Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Kako da vratite svoj hakovan FB profil  (Pročitano 6529 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boris Katanic

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4
Kako da vratite svoj hakovan FB profil
« poslato: 05-06-2012, 20:21:09 »

Kako da vratite svoj hakovan FB profil



Vidim da je ova tema veoma popularna u poslednje vreme. Sve vise ljudi koristi FB, I sve je vise hakovanih profila. Dal iz razloga sto nekoga zanima sta radite na fb-u ili vas je neko hakovao iz nekog drugog razloga, neko je pristupio vasem profilu, promenio pasword ili email I vi kao pravi vlasnik tog profila nemate pristup svom profilu.

Ima vise nacina da se vrati hakovan profil na FB-u, sve zavisi od toga koje podatke o svom profilu zna vlasnik profila. Ja licno znam preko 10 nacina da vratim hakovan FB nalog, I sa iskustvom od 2 godine kao admin na FB-u to sam radio u mnogo slucajeva.

Da vam ne bih objasnjavao sta I kako treba da uradite da biste vratili svoj FB profil nazad, odnosno kad bih poceo da pisem sta sve mozete I morate da uradite da bi vratili profil trebalo bi mi mnoogo vremena da pisem I pod znakom pitanja je da li bi se snasli da uradite sve kako treba I sta treba. Iz tog razloga ostavicu vam ovde broj telefona I svi zainteresovani koji bi zeleli da im vratim hakovan FB profil nazad neka se jave. Cena jednog vracenog profila je 1000 din.

Broj telefona na koji mozete da se javite je 062 897 11 47.

Naravno, uplatu vrsite tek nakon sto se uverite da sam vratio vas FB nalog, odnosno da je nalog u tom trenutku pod mojom kontrolom. ( recimo da stavim neki odredjen status koji zelite, ili sliku na profilu koju vi zelite) .

Da napomenem da profile vracam tek kad se uverim da ste vi pravi vlasnik profila.

Pozdrav I nadam se da cemo saradjivati.
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Odg: Kako da vratite svoj hakovan FB profil
« Odgovor #1 poslato: 06-06-2012, 09:48:55 »

Kakva je ovo glupost!!! Da si se prijavio drugarski da pomognes ljudima pa ok,ali ti naplacujes!!!
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

realisticswarm

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1
    • Happy Wheels
Odg: Kako da vratite svoj hakovan FB profil
« Odgovor #2 poslato: 31-05-2023, 04:15:38 »

Slažem se i sa vašim mišljenjem, ako ste bili od pomoći.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.054 sekundi sa 20 upita.