Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"  (Pročitano 133380 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #120 poslato: 30-04-2009, 21:41:54 »

Ova moja drugarica koju sam pomenula je pila Herbalife ali mislim da je pila i jos nesto,stvarno se istopila ali to je imalo vrlo ruzne posledice.
Da li si kontrolisala rad stitne zlezde?Mojoj majci je pocela da radi smanjeno,za 3 meseca se ugojila 20 kg,to je izazvalo secer.Sada je stabilizovala zlezdu i kilogrami mnogo lakse odlaze uz neku obicnu dijetu.
Drugarica mi takodje ima problem sa hipotireozom,kilogrami joj se bukvalno lepe svuda.To je skoro saznala,pije neki lek i pocela je da mrsavi lagano,opet uz neku blagu dijetu.
Herbalife je multilevel,mislim da je vec neko to pomenuo.Nije isto ako su ti ga preporucile dve osobe koje ga prodaju ili dve osobe koje ga piju.
Sad sam se setila jos jedne osobe,moja kleginica ga je pila posle porodjaja ali nije izgubila vise od 5-6 kilograma sa dve kutije.Mislim da to nije bas neki zavidan rezultat po toj ceni.
Jesi li probala neke od dijeta sa hranom,ima ih bas dosta ,sigurno bi ti odgovarala neka?
Za mene je Herbalife mozda neko krajnje resenje za probati,prvenstveno zbog cene.
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #121 poslato: 30-04-2009, 22:32:42 »

I ja sumnjam na štitnu žlezdu. Radila sam hormone pre tri godine i bili su svi u granicama. Inače problem sa težinom traje od pre tih analiza. Moraću to da utvrdim jer i meni je poznato da štitna šlezda može da napravi takvu vrstu haosa. Moja je zdrava ali reaguje na stres i pravi mi sitne smetnje zbog kojih sam i radila te analize. Svakako problem mora da se "zaskoči" sa svih strana :aq21:
Što se HL tiče, preporučivali su mi ga distributeri, tako da je stvar jasna.
Probala sam razne načine, i svi daju privremene rezultate. Mada je najveća verovatnoća da je ceo problem hormonski, jer tačno znam kad je sve počelo a taj momenat se poklapa se velikim brojem velikih stresova u jako kratkom roku.
« Poslednja izmena: 30-04-2009, 23:30:00 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

Dragan

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 38
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #122 poslato: 30-04-2009, 23:47:21 »

Zdravo,
Odmah izvinjenje Bogdanu i Andrijani što nisam bio prisutan dugo pa nisam ni dao odgovor na njihovo pitanje.

No, pre svega imam jedan predlog?
Kako je svetska zdravstvena organizacija gojaznost proglasila bolešću koja sve više preti svetskoj populaciji, siguran sam da se ovoj opasnosti možemo odupreti ako navodimo lična iskustva i ako dajemo svedočanstva kako smo se rešili te opasnosti koja narušava naše zdravlje.
Za mene su merodavne osobe koje su napravile lični rezultat.
Sa Bogdanom sam nedavno započeo polemiku oko toga da li je fizička aktivnost prioritetna ili ne.Ja nisam protiv nje ali do nedavno ja jednostavno nisam mogao da budem fizički aktivan.Svoj organizam jednostavno treba pripremiti za tu fizičku aktivnost, da bi ta fizička aktivnost bila sa radošću od pojedinca prihvaćena a ne sa odbojnošću.
Iznesimo iskustva kako pripremiti organizam za fizičku aktivnost, kako bi ona sa radošću bila prihvaćena?

Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #123 poslato: 30-04-2009, 23:56:29 »

Kako su neki nabacili kilograme? -Sigurno ne tako sto su mislili na hranu,nego zato sto su je jeli,ili
su ih hormoni zeznuli pa se i ono malo hrane "lepilo".

Pripremiti organizam za fizicku aktivnost? -Jedina priprema je proveriti svoje zdravlja i videti sta covek
sme da radi u odnosu na pronadjene rezultate.Sve osim je toga je gubljenje vremena i nalazenje
razloga da se ne ode u jednu duzu setnju,trci,vozi bicikl i jos trista drugih cuda!
Najbolja priprema je poceti za fizickom aktivnoscu,a ne misliti o njoj.Nema tu nikakve filozofije.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

bogdan

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 363
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #124 poslato: 03-05-2009, 00:34:24 »

ljudi,ne moze se skinuti kilaza samo sedeci za kompjuterom i citajuci o dijetama i nekakvim proizvodima na kojima neko zaradjuje brdo para reklamom.mora trening kao prva stvar,dijete i ostalo posle toga.ima toliko nacina da se covek dovede u savrsenu formu ali je lakse da se sedi pred televizorom ili kompjuterom.
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #125 poslato: 03-05-2009, 12:20:37 »

ljudi,ne moze se skinuti kilaza samo sedeci za kompjuterom i citajuci o dijetama i nekakvim proizvodima na kojima neko zaradjuje brdo para reklamom.mora trening kao prva stvar,dijete i ostalo posle toga.ima toliko nacina da se covek dovede u savrsenu formu ali je lakse da se sedi pred televizorom ili kompjuterom.

Uf bre, ti ga sad pretera! Pa niko to nije ni rekao  :xq007: Problem sa viškom kilaže nije uvek lako rešiti, ma koliko da se trudiš i pokušavaš na prirodan način da dođeš do željene težine. Višak ne nastaje samo zbog prekomernog jela. Baš zato što znam to o čemu pričaš, htela sam da vidim iskustva drugih  :aq28:
Sačuvana

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #126 poslato: 03-05-2009, 13:44:51 »



            Ja pitah, da li ste culi za mesecevu dijetu? I necu vise da pitam,jer vidim da vas ne zanima  :xq009:,a hocete dobru liniju  :aq15:.
             Neke prijateljice je pohvalise,na taj nacin odrzavaju zeljenu kilazu.Ako nekog zanima,rado cu pisati.
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #127 poslato: 03-05-2009, 13:53:18 »

Ja sam čula za Mesečevu dijetu ali je nisam probala. Znam žene koje je koriste ali ja ne vidim neke rezultate. Još uvek su sa viškom kilograma.

Kada želim da smršam, moj tempo izgleda ovako:
smanjim obroke, izbacim hleb i slatkiše, ne jedem ništa posle 19h. Obavezno uključim šetnju, bar po sat vremena dnevno, mada mi najviše prija teretana i kilogrami se tope...

Moj najveći problem jeste stomak. Bila sam i abnormalno mršava ali sam imala veliki stomak. Valjda loše ušiveni mišići nakon Carskog reza.
Sačuvana

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #128 poslato: 03-05-2009, 14:06:24 »


  @fanta... Shvatam, to u vezi sivenja.Da li si probala plivanje?Ja nikad nisam imala problema sa stomakom,a sto se tice meseceve dijete,pa ona je malo strozija od ovoga sto ti primenjujes...Ja mislim da moze biti delotvorna,ali moramo nakon a i pre nje da smo umerene u svemu,od hleba,slatkisa...Isto tako ne treba mesati ugljene hidrate i belancevine,to izaziva losu hemijsku reakciju,ali to vec znamo svi,jel'da?
Sačuvana

bogdan

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 363
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #129 poslato: 06-05-2009, 00:28:10 »

evo vam meseceve dijete,odo ja da trcim malo.nisam siguran da ima meseca napolju danas.pomesajte ugljene hidrate i proteine i imacete svu snagu i energiju koja treba vasem telu za teske fizicke napore.ta kombinacija je meni omiljena,mora da se trenira,samo morate da se malo vise posvetite sebi i telu.uh bice mi tesko ovo tyrcanje.
Sačuvana

bogdan

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 363
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #130 poslato: 06-05-2009, 01:27:29 »

zadovoljan sam ovim mojim trcanjem,4,5 km za 21 min.kako cu tek od ovoga da smrsam.
Sačuvana

Dragan

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 38
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #131 poslato: 06-05-2009, 17:43:09 »

Kako su neki nabacili kilograme? -Sigurno ne tako sto su mislili na hranu,nego zato sto su je jeli,ili
su ih hormoni zeznuli pa se i ono malo hrane "lepilo".

Tako je Bogdane kilogrami na prvom mestu rastu od većeg unosa kalorija u odnosu na potršnju.
Moramo se prilagodoiti na unos samo potrebne količine hrane. To je proces i svakako je potrebno vreme da se vratimo na stare ispravne navike unosa hrane u količini samo onoj koja nam je potrebna.
Po mom iskustvu da se kilogrami nebi vratili iste treba skidati smanjenjem kalorija.
Kad napravite rezultat uključite fiztičku aktivnost.
Sačuvana

bogdan

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 363
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #132 poslato: 06-05-2009, 19:26:55 »

znam ja i malo vise od toga od prakse preko teorije i pezultata svega toga.nije ti ovo bilo lose.
Sačuvana

leptiric

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #133 poslato: 23-05-2009, 21:47:32 »

ja godinama imam problema sa kilazom ali kako rece jedna dama sa foruma blagosloven bio net
elem
trebate samo da izmesate 250 gr meda
i 2 kesice cimeta
svakog jutra i svake veceri pre spavanja popijte
ubrzava metabolizam samo tako
a zdravije ne moze biti
kakve hemikalije meni su upropastile i telo i novcanik
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #134 poslato: 23-05-2009, 23:42:05 »

koliko i cega da se popije?
koliog  efekta ima na skidanje kilaze?
« Poslednja izmena: 24-05-2009, 00:39:14 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #135 poslato: 24-05-2009, 01:50:06 »

ja godinama imam problema sa kilazom ali kako rece jedna dama sa foruma blagosloven bio net
elem
trebate samo da izmesate 250 gr meda
i 2 kesice cimeta
svakog jutra i svake veceri pre spavanja popijte
ubrzava metabolizam samo tako
a zdravije ne moze biti
kakve hemikalije meni su upropastile i telo i novcanik


Šareniću, kaži nam još nešto o tome. Jel se uzima po jedna kašičica ili kako, šta?
Jel se razmuti u vodi ili se samo pojede, a?
Ajde budi drug  :aq29:
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #136 poslato: 24-05-2009, 02:43:45 »

pa i ja to pitah,koliko znam ni med ni zimt se ne piju.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

bogdan

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 363
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #137 poslato: 24-05-2009, 15:47:30 »

ima li jos neko resenje za ljude koji bi da sede a mrsave na fin i zdrav nacin?
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #138 poslato: 24-05-2009, 17:22:27 »

kao ja na primer :aq29:
kako bi to bilo divno...... :aq08:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

bogdan

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 363
Одг: "SMRŠATI JE LAKO PITAJ ME KAKO"
« Odgovor #139 poslato: 26-05-2009, 11:43:56 »

ja bi voleo da nista ne radim a budem najbolji u mojim sportovima al i sa puno rada je jako tesko.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 25 upita.