Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: MAKEDONSKI VIC  (Pročitano 13066 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
MAKEDONSKI VIC
« poslato: 09-04-2008, 12:20:50 »

Баланс
Nekad davno, Boga nije bilo 7 dana u carstvu nebesnom. Kad se ponovo pojavio, Архангел Габриел pitao ga:

-         Gde ste bili?

-         Vidi sta sam uradio, ponosno je rekao Bog i pokazao dole medju oblacima.

-         Sta je to? – zbunjeno je upitao Габриел.

-         Планета, рекол Господ. – А uradio sam да има и живот. Nazvao sam je Земја. Тоа ќе биде место со многу добар баланс.

-         Баланс? – pitao se zbunjeni Архангел Габриел.

Bog je poceo da mu objasnjava, покажувајќи на различни делови од Земјата:

-         На пример, Северна Европа bice место sa velikim mogucnostima i bogatstvom, dok Јужна Европа bice место со многу пријатна клима, Блискиот Исток uvek ќе биде место со конфликти. Вамo sam ставиo континент со жолти, а ваму континент со црни луѓе. А, тука ја ставив Америка. Северна Америка ќе биде богата, додека јужна ќе биде сиромашна, но затоа топла и пријателска. Jesi li primetio баланс?

-         Да – рекол Архангел Габриел.

Импресиониран од Господовото дело, покаzao je на jедно место во Југоисточна Европа.

-         А, што е ова? – pitao je.

-         Ах, рекол Господ. Тоа е Македонија. Најславното место на Земјата. Таму направив да има divne планинe sa vrhovima prekrivenim snegom, недопрени извори, izvora, шуми, реки, ливади, езера, рудно богатство, плодни полиња на koja uspevaju најдобрите домати-paradajz, краставици, јаболка, лубеници, грозје........ Таму ќе живеат Македонците. Тие ќе бидат многу способни, паметни, вредни и талентирани луѓе.

Архангел Габриел се воодушевил од тоgа што je видеo и cuo, ali jедно ga zbunjivalo– Ali, vi ste rekli da ce biti балансa?!

Господ одговорил:
-         Чекај само да видиш каквe komsije sam im spremio.   :aq26:
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: MAKEDONSKI VIC
« Odgovor #1 poslato: 10-04-2008, 16:01:20 »

Vala-bas je balans :aq08:
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

pe-tar

  • Gost
Одг: MAKEDONSKI VIC
« Odgovor #2 poslato: 22-11-2009, 23:09:17 »

                                Koja  mi je to zemlja kojoj je Albanija - Zapad?
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: MAKEDONSKI VIC
« Odgovor #3 poslato: 22-11-2009, 23:12:05 »

sacekaj jos koju godinu pa ces videti koja  :xq003: ako ovako ide dalje....
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

pe-tar

  • Gost
Одг: MAKEDONSKI VIC
« Odgovor #4 poslato: 23-11-2009, 16:04:07 »

                               Kako je počelo molićemo da se Srbija priključi Kosovu! Ne dao Bog!
Sačuvana

tatoo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9223
  • NEKO NAS POSMATRA
Одг: MAKEDONSKI VIC
« Odgovor #5 poslato: 25-11-2009, 13:33:26 »

Ide Makedonac do kioska da kupi cigarete.
Kupi cigarete i dok otvara paklicu primecuje kako pise na kutiji:
- “Pusenje uzrokuje Inpotentnost”, i zabrine se Makedonac pa se vraca da zamjeni cigare.
Obrati se prodavcu u kiosku:
- “Hej momak, jel mogu zamenit ove cigare. Jel mogu dobit one sto se dobiva RAK?”
Sačuvana

MIK

  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 13121
Одг: MAKEDONSKI VIC
« Odgovor #6 poslato: 25-11-2009, 13:36:59 »

 :xq006: :aq24:
Sačuvana

tatoo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9223
  • NEKO NAS POSMATRA
Odg: MAKEDONSKI VIC
« Odgovor #7 poslato: 27-08-2013, 13:48:59 »

Драги мајке и татко,
Млого се убаво проводимо на овој камповање. Учитељ не тера да ви пишемо да се не секирате. Ми смо добро, см је шатор и два џака за спање вода однела, беше не река поплавила. Срећа се ники неје удавија, јер ми т'д бемо у планину, тражимо Трајче. Кажите ги на његови татка и мајку му да је он добро, см не мож' да пише, руку је искршија к'д је бегаја од дивљу свињу. Трајче никад га неби нашли у мрак, да не беше муња. Иначе, ја сам се т'д возија у јед'н од спасилачки џипови к'д се врћамо из планину. Беше убаво. Леле што је пуцало, к'д пукне џип одрипи, на возача му испаде волан из руке, па ударимо у неки камен и искрши фарови, једва дођомо до шатори. Учитељ вика на Трајче што је отишја сам да лови зајци, а неје на никога казаја, и да пушка заноси к'д пуца, па је могја некога медведа да утепа, па после кој ће плаћа казну. Трајче се брани, вика: „ Казаја сам ти бе учитељу к'д беше пожар“. Ма ја верујем на Трајче да је казаја, сигурно га неје чуја, учитељ беше мортус пијан. Мамо и тато, знали ли сте, бе, да к'д се плинска боца тури у ватру, да експлодира? Несте сигурно. Ма несам ни ја знаја до њекње, док гу не тури у ватру. Туго мајке к'д пуче, мене ме експлозија качи на дрво. Једва ме скинуше од дрво бе, а Стојана су морали да поврћав из несвес колко га је ошамутило. Киша врне по цел д'н , такој да мокра дрва неће да горив, али је затој изгореја јед'н шатор. И моје панталоне ми изгореше, али си имам бермуде. Еј, а што је Стојан смешан без косу, исцепимо се од смешку к'д га видимо. Ми ће дођемо у недељу ако учитељ поправи комби. Неје била његова грешка к'д слетемо с пут, вика да су кочнице работиле к'д кренумо на пут. Учитељ вика да је комби по стар од њега, и да ништа неје чудо што слетемо. На нас ни је лепо к'д се возимо, пушта ни да држимо волан док он одмори очи малка. Пошто је Тома по стар од нас, он му дава и да вози по планински путеви, јер вика, нема путнички кола да проодив, само тешки камиони, што вучев дрва из гору. Јутрос сви идомо на купање у језеро, и мене ме не пушти да идем. Пита ме знајем ли да пливам, ја га заеба, каза му да знајем. Беше убаво, само бе, још има грањке по воду од поплаву, једна око теше ми искара, ал' ја избего само ми зуби искрши. Ма ће порастев други, не се секирам. Учитељ је млого добар, неје викаја на нас ни к'д скинумо гуме за пливање. Ми смо исто фини према њега, док поправља комби ми се сакријемо, по цел д'н такој да никад не знаје куде смо. У почетку му тој сметаше, ал' с'д се је навикја. Он вика да смо сви прошли курс на прву помоћ, оно к'д се Јована беше давила, и к'д је Иван исекја два прста , док је секја дрва у шуму са моторну тестеру. Ja и Ђоке повраћамо, ал учитељ вика да знаје од што је и да је тој у реду. Ја мислим да је од онуј твоју пилетину што понесо од дом, јер забравимо да гу одма поједемо. Сетимо се тек к'д ни вук извуче кесу из шатор, отемо му гу и т'г гу поједомо. Кој ти ги знаје вучишта, па мож' се довучев по рану. Ћу морам с'д да идем, идемо у село да крадемо маркице за писма, паре ги све потрошимо на пиво. Идомо и да беремо печурке да не поцрцамо од глад, викав све се једев, само неке јенпут. Ма не брините ја сам добро. Еј теше забравим, учитељ ми је рекја да ве питам, примаја ли сам тетанус. Што је тој тетанус? Toj ли је оној што се прима против тровање? Нешто ми се смучи у стомак, не могу више да ви пишем.
Ако се не врнемо у недељу,ја ћу ви па пишем ако нађем неку'артију.
Ај, ај не цмиздрите више, заебавам ве!
Тој ви је за оној што ми несте купили мобилан к'д сам пошеја на камповање, па да си разговарамо како људи, а не у 21. век да ви пишем писмо...
Sačuvana

loli

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 389
Odg: MAKEDONSKI VIC
« Odgovor #8 poslato: 31-08-2013, 20:50:56 »

 :xq005: :xq005: :xq005: :xq004:
Sačuvana

MIK

  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 13121
Odg: MAKEDONSKI VIC
« Odgovor #9 poslato: 01-09-2013, 16:33:53 »

 :xq003:  :aq24:
Sačuvana

pcelica.m

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 4384
    • Global Webmasters
Odg: MAKEDONSKI VIC
« Odgovor #10 poslato: 11-07-2014, 13:51:59 »

 :aq21:
Sačuvana
Izdavanje stanova u Beogradu po veoma povoljnim cenama. Posetite Rent a car Beograd.
| Stakla za kuhinje | MultiLac Baby kesice
 

Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 24 upita.