Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Lečenje narkomanije!  (Pročitano 144442 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Svilena

  • Gost
Lečenje narkomanije!
« poslato: 22-05-2009, 19:57:43 »

.
« Poslednja izmena: 21-01-2013, 20:17:09 od strane Svilena »
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #1 poslato: 22-05-2009, 20:12:52 »

To već ima , postavio Alkar.
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #2 poslato: 22-05-2009, 20:14:46 »

.
« Poslednja izmena: 21-01-2013, 20:17:24 od strane Svilena »
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #4 poslato: 22-05-2009, 20:19:40 »

.
« Poslednja izmena: 21-01-2013, 20:18:04 od strane Svilena »
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #5 poslato: 22-05-2009, 20:29:44 »

.
« Poslednja izmena: 21-01-2013, 20:18:13 od strane Svilena »
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #6 poslato: 22-05-2009, 20:33:45 »

po rečima ovog popa oni leče 35 % , sad koliko laže , ne znam.Ali ovo više liči na najgori horor film pun psihopata sa najvećim  ludakom na čelu grupe.
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #7 poslato: 22-05-2009, 20:38:19 »

ma znaš kako, gover
meni više liči da lojalni Branislavu dobiju i po neku crtu da povuku.

pročitaj članak, vidiš da je to potencijalna JSO?!
(dobermani, telefoni, obezbeđenja...). Ljudi iz komšiluka se boje
a manastir je odmah pored "lečilišta" i nema ništa sa ovim idiotom.



edit: Da je manastir u pitanju, čemu onda ovolike mesečne tarife?!
Zna se kako se ponašaju manastiri... sve je na dobrovoljnoj osnovi... (donacije, fondovi...)

ma, ovo ovde mnogo ne valja, ...
« Poslednja izmena: 22-05-2009, 20:41:36 od strane Fanta »
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #8 poslato: 22-05-2009, 20:40:06 »

Nisam ja za maženje u lečenju narkomana , ali ovo je bolesna tortura poremećenih osoba, prema zavisnicima.
jesu neki, koji su izgleda već to negde radili, kao bivši čuvari logora ili nešto slično.
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #9 poslato: 22-05-2009, 20:51:37 »

.
« Poslednja izmena: 21-01-2013, 20:21:45 od strane Svilena »
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #10 poslato: 22-05-2009, 20:55:12 »

Ne verujem da su upoznati sa njegovim metodama. Možda su znali da se dobije po turu, ali ne i da batinjaju ovoliko...

S druge strane, razumem i roditelje... oni pođu s pretpostavkom bolje je dete i da biva bijeno ali da izadje izlečeno.
Međutim, ja u ovaj centar nemam poverenja... nikako...
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #11 poslato: 22-05-2009, 21:02:53 »

.
« Poslednja izmena: 21-01-2013, 20:22:06 od strane Svilena »
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #12 poslato: 22-05-2009, 21:07:12 »

ja bi volela da mogu da istrebim narkomane,ne volim ocima da ih vidim,kad god su mi ih dovezli predozirane na poslu ,ubila bih boga u njima....ali opet mi se nesvidja ovaj nacin lecenja,iz tog razloga sto se to ne radi da bi isterao djavola iz njega,nego da bi nahranio svoju dusu ,koja sa svakim takvim batinjanjem sve vise pocinje da uziva u toj ulozi.....necu da gresim dusu,mozda su imali dobar plan kako da sprovedu lecenje pa cak i batinjanjem,ali verujem da se kasnije sve otrglo kontroli i da su radnici na kraju postali pravi dzelati....po nekom istrazivanju,ne bi trebao zdravstveni radnik da radi duze od 5 godina u nekoj tezoj psihijatrijskoj ustanovi,jer i sam radnik postaje gori i agresivniji zbog okruzenja u kome radi....imala sam priliku da se uverim u tako nesto,kod nas na psihijatriji,ali to nek ne bude sad globalizovanje,videla sam blag poremecaj kod jednog kolege,ne mogu bas da pricam koji je poremecaj u pitanju....a ovo govorim o laksoj psihijatrijskoj ustanovi...sta da kazem tek za one teze a jedna od njih je i ova koja leci narkomaniju......smatram da treba zabraniti rad,u najmanju ruku kompletno zameniti radnike u toj ustanovi,i prestati da se ustanova vezuje za crkvu,jer bi tad drzava mozda i reagovala na sve ovo,ovako samo ispada da ne treba dirati u crkvu....i taj "boziji" covek je covek i on jednog dana u ovakvom okruzenju postaje zver.....sta reci,nego drago mi je da sam odbila psihijatriju kad su  mi nudili tamo da radim,i znam da tamo jedino nikad ne bih radila,sva druga mesta doalze u obzir ali to,nikako
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #13 poslato: 22-05-2009, 21:07:23 »

Apsolutno se slažem da stoku treba ubiti od batina! Stoku narkomansku! Šta treba da čekamo , da kriziraju i da ubiju nekog meni ili vama dragog zbog para za drogu? Treba prebijati stoku uvek i svuda. :xq011:
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #14 poslato: 22-05-2009, 21:08:12 »

I šta je sa tom tužbom?
Tu dodjemo na temu koju sam juče postavila o pravosuđu, verovatno...
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #15 poslato: 22-05-2009, 21:08:57 »

jao bev pa o ovoj ustanovi se odavno prica,jednom su je prozivali putem jednih medija,ali ne secam se u kom periodu....cim se nije pridavao toliki znacaj ovome ,mora da su bila neka veca desavanja u nasoj drzavi,mozda je kosovo bilo aktuelno,ne secam se bas,tako da ova vest nije dugo opstala,drago mi je da su je opet pokrenuli
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #16 poslato: 22-05-2009, 21:10:11 »

Apsolutno se slažem da stoku treba ubiti od batina! Stoku narkomansku! Šta treba da čekamo , da kriziraju i da ubiju nekog meni ili vama dragog zbog para za drogu? Treba prebijati stoku uvek i svuda. :xq011:

Black Jesi li pogledao snimak?
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #17 poslato: 22-05-2009, 21:19:07 »

Jesam , gledao sam i dalje ostajem pri mojoj tvrdnji da tu stoku treba batinama odvići od droge. Nema tu cile-mile , udri govnare dok ti ruka ne otpadne a njemu da više nikada ne padne na pamet...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

bebironac

  • Gost
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #18 poslato: 22-05-2009, 21:21:53 »

e onda black nek napisu stvarno kakvo lecenje sprovode,a evo sta su oni napisali,mislim zvuci idealno lecenje....i nek postave taj snimak na forum

Процес терапије:
Процес терапије је сложен и тешко га је укратко објаснити. Подразумева комплексан рад са личношћу пацијента: прецизно установљавање стања његове личности, карактерних особина, система вредности, духовног идентитета, односа према Богу, другима и према себи. Подразумева сагледавање бесмисла и штетности ранијег начина живота. Обухвата катихизацију, крштење (ако није крштен), исповест, пост, причешће, редовна богослужења, редовна послушања... Укратко - перманентан рад на себи са свих аспеката: физичког, духовног и душевног. Рад са различитим људима карактерише индивидуални приступ, али и заједничке активности, својеврсну нову социјализацију, која је пре свега литургијског карактера. Врло је значајно читање Св. Писма, и дела св. отаца, и практични сусрет са светом Црквом и православном вером. Очекује се, и често догађа да се роди нови човек, да од вука постаје јагње. Дакле - терапија је, пре свега, духовно орјентисана, и када се успешно обави, човек прогледа духовним очима, све му постаје чудесно, ново, узбудљиво... Згражава се свога ранијег начина живота. Почне да цени и воли живот, и свој и туђи. Почне да поштује своју породицу, да цени жртву коју су за њега чинили други... Измене му се драстично моралне вредности, смањује се егоизам, надменост, дрскост, постаје трезвенији и разумнији... У Центру се не користи алкохол, употреба лекова се контролише, током боравка скоро сви оставе лекове, неки пушење, кафу... Већина промени навике у исхрани, радне навике, побољшају кондицију, скину сувишне килограме, итд.
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #19 poslato: 22-05-2009, 21:22:33 »

Itekako , sestro mila , pošto su to sve ualjena deca bogatuna , koja su imala sve što požele i koja su od besa počela da se drogiraju. Zato treba probati ono skroz kontra , znači tortura do jaja , bičevanje , maltretiranje i borbu za život . Tek tako će shvatiti čta je život u stvari i počeće da se bore za njega.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto
 

Stranica je napravljena za 0.066 sekundi sa 24 upita.