Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Restoran R CLUB JAGODINA - sa Fenomenalnom Hranom i Uslugom  (Pročitano 23071 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Batasha

• Član
  • Van mreže Van mreže
Odg: Restoran R CLUB JAGODINA - sa Fenomenalnom Hranom i Uslugom
« Odgovor #40 poslato: 18-11-2011, 07:05:14 »

Ne bi bilo loše da gdin Autentik, PR dotičnog kluba, ažurira sajt tog simpatiičnog mesta. Nedavno su, suprugu i meni, vino koje bi (sudeći po informacijama na sajtu - Bermet crveni od 0,5l -920,00 din) naplatili 1400 ili 1500,00 din (ne sećam se tačno). Profiesionalno, nema šta!
http://www.rclub.rs/vino04.html
Sačuvana

autentik

• Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
« Odgovor #41 poslato: 18-11-2011, 17:22:40 »

Naime  u pocetku je ideja vlasnika restorana bila da se vina kao svugde u svetu prodaju
po nabavnim cenama a da se naplacuje usluga otvaranja vina 500 dinara. To nije bas naislo
na dobar prijem pa je taj iznos dodat nabavnoj ceni vina po preporuci gostiju i zato dolazi
do te razlike i sto hitnije ce sajt biti azuriran.

U ime Kluba R IZVINJENJE !!!

Egzi

• Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #42 poslato: 18-11-2011, 18:15:07 »

Admine, daj leba ti, prestani sa tom reklamom za R Club. Po cemu ta krcma zasluzuje toliki publicitet. Ja licno u Jagodini poznajem nekoliko lokala i kioska gde se bolje i jeftinije jede. Epitet kvalitetne, jeftine i brze usluge ne dobiva se preko noci i super luksuznim ambijentom. Car dobre krcme gradi se decenijskom tradicijom ... a nikako brzometnom reklamom na tvojem forumu.
Sačuvana
PRAVI TE PRIJATELJ POVRIJEDI SAMO JEDANPUT I TO KAD UMRE...!

autentik

• Administrator
  • Na mreži Na mreži
« Odgovor #43 poslato: 18-11-2011, 18:58:28 »

ja sam bio po raznim restoranima, ali u pomoravlju sa svim pravom mogu da kažem da je R Club restoran za Klasu viši od ostalih

što naravno ne kažem da ostali ne valjaju i ne vrede, daleko od toga... ali prefinjenost i udobnost, stil je nešto što jednostavno odvaja R club od ostalih...

a to mogu da potvrde samo oni koji budu otišli tamo i videli i sami....

Mac

• Zvezda
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #44 poslato: 18-11-2011, 19:01:55 »

Slazem se sa autentikom skroz. A i pored toga je to i skroz drugaciji tip restorana u odnosu na ostale u jagodini.
Sačuvana
Dark Eagle

mirela

• Član
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #45 poslato: 23-11-2011, 17:40:44 »

Admine, daj leba ti, prestani sa tom reklamom za R Club. Po cemu ta krcma zasluzuje toliki publicitet. Ja licno u Jagodini poznajem nekoliko lokala i kioska gde se bolje i jeftinije jede. Epitet kvalitetne, jeftine i brze usluge ne dobiva se preko noci i super luksuznim ambijentom. Car dobre krcme gradi se decenijskom tradicijom ... a nikako brzometnom reklamom na tvojem forumu.

Moram da primetim, da vi ne poznajete ni gramatiku srpskog jezika, tako da niste kompetentni da bilo sta govorite o ovom divnom i jedinom restoranu u Jagodini koji stvarno nudi najkvalitetniju hranu i odlican uzitak. (u ovome se u potpunosti slazem sa misterom koji je ostavio komentar vezano za kvalitet internacionalnih jela)

Pre neki dan sam ponovo bila gost u R Clubu i mom zadovoljstvu nema kraja. Po ovim zimskim hladnim danima, unutra je veoma toplo, moze komotno da se sedi... i uziva... Jos jedan plus od mene za restoran i njegovu toplinu. (u svakom smislu te reci) :)
Sačuvana

student

• Član
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #46 poslato: 23-11-2011, 19:07:56 »

Misljenje korisnika foruma koji ima 3 posta i to sva 3 u ovoj temi je tek druga prica...
Sačuvana

PECA BMW

• Član
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #47 poslato: 23-11-2011, 22:17:45 »

meni je licno tamo ''plasticna'' atmosfera .... lepo je i verujem dobra hrana ali ......
Sačuvana

autentik

• Administrator
  • Na mreži Na mreži
« Odgovor #48 poslato: 23-11-2011, 23:28:40 »

meni je licno tamo ''plasticna'' atmosfera .... lepo je i verujem dobra hrana ali ......

da li si ti bio uopšte tamo, i da li si bio bar u dva druga restorana u Jagodini pa i u Pomoravlju slobodno mogu da kažem ?

krimortus

• Zvezda
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #49 poslato: 24-11-2011, 07:55:08 »

Misljenje korisnika foruma koji ima 3 posta i to sva 3 u ovoj temi je tek druga prica...

da, to sam i ja rekao...ovdi imamo dva PR-a R cluba :D
Sačuvana

Svilena

• Gost
« Odgovor #50 poslato: 24-11-2011, 08:12:20 »

.
« Poslednja izmena: 22-01-2013, 01:14:03 od strane Svilena »
Sačuvana

Egzi

• Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #51 poslato: 24-11-2011, 10:50:41 »

Moram da primetim, da vi ne poznajete ni gramatiku srpskog jezika, tako da niste kompetentni da bilo sta govorite o ovom divnom i jedinom restoranu u Jagodini koji stvarno nudi najkvalitetniju hranu i odlican uzitak. (u ovome se u potpunosti slazem sa misterom koji je ostavio komentar vezano za kvalitet internacionalnih jela)

Pre neki dan sam ponovo bila gost u R Clubu i mom zadovoljstvu nema kraja. Po ovim zimskim hladnim danima, unutra je veoma toplo, moze komotno da se sedi... i uziva... Jos jedan plus od mene za restoran i njegovu toplinu. (u svakom smislu te reci) :)

Mirela, ljubavi nasa.

Molio bih Vas da mi ispravite tekst kako bih tacno znao koje  su gramaticke greske u njemu. Rado bih ih  ispravio e da bih imao pravo da kazem da li je rastoran R jedino mesto u Jagodini gde se dobro, kvalitetno i jeftino jede i pije.
Hvala Vam unepred na besplatnom casu gramatike.
Sačuvana
PRAVI TE PRIJATELJ POVRIJEDI SAMO JEDANPUT I TO KAD UMRE...!

mirela

• Član
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #52 poslato: 24-11-2011, 13:00:36 »

da, to sam i ja rekao...ovdi imamo dva PR-a R cluba :D

Ovo mi je cetvrti post! :)))  Da li mi je sad dozvoljeno da komentarisem? Ili mi je potrebna neka posebna titula za to? :)))
Sačuvana

mirela

• Član
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #53 poslato: 24-11-2011, 13:14:07 »

Moram da primetim, da vi ne poznajete ni gramatiku srpskog jezika, tako da niste kompetentni da bilo sta govorite o ovom divnom i jedinom restoranu u Jagodini koji stvarno nudi najkvalitetniju hranu i odlican uzitak.

Da li je poznavanje gramatike srpskog jezika jedini uslov za dobijanje kompetentnosti za davanje komentara o jedinom restoranu u Jagodini koji nudi najkvalitetniju hranu? 

Naravno da ne.. Samo mislim da nije vredno da se uzme u obzir! Jer mislim da ne treba uporedjivati elitni restoran sa krcmama i kioscima.. Dakle to nije u istom rangu!

Sačuvana

MIK

• Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
« Odgovor #54 poslato: 24-11-2011, 13:35:19 »

:aq28:
Aaaaaaaaaaaaa kako izgleda kad'narucite i donesu vam to sve kuci?
Koliko cekate dok stigne, jel'vruce i tako lepo i ukusno kao na licu mesta?
Sačuvana

PECA BMW

• Član
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #55 poslato: 24-11-2011, 13:51:03 »

da li si ti bio uopšte tamo, i da li si bio bar u dva druga restorana u Jagodini pa i u Pomoravlju slobodno mogu da kažem ?

u Jagodini u 4 ... u Srbiji bar u 7-8 .... i po vise puta u neke .....

razumem da je tvoje da branis R ali meni licno tako deluje .... nekako i suvise "ugladjeno" 
Sačuvana

Mac

• Zvezda
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #56 poslato: 24-11-2011, 15:13:24 »

Svako ima svoj ukus i svoje misljenje, i tako i treba da bude. Ali je glupo reci da ima boljih restorana od ovog kada ne postoji nijedan u jagodini koji spada u istu kategoriju. Koliko se ja secam drugi restorani ne nude ovo sto nudi r club, sto ne znaci da su losiji, samo da je r club drugaciji. Ja licno cesto idem kako u r club tako i u druge restorane i volim da jedem kako internacionalnu tako i nacionalnu hranu. Cinjenica jeste da je r club stvarno nesto posebno u gradu i da je to bas lepo u celoj prici.
Sačuvana
Dark Eagle

krimortus

• Zvezda
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #57 poslato: 24-11-2011, 19:21:03 »

"PRINCIP" je u istom rangu i mnogo je bolji...u svemu ....pritom mislim na CENE i uslugu

tako da ih ima u tom rangu u Jagodini koji mogu da pariraju
Sačuvana

Mister

• Član
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #58 poslato: 24-11-2011, 21:34:29 »

Morate probati cokoladni kolac u R clubu...
Imaju neke nove kolace, ja sam probao ovaj i odusevio se... Fenomenalan je!
Sačuvana

autentik

• Administrator
  • Na mreži Na mreži
« Odgovor #59 poslato: 24-11-2011, 22:38:43 »

"PRINCIP" je u istom rangu i mnogo je bolji...u svemu ....pritom mislim na CENE i uslugu

tako da ih ima u tom rangu u Jagodini koji mogu da pariraju

Nije tačno, prvo da kažem da sam bio u oba restorana...

Princip je mesto za neke drugačije situacije, tipa rođendan, porodično neko malo slavlje

dok je R club više za večeru u dvoje, u četvoro, poslovni elegantan ručak itd...

nisu uopšte u istom rangu i ne treba ih mešati...  stim da ne pomislite da je princip loš, daleko od toga...
« Poslednja izmena: 24-11-2011, 22:38:57 od strane autentik »
Sačuvana

Stranica je napravljena za 2.159 sekundi sa 25 upita.