Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Rusi se, pravi se u planu je  (Pročitano 46675 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mac

• Zvezda
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
Одг: Rusi se, pravi se u planu je
« Odgovor #140 poslato: 23-10-2009, 16:11:09 »

kao prvo...dosta je bilo vise fora narod nema para...sta bre nema para a ima para da placa racune za mobilne telefone po 2-3000 i da ima po minimum dva telefona...to je kao neophodno a ne moye da se ode na rucak s porodicom...

drugo etno konak i ostali srbendski restorancici su puni iako nisu nimalo jeftini...

trece ne bi uspeo samo zato sto ljudi ovde nemaju obicaj da idu po restoranima i da se hrane, vec kupuju na ulici sta im padne pod ruku Zar - ovaj Zar - onaj...a ne gledaju kvalitet hrane vec samo da su im puni stomaci

...i nije tacno da su skupi ja sam skoro jeo u BGu neku piletinu sa indijskim orahom ...porciju za poneti koja je dovoljna za dvoje sam platio oko 700din.
E upravo to, da ne ponavljam istu pricu. Naravno, svuda u svetu postoji sloj koji sebi ne moze da priusti tako nesto, ali vecina moze. A i to u BG-u sam jeo, u restoranu tople hrane TAZE, odmah pored pekare TAZE onde izmedju studenskog trga i trga republike, za male pare moze covek da se najede raznovrsne hrane, pa i kineske.
Samo kad stanes negde na ulicu i gledas kakvi sve auti prolaze, znas da ljudi onda sigurno imaju i para da plate sebi KVALITETNU veceru 600 - 700 dinara posto imaju i para da voze takve aute i da nose po nekoliko extra telefona.
Sačuvana
Dark Eagle

krimortus

• Zvezda
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #141 poslato: 23-10-2009, 17:21:17 »

Da je i 200 din kompletan ručak za mene je to mnogo!

ma daj...nemoj zajebavati...a placas pljeskavicu 100din to ti je super...ili 1/4 bureka 70dinara... ?!
Sačuvana

Mac

• Zvezda
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #142 poslato: 23-10-2009, 17:52:59 »

Imas za 180 dinara odlican rucak u restoranu vitez ja mislim da se zove, ako ti je skupo za 200.
Sačuvana
Dark Eagle

pe-tar

• Gost
« Odgovor #143 poslato: 23-10-2009, 22:36:46 »

Nas četvoro po 200 din samo za ručak to je 800 din. Za mesec dana zbir je 24 000. A treba li i da doručkujemo, večeramo, popijemo po nešto, platimo struju, vodu, đubre, parno grejanje, TV, kablovsku TV, Internet, porez, gradsko građ. zemljište, treba po nekad da kupim cipele, pantalone, benzin za kola, registraciju, popravke, ulje, gume, kredit za mobilni itd....!
                            Poštovani krimortuis, Mac i slični, vi ili ste mladi (učenici , studenti, izdržavana lica) ili imate plate po stotinak hiljada. Ako je ikako moguće napravite mi specifikaciju mesečnih kućnih troškova za četvoročlanu porodicu pa da se nađemo u nekom kafiću da to prodiskutujemo. Naravno, vi plaćate piće!
Sačuvana

Mac

• Zvezda
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #144 poslato: 24-10-2009, 08:18:12 »

Pa niko i ne kaze da mora svaki dan da se jede u restoranu, ali kazem da moze nekad sebi da se priusti.
Sačuvana
Dark Eagle

pe-tar

• Gost
« Odgovor #145 poslato: 24-10-2009, 16:29:30 »

Naravno da može, al u tom slučaju moram da se odreknem nečeg drugog!
Sačuvana

nesa_skazi

• Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #146 poslato: 25-10-2009, 00:57:54 »

aj na trenutak da zanemarimo restorane i da se zapitamo odakle onim ljudima onoliko para te ostavljaju silne hiljadarke po apisu??ince ne izlazim po tim folkerskim mestima ali sam cuo od drugova koji se tamo krecu da se bas frljaju crvenim novcanicama i jos tako nekim novcima u raznim bojama i dezenima...ualz se subotom bese placa 200 dinara!!!i onda se pitam odakle tim ljudima da daju za ulaz 200 din i pored toga piju guarane,red vodke,red bulove,jegere itd...to vam je ljudi cisto kurcenje!
Sačuvana
sve su seke jebene.

Luna

• Prijatelj
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
« Odgovor #147 poslato: 25-10-2009, 01:26:09 »

Momci (vas par cete se prepoznati) to vase pisanje je vrlo neskromno!!!
Sam,sa nekim primanjima,uz pomoc roditelja moses sebi nesto i priustiti, ali jedan POSTEN prosecan gradjanin Srbije, sa familijom to ne moze nikada!
Znam devojku koja po 3-4 nedelje izlazi u grad bez dinara a vi pricate da je rucak u restoranu u Srbiji nesto sasvim normalno! Nemojte molim vas tako.
Znate li koliko dece/mladih jede poparu ujutru za dorucak ? Gde vi,u kojoj sferi zivite?
A ko u danasnje vreme vozi skupe aute i razbacuje se to svi znamo!
Onaj ko sa,u najboljem slucaju,30-40 000 dinara mora da skoluje decu i placa sve rezijske troskve sigurno ne.
« Poslednja izmena: 25-10-2009, 01:28:42 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Mac

• Zvezda
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #148 poslato: 25-10-2009, 08:26:51 »

Pa to sve zavisi sta i kako radi. Ako imas samo srednju skolu a zivis sam onda tesko da mozes sebi da priustis, ali ako imas fakultet neki, pa pored toga naravno i dobar posao, onda sigurno mozes sebi da priustis mnogo vise od jedne vecere mesecno. Naravno uvek je mnogo manje onih koji imaju toliko u odnosu na onih koji nemaju, ali tako je uglavnom svud u svetu, samo sto kod nas oni sto nemaju, stvarno nemaju.
Sačuvana
Dark Eagle

pe-tar

• Gost
« Odgovor #149 poslato: 25-10-2009, 11:07:19 »

... da se zapitamo odakle onim ljudima onoliko para te ostavljaju silne hiljadarke po apisu??
                      Gudra, vutra yebiga brate!
Sačuvana

svajcarac

• Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #150 poslato: 25-10-2009, 11:42:37 »

Skrenuli smo sa teme....
Sačuvana

Mac

• Zvezda
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #151 poslato: 25-10-2009, 12:08:18 »

U pravu si, evo da se ja vratim na temu, treba ljudi da rusite i da pravite da bi ste imali pare da idete u apis i po restoranima.  :aq01:
Sačuvana
Dark Eagle

pe-tar

• Gost
« Odgovor #152 poslato: 25-10-2009, 18:54:07 »

Vama stalno Apis uglavi.
Sačuvana

krimortus

• Zvezda
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #153 poslato: 26-10-2009, 08:07:08 »

moglo bi da se nastavi sa novom temom posto je vrlo interesantna...

...zamenite sve te cigare piva rakije kafe i ostale nepotrepstine jednim ruckom u restoranu sa najblizima i zivecete lespe i bez toliko stresa...

nemam 100000 platu a ako su vam racuni ogromni kako neko rece onda se preselite na periferiju jagodine gde su racuni nize ...napisacu vam i  koliko
Sačuvana

Luna

• Prijatelj
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #154 poslato: 26-10-2009, 08:40:30 »

@klimortus
Ne mora neko ni da pije,ni da pusi....ni da zivi u cenru,dovoljno je da ima decu i da ih salje u skolu.
Nisu u pitanju samo rezijski troskovi,vec osnovne potrebe za zivot,znaci hrana,odeca,obuca,sredstva za higijenu....
Tu jedva kod vecine ljudi ima i za jedan skroman rucak na stolu a kamoli za restorane.
Izuzimam nase "bogatase",pisem o prosecnom gradjaninu.
Sačuvana

Mac

• Zvezda
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #155 poslato: 26-10-2009, 09:17:51 »

Ajd otvorite novu temu za ovo, stvarno smo ga preterali
Sačuvana
Dark Eagle

krimortus

• Zvezda
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #156 poslato: 26-10-2009, 09:56:30 »

I am off
Sačuvana

Luna

• Prijatelj
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #157 poslato: 26-10-2009, 10:02:12 »

u redu je,nije mesto ovoj diskusiji ovde.
Sačuvana

pe-tar

• Gost
« Odgovor #158 poslato: 26-10-2009, 15:40:57 »

Stvarno smo malo skrenuli! Al će Ivan da otvori novu temu el ja?
Sačuvana

krimortus

• Zvezda
  • Van mreže Van mreže
« Odgovor #159 poslato: 27-10-2009, 06:58:31 »

stalno pomeraju rok za izgradnju novog mosta kod Navipa...bio je 17.oktobar sad je neki novembar ...zanimljivo
Sačuvana

Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 24 upita.