznaš o postrojenju u ovoj temi.
Sačuvana

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Одг: Kafilerija dobija konkurenciju
« Odgovor #84 poslato: 20-05-2009, 23:21:34 »

Naslov teme je intrigantan i zato je tema posecena.
Neki drugi nalov ne bi izazvao zelju u ljudima da ga citaju.
Poznajem Jagodinu, Cupriju i Paracin, a o Cupriji pisem zato sto je na FORUMU tema Cuprija bila potpuno zapostavljena do zimus. Niko od clanova FORUMA nije hteo ozbiljno da pise. AUTENTIK je uzalud postavljao teme i fotografije. Ostali su se uglavnom neozbiljno odnosili prema Cupriji.
Sada je vec malo drugacije.

 :aq26:
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Kafilerija dobija konkurenciju
« Odgovor #85 poslato: 20-05-2009, 23:24:43 »

Niti radim u opstini, niti sam politicar. Napisao sam skoro da moj grad ima nekoliko muzeja i da je u NOCI MUZEJA imao nekoliko manifestacija.
Cuprija je do pre pola veka bila znacajan grad u Srbiji i zasluzuje lepsu buducnost.
Nisam ja kriv sto sada u Cupriji ima malo progresivnih ljudi i sto grad tone sve dublje.
Medjutim, posle kise sunce ogreje i zbog toga smatram da ce Cuprija vrlo brzo da postane centar trogradja MORAVAGRAD. Tada ce Jagodina i Paracin da budu samo industrijska predgradja Cuprije. Zivi bili, pa videli!

UBEĐEN SAM da govoriš neistinu. Ovo za opštinu je OK. Pa i da radiš u opštini, ne bi smeo to javno da priznaš da ne bi imao neke probleme na poslu itd. Ali ti UOPŠTE ne verujem da nisi iz Ćuprije. Zašto bi ti pisao sve ovo o Ćupriji na forumu i zašto bi se toliko trudio sa slikama stare Ćuprije i drugim stvarima oko Ćuprije da nisi iz Ćuprije ? Mislim to je potpuno nelogično. A ne bi bio ni toliko informisan o Ćupriji da nisi odavde. Šta, kao sviđa ti se Ćuprija, prošao si jednom kroz nju pa si je zavoleo pa sad zato postavljaš sve ove slike. Ma aj'te, molim vas !

Pazi, ja ti skidam kapu za sav ovaj trud na ovom delu foruma, i za postavljanje svih ovih slika i informacija ali ti ne verujem da nisi iz Ćuprije. Mene lično mnogo ne zanimaju te slike stare Ćuprije, ja mnogo više volim moderne zgrade i savremenu arhitekturu ali poštujem to što radiš jer ima dosta ljudi koji vole da vide takve slike, pogotovo iz naše dijaspore. A informacije su nam svakako važne.

A što se tiče Jagodine i Paraćina kao industrijskih predgrađa Ćuprije, to je potpuno nerealno zato što je Jagodina mnogo otišla i u odnosu na Ćupriju i u odnosu na Paraćin i ona je već počela infrastrukturno opremanje svoje industrijske zone dok Ćuprija nije počela još ni eksproprijaciju zemljišta. A očigledno je pitanje industrijskih zona usko povezano sa pitanjem ovog postrojenja. A ti ako već toliko priželjkuješ industrijski razvoj Ćuprije, piši sve što znaš o tome u mojoj temi "INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !", podeli sa nama sve bitne novosti i informacije o tome kao što i ja delim svoja saznanja o tome sa forumašima a takođe piši sve novo što saznaš o postrojenju u ovoj temi.

Paraćin treba sledeće nedelje da da oglas za prodaju 40Ha infrastrukturno opremljene industrijske zone poznatom kupcu. Ta zona je blizu Ćuprije. www.paracin.rs
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Kafilerija dobija konkurenciju
« Odgovor #86 poslato: 20-05-2009, 23:41:23 »

Naslov teme je intrigantan i zato je tema posecena.
Neki drugi nalov ne bi izazvao zelju u ljudima da ga citaju.
Poznajem Jagodinu, Cupriju i Paracin, a o Cupriji pisem zato sto je na FORUMU tema Cuprija bila potpuno zapostavljena do zimus. Niko od clanova FORUMA nije hteo ozbiljno da pise. AUTENTIK je uzalud postavljao teme i fotografije. Ostali su se uglavnom neozbiljno odnosili prema Cupriji.
Sada je vec malo drugacije.

 :aq26:

Ali kafilerija nema nikakve veze sa ovom temom.

I šta sad, postavljaš slike i teme samo da bi aktivirao ovaj podforum ? A kao nisi iz Ćuprije ? Ma daj ! Pa i ja sam postavljao ovde teme odavno ali ja sam aktivan u ovom podforumu zato što sam iz Ćuprije i zato što volim ovaj grad ma koliko da je zaostao i propao. Nemoguće je da se ovoliko zalažeš za muzej i druge stvari oko Ćuprije a da uopšte nisi iz Ćuprije.

Danguba, znam, u pitanju je paraćinski deo industrijske zone Zmič.
Sačuvana

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Одг: Kafilerija dobija konkurenciju
« Odgovor #87 poslato: 20-05-2009, 23:51:37 »

Kafilerija svima bode oci, zato sam je iskoristio za naslov teme. Sve ostalo nema veze sa kafilerijom, osim da je ljudski faktor upropastio kafileriju i dozvolio da otpadne materije koje se deponuju nepravilno zagadjuju zemljiste, podzemne vodotokove i VAZDUH!
Neka sada neko drugi postavi temu o postrojenju za preradu otpada na trogradju (posto je umesana spalionica u cementari u Popovcu i posto se veruje da Palma sabotira Cupriju da bi joj preuzeo postrojenje).
MOD moze da prebaci neka pisanja na novu temu odmah.
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Kafilerija dobija konkurenciju
« Odgovor #88 poslato: 21-05-2009, 00:27:17 »

A što da komplikujemo stvari ? Zar nije lakše da promeniš naslov teme i da staviš originalan naziv ?

I nije to postrojenje na nivou trograđa nego je na nacionalnom tj. republičkom nivou. Ovo postrojenje u Ćupriji će biti jedino u celoj Srbiji.
Sačuvana

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Одг: Kafilerija dobija konkurenciju
« Odgovor #89 poslato: 21-05-2009, 00:30:30 »

Mislio sam na "POMORAVSKI TRIO", jer je tema interesantna za sva tru grada.
A predlozi izazovan naziv teme i odmah je menjamo.
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Kafilerija dobija konkurenciju
« Odgovor #90 poslato: 21-05-2009, 01:00:07 »

"Postrojenje za preradu otpada: Zagađenje ili razvojna šansa Ćuprije?"

Ili tako nekako, uglavnom stavi naziv postrojenja u naslov teme. Ovako nema ni smisla ni veze stvarno.
Sačuvana

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Одг: Postrojenje za fizičko-hemijski tretman otpada
« Odgovor #91 poslato: 21-05-2009, 05:52:18 »

Da nastavimo temu na pravi nacin!
:xq014:
:xq034:
:xq043:
:xq061:
« Poslednja izmena: 21-05-2009, 05:53:15 od strane posmatrac »
Sačuvana

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Одг: Postrojenje za fizičko-hemijski tretman otpada
« Odgovor #92 poslato: 21-05-2009, 12:43:56 »

Da je ostao naziv teme "Kafilerija" svi bi nesto pisali, a ovako ....
Sačuvana

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: Postrojenje za fizičko-hemijski tretman otpada
« Odgovor #93 poslato: 21-05-2009, 13:10:50 »

A mozda je sve vec pitano, i nema novih pitanja. Sada je izgleda doslo vreme da bi trebalo da na sva ta pitanja neko DA ODGOVOR. Sve je to OK samo ja ne vidim ovde na forumu NIJEDNOG clana koji je u tolikoj meri kvalifikovan da nam adekvatno odgovori na sva ta pitanja.
Znaci ostaje nam i dalje da oni koji misle da je greska graditi to CUDO u Cupriju (namerno stavih U umesto I) sve to kritikuju, i bore se za svoju ideju, da oni koji misle da nam treba takvo CUDO u Cupriju, to opravdavaju, i da oni koji PRIZELJKUJU to u svom DVORISTU, bojkotuju i podmecu nogu ovim drugima.
A mozda ce se javiti i neki novi forumasi i imati neki svoj STAV i neka svoja PITANJA..........
:xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002: :xq002:
« Poslednja izmena: 21-05-2009, 13:11:55 od strane saba »
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Postrojenje za fizičko-hemijski tretman otpada
« Odgovor #94 poslato: 21-05-2009, 15:23:48 »

Da nastavimo temu na pravi nacin!
:xq014:
:xq034:
:xq043:
:xq061:

Hvala, Posmatrač. I ja pozivam sve one koji imaju više informacija o postrojenju od nas da ih podele sa nama ovde.
Sačuvana

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Одг: Postrojenje za fizičko-hemijski tretman otpada
« Odgovor #95 poslato: 22-05-2009, 23:54:49 »

DIREKTOR PRIMAO MITO

JAGODINA - Milisav Stojanović (57), bivši direktor ćuprijske Više medicinske
škole, osuđen je na trogodišnju robiju zbog primanja mita, dok je njegov
saučesnik Radosav Đorđević (49), koji je u to vreme bio u Upravnom odboru
škole, dobio 2,5 godine zatvora.
Direktor je, uz podršku Đorđevića, od nastavnika škole Grka Hristosa
Aleksopolusa pre dve godine zatražio 5.000 evra da bi ga za stalno zaposlio.
Grk je slučaj prijavio UPBOK-u i Stojanoviću odneo u kancelariju obeležene
novčanice.

Najpre da rascistimo zasto radnici fabrike keksa "RAVANICA" moraju da idu pred opstinu da snagom jakog grla rasteruju one ljude koji zele da govore sta je to sto bi eventualno moglo da se izgradi u Dobricevu.
« Poslednja izmena: 22-05-2009, 23:55:56 od strane posmatrac »
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Postrojenje za fizičko-hemijski tretman otpada
« Odgovor #96 poslato: 23-05-2009, 00:06:20 »

Pa pazi, ceo taj slučaj oko postrojenja je jako ispolitizovan i ima tu raznih uticaja sa svih strana. Ja sam već pričao o radikalima koji uopšte i ne kriju da su protiv tog postrojenja, čak su i peticiju protiv toga napravili, pominjali smo i Palmu i Radeta Dilbera. Znači svašta tu ima. Zato sam i rekao da su "demonstranti" neinformisani, obmanuti, izmanipulisani a mnogi od njih i moraju da idu tamo da prave buku.

I odma ih lože "Komponentom" i kafilerijom a ova dva preduzeća veze nemaju sa tim postrojenjem. Ali ljude je lako napaliti kad im pomeneš koliko Komponenta povremeno smrdi a kafilerija bazdi do Paraćina i kad im kažeš da će isto tako da smrdi i to novo postrojenje. A đubrišta, smetlišta i divlje deponije po Ćupriji i oko Ćuprije ne smrde uopšte, oni mirišu.  :xq007:
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Postrojenje za fizičko-hemijski tretman otpada
« Odgovor #97 poslato: 23-05-2009, 00:35:37 »

Postrojenje u Cupriji treba obavezno napraviti.

Ovi sto se sada bune, ako uspeju u tome da se postrojenje ne napravi, treba ih kad neka druga opstina to uradi staviti na stub srama.
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Postrojenje za fizičko-hemijski tretman otpada
« Odgovor #98 poslato: 23-05-2009, 00:47:34 »

Naravno, pa to je i cilj ove teme da informišemo široke narodne mase preko interneta o tom postrojenju a i da se i mi sami informišemo što više.
Sačuvana

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: Postrojenje za fizičko-hemijski tretman otpada
« Odgovor #99 poslato: 23-05-2009, 07:13:26 »

Postrojenje u Cupriji treba obavezno napraviti.

Ovi sto se sada bune, ako uspeju u tome da se postrojenje ne napravi, treba ih kad neka druga opstina to uradi staviti na stub srama.

Mnogo briga ove koji to "miniraju" sta ce NAROD da kaze.
Oni rade svoj posao, i izvrsavaju data im naredjenja, i oni ce za to dobiti, (ili sacuvati) radna mesta, ili poneki i dobru APANAZU, NADOKNADU, za ucinjena im dela
Jedino sto niko od njih nece za to dobiti medalju ZASLUGA ZA NAROD.
A ja, a i mnogi drugi, jos uvek neznam i neznamo, koliko je to postrojenje DOBRO, ili NIJE DOBRO za Cupriju, za zdravlje Cupricana, i buducnost NASE DECE, jer jos uvek nemam odgovore na mnoga MOJA pitanja o toj FABRICI ZA SMECE.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.136 sekundi sa 25 upita.