Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Kosarkaski turnir "DRAGOSLAV SUBIĆ" u Cupriji  (Pročitano 2885 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Kosarkaski turnir "DRAGOSLAV SUBIĆ" u Cupriji
« poslato: 27-04-2011, 19:04:03 »

Povodom Dana Cuprije odrzace se kosarkaski turnir u Sportskoj hali ADA.
Ucesnici turnira su sledeci timovi:
1. OΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ- Thessaloniki
2. KK “Kris-Kros”-Pančevo
3. KK ”Crvena Zvezda”-Beograd
4. KK "Partizan" - Beograd,
5. Reprezentacija Šumadija i Pomoravlja,
6. KK "Ćuprija" - Ćuprija, domaćin turnira.

Protokol utakmica na TREĆEM MEĐUNARODNOM TURNIRU "DRAGOSLAV SUBIĆ"
I dan, 29.04.2011. godine (Petak)

Doček ekipa u Ćupriju
Dolazak u prepodnevnim časovima ispred Hale sportova „ADA“ u Ćupriji.
Smeštanje ekipa,
13:00 do 13:40 časova; – ručak
15:00 do 16:45 časova; slobodno vreme
16:45 časova; dolazak ekipa u halu
17:00 časova;
svečano otvaranje sa defileom (ekipe u uniformama kluba)
17:20 časova; početak zagrevanja pozdravni govor VIP gostiju
17:50 časova; predstavljanje ekipa, intoniranje himni
18:00 časova; utakmica A1:A3
20:00 časova; utakmica B2:B3

II dan, 30.04.2011.god (Subota)

17:00 časova; dolazak ekipa u halu
17:15 časova; početak zagrevanja
18:00 časova; utakmica
20:00 časova; utakmica

III dan, 01.05.2011.god (Nedelja)

Nakon doručka, poseta srednjevekovnog manastira Ravanica. Zadužbina Kneza Lazara i Knjeginje Milce (nije obavezna) povratak oko 13:00 časova
17:00 časova; dolazak ekipa u halu
17:15 časova; početak zagrevanja
18:00 časova; utakmica

U poluvremenu takmičenje u trojkama (iz svake ekipe po jednog takmičara)

20:00 časova; utakmica
U poluvremenu takmičenje u zakucavanjima (iz svake ekipe po jednog takmičara)

IV dan, 02.05.2011.god. (Ponedeljak)

15.00 časova; dolazak ekipa u halu
15:15 časova; početak zagrevanja
16:00 časova; utakmica
18:00 časova; utakmica
U poluvremenu takmičenje u trojkama, finale, tri takmičara.

20:00 časova utakmica
U poluvremenu takmičenje u zakucavanju, finale, tri takmičara
21:30 časova; ceremonija svečanog zatvaranja, dodela nagrada
22:30 časova; zajednička večera
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.042 sekundi sa 24 upita.