Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: DNK aktivacija  (Pročitano 21313 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

anny

  • Gost
Одг: DNK aktivacija
« Odgovor #20 poslato: 18-06-2008, 10:27:50 »

Pa ti već i jesi u njoj... Nema povlačenja :aq18:!!!
Sačuvana

Zockey

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 533
  • Ljubav Svetlost
Одг: DNK aktivacija
« Odgovor #21 poslato: 18-06-2008, 11:37:31 »

NEMA NAZAD,GOTOVA SI:::!!!
Sačuvana
Mi nismo stvorili ovaj svet, mi smo samo deo njega, sve što mu činimo, činimo to i sami sebi!

bebironac

  • Gost
Одг: DNK aktivacija
« Odgovor #22 poslato: 18-06-2008, 11:41:42 »

auuu opasna je ovo organizacija,bolje da bezim ja dok je vreme,hahahahhaha
Sačuvana

anny

  • Gost
Одг: DNK aktivacija
« Odgovor #23 poslato: 18-06-2008, 12:03:44 »

MEDITACIJA ZA POPRAVKU OŠTEĆENIH LANACA DNA

- Umiri se. Nekoliko puta duboko udahni. Kad udišeš, unosi Svjetlost u sebe.
- Osjeti se ispunjen(a) ljubavlju i svjetlošću.
- Osjeti Mir kako te preplavljuje.
- Samo sjedi u tom predivnom, lijepom trenutku nekoliko minuta i kako počinješ osjećati da sve brige ovog svijeta otpadaju, ti se počinješ kretati ka unutra.
- Zatraži od svoje duše da ti pokaže uzorak tvoje najnovije 12.-lančane DNA. Vidi je kako sjaji i isijava nekoliko stopa ispred tebe. Zaista je lijepa, zar ne?
- Sad zatraži od svoje duše da ti približi ovaj uzorak sve dok ne budeš vidjela mali isječak (DNA) uvećan pred svojim očima. Ne traži da se bilo koja konkretna oblast tvog života pojavi, radije dozvoli svojoj duši da vodi ovaj proces na način koji je najbolji za tebe.

- Uoči ima li ikakvih prekida u uzorku koji gledaš? Upotrijebi svoje unutrašnje znanje: osjećaš li da taj isječak tvoje DNA ne sjaji onoliko koliko bi mogao?
Osjećaš li možda nešto nižu energiju kojoj treba poticaj?
Vidiš li ikakve prekide u finim linijama koje ispunjavaju mrežu između glavnih niti?
Više ćeš osjećati nego vidjeti ove prekide. Čak možeš čuti čudan zvuk kome treba balansiranje; ili ćeš osjetiti miris koji se pojačava kako ti se uzorak (isječak) približava. Naučit ćeš da vjeruješ svom instinktu u svemu ovome.

- Kako sićušni prekidi (ili rupe) postaju vidljivi, vizualiziraj ih kako postaju obnovljeni u svojoj prvobitnoj slavi, tražeći od Duha da im pošalje Ljubav. To je tako jednostavno. Ne pokušavaj ih popraviti svojom vlastitom energijom, jer je ona još uvijek pregusta. Zatraži od Duha da to s ljubavlju učini. To je dio posla Duha, odnosno SVEGA ŠTO JESTE.

Tvoj posao je da budeš voljan(na) prihvatiti sve ove popravke. Upotrijebi onoliko vremena koliko ti god treba. Ostani u ovoj energiji dok ne dobiješ osjećaj da je proces završen.

2. Sada zatraži da ti bude pokazana druga oblast uzorka u kojoj ima nekih oštećenja. Upotrebi svoje unutrašnje znanje da razlučiš gdje to mogu biti prekidi i traži od Duha da ih zakrpi.

3. Potom, otiđi u još samo jednu oblast svoje DNA u ovoj meditaciji. Ponovi proces. Kad osjetiš da se i ova treća popravka obavila, polako se vrati u svjesnost ovoga mjesta. Prije nego se potpuno vratiš, fokusiraj se na svoje unutrašnje i vanjsko Sopstvo, pitajući dušu šta se to promijenilo. Onda - poslušaj njen odgovor.

-Napomena: Traži od Duha da popravi bilo koje nove prekide (rupe) u tvom DNA uzorku. U pravilu, ne popravljaj više od 3 stara prekida u svojoj DNA tokom jedne meditacije. Održavaj ravnotežu između vježbanja i odmora, te upotrebe zdravije hrane i čiste vode. Što je zdravije i snažnije tvoje vozilo (tijelo), može više energija primiti u sebe. Poznato je da neko može napraviti rupe u lancu DNA svojim bijesom, neljubaznom mišlju, ljubomorom, ili kad strah suzbija ljubav kao vodeću snagu... Traži od Duha da popravi sve nove prekide koji nastanu u tvojoj DNA, a to se može učiniti jednostavnim zahtjevom, gdje god se nalaziš, i bez da ideš u meditaciju. Rijetko su glavni lanci DNA oštećeni, nego obično vlakna tih lanaca koja mogu biti oštećena gore pomenutim negativnim energijama.
Sačuvana

Schnuffel

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 682
    • Schnuffel
Одг: DNK aktivacija
« Odgovor #24 poslato: 18-06-2008, 13:38:28 »

E svaka ti čast na odgovoru. Dat je u pravom trenutku na pravom mestu - zaista iscrpno uputstvo. :aq05:
Anny jesam i biću ali će nam se i OVI ( uspavani ) pridružiti u skorije vreme pa ćemo svi biti sektaši ( cela planeta ).
Ala će to biti veeeliiikaaa sektaaa. :aq21: :aq21: :aq21: :aq21: :aq21: :aq21:
Sačuvana
Živimo ljubav, budimo ljubav, zračimo ljubav.
Radnik svetlosti

Zockey

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 533
  • Ljubav Svetlost
Одг: DNK aktivacija
« Odgovor #25 poslato: 18-06-2008, 14:33:19 »

anny nemoj im davati vise odgovora!!!
ti si vodja sekte ali sam ja ministar unutrasnjih i spoljnih poslova i sa Schnuffelom kao predsednikom saveta sekte nas troje odlucujemo o prijemu u sektu,samo clanovi sekte mogu ovo znati!

otvara se tema o prijemu clanova u sektu,dogovaramo se na pp
Sačuvana
Mi nismo stvorili ovaj svet, mi smo samo deo njega, sve što mu činimo, činimo to i sami sebi!

anny

  • Gost
Одг: DNK aktivacija
« Odgovor #26 poslato: 18-06-2008, 16:05:37 »

ti si vodja sekte ali sam ja ministar unutrasnjih i spoljnih poslova i sa Schnuffelom kao predsednikom saveta sekte nas troje odlucujemo o prijemu u sektu,samo clanovi sekte mogu ovo znati!
Ovo me je danas najviše nasmejalo... Dobro je, ako si ti podelio uloge unutar organizacije...nadam se da će se mnogi "otvoriti" za ovakve stvari :aq28:!
Sačuvana

Schnuffel

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 682
    • Schnuffel
Одг: DNK aktivacija
« Odgovor #27 poslato: 19-06-2008, 12:14:32 »

 :aq21: :aq21: :aq21: :aq21:
Ovo sam tek sada videla. Vas dvoje ste nenadmašni. :aq23:
Ja samo ne znam odakle ti ideja mene za predsednika. Pa ja najmanje dajem doprinosa.  :aq29:
Sačuvana
Živimo ljubav, budimo ljubav, zračimo ljubav.
Radnik svetlosti

anny

  • Gost
Одг: DNK aktivacija
« Odgovor #28 poslato: 19-06-2008, 12:17:09 »

Dovoljno je što postojiš takva kakva jesi :aq04:!
Sačuvana

Schnuffel

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 682
    • Schnuffel
Одг: DNK aktivacija
« Odgovor #29 poslato: 19-06-2008, 21:30:02 »

Hvala. Tu sam uvek za misleće i dobre duše.
Sačuvana
Živimo ljubav, budimo ljubav, zračimo ljubav.
Radnik svetlosti

 

Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 24 upita.