Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: SELO BAGRDAN - JAGODINA  (Pročitano 17286 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

luksa

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 437
Одг: SELO BAGRDAN - JAGODINA
« Odgovor #20 poslato: 16-05-2010, 00:13:16 »


Bagrdan 1914-1918 - Grobnica za poginule austrougarske vojnike

A jel ovo jos uvek postoji u Bagrdanu, i ako postoji gde se nalazi, cesto prolazim tamo, moracu da pitam nekog starijeg zna li nesto o ovome.
Sačuvana

Dusan Napijalo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 41
Одг: SELO BAGRDAN - JAGODINA
« Odgovor #21 poslato: 17-05-2010, 06:44:17 »


Bagrdan 1914-1918
Maketa nemacke spomen grbnice
Sačuvana

Dusan Napijalo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 41
Одг: SELO BAGRDAN - JAGODINA
« Odgovor #22 poslato: 17-05-2010, 06:48:58 »

Citat: luksa A jel ovo jos uvek postoji u Bagrdanu, i ako postoji gde se nalazi, cesto prolazim tamo, moracu da pitam nekog starijeg zna li nesto o ovome.[/quote
Javi nam ako doznas.
Sačuvana

goranvojska

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5
Odg: SELO BAGRDAN - JAGODINA
« Odgovor #23 poslato: 26-02-2012, 17:00:13 »

Svilena zaradila si aplauz. Evo, nemoj da kazes da sam cicija i uobrazen :xq004: :xq001: U albumu je i fotka Race, prema tome a da bome. Samo ja nisam iz Srbije pa nisam znao koje Race. Brat Kasina na Scaycraperu  mi je pomogao da odgonetnem. Ustvari Bagrdan takodje. Pogodio je iz prve. Mene je Google odveo na neki Bagredan u Iranu.
Black, tih Krcmara ima desetine na Balkanu. Ja probao cirilicim i udarim pravo na Bugarsku :xq003:
u iranu zato sto na arapskom ili turskom znaci kamilje poilo jer kad su karavani prolazili to je bilo mesto gde su se poile kamile iz karavana koji se kretao carigradskim drumom koji je prolazio kroz bagrdan,gde u centru postoji mezulana tj mesto gde su postari menjali umorne konje dok su nosili postu i zanocili ako ih uhvati noc a nalazi se odmah pored mosta na osaonici prema koprivnici.inace je vrlo staro naselje u pomoravlju.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 22 upita.