Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Ekskurzija na racun opstine  (Pročitano 21276 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mira

  • Gost
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #20 poslato: 21-06-2007, 12:31:24 »

Pa dobro, onda im idi kazi da ne idu da gledaju zivotinje i imace tople radijatore zimi  :aq21:
Nisu deca kriva što smo mi odrasli slepi za stvari koje nam se dešavaju. By the way to nije ni malo smešno.
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #21 poslato: 21-06-2007, 12:44:11 »

zoo vrt se sam izdrzava jer ima preko 1 000 posetioca dnevno. a ako se opstina i zaduzuje da mi posalje dete na ekskurziju,u cemu je problem? draze mi je da gledam svoje dete u zooo vrtu ili na moru u zdraavom druzenju sa vrsnjacima,nego da ide na ,,evropske,, koncerte gde se podrzava droga,i alkoholisanje...
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #22 poslato: 21-06-2007, 12:49:20 »

zoo vrt se sam izdrzava jer ima preko 1 000 posetioca dnevno. a ako se opstina i zaduzuje da mi posalje dete na ekskurziju,u cemu je problem? draze mi je da gledam svoje dete u zooo vrtu ili na moru u zdraavom druzenju sa vrsnjacima,nego da ide na ,,evropske,, koncerte gde se podrzava droga,i alkoholisanje...
A na ekskurzijama nema droge i alkohola? Pitajte razredne starešine čega se najviše plaše kad vode decu na iste.
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #23 poslato: 21-06-2007, 12:50:47 »

zoo vrt se sam izdrzava jer ima preko 1 000 posetioca dnevno. a ako se opstina i zaduzuje da mi posalje dete na ekskurziju,u cemu je problem? draze mi je da gledam svoje dete u zooo vrtu ili na moru u zdraavom druzenju sa vrsnjacima,nego da ide na ,,evropske,, koncerte gde se podrzava droga,i alkoholisanje...
A na ekskurzijama nema droge i alkohola? Pitajte razredne starešine čega se najviše plaše kad vode decu na iste.
e to vec zavisi od vaspitanja koje potice iz kuce.po toj logici,decu pod staklena zvona.
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #24 poslato: 21-06-2007, 12:53:43 »

zoo vrt se sam izdrzava jer ima preko 1 000 posetioca dnevno. a ako se opstina i zaduzuje da mi posalje dete na ekskurziju,u cemu je problem? draze mi je da gledam svoje dete u zooo vrtu ili na moru u zdraavom druzenju sa vrsnjacima,nego da ide na ,,evropske,, koncerte gde se podrzava droga,i alkoholisanje...
A na ekskurzijama nema droge i alkohola? Pitajte razredne starešine čega se najviše plaše kad vode decu na iste.
e to vec zavisi od vaspitanja koje potice iz kuce.po toj logici,decu pod staklena zvona.
Da od vaspitanja. Onda detetu ne preti droga nigde a ne isključivo na rock koncertima!
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #25 poslato: 21-06-2007, 13:36:37 »

Zooloski vrt se ne izdrzava sam to smo apsolvirali na odgovarajucoj temi.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #26 poslato: 21-06-2007, 16:39:23 »

zoo vrt se sam izdrzava jer ima preko 1 000 posetioca dnevno. a ako se opstina i zaduzuje da mi posalje dete na ekskurziju,u cemu je problem? draze mi je da gledam svoje dete u zooo vrtu ili na moru u zdraavom druzenju sa vrsnjacima,nego da ide na ,,evropske,, koncerte gde se podrzava droga,i alkoholisanje...

Nemoj THE BEST k'o Boga te molim :D Ne mora dete da ti ide dalje od Jagodine da bi se drogiralo. Ti se ne secas da je Jagodina na vrhu top liste gradova U Srbiji po prometu narkotika? Bese to zvanicno saopstenje MUP-a Srbije, Jagodina je tu na VISOKOM 2. ili 3. mestu. E, moj ti...
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #27 poslato: 21-06-2007, 16:43:10 »

Zooloski vrt se ne izdrzava sam to smo apsolvirali na odgovarajucoj temi.

de, procitaj ih opet, videces da nisi u pravu
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #28 poslato: 21-06-2007, 16:44:33 »

zoo vrt se sam izdrzava jer ima preko 1 000 posetioca dnevno. a ako se opstina i zaduzuje da mi posalje dete na ekskurziju,u cemu je problem? draze mi je da gledam svoje dete u zooo vrtu ili na moru u zdraavom druzenju sa vrsnjacima,nego da ide na ,,evropske,, koncerte gde se podrzava droga,i alkoholisanje...

Nemoj THE BEST k'o Boga te molim :D Ne mora dete da ti ide dalje od Jagodine da bi se drogiralo. Ti se ne secas da je Jagodina na vrhu top liste gradova U Srbiji po prometu narkotika? Bese to zvanicno saopstenje MUP-a Srbije, Jagodina je tu na VISOKOM 2. ili 3. mestu. E, moj ti...

Bese 3. mesto, ali ne i vise, no covek ipak mora malo da prati sta se desava
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #29 poslato: 21-06-2007, 16:48:07 »

A koji su sveziji podaci?
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #30 poslato: 21-06-2007, 17:21:38 »

I molim za link gde se sveziji podaci mogu procitati. Hvala.
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #31 poslato: 21-06-2007, 19:57:29 »

Zooloski vrt se ne izdrzava sam to smo apsolvirali na odgovarajucoj temi.

de, procitaj ih opet, videces da nisi u pravu

U pravu sam, jer podaci koji su ovde izneti ocigledno pokazuju da se zoo vrt ne izdrzava sam. Neko je rekao da je na nuli, ali je to smesno, ako se zna da karte masovno placaju skole preko budzeta & slicne institucije, a zatim i zato sto se masovno prodaju pretplatne godisnje karte uz lepo pismo DMP preduzetnicima koji bi hteli da obraduju svoje radnike.

Znaci ne izdrzava se sam, besmisleno je pricati. Ili je jedini zoo vrt na svetu koji se izdrzava sam ...
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #32 poslato: 21-06-2007, 20:57:50 »

Gospodo ovaj topic se ne odnosi na zoo vrt zato molim da ako zelite da pricate o toj temi predjete na njen topic. U slucaju da se to ne desi slede brisanja odgovora.
Sačuvana
Dark Eagle

nickollica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 735
  • jagode su jagode i supermen je jak
    • AzrA
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #33 poslato: 21-06-2007, 21:02:09 »

MAC trenira strogocu......da ne bude kako mi hocemo........ :aq04:
Sačuvana
jagode su jagode i supermen je jak


danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #34 poslato: 21-06-2007, 21:23:11 »

Nemam nista protiv da se offtopic brise iz teme, samo nemojte da ga totalno brisete nego prebacite u "obrisani postovi" jer nas ima koji se ponekad potrudimo i da pronadjemo nekakve inf. po netu pa nek postoji nekakva arhiva.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #35 poslato: 21-06-2007, 21:38:06 »

To će urednik  MAC  da reši

ivancica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 222
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #36 poslato: 22-06-2007, 16:34:04 »

Zooloski vrt se ne izdrzava sam to smo apsolvirali na odgovarajucoj temi.

de, procitaj ih opet, videces da nisi u pravu

U pravu sam, jer podaci koji su ovde izneti ocigledno pokazuju da se zoo vrt ne izdrzava sam. Neko je rekao da je na nuli, ali je to smesno, ako se zna da karte masovno placaju skole preko budzeta & slicne institucije, a zatim i zato sto se masovno prodaju pretplatne godisnje karte uz lepo pismo DMP preduzetnicima koji bi hteli da obraduju svoje radnike.

Znaci ne izdrzava se sam, besmisleno je pricati. Ili je jedini zoo vrt na svetu koji se izdrzava sam ...
bas zbog takvih spekulacija,ta pisma se vise ne salju ...i zoo se izdrzava sam-100000000000000%!!!!!
Sačuvana

Djordjije

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 42
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #37 poslato: 23-06-2007, 04:13:18 »

Da kažem i ja koju. Lično mi se dopada ideja postojanja ZOO vrta u centralnom delu Srbije ali mi se ne dopada svakodnevno brifingovanje vidovite i proročke TV Palma plus. Malo više javnosti u radu a posebno u delu finansija ne bi bilo na odmet. Rad ZOO vrta treba što pre prevesti u stanje realnog a ne nametnutog. Ta priča o 3, 4 miliona koji pokrivaju rashode je smešna. Zna li ko od Vas koliko ljudi tamo radi? Koja su njihova primanja? ZOO vrt u Jagodini je trenutni hit uzrokovan pre svega dogovorom DM sa predsednicima opština. Šta kad se prilike u lokalu promene?

No, da se vratimo glavnoj temi. Način na koji je doneta odluka o letovanju gotovo 1.500 maturanata pokazuje bahatost i nesistematičnost predsednika Opštine. Ako se tome dodaju i ostali korisnici (prosto ne mogu da verujem da će 40 KUD koristiti tu privilegiju, što je bar još oko 1.000 ljudi) onda je svakom normalnom jasno da tu nešto nije u redu.
OK. To odmaralište je u vlasništvu Opštine i njime upravlja JASSA. Osnovno pitanje je ZAŠTO BAŠ MATURANTI? Zar nije bilo logičnije preko škola napraviti listu onih koji zaista nemaju mogućnosti da provedu leto na moru? Ko bi mogao da prigovori da se u Buljaricama nađe npr. 200 siromašne dece?
Ovako, ostaje opor ukus jedne ishitrene, samovoljne i bahate odluke koja je mnogo siromašne dece lišila mogućnosti da iskoriste blagodeti lokalne samouprave.
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #38 poslato: 23-06-2007, 08:22:02 »

Osnovno pitanje je ZAŠTO BAŠ MATURANTI? Zar nije bilo logičnije preko škola napraviti listu onih koji zaista nemaju mogućnosti da provedu leto na moru? Ko bi mogao da prigovori da se u Buljaricama nađe npr. 200 siromašne dece?
Ovako, ostaje opor ukus jedne ishitrene, samovoljne i bahate odluke koja je mnogo siromašne dece lišila mogućnosti da iskoriste blagodeti lokalne samouprave.

Upravo to!


Da kažem i ja koju. Lično mi se dopada ideja postojanja ZOO vrta u centralnom delu Srbije ali mi se ne dopada svakodnevno brifingovanje vidovite i proročke TV Palma plus. Malo više javnosti u radu a posebno u delu finansija ne bi bilo na odmet. Rad ZOO vrta treba što pre prevesti u stanje realnog a ne nametnutog. Ta priča o 3, 4 miliona koji pokrivaju rashode je smešna. Zna li ko od Vas koliko ljudi tamo radi? Koja su njihova primanja? ZOO vrt u Jagodini je trenutni hit uzrokovan pre svega dogovorom DM sa predsednicima opština. Šta kad se prilike u lokalu promene?


O ovome na drugom mestu.Dakle procitaj(ako hoces i ako nisi).

     http://www.autentik.net/forum/index.php?topic=2020.0


« Poslednja izmena: 05-05-2008, 19:26:57 od strane autentik »
Sačuvana

windsurfer

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 182
    • Brojanice Milojević
Одг: Ekskurzija na racun opstine
« Odgovor #39 poslato: 27-06-2007, 00:04:32 »

Ajde pustite decu da uživaju kad im se pružila prilika.
       
                                                  I TATA BI SINE
Sačuvana
izrada brojanica od poludragog kamena i srebra 925 - Brojanice Milojević.
 

Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 24 upita.