Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: OSIGURANJE-ŠTEDNJA  (Pročitano 19438 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

lazaobrad

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 30
OSIGURANJE-ŠTEDNJA
« poslato: 08-07-2007, 13:16:46 »

Radim u jednoj od najvećih osiguravajućih kuća u Evropi i zanima me mišljenje pismenijeg dela stanovništva o osiguranju ( ozbiljni ljudi , štednja za decu , imovina , stara štednja , vozila ) . Možete i postavljati pitanja na lazaobrad@yahoo.com .  :aq28:
« Poslednja izmena: 01-11-2007, 21:17:04 od strane lazaobrad »
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Osiguranje
« Odgovor #1 poslato: 08-07-2007, 14:52:20 »

osiguranje je odlicna stvar
Sačuvana

lazaobrad

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 30
Одг: Osiguranje
« Odgovor #2 poslato: 08-07-2007, 17:37:32 »

da li je ovako bolje ? nisam napadan samo ne obilaze ljudi sve ove topice .  :aq26:
« Poslednja izmena: 08-07-2007, 17:38:20 od strane lazaobrad »
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Osiguranje
« Odgovor #3 poslato: 08-07-2007, 17:38:55 »

da li je ovako bolje . nisam napadan samo ne obilaze ljudi sve ove topice .  :aq26:

obilaze ljudi sve topice koji ih interesuju. u svakom slucaju isti post na vise topica je neumesan. uvek je razumnije odluciti se za pravi - adekvatan topic. inace ako zelis da svi vide tvoju reklamu, jednostavno zakupi reklamni prostor u vise medija, a ne da smaras ljude istim postovima u vise topica na jednom forumu

i naravno pozdravljam tvoju odluku i brisanje istih postova sa ostatka foruma
« Poslednja izmena: 08-07-2007, 17:39:51 od strane zs »
Sačuvana

lazaobrad

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 30
Одг: Osiguranje
« Odgovor #4 poslato: 08-07-2007, 17:44:16 »

još kada bi mi dozvolili da tek tako zakupljujem reklamni prostor ( zabranjeno je ) , gde bi mi bio kraj . dozvoljen je samo ovakav razgovor . :aq06:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Osiguranje
« Odgovor #5 poslato: 08-07-2007, 18:07:41 »

još kada bi mi dozvolili da tek tako zakupljujem reklamni prostor ( zabranjeno je ) , gde bi mi bio kraj . dozvoljen je samo ovakav razgovor . :aq06:

menjaj firmu. cim ti ogranicavaju da javno reklamiras svoj posao, onda je tu nesto lose, nesto ne valja. zasto se kriju? sto ti ne daju da se reklamiras? cemu tajnovitost ako je posao valjan i legalan?
Sačuvana

lazaobrad

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 30
Одг: Osiguranje
« Odgovor #6 poslato: 09-07-2007, 07:25:43 »

ne bi bilo poželjno da privatizuješ posao , zamisli da takve oglase daješ u austriji , nemačkoj ... oglašavanje i reklamiranje zavise od marketinške službe itd .
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Osiguranje
« Odgovor #7 poslato: 09-07-2007, 11:53:27 »

ne bi bilo poželjno da privatizuješ posao , zamisli da takve oglase daješ u austriji , nemačkoj ... oglašavanje i reklamiranje zavise od marketinške službe itd .

kakve veze imaju austrija, nemacka ili bilo koja druga zemlja? naravno da oglasavanje i reklamiranje zavise od marketinske sluzbe, ali mi onda nije jasno zasto ti radis njihov posao reklamirajuci osiguravaucu kucu u kojoj radis ovde?
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Osiguranje
« Odgovor #8 poslato: 09-07-2007, 15:40:21 »

Pismeniji deo stanovnistva bi RADO voleo da se osigura ali
a) nema cime to da plati ili
b) nema sta da osigura, osim golog zivota.
Razlog sto osiguranja ovde nisu popularna kao na Zapadu treba traziti i u prethodnim LOSIM iskustvima sa osiguravajucim kucama. Steta se naplacivala uvek i samo preko veze.
Sačuvana

lazaobrad

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 30
Одг: Osiguranje
« Odgovor #9 poslato: 09-07-2007, 17:11:57 »

ne znam da li neko može da kaže da nema 5 eura mesečno i to baš da mu život kasnije ne bi bio go . što se ranijih iskustava tiče , u pravu si , i moja porodica je to iskusila ali se radilo o DOMAĆIM os . kućama :aq15:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Osiguranje
« Odgovor #10 poslato: 09-07-2007, 17:51:03 »

ne znam da li neko može da kaže da nema 5 eura mesečno i to baš da mu život kasnije ne bi bio go . što se ranijih iskustava tiče , u pravu si , i moja porodica je to iskusila ali se radilo o DOMAĆIM os . kućama :aq15:

nemoj sa tim pricama o sici za osiguranje. svako normalan zna da ako hoces da budes dobro osiguran moras dobro i da platis. baci malo matematiku na papir, raspitaj se o osiguravajucim kucama (svetskim) i bice ti jasno.

za sicu dobijas sicu, za nesto veci novac dobijas nesto veci novac. naravno, svako normalan zna da osiguravajuca drustva ulazu novac, ali u sigurnije poslove, sto znaci da je i dobit manja (sto rizicniji posao, veci i brzi povracaj novca, ali osiguravajuca drustva ne mogu da se sa time igraju). zatim i osiguravajuci agenti lepo zaradjuju, a ima tu i dosta drugih torskova. jednostavno, ako hoces dobro osiguranje, moraces dobro i da platis
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Osiguranje
« Odgovor #11 poslato: 09-07-2007, 17:54:10 »

Pismeniji deo stanovnistva bi RADO voleo da se osigura ali
a) nema cime to da plati ili
b) nema sta da osigura, osim golog zivota.
Razlog sto osiguranja ovde nisu popularna kao na Zapadu treba traziti i u prethodnim LOSIM iskustvima sa osiguravajucim kucama. Steta se naplacivala uvek i samo preko veze.

pa sada pricas kojestarije. ukoliko je neko pametan ne znaci da je go kao pistolj i da nema, ako je vec tako, postavlja se osnovno pitanje, da li je uopste pametan i koliko, ukoliko nije uspeo nista da ucini od svog zivota, na sta trosi svoju pamet?

sto se tice zapada, previse daleko gledas, podji samo od hrvatske koja nam je najbliza i tamo ljudi osiguravaju sve i svasta. to je bilo i u bivsoj jugoslaviji a i sada. kod nas zbog samih nas ljudi nemaju poverenja u osiguravajuca drustrva, mada tu grese, sada je na trzistu veci broj osiguravajucih kuca od kojih bar par njih vrede
Sačuvana

lazaobrad

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 30
Одг: Osiguranje
« Odgovor #12 poslato: 09-07-2007, 18:22:38 »

ok ti je razmišljanje , smo je uz visinu premije koju plaćaš bitno i trajanje osiguranja a što se tiče zarade ima je ako dosta radiš ( ipak se ljudi ovde odlučuju za niže premije ) . u srbiji je procenat osiguranih ljudi 3-4 % a u hrvatskoj preko 20-25 % . ako hoćemo u EU mora da bude preko 30% .
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Osiguranje
« Odgovor #13 poslato: 09-07-2007, 18:25:17 »

ok ti je razmišljanje , smo je uz visinu premije koju plaćaš bitno i trajanje osiguranja a što se tiče zarade ima je ako dosta radiš ( ipak se ljudi ovde odlučuju za niže premije ) . u srbiji je procenat osiguranih ljudi 3-4 % a u hrvatskoj preko 20-25 % . ako hoćemo u EU mora da bude preko 30% .

naravno da mora da ih bude vise i znam da se ljudi opredeljuju za manje premije, pa onda posle kukaju kako malo dobijaju. inace sto se tice duzine osiguranja, to se sasvim podrazumeva, u tom slucaju osiguravajuce drustvo ipak i duze koristi novac, duze ga okrece, obrce i naravno da pravi i vecu dobit te samim tim moze vise i da da
Sačuvana

lazaobrad

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 30
Одг: OSIGURANJE-ŠTEDNJA
« Odgovor #14 poslato: 18-02-2008, 15:52:45 »

Nikako ne mogu da pošaljem mail na bocki71@ , ali odgovor je da , može se i u osiguranju štedeti za privatnu penziju .       :aq28:
Sačuvana

irenaja

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
Одг: OSIGURANJE-ŠTEDNJA
« Odgovor #15 poslato: 05-04-2008, 20:37:13 »

Treba uskoro da registrujem auto a imam negativna iskustva sa nekim osiguravaju'im ku'ama , pa me zanima da li mogu kod Vas da zavrsim registaciju vozila .
Sačuvana

lazaobrad

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 30
Одг: OSIGURANJE-ŠTEDNJA
« Odgovor #16 poslato: 06-04-2008, 10:40:46 »

Naravno , završićemo proceduru za nekoliko minuta .          064/160-72-87                                                    :aq04:
Sačuvana

mala

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Одг: OSIGURANJE-ŠTEDNJA
« Odgovor #17 poslato: 07-04-2008, 19:20:12 »

Izračunaj mi za yugića 1991 godište , 40 kw i mislim 1116 ccm pa mi pusti na mail koliko je to para . Čujemo se  :aq23:
Sačuvana

irenaja

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
Одг: OSIGURANJE-ŠTEDNJA
« Odgovor #18 poslato: 19-04-2008, 20:30:07 »

POZ... Pošto moj dečko kupuje nova kolica , ako možeš objasni mi šta to znači kasko osiguranje . U banci su rekli da nikako to ne zaboravi pošto je auto nov , VW polo .
Sačuvana

lazaobrad

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 30
Одг: OSIGURANJE-ŠTEDNJA
« Odgovor #19 poslato: 21-04-2008, 11:31:29 »

Pored obaveznog postoji i kasko osiguranje koje zavisno od paketa obuhvata lom stakala , zaštitu od prirodnih nepogoda , požara , sudara sa životinjama , razbojništava i krađa , svake vrste nezgode ... Pošto je auto nov , kasko bi bio nezaobilazan ( mogu vozila do 8. god. starosti ) . Moj telefon je gore pa se čujemo .           :aq22:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.124 sekundi sa 25 upita.