Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"  (Pročitano 133376 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Dragan

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 38
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #160 poslato: 06-11-2009, 20:16:09 »

Luna,Fanta,Svilena,Bevana u čemu je problem?
 Šta Vas više interesuje, kako skinuti kilograme bez fizičke aktivnosti ili koliko ću ja to zaraditi.
Svilena, moja kura za mršavljenjeje već ispitana a Vama za informaciju između ostalog i na meni i mojoj porodici.
Luna , ja bih platio piće.Kafanu sam predložio kao najpogodnije mesto za razgovor.
Fanta bravo, uhvatila si me.
Bevana, ja i puno mojih prijatelja kao i deo moje porodice  skinuo je  kilograme bez fizičke aktivnosti.
Bevana, to se zove skidanje kilograma uz kontrolu unosa kalorija a sa fizičkom aktivnošu uz potrošnju kalorija.Vama na znanje kontrolom kalorija kile se nikada ne vraćaju a potrošnjom kalorija uvek se vrate kada prestanete sa fizičkom aktivnošću.Bevana dali ste mi divnu ideju. Prodajem iskustvo i znanje jer sam merodavan za izgubljenih 26 kg.
Pitanje,šta Vas više interesuje kako izgubiti kile ili da li ja to nešto prodajem?
Pozdrav
Dragan
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #161 poslato: 06-11-2009, 21:15:00 »

Hahhahaa,moje pitanje je sta prodajes?  :aq15:  Koliko ces zaraditi me ne interesuje.
Ja sam pre 7 godina izgubila za mesec dana 10kg, ali taj nacin nebih nikom preporucila.

A sto se kontrole Calorija tice,znam dobro sta ide sta ne.
Ne mozes mi reci da fizicka aktivnost nije bitna u procesu slabljenja,najpre zbog potrosnje Calorija a zatim zbog jacanja misicnog tkiva! Evo ti primer:
 neverovatno se malo krecem,a poslednje 2 nedelje sam neprestano jurila za nekim poslovima iz uz normalnu ishranu(kao i uvek, uz mnogo voca i povrca) skinula 3kg!!!
Tvrdim da je to bilo samo zbog kretanja.
« Poslednja izmena: 06-11-2009, 22:38:05 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #162 poslato: 06-11-2009, 21:26:41 »

Sto bi rekla Opra Vinfri(Oprah Winfrey),kada bi postojao magicni recept za mrsavljenje,ja bih bila najzgodnija riba na planeti...samo parafraziram ali je to jedino sto sam pametno cuo od nje. I istina je.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #163 poslato: 06-11-2009, 22:43:40 »

Druga stvar su i godine ili upotreba medikamenata. Ono sto sam nekad mogla da skinem za 2 dana nerviranja sada ne mogu ko zna koliko!
Znam jedino da ne postoji nijedno sredstvo koje zadovoljava.
Jedine dve stvari koje su se pokazale kao "zadovoljavajuce",znaci ne ni dobre ili odlicne su kapsule protiv apetita i kapsule koje apsorbuju masnocu iz hrane unete u organizam.I sto je najvaznije ,nemaju negativna dejstva.

Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Dragan

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 38
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #164 poslato: 07-11-2009, 20:18:06 »

Luna,fizičkom aktivnošču uvečavate procenat mišićne mase a time se vrši i veća potrošnja kalorijate te kile padaju.Ja nekažem da to nije tačno ali garantujem kada prekinete sa fizičkom aktivnošću ako ne kontrolišete kalorije kile se vraćaju.
Ja govorim o načinu ishrane koju ja primenjujem,nešto što je meni svojevremeno preporučeno i dalo rezultate. To sam želeo da podelim sa Vama jer do tada nikada nisam mogao da skinute kile zadržim.
Pozdrav
Dragan
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #165 poslato: 07-11-2009, 21:02:25 »

Dragan,ja sam uvek spremna za nova saznanja,a od mojih mogucnosti zavisi koliko, i dali cu ih prihvatiti!
Naravno da bih volela da cujem i tvoje misljenje i iskustvo,mada nemam neki drastican visak kilograma.
Zasto na primer ne izlozis to ovde,deo po deo, pa cemo  o tome pricati,i naravno prema potrbi to i primeniti.
Bas bih volela. :aq28:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #166 poslato: 07-11-2009, 23:28:02 »

Preneću informaciju svima koji su zainteresovani.
Od ove recenice je proslo godinu i devet meseci. Ako nema veze, pocni kad god budes spreman. Strpljenje je vrlina
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #167 poslato: 08-11-2009, 00:47:16 »

Aaaaaaaa,pa to je neka stara stvar i nista nije jos bilo od "prenosa"..... a ja mislim nesto novo pa se zanosim :aq14:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #168 poslato: 08-11-2009, 15:50:33 »

Netačno, u startu!  :xq007:
Smršati uopšte nije lako. Bar ne dugotrajno, bez jojo efekta i posledica po zdravlje.
Sačuvana

MIK

  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 13121
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #169 poslato: 09-11-2009, 11:14:07 »

Zdravo, ma sve se moze kad'se hoce samo treba volja i biti disciplinovan. Pogotovo ako se radi o nekoj visoj cifri, skidanja kilograma.
Cist primer, dobro u mom slucaju ja nisam ni isla za tim da skinem neko kilo, al'se desilo i dobro doslo. I za sad'odlicno. Znaci od preparata nista koristila nisam. Ali evo to mi se letos dogodilo. Obicno bi trebala neka kolicina vode u toku dana da se popije, ja to slabo, trebas da se bavis nekim sportom, sto u mom slucaju totalno strano. Sto se tice hrane, ne pazim. Ali eto, znaci letos 5 kila otislo ne znam ni ja, za mesec dva.
Znaci toplo vreme me nateralo da pijem vise vode(kao i vecinu nas) ok, nesto vise nego uobicajno, nisam vukla flasu od 2 litra pa da se davim hehee, jela svega al'slabije. Jedino sto je verovatno uticalo, i to je sigurno, slatkisi. E to dok sam dole, ja slabije jedem te razne zezalice, i verujem a i vidi se, da je to ucinilo svoje. Tako da odkad sam se vratila, samo pazim da ne navalim na kolacice, slanise, cokoladice(pogotovo uvece, jer to je nesto najgore), vodu i dalje nesto ne cepam toliko. Sad'je na meni samo to da odrzavam i to je to.
Poz'
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #170 poslato: 09-11-2009, 12:45:08 »

Mik,ja leti jedem slabo ,mozda i slabije no obicno ali me po pravilu nagoji pivo uz lenjstvovanje/nekretanje. :xq003:
Evo sada ge ne probam vec par meseci,ali na leto kuci...pa jos flase od 0,5l pa zuris da se ne ugreje.......
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

MIK

  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 13121
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #171 poslato: 09-11-2009, 13:04:10 »

Pa i ja luna da se ne ugreje, kad sam dole....al'razlika je znaci, sto se vise krecem tamo nego ovde.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #172 poslato: 09-11-2009, 13:20:02 »

Pa i ja luna da se ne ugreje, kad sam dole....al'razlika je znaci, sto se vise krecem tamo nego ovde.

l .....Nek smo mi zive i zdrave ,a sad kilo ili flasa vise....nije bas ni vazno  :aq28:                   
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

MIK

  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 13121
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #173 poslato: 09-11-2009, 14:00:05 »

bas tako, ajd'onda
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #174 poslato: 09-11-2009, 14:39:50 »

...Teško je žabi u vodu... :aq21:
Sačuvana

Dragan

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 38
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #175 poslato: 11-11-2009, 22:39:28 »

Živeli,
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #176 poslato: 11-11-2009, 22:52:44 »

Ziveli zemljak  :aq26:
Ajde pricaj nam,cekamo! :aq29:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Dragan

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 38
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #177 poslato: 12-11-2009, 20:45:38 »

Luna,
Pre pet godina prijateljica moje supruge preporučila mi je način ishrane, kako bi skinuo suvišne kilograme i time rešio problem sa leđima. Ukupno sam skinuo  25 kg i do sada istu kilažu održavam.U problemu sam bio sa kilogramima od detinjstva tako da je trebalo vremena da se opredelim za neku promenu.
Hranu koju koristim je nutritivno izbalansirana sa potrebnom količinom proteina, ugljenih hidrata, masti uz dodatke ishrani sa vitaminima, mineralima,biljnim vlaknima i antioksidantima.Sve je jednostavno jer je to sve smućkano u obliku šeika koji se rade u četri fantastična ukusa.Dok gubim kilograme to mi je doručak i večeraa u toku održavanja kilograma samo doručak. Sve je jako jednostavno i brzo za spremanje, tako da nemam više izgovor da nemam vremena za doraučak. Doručak mi obezbeđuje da se na narednom obroku ne prejedem jer sam između imao voćnu užinu. Ručak uravnomeren, popodnevna užina salata, večera šeik i reyultat je neminovan. Uz to puno energije i raspoloženja. Ujutru sa sigurnošću ustajem odmoran i oran za nove radne pobede.
Sve je jako jednostavno.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #178 poslato: 12-11-2009, 20:57:07 »

Hvala.
Razumem to,ali zar ti se ne pojavljuje glad u medjuvremenu?

"...Dok gubim kilograme to mi je doručak i večeraa u toku održavanja kilograma samo doručak."
Ako tou toku odrzavanja kilograma uzimas samo uzimas za dorucak,sigurno imas neku dijetu za ostatak dana?!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Dragan

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 38
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #179 poslato: 12-11-2009, 21:22:10 »

Ne, ne zovem to dijetom, jer ako je dijeta onda kada prestanem vratio bi se na staro. Ovo je jednostavan način ishrane a preporuka je da se na svaka tri sada jede a između dosta vode.
Kada to samo doručkujem zovem ga zdravim doručkom a tokom dana standardno. Posle doručka užina(voće ) ručak(tradicionalna hrana kontrolišući masnoće i ugljene hidrate) užina(povrće,najbolje je presno) večera po izboru.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 25 upita.