Razne zanimljive teme > Sanovnik

Košmari

(1/3) > >>

autentik:
Napišie nam neki vaš košmar koji ste imali.

Ja sam imao pre jedno 4 godine jedan i jedini košmar u životu

sećam se da mi se neka baba javila u snu, da mi je gorela kuća, a voda umesto ododzdo da dolayi kao neka polava

ona dolazi odozgo

i u celoj toj pometnji spašavanja stvari, porodice  dolazi neka baba  i jedno rukom kao gumicom obriše

u tom trenutku sve je kao u bajci, sunce izlazi, rano proleće, sve miriše pozitivnom energijom

i ja je pitam   KO SI TI

a ona meni       ja sam  Tetka tvoje Babe

PROBUDIO SAM NAGLo negde oko  6 izjutra  sav  znojav (mokar) kao da sam se stvarno kupao.

Rekao sam sebi da neću više nikad da sanjam  -  sem nekih gluposti do sad nisam imao drugi košmar.

Da čujem vas ?

anny:
Meni se nocas desilo... Haoticno!... Sanjala sam kako lokve krvi izlaze iz jedne osobe koja mi veoma znaci u zivotu... Potom gori u ogromnoj vatri i umire od bolova... Sve to pred mojim ocima... San je izazvao u meni ogromnu jezu i drhtavicu... Probudila sam se u suzama... I evo, celog dana sam pod utiskom sna...  wq134

autentik:
Ja se nadam da neću više da sanjam takve stvari, a i tebi želim isto

anny:
Takodje, hvala!  :aq26:

Natassa:
Unazad ,mozda godinu pa cak i vise.. svaka druga , treca noc mi je "kosmarna".. .. .. Snovi su i vise od kosmara.. sanjati mrtvu osobu kako je vadis iz groba, kopas joj oci,  kako te seku na delove, kako te pale, kako se davis  vezanih ruku i nogu, kako  ti kradu decu, kako im ispadaju oci.. itd, itd,itd.. znaci.. s pravom  mukom i strahom svako vece lezem  .. a budim se ..hm...  .. da ne pricam dalje...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju