Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

DOBRO NAM DOŠLI => Obaveštenje Administratora Foruma => Temu započeo: autentik 16-02-2008, 22:27:59

Naslov: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 16-02-2008, 22:27:59
Evo jedne teme u kojoj ćemo samo mi iz Agencije Autentik da predstavljamo nove prezentacije koje puštamo u rad

Centar za socijalni rad opštine jagodina   ----->   http://www.csrjag.autentik.net/

LUJ ----->  http://www.luj.autentik.net/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 19-02-2008, 17:07:23
Evo još jedne nove prezentacije

Oficijalni sajt Festivala ''Dani Komedije'' u Jagodini   ----->  http://www.danikomedije.autentik.net/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 02-03-2008, 19:49:03
Odgajivačnica Black Beauty - Labadors  -  http://www.blackbeauty.autentik.net/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: zs 03-03-2008, 14:09:24
Evo još jedne nove prezentacije

Oficijalni sajt Festivala ''Dani Komedije'' u Jagodini   ----->  http://www.danikomedije.autentik.net/

opravljas se :) ova ti vec deluje fino. samo napred

javni se kada imas vremena da odemo na kafu
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 03-03-2008, 14:43:01
Važi

evo još jednog sajta jedne privatne firme iz Mijatovca  -  http://www.sidironika2001.com/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 03-06-2008, 21:03:16
Muzej Voštanih Figura - Jagodina   ------>   http://www.muzejvostanihfigura.autentik.net/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 08-07-2008, 17:48:23
Turistička Organizacija Grada Jagodine   ------>   http://www.togjagodina.autentik.net/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 31-07-2008, 21:33:18
Raskrsnica Linkova Srbije   ------>   http://www.raskrsnica.com/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 09-11-2008, 20:48:16
Hram Pokrova Presvete Bogorodice   ------>  http://www.turizam.autentik.net/crkve_i_manastiri_hram_presvete_bogorodice.php
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 09-11-2008, 20:48:51
Radio Stanice Srbije   ------>  http://www.radiostanice.biz/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 29-11-2008, 18:40:23
Radio Autentik - Uživo iz Srbije   ------>  http://www.radio.autentik.net/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 25-12-2008, 10:32:52
Feniks Jagodina   ------>  http://www.feniksjagodina.com/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 11-01-2009, 13:50:23
Lakiste Italija   ------>  http://www.lakiste.com/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 09-03-2009, 20:44:25
Opšta Bolnica Jagodina   ------>  http://www.bolnicajagodina.autentik.net/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 09-03-2009, 20:45:05
Dom Zdravlja Jagodina   ------>  http://www.domzdravljajagodina.autentik.net/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 09-03-2009, 20:45:25
Apoteka Jagodina   ------>  http://www.apotekajagodina.autentik.net/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 08-05-2009, 14:24:12
Udruženje Građana  EKO GLAS - Jagodina   --------------->   http://www.ekoglas.autentik.net/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 24-06-2009, 09:56:38

  Aqua Park Jagodina   ------>>>>  http://www.aquapark.autentik.net/ 
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 07-07-2009, 21:17:15
Foto Video Studio ZOOM   --->>>   http://www.fotovideo.autentik.net/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 29-08-2009, 11:14:47
Gradsko Pozoriše Jagodina    ------>>>   http://www.pozoristejagodina.com/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 08-09-2009, 19:09:51
Planinarski klub "Runolist" - Jagodina  --->>>>   http://www.pkrunolist.autentik.net/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 10-09-2009, 09:06:00
Crna gora - Montenegro kao na dlanu  ---->>>>   http://www.cgautentik.com/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 18-10-2009, 11:15:21
Udruženje ANIMA  Jagodina  --->>>>  http://www.anima.autentik.net/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 16-01-2010, 15:29:20
Učenički Parlament OŠ ''Vuk Karadžić'' - Ćuprija  ---->>>>   http://www.vkparlament.autentik.net/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 17-01-2010, 16:49:53
Turistička Agencija Time Travel Beograd   ----->>>>>    http://www.timetravelbg.com/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 24-02-2010, 12:14:44
Izrada i Montaža Čeličnih Konstrukcija - Fortex Jagodina   --->>>>  http://www.celicnekonstrukcije.com/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 26-02-2010, 13:07:00
LUX  Jagodina - Miloš Kafa  ---->>>  http://www.lux.autentik.net/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 01-05-2010, 12:30:34

Montažne Kuće Srbija - Estetik Lines Jagodina  ---->>>>   http://www.montaznekucesrbija.net/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 15-05-2010, 19:34:46
Moto Fest Jagodina  ---->>>>   http://www.motofest.autentik.net/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 11-06-2010, 17:30:06
Foto Vlada Jagodina ---->>>>>  http://www.fotovlada.com/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 30-07-2010, 08:08:44
Beauty Salon Jagodina --------->>>>   http://www.beautysalon.autentik.net/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 01-08-2010, 11:38:24
Atletski Klub Vožd Jagodina ----->>>>   http://www.akvozd.com/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 13-08-2010, 13:21:17
Agencija za Mala i Srednja Preduzeća i Registrovana Poljoprivredna Domaćinstva   ------>>>>>>>>   http://www.agencija.autentik.net/

Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 19-10-2010, 15:35:47
Wall Comerc Jagodina - Veleprodaja Svih Vrsta Kablova   ------------->>>>>>>>    http://www.kablovi.biz/
Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 25-10-2010, 17:03:47

SMS Balkan - SMS Servisi  ----------------->>>>>>>>>>>   http://www.smsbalkan.com/

Naslov: Одг: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 17-11-2010, 13:26:31
Ženski Omladinski Rukometni Klub Jagodina   -------------->>>>>>>>>   http://www.zorkjagodina.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 28-12-2010, 17:26:37


Tv Ćuprija ------------->>>>>>>>   http://www.tvcuprija.autentik.net/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 18-01-2011, 13:45:29
Igrana Tv serija i Film ----------->>>>>>>>>>> http://www.belolence.autentik.net/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 18-02-2011, 09:17:53


Hotel Danica Petrovac Montenegro   ------------>>>>   http://www.hoteldanica.net/

Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 02-03-2011, 10:16:50

Velikoprodaja Srbija   --------->>>>>>>>>>>   http://www.velikoprodaja.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 13-06-2011, 14:50:43

Fight Club Jagodina  --------->>>>>>>>>>>>  http://www.fightclub035.com/

Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 12-10-2011, 17:18:26
Anima Integrativni Centar ------------>>>>>>>>>>   http://www.integrativnicentar.autentik.net/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 09-02-2012, 19:00:47


PaintBall Klub Jagodina ------>>>>>>    http://www.paintballjagodina.autentik.net/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 01-03-2012, 11:24:24


Bioenergija i Reiki Zlatne Ruke Jagodina Srbija --------->>>>>>>>   http://www.bioenergijasrbija.com/

Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 17-03-2012, 21:21:10


Svi Popusti Srbija, Crna Gora, Bosna i Hercegovina, Hrvatska  ------->>>>>>>   http://www.svipopusti.net/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 13-06-2012, 15:42:42
Apartmani Jagodina   ----->>>       http://www.apartmanijagodina.com/ (http://www.apartmanijagodina.com/)

Jagodina Smeštaj    ----->>>         http://www.jagodinasmestaj.net/ (http://www.jagodinasmestaj.net/)  

Jagodina Sobe    ----->>>            http://www.jagodinasobe.net/ (http://www.jagodinasobe.net/)  

Jagodina Prenoćište   ----->>>     http://www.jagodinaprenociste.com/ (http://www.jagodinaprenociste.com/)  

Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 13-06-2012, 19:50:54


Turistička Agencija Junior Travel   ----->>>>   www.juniortravel.net/


Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 10-09-2012, 12:43:15

Grupni Popusti   ----->>>>   http://www.grupnipopusti.info/



Grupna Kupovina   ----->>>>   http://www.grupnakupovina.info/



Savez Boraca Jagodina   ----->>>>   http://www.savezboraca.autentik.net/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 12-10-2012, 13:43:57


Vila Bjanka Zlatibor   ------------>>>>>>>>>>   http://www.vilabjanka.rs/ 
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 15-11-2012, 18:15:27


Ne-Pec KRAN - Supska Ćuprija - Auto Dizalice    ------------->>>>>   http://www.autodizalica.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 17-02-2013, 11:15:00



Stonoteniski Klub LALA Majur Jagodina  ------>>>>>   http://www.lalamajur.autentik.net/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 26-02-2013, 17:31:18



Geodetski Biro Jagodina  ------>>>>>>    http://www.geodetskibiro.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 14-03-2013, 20:48:46
   Restoran R Club   ------------>>>>>   http://www.restoranrclub.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 01-04-2013, 14:22:15


Izgradnja bazena Jagodina Srbija  ------->>>>>>>   http://www.izgradnjabazena.net/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 16-04-2013, 13:16:02



Rotary Club Jagodina --->>>>>>>>>    http://www.rotaryclubjagodina.autentik.net/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 03-10-2013, 20:38:20


Jagodina Smeštaj   ------->>>>>  http://www.jagodinasmestaj.rs/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 01-12-2013, 13:41:04


Akademija Oxford Jagodina   -------->>>>>  http://www.akademijaoxford.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 06-02-2014, 13:02:12


Hoteli u Jagodini ----->>>>   http://www.hoteljagodina.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 15-02-2014, 17:59:34


Grejanje Srbija  ------->>>>>>>  http://www.grejanjesrbija.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 26-02-2014, 16:02:43


  De Lux Apartmani Jagodina   --->>>>   http://www.apartmanijagodina.net/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 27-03-2014, 11:20:20


Vinarija ND DSK  -------->>>>>>>   http://www.nddsk.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 29-04-2014, 21:26:11

Moravska Srbija  ---------->>>>>   http://www.moravska.rs/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 29-04-2014, 22:00:46


Izgradnja Objekata   ---->>>>>
  http://www.izgradnjaobjekata.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 06-08-2014, 10:20:19


Anti Aging Centar Dr Babović Beograd >>>   http://www.drbabovic.rs/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 13-08-2014, 20:10:42


Dakomstayle Keramika i Oprema za Kupatilo Beograd --->>>   http://www.dakomstyle.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 07-09-2014, 12:01:01


Pogrebna Oprema Suza  ----->>>>   http://www.pogrebnaopremajagodina.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 23-09-2014, 10:03:02


Fitness Club za Dame Element Beograd  ------>>>>    http://www.fitnessclubelement.rs/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 20-11-2014, 18:11:46

Selidbe Beograd Prevoz  --->>>>   http://www.selidbebeogradprevoz.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 17-01-2015, 19:31:33


Turistička Agencija Felix Travel Beograd ------>>>>>  http://www.felixtravel.rs/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 10-02-2015, 15:47:34

TermoPool doo ------->>>>>>>>  http://www.termopool.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 10-02-2015, 22:48:42

Eko DDD ------->>>>>>>  http://www.ekoddd.rs/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 20-03-2015, 17:59:00

Turistička Agencija Master Holidays >>>>>  http://www.master-holidays.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 22-04-2015, 10:39:48


Turistička Agencija Eta Turs  ------>>>>   http://www.etaturs.rs/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 26-07-2015, 21:54:40


Fitness Sala Bežanijsla Kosa Beograd ---------->>>  http://www.fitnesssala.rs/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 07-09-2015, 19:14:57

Duvan Cigare Online Shop   ->>>>>>> http://www.duvancigare.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 08-09-2015, 19:00:10

Veleprodaja Reklamnog Materijala  --------->>>>>  http://www.nevski.rs/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 27-10-2015, 17:25:41


Rasadnik Zlatna Tuja Jagodina  ---------->>>> http://www.zlatnatuja.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 27-10-2015, 21:35:46


Čelične Konstrukcije Fortex  --->>>>  http://www.celicnekonstrukcije.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 27-10-2015, 23:47:04


Feniks Jagodina Kablovi Remenje  --->>>  http://www.feniksjagodina.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 04-11-2015, 10:59:09


Turistička Agencija Lotos Travel Beograd ------------>>>>>> http://www.lotostravel.net/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 25-02-2016, 11:36:30

Prirodna Kozmetika Online Shop Srbija  ----->>>>>  http://www.prirodnakozmetikabg.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 29-03-2016, 19:04:49


Jeftine selidbe  --->>>>> http://www.jeftineselidbe.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 01-04-2016, 00:21:37


Zlatna Vila Održavanje Objekata Zgrada Jagodina ----->>>> http://www.zlatnavila.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 01-04-2016, 18:40:32


Bezbedan Vozač Beograd  ---->>>> http://www.bezbedanvozac.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 21-04-2016, 11:29:35


Edukativni Centar Factor Estetic Beograd   ------->>>>>  http://www.mezokokteli.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 07-05-2016, 17:51:46

Iznajmljivanje Autobusa  --->>>> http://www.iznajmljivanjeautobusa.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 23-06-2016, 18:47:36


Povoljno Putovanje   ---->>>>>    http://www.povoljnoputovanje.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 01-09-2016, 08:58:00


Turistička Agencija Dane Tours Jagodina  ---->>>>   http://www.danetours.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 08-11-2016, 11:34:52

Turistička Agencija Ata Travel Jagodina  ---->>>>   http://www.atatravel.rs/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 23-11-2016, 20:20:48


Dijamantsko Sečenje Betona Srbija  --->>>   http://www.secenjebetonasrbija.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 15-01-2017, 14:40:33
Starački Dom Bakina i Dekina Priča Dom za Stare Beograd Banjica Voždovac

----------------->
   http://www.domzastarebeograd.net/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 09-02-2017, 14:56:02


Proizvodnja Dečijih Igrališta Džungla ------->>>> http://www.decijeigraliste.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 27-04-2017, 22:15:04


  Draženka Dada Čajić Slikar --------->>>> http://www.dadaslike.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 24-08-2017, 10:37:13


Animator Fest Jagodina Srbija -------->>>>>   http://www.animatorfest.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 22-09-2017, 00:02:49
Zdravstveni Turizam Srbije  ----->>>>>>  http://www.zdravstveniturizam.net/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 29-11-2017, 14:14:17


Tenski tereni i tereni za mali fudbal AGRIMES, Bežanijska Kosa Beograd ----->>>>  http://www.tenisklubagrimes.rs/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 04-02-2018, 18:21:51


Knjigovodstvena Agencija Usluge AJNA Vračar Beograd  ----->>   http://www.knjigovodstveneuslugevracar.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 16-02-2018, 14:13:59


Turistička agencija Angel Travel Beograd ------->>>>>>>  http://www.angeltravelbg.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 02-03-2018, 21:03:30

Stomatološka Ordinacija Zubar Dr Minić Savski Venac Beograd ----->>>>>  http://www.drminic.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 04-03-2018, 18:46:36


Montage Hus Uppbyggnad Sverige   --->>>>>   http://www.montagehus.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 04-08-2018, 16:29:10

Sečenje Betona Srbija   ----->>>>  http://www.secenjebetonasrbija.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 07-08-2018, 22:25:53


Metal Milutinović Glogovac  ------>>>>   http://www.metalmilutinovic.rs/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 11-09-2018, 15:56:07



Nutricionista Ishrana Marija Prčić  ---------------->>>>>  http://www.nutricionistaishrana.com/
Naslov: Odg: Nove Prezentacije Agencije Autentik
Poruka od: autentik 07-10-2018, 10:05:05


Turistička agencija Prizma Travel   -------------->>>>   http://www.prizmatravel.com/