Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: sta mi sve treba  (Pročitano 4538 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

NESA-SRB

  • Gost
sta mi sve treba
« poslato: 03-11-2007, 16:13:44 »

hocu da stavim na ulazna vrata kameru i iznad garaze ,e sad razmisljam preko kablovske video sam kod drugara deli na tv sliku na 4 dela i na tv je podesio na neki kanal da se prikaze e ad me zanima preko kompjutera posto imam adsl ,jel treba da se provukuju kablovi ili moze i bezicne kamere ima li ko ideju :aq19:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: sta mi sve treba
« Odgovor #1 poslato: 03-11-2007, 17:50:19 »

moze svasta. i sa problacenjem kablova i bezicno, sve zavisi od opreme koju imas i koliko si para spreman da ulozis
Sačuvana

NESA-SRB

  • Gost
Одг: sta mi sve treba
« Odgovor #2 poslato: 04-11-2007, 11:05:03 »

hocu od 50-100 evra neznam koji je dijapazon cena i koja oprema ide uz to  :aq21: i na kraju ko to radi da li su to kamere u boji ili crno -bele anajbolje bi bilo bez razvlacenja kablova :aq16:
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: sta mi sve treba
« Odgovor #3 poslato: 07-11-2007, 15:13:17 »

Pa za 50 do 100 evra ces to veoma tesko izvesti. Za 100 evra moze da se nabavi kamera sa bezicnim prijemnikom ali tu ti treba jos pare za prikljucivanje na komp
Sačuvana
Dark Eagle

ookkii

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 477
  • americaaaaaaaa
Одг: sta mi sve treba
« Odgovor #4 poslato: 09-11-2007, 20:50:16 »

hahaha da stavis kameru za 100 eura, treba ti oko 500e garancija 3 godina sva oprema je  je kanadskog proizvodjaca, a radi na temperaturama od -70 pa do + 62,,, naravno mozes da je namestis da snima samo frejmove,,, velicine coveka ili neke zivotinje,, kamera ima veoma dobru rezoluciji sto znaci da sa nekih 20-25 metara snimi musicu i tako nesto,,, ako nemas dovoljno novca strpi se malo, nemoj da uzimas kinesko djubre  sa kojim prolazis za 200e u full-u ,,,
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: sta mi sve treba
« Odgovor #5 poslato: 11-11-2007, 11:08:35 »

Imas nemacke proizvode za dosta manje para, sve sto te zanima mozes da nadjes na www.conrad.com
Sačuvana
Dark Eagle
 

Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 21 upita.